Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  
flaga Ukrainy
Zostało uruchomione konto bankowe „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy”: 65 1020 4795 0000 9802 0478 9378. Jako odbiorcę przelewu należy wskazać: Gmina Miasto Szczecin, adres: plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Tytuł przelewu: „Cel darowizny: pomoc dla uchodźców z Ukrainy”.

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4937763
3Interpelacje i zapytania radnych4729077
4Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
5Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4545502
6Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3932197
7Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102863310
8Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142761814
9Uchwały Rady Miasta2640136
10Nabór na stanowiska2508087
11Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2122018
13Mała dotacja do 10 tys. zł1707268
14Informacje o wyniku naboru1665451
15Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1605466
16Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1558735
17Strona główna1554214
18Informacje o wyniku naboru1544076
19Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1538493
20Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1505494
21Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1411785
22Urząd Miasta Szczecin1404294
23Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
24Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121376083
25Strona główna1346619
26Sesje Rady Miasta1262592
27Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1217474
28Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
29Ogłoszenia konkursów ofert1092358
30Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1089374
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1018288
32Wyjaśnienia treści SIWZ929533
33Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji928026
34Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
35Biuro Obsługi Interesantów901879
36Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.888014
37Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.807337
38Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin806226
39Rada Miasta Szczecin801355
40Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta782640
41Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-2018779595
42Plany i raporty761777
43Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.751141
44Wydział Oświaty724647
45Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.718977
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.718839
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.710053
48Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego708842
49Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin705268
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2013 r.695260