Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 76753846

Aktualna strona: 295771

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3850283146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze356371011648
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek27643690
6Nabór na stanowiska23233791866
7Uchwały Rady Miasta2300852740454
8Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin22297829941
9Interpelacje i zapytania radnych21816340
10Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19823981535
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201018731580
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201415828910
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1491383185122
14Informacje o wyniku naboru144939517211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13519121814
17Strona główna134661940
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213209737080
19Urząd Miasta Szczecin12940732654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12630529314
21Informacje o wyniku naboru122396250334
22Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12136912058
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin10732252525
25Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10356430
26Mała dotacja do 10 tys. zł9721300
27Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
28Ogłoszenia konkursów ofert8774557151
29Biuro Obsługi Interesantów8501734550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego75360711696
31Rada Miasta Szczecin7122782496
32Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.708475130825
33Plany i raporty70214412557
34Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6688981641
35Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6658362180
36Wydział Oświaty6565993639
37Interpelacje i zapytania radnych65568228622
38Strona główna65557526
39Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231121765
40Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji5919420
41Sesje Rady Miasta5913310
42Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.57763733227
43Biuro Dialogu Obywatelskiego5615743418
44Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125601230
45Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
46Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5547900
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.55053575919
48Dotacje5460422662
49Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.5064710
50Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin5048391779
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin