Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 56208610

Aktualna strona: 291137

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3220348146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze320637611492
5Nabór na stanowiska21233121851
6Uchwały Rady Miasta2036648740151
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze18239891521
8Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1436833185122
9Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
10Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213042587077
11Informacje o wyniku naboru125759517196
12Urząd Miasta Szczecin12510112654
13Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin12411771805
14Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek12304650
15Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12062032058
16Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin11920579941
17Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin11044479263
18Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201810644430
19Informacje o wyniku naboru100936450285
20Osoby wydające decyzje administracyjne860091130557
21Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20108543460
22Ogłoszenia Prezydenta Miasta8472349113
23Biuro Obsługi Interesantów7891664550
24Ogłoszenia konkursów ofert7409027151
25Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20147008910
26Strona główna6676749
27Plany i raporty66303412552
28Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin6622722518
29Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201865568228622
30Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6469202175
31Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6440521635
32Rada Miasta Szczecin6434792494
33Archiwum aktualności Biura ds. Organizacji Pozarządowych6369557147
34Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230301746
35Aktualności Biura Organizacji Pozarządowych61828511696
36Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta59788552311
37Wydział Oświaty5966753626
38Sesje Rady Miasta5913310
39Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.568335130825
40Organizacje Pozarządowe5384163414
41Dotacje5226642646
42Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4903131773
43Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta4813315556
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.47880033221
45Internetowa Mapa Szczecina4635104970
46Mała dotacja do 10 tys. zł4561660
47Oświadczenia majątkowe4513191767
48Urząd Stanu Cywilnego4494893885
49Prawo lokalne, dokumenty4405343123
50Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20124352450
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin