Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 67377971

Aktualna strona: 293808

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3534637146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze340463511583
5Nabór na stanowiska22303251865
6Uchwały Rady Miasta2158337740405
7Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek19732310
8Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19106641533
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin17899159941
10Interpelacje i zapytania radnych16810540
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201015178110
12Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1474140185122
13Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
14Informacje o wyniku naboru136832317209
15Strona główna134661940
16Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213167597079
17Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin12972181813
18Urząd Miasta Szczecin12695372654
19Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12126112058
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin11978719303
21Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201411965330
22Informacje o wyniku naboru112397150325
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Osoby wydające decyzje administracyjne1033279130572
25Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
26Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin9022142523
27Biuro Obsługi Interesantów8230434550
28Ogłoszenia konkursów ofert8098137151
29Mała dotacja do 10 tys. zł7720410
30Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta71852952410
31Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin7132760
32Plany i raporty68302212555
33Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego68162311696
34Rada Miasta Szczecin6766072495
35Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6567992179
36Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6562941640
37Interpelacje i zapytania radnych65568228622
38Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.652205130825
39Wydział Oświaty6273033638
40Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230771759
41Sesje Rady Miasta5913310
42Biuro Dialogu Obywatelskiego5501593417
43Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5429755569
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.53543133226
45Dotacje5346302660
46Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125327590
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.50016575919
48Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4982721777
49Urząd Stanu Cywilnego4745753885
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.4745370
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin