Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 71810466

Aktualna strona: 294708

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3674656146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze347418711648
5Nabór na stanowiska22718171865
6Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek22670590
7Uchwały Rady Miasta2225573740452
8Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin20435979941
9Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19433221534
10Interpelacje i zapytania radnych19247550
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201017052610
12Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1481491185122
13Informacje o wyniku naboru140165217211
14Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
15Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201413738020
16Strona główna134661940
17Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13227311814
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213177187079
19Urząd Miasta Szczecin12771792654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12253099311
21Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12131552058
22Informacje o wyniku naboru116558650334
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Osoby wydające decyzje administracyjne1033279130572
25Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin9926012525
26Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
27Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin9084530
28Mała dotacja do 10 tys. zł8820940
29Ogłoszenia konkursów ofert8489227151
30Biuro Obsługi Interesantów8356354550
31Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta76361652429
32Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego70677411696
33Rada Miasta Szczecin6942272496
34Plany i raporty69089512557
35Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.680299130825
36Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6615711641
37Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6609432180
38Interpelacje i zapytania radnych65568228622
39Wydział Oświaty6393953639
40Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230951764
41Sesje Rady Miasta5913310
42Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
43Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.55686833227
44Biuro Dialogu Obywatelskiego5561243417
45Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125501730
46Dotacje5414472661
47Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji5396040
48Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.52537375919
49Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5146480
50Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin5012461778
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin