Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4316128
4Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek3824780
5Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3737849
6Interpelacje i zapytania radnych3323334
7Uchwały Rady Miasta2529094
8Nabór na stanowiska2424013
9Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102367109
10Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
11Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142215266
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2052960
13Informacje o wyniku naboru1550356
14Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1523856
15Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1430252
16Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
17Informacje o wyniku naboru1378188
18Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1346855
19Strona główna1346619
20Urząd Miasta Szczecin1341444
21Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1340405
22Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121328628
23Mała dotacja do 10 tys. zł1319179
24Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1215486
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
26Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1062194
27Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1047846
28Strona główna1010597
29Ogłoszenia konkursów ofert998587
30Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego908288
32Biuro Obsługi Interesantów883225
33Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.790202
34Sesje Rady Miasta766302
35Rada Miasta Szczecin756130
36Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji751461
37Plany i raporty733140
38Wyjaśnienia treści SIWZ718884
39Wydział Oświaty692520
40Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego689865
41Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin679910
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.666506
43Interpelacje i zapytania radnych655682
44Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin652100
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.642701
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.625604
47Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie623498
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.614769
49Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta608563
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.594111