Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 61893425

Aktualna strona: 292675

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3384786146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze331233311512
5Nabór na stanowiska21774971860
6Uchwały Rady Miasta2101943740246
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze18689011523
8Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek15810670
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin14672829941
10Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1464940185122
11Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
12Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201813828290
13Informacje o wyniku naboru132099917199
14Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213148297078
15Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin12704971813
16Urząd Miasta Szczecin12612692654
17Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12117962058
18Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201011922720
19Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin11379809295
20Informacje o wyniku naboru107133050293
21Strona główna101352624
22Osoby wydające decyzje administracyjne958531130563
23Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20149327520
24Ogłoszenia Prezydenta Miasta8888589113
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego8522757159
26Biuro Obsługi Interesantów8069704550
27Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin7832942519
28Ogłoszenia konkursów ofert7822887151
29Plany i raporty67425812553
30Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta66157852337
31Rada Miasta Szczecin6585422494
32Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201865568228622
33Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6522672177
34Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego65133111696
35Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6509311638
36Mała dotacja do 10 tys. zł6308960
37Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230461750
38Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.616215130825
39Wydział Oświaty6125643635
40Sesje Rady Miasta5913310
41Biuro Dialogu Obywatelskiego5449593416
42Dotacje5299532650
43Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5115885563
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.50660633222
45Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125052860
46Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4949891774
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.46637175919
48Internetowa Mapa Szczecina4636714972
49Urząd Stanu Cywilnego4623003885
50Oświadczenia majątkowe4602911774
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin