Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4062170146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze364605411649
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek31984900
6Interpelacje i zapytania radnych26571220
7Uchwały Rady Miasta2435394740454
8Nabór na stanowiska23733581866
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin22297829941
10Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201021118290
11Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze20173741535
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201418918590
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1506878185122
14Informacje o wyniku naboru149820617211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13895791814
17Strona główna134661940
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213234207080
19Urząd Miasta Szczecin13166382654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin13055799322
21Informacje o wyniku naboru129312050334
22Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12145172058
23Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin12002802527
24Mała dotacja do 10 tys. zł11267070
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
26Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10489490
27Ogłoszenia konkursów ofert9401287151
28Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
29Biuro Obsługi Interesantów8654844550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego82563811696
31Strona główna82012970
32Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.750540130825
33Rada Miasta Szczecin7342072496
34Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego7340410
35Plany i raporty71817212557
36Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6783971641
37Wydział Oświaty6747223639
38Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6726862180
39Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji6635000
40Interpelacje i zapytania radnych65568228622
41Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231371766
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.6116990
43Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.61034833227
44Wyjaśnienia treści SIWZ6085870
45Sesje Rady Miasta5913310
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.58794475919
47Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin577112949
48Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125709060
49Biuro Dialogu Obywatelskiego5697923418
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.5612160