Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 65010807

Aktualna strona: 293433

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3469952146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze337632511541
5Nabór na stanowiska22131761865
6Uchwały Rady Miasta2132286740350
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze18967811525
8Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek18565880
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin16804959941
10Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201815515630
11Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1470164185122
12Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
13Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201013793750
14Informacje o wyniku naboru135350517201
15Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213158337078
16Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin12883141813
17Urząd Miasta Szczecin12667902654
18Strona główna125413839
19Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12123012058
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin11570009302
21Informacje o wyniku naboru110387050300
22Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201410703040
23Osoby wydające decyzje administracyjne1008730130572
24Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego10058437159
25Ogłoszenia Prezydenta Miasta9119039113
26Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin8490732522
27Biuro Obsługi Interesantów8180134550
28Ogłoszenia konkursów ofert7978837151
29Mała dotacja do 10 tys. zł7116200
30Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta69585852366
31Plany i raporty67970912555
32Rada Miasta Szczecin6682332495
33Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego66528311696
34Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201865568228622
35Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6552992179
36Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6542561640
37Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.635305130825
38Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin6268920
39Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230621755
40Wydział Oświaty6229443638
41Sesje Rady Miasta5913310
42Biuro Dialogu Obywatelskiego5482393417
43Dotacje5326292652
44Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5313855568
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.52397633224
46Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125232710
47Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4971661776
48Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.48536475919
49Urząd Stanu Cywilnego4707853885
50Oświadczenia majątkowe4647561778
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin