Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 48453496

Aktualna strona: 288546

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze296712811289
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin2936244146358
5Nabór na stanowiska20018991820
6Uchwały Rady Miasta1925146740016
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze17164451516
8Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
9Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1395245185122
10Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201212884227073
11Urząd Miasta Szczecin12259662654
12Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta11938012058
13Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin11692241778
14Informacje o wyniku naboru114465417189
15Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin10325499208
16Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin10016109941
17Informacje o wyniku naboru91063350261
18Ogłoszenia Prezydenta Miasta7705269113
19Biuro Obsługi Interesantów7427604550
20Osoby wydające decyzje administracyjne742600130533
21Ogłoszenia konkursów ofert6429877150
22Plany i raporty64127812547
23Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6347652162
24Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6265461612
25Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6229621713
26Rada Miasta Szczecin6111412493
27Sesje Rady Miasta5913310
28Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20105869620
29Aktualności Biura Organizacji Pozarządowych56035711696
30Wydział Oświaty5575813596
31Organizacje Pozarządowe5234213404
32Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.523368130825
33Dotacje5062782631
34Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta50313952156
35Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4822041769
36Internetowa Mapa Szczecina4631254947
37Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.44265833213
38Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin4408972507
39Oświadczenia majątkowe4363561745
40Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4343080
41Prawo lokalne, dokumenty4321843109
42Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta4279605524
43Urząd Stanu Cywilnego4221733885
44Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20144126890
45Oddanie w użytkowanie - wykaz41064858849
46Dziennik zmian w Biuletynie Informacji Publicznej UM Szczecin4032273200
47Nieruchomości Miasta Szczecin do zbycia4011043934
48Wykaz tymczasowego udostępnienia gruntów Miasta Szczecin38250463085
49Finanse i Majątek Miasta Szczecin3780532186
50Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.37707475919
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin