Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 56001636

Aktualna strona: 21891

Wydrukowano: 1108

Stypendia sportowe Gminy Miasto Szczecin


Gmina Miasto Szczecin po konsultacji z przedstawicielami klubów, które odnoszą największe sukcesy sportowe na arenie ogólnopolskiej i  międzynarodowej, członkami Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Paraolimpijskiego, w trosce o rozwój sportu szczecińskiego uznała, iż istnieje potrzeba zdecydowanego wsparcia szeroko pojętego sportu kwalifikowanego.

Przy ograniczonej bazie sportowej oraz niewystarczającej ilości specjalistycznych obiektów sportowych przeznaczonych pod szeroko pojmowany sport wyczynowy, sportowcy zrzeszeni w klubach sportowych mających swą siedzibę w granicach administracyjnych Gminy Miasto Szczecin uzyskują wysokie wyniki sportowe na skalę światową, święcąc sukcesy na arenach olimpijskich, w Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy w różnych dyscyplinach sportów olimpijskich oraz paraolimpijskich.

Mając na uwadze należyte wsparcie organizacyjne a przede wszystkim finansowe przygotowań reprezentacji Miasta Szczecin do Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy  i Mistrzostw Świata,  Gmina Miasto Szczecin wprowadziła stypendia sportowe dla zawodników objętych Programem Przygotowań Olimpijskich i Paraolimpijskich  oraz zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe. 

Rodzaje stypendiów:

  • Stypendia "zwykłe"
  • Stypendia "olimpijskie"

Podstawa prawna:

Uchwała Nr XIII/304/15 Rady Miasta Szczecin z dnia 17 listopada 2015 r. w sprawie stypendiów sportowych Gminy Miasto Szczecin oraz Szczecińskiego Programu Olimpijskiego

Uchwała Nr XXII/524/16 Rady Miasta Szczecin z dnia 6 września 2016 r. zmieniająca uchwałę w sprawie stypendiów sportowych Gminy Miasto Szczecin oraz Szczecińskiego Programu Olimpijskiego

 

Aktualne wnioski

WS-V Stypendium sportowe dla zawodników;

http://eurzad.szczecin.pl/chapter_51079.asp?soid=4FAC7A39C05E4EAB97C444AC0F9B8994

 

STYPENDIA SPORTOWE ZWYKŁE na 2017 rok

LP.

Nazwisko i Imię

Osiągnięcia

Kwota

roczna

c  /MP/

b /ME/

a /MŚ/

1

Rogowska Katarzyna

3MMP

x

x

4 380,00 zł

2

Więckowski Jakub Mikołaj

1MPJ 17-18 l

x

x

4 136,00 zł

3

Książek Jakub Antoni

1MPJ 17-18 l

x

x

4 136,00 zł

4

Olejnik Aleksander Marcin

2MPJ 17-18 l

x

x

3 649,00 zł

5

Majszutowicz Paulina Barbara

2MPJ 17-18 l

x

x

3 649,00 zł

6

Wawrzynkiewicz Piotr

1MPJ 17-18 l

x

x

4 136,00 zł

7

Oleba Małgorzata Agnieszka

2MPJ 17-18 l

x

x

3 649,00 zł

8

Ostrowski Karol

3MMP

x

x

4 380,00 zł

9

Kędzia Wiktor Mateusz

3MPJ 16 lat

x

X

3 406,00 zł

10

Fryckowska Natalia

1MPJ 17-18 l

x

x

4 136,00 zł

11

Margula Weronika Katarzyna

1MPJ 16 lat

x

x

4 136,00 zł

12

Rój Konrad Adrian

2MPJ 17-18 lat

x

x

3 649,00 zł

13

Bakuniak Hanna Magdalena

2MMP 19-23l

x

x

4 380,00 zł

14

Łukaszewicz Krystian Rafał

1MPS

x

x

6 325,00 zł

15

Uhle Damian

2 MPS

x

x

5 839,00 zł

16

Mulak Przemysław Grzegorz

3MPJ

x

x

3 406,00 zł

17

Mejsner Piotr Krystian

1MPON

x

x

3 649,00 zł

18

Andruszkiewicz Beata

2MPON

x

x

3 163,00 zł

19

Andruszkiewicz Waldemar

1MPON

x

x

3 649,00 zł

20

Burski Tadeusz Mariusz

1MPON

 

x

3 649,00 zł

21

Kacalski Piotr

1MPON

x

x

3 649,00 zł

22

Kaczmarek Michał Andrzej

1MPON

x

x

3 649,00 zł

23

Labocha Tomasz Michał

1MPON

x

x

3 649,00 zł

24

Małecki Andrzej Waldemar

1MPON

x

x

3 649,00 zł

25

Nowicki Robert Józef

3MPON

x

x

2 920,00 zł

26

Okoniewski Sławomir

1MPON

x

x

3 649,00 zł

27

Sondej Tadeusz Krzysztof

1MPON

x

x

3 649,00 zł

28

Wandachowicz Zbigniew

2MPON

x

x

3 163,00 zł

29

Pluskowski Adam Ryszard

2MPJ

x

x

3 649,00 zł

30

Kondej Aleksandra Anna

3MPJ

x

x

3 406,00 zł

31

Antczak Natalia Kamila

1MPJ

x

x

4 136,00 zł

32

Foryś Filip Wojciech

2MPJ

x

x

3 649,00 zł

33

Szwedowicz Arkadiusz Konrad

1MPS

x

x

6 325,00 zł

34

Moczała Olga Jadwiga

2MPJ

x

x

3 649,00 zł

35

Kowal Karol

1MPJ

x

x

4 136,00 zł

36

Kiwak Patrycja Marta

X

3MEJ

x

6 812,00 zł

37

Zych Marta Magdalena

3MMP

x

x

4 380,00 zł

38

Trojanowska Aleksandra Elżbieta

3MPS

x

x

5 352,00 zł

39

Balcerzak Mirela Barbara

2MPS

x

x

5 839,00 zł

40

Solecka Hanna Józefa

1MPS

x

x

6 325,00 zł

41

Resól Tomasz Krzysztof

3MPS

x

x

5 352,00 zł

42

Harkawy Kacper Andrzej

2MPS

x

x

5 839,00 zł

43

Mospinek Dorian Błażej

2MPS

x

x

5 839,00 zł

44

Jóźwik Maciej

1MPS

x

x

6 325,00 zł

45

Stanioch Łukasz Paweł

1MMP

x

x

5 110,00 zł

46

Szarańska Katarzyna Agata

3MPS

x

x

5 352,00 zł

47

Raczyńska Anita Malwina

2MPS

x

x

5 839,00 zł

48

Brodacka Sandra Zofia

2MMP

x

x

4 866,00 zł

49

Kowalski Filip

3MMP

x

x

4 380,00 zł

50

Kantor-Malujdy Nina Aleksandra

3MMP

x

x

4 380,00 zł

51

Siemińska Iga

2MPJ

x

x

3 649,00 zł

52

Sudolski Łukasz Arkadiusz

3MMP

x

x

4 380,00 zł

53

Rydyński Krzysztof

3MMP

x

x

4 380,00 zł

54

Kotlarek Olimpia

3MMP

x

x

4 380,00 zł

55

Krykowski Marcin

X

3ME

x

8 029,00 zł

56

Steczuk Adam

1MPS WKF

x

x

6 325,00 zł

57

Boguszewski Maciej Jan

1MPS WKF

x

x

6 325,00 zł

58

Barbusińska Natalia

1MPJ

x

x

4 136,00 zł

59

Stanuch Aleksandra

3MPJ

x

x

3 406,00 zł

60

Urbańska Marlena Julia

X

x

udział MMŚ

2 433,00 zł

61

Rabczewska Weronika

3MPJ

x

x

3 406,00 zł

62

Janicka Weronika Wiktoria

3MPJ

x

x

3 406,00 zł

63

Skrzypczak Wiktoria

2MPJ

x

x

3 649,00 zł

64

Miłek Mateusz

X

2MME

X

7 299,00 zł

65

Kuczekr Daria

1NMP kobiet

x

x

6 325,00 zł

66

Kondzioła Julia Maria

2MPS

x

x

5 839,00 zł

67

Nowicka Barbara Ludwika

3MPJ

x

x

3 406,00 zł

68

Romaniuk Małgorzata

2MPS

x

x

5 839,00 zł

69

Ratajczyk Roksana Paulina

x

udzia w oficjalnym meczuł ME U19

x

2 433,00 zł

70

Fil Marta Weronika

x

udzia w oficjalnym meczuł ME U19

x

2 433,00 zł

71

Lichy Weronika

x

udzia w oficjalnym meczuł ME U19

x

2 433,00 zł

72

Kaczyński Ferdynand Bernard

1MMP

x

x

5 109,00 zł

73

Biernacki Remigiusz Gerard

x

x

4MMŚ

7 540,00 zł

74

Piekarczyk Kacper

3MPJ

x

x

3 406,00 zł

75

Staszak Rafał

2MPS

x

x

5 839,00 zł

76

Posyłajka Łukasz Patryk

2MPS

x

x

5 839,00 zł

77

Nogaj Radosław Tomasz

3MPJ

x

x

3 406,00 zł

78

Sobanda Michał Paweł

2MPS

x

x

5 839,00 zł

79

Moska Miłosz

2MPS

x

x

5 839,00 zł

80

Grodecki Fryderyk Konrad

1MPS

x

x

6 325,00 zł

81

Biernacki Wiktor Aleksander

2MPS

x

x

5 839,00 zł

82

Zawadzki Jakub Remigiusz

3MPJ

x

x

3 406,00 zł

83

Gągalski Sebastian Łukasz

3MPJ

x

x

3 406,00 zł

84

Strąg Dorota

3MPS

x

x

5 352,00 zł

85

Gołębiowski Daniel

X

6ME

x

7 299,00 zł

86

Jankiewicz Weronika

3MPS elita

x

x

5 352,00 zł

87

Rajewicz Wiktor

X

udzia w oficjalnym meczuł ME U16

x

2 433,00 zł

88

Sapiejka Maciej Dariusz

1MPS

x

x

6 325,00 zł

89

Rodziewicz Jakub Marek

X

X

6MŚ

8 241,00 zł

90

Krefft Adam

1MPS

x

x

6 325,00 zł

91

Kubiak Tadeusz

3MPS

x

x

5 352,00 zł

92

Wojewódzka Wiktoria Anna

2MPJ

x

x

3 649,00 zł

93

Dżaman Borys Bartłomiej

2 MMP

x

x

4 866,00 zł

94

Adamczyk Jakub

1MPJ

x

x

4 136,00 zł

95

Lipski Piotr

3MPN

x

x

2 920,00 zł

96

Siwek Justyna

x

x

4MŚN

6 812,00 zł

97

Kowalczyk Sebastian Oskar

2MPJ

x

x

3 649,00 zł

98

Pawłowski Damian Piotr

2MPJ

x

x

3 649,00 zł

99

Płaczek Adrianna

2MPS

x

x

5 839,00 zł

100

Zawistowska Daria

2MPS

x

x

5 839,00 zł

101

Zimny Aleksandra Anastazja

2MPS

x

x

5 839,00 zł

 

  STYPENDIA SPORTOWE ZWYKŁE na 2016 rok
LP. Nazwisko i Imię WYNIKI  
c I /MP/ b /ME/ a / MŚ/ kwota roczna
1 Zieliński Dawid Janusz 1 MPS 2 MPS     8 418,00
2 Sendyk Paweł   2,3 MEJ     10 283,00
3 Staniszewski Adam 1,1 MPJ     5 609,00
4 Książek Jakub Antoni 2 MPJ     4 218,00
5 Olejnik Aleksander Marcin 2 MPJ     4 218,00
6 Majszutowicz Paulina Barbara 2 MPJ     4 218,00
7 Adamczyk Patryk Piotr   4MEJ   6 544,00
8 Oleba Małgorzata Agnieszka 2 MPJ do lat 18     4 218,00
9 Kuczyński Norbert Ryszard 3 MPS,     5 144,00
10 Uhle Damian 3 MPS,     5 144,00
11 Mejsner Piotr Krystian 2MPON   2MŚ 7 011,00
12 Karliński Patryk Robert 1MPON     4 218,00
13 Pluskowski Adam Ryszard 2 MPJ     4 218,00
14 Kondej Aleksandra Anna  3MPJ     3 296,00
15 Antczak Natalia Kamila 3MPJ     3 296,00
16 Foryś Filip Wojciech 3 MPJ     3 296,00
17 Szwedowicz Arkadiusz Konrad 1MPS,1MMP     8 418,00
18 Moczała Olga Jadwiga 2 MPJ     4 218,00
19 Kowal Karol  1MPJ  5-8 MME   8 418,00
20 Kiwak Patrycja Marta   3MEJ 3MŚJ 11 685,00
21 Seńko Dawid Norbert 3 MMP     3 739,00
22 Trojanowska Aleksandra Elżbieta 2 MMP     4 674,00
23 Balcerzak Mirela Barbara 2 MPS 2MMP     7 011,00
24 Solecka Hanna Józefa 1 MPS, 1MMP     8 418,00
25 Resól Tomasz Krzysztof 1MPS,2MMP     8 418,00
26 Grzesiak Denis Krzysztof 3MMP     3 739,00
27 Wójcik Tomasz Przemysław 3MPJ     3 296,00
28 Jóźwik Maciej 1 MPS     8 418,00
29 Stanioch Łukasz Paweł 3MPS     5 144,00
30 Szarańska Katarzyna Agata 3MMP     3 739,00
31 Raczyńska Anita Malwina 3MMP     3 739,00
32 Brodacka Sandra Zofia 3 MPS,     5 141,00
33 Cichewicz Alicja 3MMP     3 739,00
34 Krupa Sandra 3 MPJ     3 296,00
35 Siemińska Iga 3MPJ     3 296,00
36 Pędzik Szymon 3MMP     3 739,00
37 Rydyński Krzysztof 3MPS     5 144,00
38 Kawalerski Krystian Daniel 3MPS     5 144,00
39 Kamińska Matylda Maria 3 MMP     3 739,00
40 Wiktorzak Sebastian Mateusz 1MPJ 3 MME   9 348,00
41 Urbańska Marlena Julia  Turniej kwalifikowany ME     2 364,00
42 Jankowski Dawid 2 MMP     4 674,00
43 Miłek Mateusz   2MEJ 3 MŚJ 11 685,00
44 Kuczekr Daria 1 MPJ     5 609,00
45 Weiss Claudia Ewa 3MPJ     3 296,00
46 Kilich Agata 1 MMP     6 076,00
47 Dembicka Daria Julia 3MPJ     3 296,00
48 Pietrzak Natalia Karolina 3MPJ     3 296,00
49 Kondzioła Julia Maria 2MPJ      4 218,00
50 Nowak Gabriela Wenessa 3MPJ     3 296,00
51 Jankowska Maja Mrta 3MPJ     3 296,00
52 Romaniuk Małgorzata 2MPJ     4 218,00
53 Dzikowska Julia Wiktoria 3MPJ     3 296,00
54 Biernacki Remigiusz Gerard 1 MPS     8 418,00
55 Nowicki Przemysław     5 MŚJ 9 825,00
56 Staszak Rafał 3 MPJ 8MEJ 5MŚJ 9 918,00
57 Posyłajka Łukasz Patryk 1 MPS     8 418,00
58 Lichaczewski Damian Andrzej 1 MPS     8 418,00
59 Sobanda Michał Paweł 1 MPS     8 418,00
60 Kuchta Konrad 1 MPS      8 418,00
61 Grodecki Fryderyk Konrad 1 MPS     8 418,00
62 Krzymowski Michał 1 MMP      6 073,00
63 Kusiński Kamil Jan 1 MPS      8 418,00
64 Biernacki Wiktor Aleksander 2 MP S     7 011,00
65 Strąg Dorota   2 ME   11 218,00
66 Gołębiowski Daniel Turniej kwalifikowany ME     2 364,00
67 Karasiewicz Karolina Dominika 1 MPS     8 418,00
68 Kosior Michał Robert 2 MMP     4 674,00
69 Sapiejka Maciej Dariusz 1 MPS     8 418,00
70 Radziewicz Jakub Marek 1MPJ     5 609,00
71 Krefft Adam 1 MPS      8 418,00
72 Kubiak Tadeusz 2 MPS     7 011,00
73 Abramiuk Małgorzata 2MMP     4 674,00
74 Dżaman Borys Bartłomiej 2MPJ     4 218,00
75 Szyszkowski Damian 1 MPN     4 218,00
76 Czepulonis Maciej 1 MPN     4 218,00
77 Sudak Piotr 1 MPN     4 218,00
78 Mientki Mateusz Kacper 1 MPN     4 218,00
79 Pietrzykowski Rafał  1 MPN      4 218,00
80 Gasiewicz Adrian 1 MPN      4 218,00
81 Królikowska Patrycja Monika 3 MPS     5 144,00
82 Zimny Aleksandra  3 MPS     5 144,00
STYPENDIA SPORTOWE "ZWYKŁE" 2015 
LP. Nazwisko i Imię Osiągnięcia Wysokość stypendiów
d /GZ/ c I /MP/ b /ME/ a / MŚ/
1 Zaborowski Filip   1, MP     7 560,00 zł
2 Sendyk Paweł   3 MP     3 304,00 zł
3 Kaczmarski Marcin   3 MMP     4 256,00 zł
4 Szatanek Juklia Katarzyna   1 MPJ do 15     4 720,00 zł
5 Olejnik Aleksander Marcin   1,MP JM do lat 16     4 720,00 zł
6 Kasperek Katarzyna   3 MPS iM      4 720,00 zł
7 Majszutowicz Paulina Barbara   1 MPJ młd 16 lat     4 720,00 zł
8 Adamczyk Patryk Piotr   3 MP     3 304,00 zł
9 Oleba Małgorzata Agnieszka   2 MPJ Mł do 16 lat     4 256,00 zł
10 Wosicka Wiktoria Klaudia   2 MP  JM do lat 16     4 256,00 zł
11 Rój Konrad Adrian   3MP J do lat 16     3 304,00 zł
12 Antoniewicz Bartosz Jakub   3MP JM do lat 16     3 304,00 zł
13 Więckowski Jakub Mikołaj   3 MP JM do lat 16     3 304,00 zł
14 Andruszkiewicz Beata   1 MP      4 256,00 zł
15 Kacalski Piotr   1 MP     4 256,00 zł
16 Labocha Tomasz Michał   2 MP       2 360,00 zł
17 Małecki Andrzej Waldemar   2 MP       2 360,00 zł
18 Andruszkiewicz Waldemar   1MP      4 256,00 zł
19 Piszczoła Sławomir Konrad   3 MP      2 360,00 zł
20 Okoniewski Sławomir   1,3 MP     4 256,00 zł
21 Wandachowicz Zbigniew   3 MP     2 360,00 zł
22 Szymański Bartosz   3 MPS     4 256,00 zł
23 Sypuła Tomasz Mariusz   3MPS     4 256,00 zł
24 Wagner Christoph Paul   3 MPS     4 256,00 zł
25 Brodacka Katarzyna   2 MMP Kobiet     4 720,00 zł
26 Szwedowicz Arkadiusz Konrad   2 MPS     6 600,00 zł
27 Moczała Olga Jadwiga   2  MP      4 256,00 zł
28 Kowal Karol    1 MP   odnośik MP 15-16 lat 4 720,00 zł
29 Kiwak Patrycja Marta     3 ME   7 088,00 zł
30 Seńko Dawid Norbert   3 MPJ      3 304,00 zł
31 Trojanowska Aleksandra Elżbieta   2 MMP     4 720,00 zł
32 Balcerzak Mirela Barbara   3 MPJ     3 304,00 zł
33 Solecka Hanna Józefa   2 MPS     7 088,00 zł
34 Resól Tomasz Krzysztof   3 MPS     4 720,00 zł
35 Grzesiak Denis Krzysztof   3 MMP     4 256,00 zł
36 Wójcik Tomasz Przemysław   2 MPJ     4 256,00 zł
37 Jóźwik Maciej   2 MPS     7 088,00 zł
38 Stanioch Łukasz Paweł   2 MMP     4 720,00 zł
39 Abramowicz Justyna Stefania   3 MMP     4 256,00 zł
40 Stasio Emilia Katarzyna   3 MP     3 304,00 zł
41 Brodacka Sandra Zofia   1 MPS     7 088,00 zł
42 Wiktorzak Sebastian Mateusz   1 MPJ     4 720,00 zł
43 Oliwia Michał   1 MP     4 720,00 zł
44 Zimny Aleksandra Anastazja   3 MPJ     2 360,00 zł
45 Urbańska Marlena Julia    3MPJ     2 360,00 zł
46 Skrzypczak Wiktoria   1 MP JM      3 304,00 zł
47 Iwanowska Katarzyna Natalia   3 MPJ     2 360,00 zł
48 Adamczyk Barłomiej Marcin   3 MPS     4 256,00 zł
49 Szymska Oliwia Monika   3 MP     3 304,00 zł
50 Rosińska Kinga Małgorzata   1 MP     4 720,00 zł
51 Wiaderek Alicja Urszula   3 MP     3 304,00 zł
52 Janicka Weronika Wiktoria   1MPJM     2 360,00 zł
53 Stanuch Aleksandra   1 MPJ do lat 17     2 360,00 zł
54 Dąb Malwina    3 MPJ      2 360,00 zł
55 Rabczewska Weronika Magdalena   1 MPJ do lat 17     4 256,00 zł
56 Długosz Martyna     2 ME Mł    6 600,00 zł
57 Sowiński Miłosz   1 MP     4 720,00 zł
58 Kędzierska Monika   3 MPJM,1 OOM     3 304,00 zł
59 Zembrzuska Hanna   2 MP     4 720,00 zł
60 Dembicka Daria Julia   1 MPJ     4 256,00 zł
61 Kondzioła Julia Maria   3 MP     2 360,00 zł
62 Jankowska Maja Mrta   1 MPJ     4 256,00 zł
63 Romaniuk Małgorzata   1 MPJ     4 256,00 zł
64 Dzikoska Julia Wiktoria   1 MPJ     4 256,00 zł
65 Misztela Joanna Gabriela   2 MMP     4 720,00 zł
66 Kaczyński Ferdynand Bernard   3 MPS     3 304,00 zł
67 Biernacki Remigiusz Gerard   1 MMP     4 720,00 zł
68 Kusiński Kamil Jan   1 MPJ     4 256,00 zł
69 Posyłajka Łukasz Patryk   1 MPJ     4 256,00 zł
70 Lichaczewski Damian Andrzej   1 MPJ     4 256,00 zł
71 Sobanda Michał Paweł   1 MPJ     4 256,00 zł
72 Hirsch Łukasz   3 MPS     4 256,00 zł
73 Białkowski Kacper Filip   3 MPS     4 256,00 zł
74 Zawadzki Jakub Remigiusz   3 MP     2 360,00 zł
75 Kołodziejczyk Konrad   3 MPS     4 256,00 zł
76 Sobota Filip Adam   3 MP     2 360,00 zł
77 Grodecki Fryderyk Konrad   1MMP,3 MPS     4 720,00 zł
78 Krzymowski Michał   1MMP,3 MPS     4 720,00 zł
79 Demkowicz Konrad   3 MP     2 360,00 zł
80 Stocki Mateusz Jacek   3 MP     2 360,00 zł
81 Biernacki Wiktor Aleksander   1 MMP     4 720,00 zł
82 Gołębiowski Daniel     brał udział ME U-16 liga mistrzów   6 120,00 zł
83 Strąg Dorota     2 ME U-22   8 504,00 zł
84 Pluskowski Adam Ryszard   2 MP     4 256,00 zł
85 Kondej Aleksandra Anna    1 MP     4 720,00 zł
86 Antczak Natalia Kamila   2 MP     4 256,00 zł
87 Foryś Filip Wojciech   2 MP     4 256,00 zł
88 Kuczer Daria   1MP do lat 16     4 720,00 zł
89 Ziemiński Kacper   1 MPS     8 040,00 zł
90 Janowczyk Dominik Grzegorz   1 MP     7 088,00 zł
91 Florek Filip Mateusz   1 MP     7 088,00 zł
92 Sapiejka Maciej Dariusz   2 MP  w olim kl 470     4 720,00 zł
93 Wojewski Miłosz Maksymilian     3 MES   8 976,00 zł
94 Krefft Adam   2 MPJ     4 256,00 zł
95 Kubiak Tadeusz   1 MPS, 1MMP     8 040,00 zł
96 Wojewódzka Wiktoria Anna   2 MPJ     4 256,00 zł
97 Torkowski Rafał Edward   2 MMP     4 720,00 zł
98 Wiśnik Aleksandra Anna   1 MMP     7 088,00 zł
99 Abramiuk Małgorzata   3 MMP     4 256,00 zł
100 Dżaman Borys Bartłomiej   3 MPJ     3 304,00 zł
101 Szyszkowski Damian   1MPJ 2 ME   4 720,00 zł
102 Czepulonis Maciej   1 MP     4 256,00 zł
103 Sudak Piotr   2 MP     3 304,00 zł
104 Pietrzykowski Rafał    1MPJ 3 MEJ   4 256,00 zł
105 Gasiewicz Adrian   1 MP     3 304,00 zł
106 Jurczyk Małgorzata Justyna   3 MPJ     2 360,00 zł
107 Kochaniak Karolina Marta   3 MPJ     2 360,00 zł
108 Zawistowska Daria    3 MPJ     2 360,00 zł
109 Marszałek Sylwia   3 MPJ     2 360,00 zł

 

STYPENDIA SPORTOWE "ZWYKŁE" 2014 
LP. Nazwisko i Imię Osiągnięcia Wysokość stypendiów
d /GZ/ c I /MP/ b /ME/ a / MŚ/
1 Zaborowski Filip   1 (senior)     7 340,00 zł
2 Kuświk Maciej   2     4 590,00 zł
3 Kaczmarski Marcin   2     5 970,00 zł
4 Zieliński Dawid   1     7 340,00 zł
5 Krupecki Oskar   1     7 340,00 zł
6 Kasperek Katarzyna   1     5 970,00 zł
7 Rosiak Paulina   1     5 970,00 zł
8 Adamczyk Patryk     4   6 425,00 zł
9 Mikołajczak Anna   1     5 970,00 zł
10 Zachoszcz Paulina   1     7 340,00 zł
11 Furtek Paweł       3 11 010,00 zł
12 Andruszkiewicz Waldemar   1     5 505,00 zł
13 Andruszkiewicz Beata   1     5 505,00 zł
14 Kacalski Piotr   3     3 670,00 zł
15 Labocha Tomasz     6   4 590,00 zł
16 Małecki Andrzej     6   4 590,00 zł
17 Mejsner Piotr   1     5 505,00 zł
18 Piszczoła Sławomir   3     3 670,00 zł
19 Sondej Tadeusz   3     3 670,00 zł
20 Woźniak Paulina       6 6 425,00 zł
21 Ławniczak Piotr   2     5 505,00 zł
22 Szymański Bartosz   2     5 505,00 zł
23 Sypuła Tomasz   2 (senior)     3 215,00 zł
24 Kozakiewicz Piotr   2 (senior)     3 215,00 zł
25 Rakoczy Bartosz   2 (senior)     3 215,00 zł
26 Brodacka Katarzyna   3     4 590,00 zł
27 Szwedowicz Arkadiusz   2 (senior)     5 970,00 zł
28 Hollińska Natalia   1 (senior)     7 340,00 zł
29 Seńko Dawid   3     3 670,00 zł
30 Trojanowska Aleksandra   3     5 505,00 zł
31 Solecka Hanna   2 (senior)     5 970,00 zł
32 Resól Tomasz   3 (senior)     4 590,00 zł
33 Hyla Sandra   3     3 670,00 zł
34 Wójcik Tomasz   2     4 590,00 zł
35 Jóźwik Maciej   3     4 590,00 zł
36 Stanioch Łukasz   3 (junior)     4 590,00 zł
37 Szubartowska Nicola   3 (junior)     4 590,00 zł
38 Brodacka Sandra   1 (senior)     7 340,00 zł
39 Król Daniel   1 (junior)     7 340,00 zł
40 Sipowicz Łukasz   3     4 590,00 zł
41 Kotlarek Olimpia   3 (junior)     4 590,00 zł
42 Kawalewski Krystian   3 (senior)     4 590,00 zł
43 Wiktorzak Sebastian   1 (młodzież)     5 970,00 zł
44 Nejmark Kinga   3     5 970,00 zł
45 Zimny Aleksandra tak       3 215,00 zł
46 Zawistowska Daria tak       4 590,00 zł
47 Jurczyk Małgorzata tak       3 215,00 zł
48 Woroniak Karolina   2     4 590,00 zł
49 Andrzejewska Magdalena   2     4 590,00 zł
50 Iwanowska Katarzyna   2     4 590,00 zł
51 Żurowska Wiktoria   2     4 590,00 zł
52 Ryszkiewicz Artur   3     3 670,00 zł
53 Maćkowiak Sandra   3     3 670,00 zł
54 Wiaderek Alicja   2     4 590,00 zł
55 Janicka Weronika   1     5 970,00 zł
56 Stanuch Aleksandra   1     5 970,00 zł
57 Kapral Karolina   2     4 590,00 zł
58 Szklar Aleksandra   3     3 670,00 zł
59 Wasyluk Magdalena   3     3 670,00 zł
60 Długosz Martyna     3   7 340,00 zł
61 Owsianko Nikola   1     5 970,00 zł
62 Spieczyńska Aleksandra   2     4 590,00 zł
63 Koprowski Amadeusz   3     4 590,00 zł
64 Abramiuk Małgorzata   2     4 590,00 zł
65 Krzyżanowicz Maciej tak       4 590,00 zł
66 Zieliński Kacper tak       4 590,00 zł
67 Bugański Marek tak       4 590,00 zł
68 Gepert Mateusz tak       4 590,00 zł
69 Uhle Damian       6 9 640,00 zł
70 Michalska Katarzyna tak       3 215,00 zł
71 Kochaniak Karolina tak       4 590,00 zł
72 Noga Patrycja tak       4 590,00 zł
73 Fornalik Romana tak       4 590,00 zł
74 Zembrzuska Hanna   2     5 970,00 zł
75 Kondzioła Julia   3     3 670,00 zł
76 Nowicka Marta   3     3 670,00 zł
77 Romaniuk Małgorzata   3     3 670,00 zł
78 Lisowski Marek   1     7 340,00 zł
79 Tytonik Joanna   2     5 970,00 zł
80 Wojewski Miłosz   3     5 970,00 zł
81 Jaskólski Damian   2     5 970,00 zł
82 Sikora Adam   2     5 970,00 zł
83 Sapiejka Maciej   3     4 590,00 zł
84 Wierzbicki Tomasz       5 7 800,00 zł
85 Wiśnik Aleksandra   2 (senior)     5 970,00 zł
86 Torkowski Rafał   3     4 590,00 zł
87 Lisek Piotr   2     5 970,00 zł
88 Staszak Rafał   2     4 590,00 zł
89 Kubiak Tadeusz    1     5 970,00 zł
90 Skrzypczak Wiktoria   1     5 970,00 zł

 

 

STYPENDIA SPORTOWE "ZWYKŁE" 2013
LP. Nazwisko i Imię Osiągnięcia Wysokość stypendiów
d /GZ/ c I /MP/ b /ME/ a /MŚ/
1 Zaborowski Filip   1 (senior)     5 369,00 zł
2 Zieliński Dawid   1     6 711,00 zł
3 Krzyżostaniak Agnieszka   2     5 369,00 zł
4 Wilkowiecki Robert   2     4 474,00 zł
5 Mikołajczyk Anna   3     4 027,00 zł
6 Mizak Joanna   1     5 369,00 zł
7 Danielewski Aleksander   3     4 027,00 zł
8 Przesanek Zuzanna   3 (senior)     4 027,00 zł
9 Zachoszcz Paulina   1     6 711,00 zł
10 Furtek Paweł   1     5 369,00 zł
11 Podlecka Agnieszka   1     5 369,00 zł
12 Małecka Agnieszka   2     5 369,00 zł
13 Ryczak Maja   3     4 027,00 zł
14 Hulbój Marcin   2     4 474,00 zł
15 Adamczyk Patryk   1     5 369,00 zł
16 Ławniczak Piotr   1     6 264,00 zł
17 Szymański Bartosz   1     6 264,00 zł
18 Szymański Piotr   1     6 264,00 zł
19 Ulchurski Paweł   1     6 264,00 zł
20 Łukaszewicz Krystian   1 (senior)     4 027,00 zł
21 Wandachowicz Zbigniew   3     3 579,00 zł
22 Labocha Tomasz   3     3 132,00 zł
23 Małecki Andrzej   3     3 132,00 zł
24 Mejsner Piotr   1     4 921,00 zł
25 Okoniewski Sławomir   1     4 921,00 zł
26 Sondej Tadeusz   1     4 921,00 zł
27 Andruszkiewicz Waldemar   1     4 921,00 zł
28 Andruszkiewicz Beata   1     4 921,00 zł
29 Kacalski Piotr   1     4 921,00 zł
30 Biernacki Wiktor Aleksander   1     4 921,00 zł
31 Posyłajka Łukasz   1     4 027,00 zł
32 Sobanda Michał   1     4 027,00 zł
33 Biernacki Remigiusz   1 (junior)     4 921,00 zł
34 Damorka Wójcik Natalia   3 (młodzież)     5 816,00 zł
35 Kubiak Tadeusz   1 (junior)     8 501,00 zł
36 Szwedowicz Arkadiusz   3     4 027,00 zł
37 Hollińska Natalia   1     8 501,00 zł
38 Brasel Adam   1 (młodzież)     5 369,00 zł
39 Wieliczko Sandra   3 (młodzież)     4 027,00 zł
40 Balcerzak Mirela   2 (młodzież)     4 474,00 zł
41 Chuda Agnieszka   2     7 158,00 zł
42 Surma Paulina   3     4 027,00 zł
43 Przybyłowski Patryk   3 (młodzież)     4 027,00 zł
44 Maksym Sylwia   1     8 501,00 zł
45 Seńko Dawid   3 (młodzież)     4 027,00 zł
46 Trojanowska Aleksandra   1     5 369,00 zł
47 Kusiak Sylwia   1     8 501,00 zł
48 Solecka Hanna     2 (junior)   9 395,00 zł
49 Resól Tomasz   3     4 921,00 zł
50 Bartoszewicz Krystian   2     4 474,00 zł
51 Król Daniel   3     4 027,00 zł
52 Sipowicz Łukasz   1     5 369,00 zł
53 Stępień Paweł   3 (młodzież)     5 816,00 zł
54 Gierczak Artur   3     5 816,00 zł
55 Szubartowska Nicola   1     5 369,00 zł
56 Suraż Damian   3 (młodzież)     5 816,00 zł
57 Monczka Aleksander   1     4 027,00 zł
58 Lis Natalia tak       4 027,00 zł
59 Zimny Aleksandra tak       4 027,00 zł
60 Walczak Damian   2     4 474,00 zł
61 Mikołajczyk Tytus   1     4 027,00 zł
62 Nejmark Kinga   2     7 158,00 zł
63 Starz Aleksandra   3     2 684,00 zł
64 Wiaderek Alicja   3     2 684,00 zł
65 Szklar Aleksandra   2     3 132,00 zł
66 Wasyluk Magdalena     3   5 369,00 zł
67 Buraczyński Patryk   1     4 027,00 zł
68 Adamczyk Bartłomiej   1     4 027,00 zł
69 Długosz Martyna     3   5 369,00 zł
70 Swatowska Martyna   2     3 132,00 zł
71 Błocki Adrian Kamil   1     6 711,00 zł
72 Mikulicz Michał Krzysztof   3     4 921,00 zł
73 Podlaszczak Natalia   3     4 027,00 zł
74 Gauza Łukasz   1     6 711,00 zł
75 Podlaszczak Weronika   1     5 369,00 zł
76 Kaliniczenko Anastazja   2     4 474,00 zł
77 Wiśnik Aleksandra   3     4 921,00 zł
78 Szczepański Marcin   3     4 921,00 zł
79 Abramiuk Małgorzata   2     4 474,00 zł
80 Kaźmierczak Monika tak       4 027,00 zł
81 Płaczek Adrianna       7 8 501,00 zł
82 Łukasik Roksna   2     3 132,00 zł
83 Czarnik Paulina   1     5 369,00 zł
84 Otworowska Małgorzata   1     6 711,00 zł
85 Zembrzuska Hanna     8   8 053,00 zł
86 Kacprzyk Natalia       5 9 395,00 zł
87 Nowicka Marta   1     5 369,00 zł
88 Lisowski Marek   3     4 921,00 zł
89 Wojdalska Magdalena tak       4 027,00 zł
90 Wojewski Miłosz       8 11 185,00 zł
91 Rosik Adrianna Katarzyna   2     3 132,00 zł
92 Zagórski Tomasz       4 8 501,00 zł
93 Białkowski Kacper       5 8 501,00 zł
94 Kuchta Konrad       5 8 501,00 zł

 

STYPENDIA SPORTOWE " ZWYKŁE" - 2011 R. 

LP. Nazwisko i Imię Kluby Sportowe Dyscyplina
1 Kościelny Tomasz MKP Szczecin pływanie
2 Krzyżostaniak Agnieszka MKP Szczecin pływanie
3 Krupecki Oskar MKP Szczecin pływanie
4 Piekarska Magdalena MKP Szczecin pływanie
5 Podlecka Agnieszka MKP Szczecin pływanie
6 Przasnek Zuzanna MKP Szczecin pływanie
7 Zaborowski Jakub MKP Szczecin pływanie
8 Zieliński Dawid MKP Szczecin pływanie
9 Rosik Adrianna KT Masters tenis
10 Baumgertner Martyna MKS KUSY gimn. Artyst.
11 Gralewicz Dominika MKS KUSY gimn. Artyst.
12 Gromek Patrycja MKS KUSY gimn. Artyst.
13 Leszkowicz monika Wioletta MKS KUSY szermierka
14 Maćkowiak Sandra Stefania MKS KUSY szermierka
15 Majewska Zuzanna Paulina MKS KUSY szermierka
16 Metza Aleksandra Agata MKS KUSY gimn. Artyst.
17 Milona Marina Magdalena MKS KUSY gimn. Artyst.
18 Monczka Aleksander MKS KUSY gimn sport
19 Ptak Halina MKS KUSY szermierka
20 Serafin Natalia Ewa MKS KUSY gimn. Artyst.
21 Swatowska Martyna MKS KUSY szermierka
22 Szklar Aleksandra MKS KUSY szermierka
23 Wasyluk Magdalena MKS KUSY szermierka
24 Brzozowska Anna SEJK Pogoń żeglarstwo
25 Gryglewski Michał SEJK Pogoń żeglarstwo
26 Kubiak Tadeusz SEJK Pogoń żeglarstwo
27 Skrzypulec Agnieszka SEJK Pogoń żeglarstwo
28 Kurka Weronika Fundacja Promasters tenis
29 Kissk Kevin Claudio UKS 47 Bushido-Morus judo
30 Lisowski Marek UKS 47 Bushido-Morus judo
31 Wiszniewski Sebastian LKS Olimpic lekka atletyka
32 Błaszczyk Amadeusz KS Elektro-Bud-Bogo kolarstwo
33 Dąbkowski Konrad KS Elektro-Bud-Bogo kolarstwo
34 Drejgier Aleksandra KS Elektro-Bud-Bogo kolarstwo
35 Szczuko Diana Laura KS Elektro-Bud-Bogo kolarstwo
36 Biernacki Remigiusz AZS Szczecin wioślarstwo
37 Biernacki Wiktor AZS Szczecin wioślarstwo
38 Boruc Piotr AZS Szczecin wioślarstwo
39 Cięszkowski Paweł AZS Szczecin wioślarstwo
40 Firmanty Szymon AZS Szczecin wioślarstwo
41 Hirsch Łukasz AZS Szczecin wioślarstwo
42 Jędrzejewski Bartosz AZS Szczecin wioślarstwo
43 Kuchta Konrad AZS Szczecin wioślarstwo
44 Łapuszko Wojciech AZS Szczecin wioślarstwo
45 Mądry Grzegorz AZS Szczecin wioślarstwo
46 Penno Paweł AZS Szczecin wioślarstwo
47 Połomski Piotr AZS Szczecin wioślarstwo
48 Sobiepanek Kacper AZS Szczecin wioślarstwo
49 Tarnowski Kamil AZS Szczecin wioślarstwo
50 Zagórski Tomasz AZS Szczecin wioślarstwo
51 Zub Wojciech AZS Szczecin wioślarstwo
52 Andruszkiewicz Beata KSI Start  strzelectwo
53 Błażejczyk Piotr KSI Start  wioślarstwo
54 Kozak Karolina KSI Start  goalball
55 Sondej Tadeusz KSI Start  strzelectwo
56 Kołodziejski Grzegorz KS Arkonia piłka wodna
57 Król Łukasz KS Arkonia piłka wodna
58 Łukaszewicz Krystian KS Arkonia piłka wodna
59 Pepliński Daniel KS Arkonia piłka wodna
60 Poterek Kacper KS Arkonia piłka wodna
61 Rojek Bartłomiej KS Arkonia piłka wodna
62 Szymański Bartosz KS Arkonia piłka wodna
63 Szymański Piotr KS Arkonia piłka wodna
64 Turowski Mateusz KS Arkonia piłka wodna
65 Cieślak Agnieszka KS Biuro Podróży AS triathlon
66 Otworowska Małgorzata KS Ironman CS Polska triathlon
67 Piechocki Jakub KS Ironman CS Polska triathlon
68 Błażowski Błażej KS Centrum Żeglarskie żeglarstwo
69 Handke Jan KS Centrum Żeglarskie żeglarstwo
70 Kacprzyk Natalia KS Centrum Żeglarskie żeglarstwo
71 Zembrzuska Hanna KS Centrum Żeglarskie żeglarstwo
72 Błocki Adrian MKL lekka atletyka
73 Bojko Artur  MKL lekka atletyka
74 Korzeniowska Katarzyna MKL lekka atletyka
75 Mikulicz Michał MKL lekka atletyka
76 Abramowicz Justyna BKS Skorpion boks
77 Brodacka Katarzyna BKS Skorpion boks
78 Chuda Agniesazka BKS Skorpion boks
79 Hollinska Natalia BKS Skorpion boks
80 Łach Przemysław BKS Skorpion boks
81 Resól Tomasz BKS Skorpion boks
82 Sell Patrycja BKS Skorpion boks
83 Szwedowicz Arkadiusz BKS Skorpion boks
84 Trojanowska Aleksandra BKS Skorpion boks
85 Witwicka Kamila BKS Skorpion boks
86 Zydel Mateusz BKS Skorpion boks
87 Iwaniak Damian BKS Olimp boks
88 Nowak Paweł BKS Olimp boks
89 Sipowicz Łukasz BKS Olimp boks
90 Sobczak Dariusz KS Wiskord Szczecin kajakarstwo
91 Kuczyński Norbert KS Wiskord Szczecin kajakarstwo
92 Balcerzak Patrycja  OKS PSW piłka nożna
93 Barlewicz Katarzyna OKS PSW piłka nożna
94 Jeż Magda OKS PSW piłka nożna
95 Kornacka Dorota OKS PSW piłka nożna
96 Palejko Katarzyna OKS PSW piłka nożna
97 Salwa Patrycja OKS PSW piłka nożna
98 Silkowska Natalia OKS PSW piłka nożna
99 Siwińska Jolanta OKS PSW piłka nożna
100 Szybińska Agnieszka OKS PSW piłka nożna
101 Zdunek Emilia OKS PSW piłka nożna
102 Bojko Radosław STK Wilki Morskie koszykówka
103 Jurczak Artur Pogoń 04 futsal
104 Kubik Michał Pogoń 04 futsal

Stypendia sportowe "Olimpijskie"

 

 

STYPENDIA SPORTOWE OLIMPIJSKIE I PARAOLIMPIJSKIE  na 2014 r.

LP.

Nazwisko i Imię

Kluby Sportowe

Dyscyplina

kategoria zawodnicza

 

 

 

 

 

STYPENDIA OLIMPIJSKIE 2014 r

 

 

 

1

Licznerski Piotr

AZS Organizacja Środowiskowa

wioślarstwo

senior

2

Wasielewski Konrad

AZS Organizacja Środowiskowa

wioślarstwo

senior

3

Cięszkowski Paweł

AZS Organizacja Środowiskowa

wioślarstwo

senior

4

Zagórski Tomasz

AZS Organizacja Środowiskowa

wioślarstwo

senior

5

Białkowski Kacper

AZS Organizacja Środowiskowa

wioślarstwo

młodzieżowiec

6

Kuchta Konrad

AZS Organizacja Środowiskowa

wioślarstwo

młodzieżowiec

7

Wojtyra Małgorzata

Grupa Kolarska BOGO Sz-n

kolarstwo

elita

8

Zieliński Damian

Grupa Kolarska Piast

kolarstwo

elita

9

Kuczyński Kamil

Grupa Kolarska Piast

kolarstwo

elita

10

Ziemiński Kacper

Sejk Pogoń

żeglarstwo

senior

11

Skrzypulec Agnieszka

Sejk Pogoń

żeglarstwo

senior

12

Damorka Wójcik Natalia

Sejk Pogoń

żeglarstwo

senior

13

Stachowska Monika

SPR Pogoń Szczecin

piłka ręczna

senior

14

Staiak Małgorzata

SPR Pogoń Szczecin

piłka ręczna

senior

15

Matkowski Marcin

Szczeciński Klub Tenisowy

tenis ziemny

senior

         

 

STYPENDIA PARAOLIMPIJSKIE 2014 r

 

 

 

1

Gadowski Michał

KIS Start

wioślarstwo

nie dot.

2

Okoniewski Sławomir

KIS Start

strzelectwo sportowe

nie dot.

3

Pawlak Jolanta

KIS Start

woiślarstwo

nie dot.

4

Skrzypiński Arkadiusz

KIS Start

kolarstwo-hand

nie dot.

5

Wilk Rafał

KIS Start

kolarstwo-hand

nie dot.

6

Wandachowicz Zbigniew

KIS Start

kolarstwo-hand

nie dot.

7

Siwek Justyna

MKS Olimpia Szczecin

piłka nożna

nie dot.

 

 

STYPENDIA SPORTOWE OLIMPIJSKIE I PARAOLIMPIJSKIE 2013 r.

LP.

Nazwisko i Imię

Kluby Sportowe

Dyscyplina

kategoria zawodnicza

 

 

 

 

 

STYPENDIA OLIMPIJSKIE 2013 r

 

 

 

1

Kolbowicz Marek

AZS ZŚ

wioślarstwo

senior

2

Wasielewski Konrad

AZS ZŚ

wioślarstwo

senior

3

Sawrymowicz Mateusz

MKP

pływanie

senior

4

Skrzypulec Agnieszka

SEJK Pogoń

żeglarstwo

senior

5

Zieliński Damian

SSPS Piast

Kolarstwo torowe

elita

6

Bielecki Maciej

SSPS Piast

Kolarstwo torowe

elita

7

Kuczyński Kamil

SSPS Piast

Kolarstwo torowe

elita

8

Ziemiński Kacper

SEJK Pogoń

żeglarstwo

senior

9

Pihan-Kulesza Marta

MKS Kusy

gimnastyka sportowa

senior

10

Matkowski Marcin

SK Tenisowy

Tenis ziemny

senior

11

Jaskółka Marek

KS BP AS

triathlon

senior

12

Krupecki Oskar

MKP

Pływanie

senior

 

STYPENDIA PARAOLIMPIJSKIE 2013 r

 

 

 

1

Rafał Wilk

KIS Start

kolarstwo

nie dot.

2

Woźniak Paulina

KIS Start

pływanie

nie dot.

3

Arkadiusz Skrzypiński

KIS Start

kolarstwo

nie dot.

5

Szulc Jolanta

KIS Start

strzelectwo sportowe

nie dot.

7

Pawlak Jolanta

KIS Start

wioślarstwo

nie dot.

8

Gadowski Michał

KIS Start

wioślarstwo

nie dot.

 

 

STYPENDIA SPORTOWE "OLIMPIJSKIE"   na 2011 r.

 

lp. imię i nazwisko klub sportowy dyscyplina sportowa
1 Marta Pihan - Kulesza Miejski Klub Sportowy Kusy gimnastyka artystyczna
2 Mateusz Sawrymowicz Miejski Klub Pływacki  pływanie
3 Przemysław Stańczyk Miejski Klub Pływacki  pływanie
4 Monika Pyrek Miejski Klub Lekkoatletyczny Szczecin lekkoatletyka
5 Przemysław Czerwiński Miejski Klub Lekkoatletyczny Szczecin lekkoatletyka
6 Marek Jaskółka Biuro Podróży AS Szczecin triathlon
7 Paulina Kotfica Biuro Podróży AS Szczecin triathlon
8 Marek Kolbowicz Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa wioślarstwo
9 Konrad Wasielewski Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa wioślarstwo
10 Maciej Bielecki Szczecińskie Stowarzyszenie Promocji Sportu PIAST kolarstwo torowe
11 Damian Zieliński Szczecińskie Stowarzyszenie Promocji Sportu PIAST kolarstwo torowe
12 Kamil Kuczyński Szczecińskie Stowarzyszenie Promocji Sportu PIAST kolarstwo torowe
13 Grzegorz Drejgier Klub Sportowy Elektro-Bud-BOGO Szczecin kolarstwo torowe
14 Małgorzata Wojtyra Klub Sportowy Elektro-Bud-BOGO Szczecin kolarstwo torowe
15 Marcin Matkowski Klub Tenisowy Masters Szczecin tenis
16 Kacper Ziemiński Stowarzyszenie Euro Jacht Klub "Pogoń" żeglarstwo
       
1 Waldemar Andruszkiewicz  Klub Sportowy Inwalidów "Start" Szczecin strzelectwo
2 Renata Chilewska Klub Sportowy Inwalidów "Start" Szczecin lekkoatletyka
3 Zbigniew Wandachowicz Klub Sportowy Inwalidów "Start" Szczecin kolarstwo handbike
4 Sławomir Okoniewski Klub Sportowy Inwalidów "Start" Szczecin strzelectwo
5 Piotr Mejsner Klub Sportowy Inwalidów "Start" Szczecin pływanie
6 Jolanta Szulc Klub Sportowy Inwalidów "Start" Szczecin strzelectwo
7 Arkadiusz Skrzypiński Klub Sportowy Inwalidów "Start" Szczecin kolarstwo handbike
8 Paulina Woźniak Klub Sportowy Inwalidów "Start" Szczecin pływanie
       
       
                                                    
                                                  

Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin