Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 60236646

Aktualna strona: 292178

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3334090146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze327686111505
5Nabór na stanowiska21582901857
6Uchwały Rady Miasta2080898740200
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze18533551522
8Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek14648040
9Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1459039185122
10Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
11Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin13575919941
12Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213123837077
13Informacje o wyniku naboru129853417198
14Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201812979400
15Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin12606211811
16Urząd Miasta Szczecin12575002654
17Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12101622058
18Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin11270449290
19Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201011057000
20Informacje o wyniku naboru105045150291
21Osoby wydające decyzje administracyjne926803130560
22Strona główna88434517
23Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20148758820
24Ogłoszenia Prezydenta Miasta8728279113
25Biuro Obsługi Interesantów8001174550
26Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego7955667158
27Ogłoszenia konkursów ofert7705647151
28Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin7517892519
29Plany i raporty67101612552
30Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201865568228622
31Rada Miasta Szczecin6535772494
32Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6504722176
33Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6486751637
34Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego64107111696
35Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta63989952327
36Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230401749
37Wydział Oświaty6069673631
38Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.605982130825
39Sesje Rady Miasta5913310
40Mała dotacja do 10 tys. zł5849180
41Biuro Dialogu Obywatelskiego5429553416
42Dotacje5281772648
43Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5020105559
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.49967033222
45Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4936041774
46Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20124900610
47Internetowa Mapa Szczecina4636004972
48Urząd Stanu Cywilnego4573563885
49Oświadczenia majątkowe4567781771
50Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.45625075919
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin