Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
3Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4564366
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4479652
5Interpelacje i zapytania radnych4271953
6Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3869587
7Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102682801
8Uchwały Rady Miasta2606678
9Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142586490
10Nabór na stanowiska2481711
11Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2101231
13Informacje o wyniku naboru1628257
14Mała dotacja do 10 tys. zł1555504
15Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1545298
16Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1508675
17Informacje o wyniku naboru1491653
18Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1479339
19Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1392188
21Urząd Miasta Szczecin1381801
22Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1367280
23Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121354931
24Strona główna1346619
25Strona główna1324487
26Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1216723
27Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
28Sesje Rady Miasta1102256
29Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1078677
30Ogłoszenia konkursów ofert1063629
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego987890
32Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
33Biuro Obsługi Interesantów895484
34Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji858405
35Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.852677
36Wyjaśnienia treści SIWZ852418
37Rada Miasta Szczecin784345
38Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.755897
39Plany i raporty751463
40Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin747493
41Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta719435
42Wydział Oświaty712977
43Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego702728
44Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.697998
45Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin695560
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.691470
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.679995
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.673612
49Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-2018660508
50Interpelacje i zapytania radnych655682