Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 73369639

Aktualna strona: 295051

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3731955146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze350056311648
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek24031760
6Nabór na stanowiska22885011866
7Uchwały Rady Miasta2257351740454
8Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin21530359941
9Interpelacje i zapytania radnych19988280
10Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19556781534
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201017617710
12Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1484359185122
13Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201414421290
14Informacje o wyniku naboru141501017211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Strona główna134661940
17Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13323021814
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213184217080
19Urząd Miasta Szczecin12827482654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12371699314
21Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12133302058
22Informacje o wyniku naboru118275950334
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin10221072525
25Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin9951870
26Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
27Mała dotacja do 10 tys. zł9142710
28Ogłoszenia konkursów ofert8594127151
29Biuro Obsługi Interesantów8406794550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego71993111696
31Rada Miasta Szczecin7004752496
32Plany i raporty69436112557
33Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.688327130825
34Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6638201641
35Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6626322180
36Interpelacje i zapytania radnych65568228622
37Wydział Oświaty6453203639
38Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231101764
39Sesje Rady Miasta5913310
40Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.56292533227
41Biuro Dialogu Obywatelskiego5578923418
42Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
43Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji5562210
44Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125535720
45Dotacje5431842661
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.53224675919
47Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5270290
48Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin5024741778
49Urząd Stanu Cywilnego4900783885
50Nieruchomości Miasta Szczecin do zbycia4892593987
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin