Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4148730
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3672297
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek3410487
6Interpelacje i zapytania radnych2821250
7Uchwały Rady Miasta2463596
8Nabór na stanowiska2389843
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
10Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102175356
11Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2027363
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20141976298
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1511989
14Informacje o wyniku naboru1510586
15Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1404775
16Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
17Strona główna1346619
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121324215
19Urząd Miasta Szczecin1324008
20Informacje o wyniku naboru1316415
21Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1316189
22Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1246021
23Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1214832
24Mała dotacja do 10 tys. zł1190545
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
26Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1052612
27Ogłoszenia konkursów ofert956798
28Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
29Strona główna873312
30Biuro Obsługi Interesantów872935
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego852793
32Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego840997
33Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.761368
34Rada Miasta Szczecin739982
35Plany i raporty722894
36Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji687289
37Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego682069
38Wydział Oświaty680549
39Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin674704
40Interpelacje i zapytania radnych655682
41Wyjaśnienia treści SIWZ637055
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.625439
43Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie623247
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.618500
45Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin600455
46Sesje Rady Miasta599082
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.597304
48Sesje Rady Miasta591331
49Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 2012576328
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.574206