Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 50966757

Aktualna strona: 289528

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze307282811328
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3049283146358
5Nabór na stanowiska20593721837
6Uchwały Rady Miasta1972892740080
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze17685391518
8Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1411917185122
9Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
10Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201212936637075
11Urząd Miasta Szczecin12375742654
12Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin12042121791
13Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta11984742058
14Informacje o wyniku naboru119090317192
15Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin10595799237
16Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin10288909941
17Informacje o wyniku naboru95621950274
18Ogłoszenia Prezydenta Miasta8138609113
19Osoby wydające decyzje administracyjne774667130545
20Biuro Obsługi Interesantów7656504550
21Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek7330320
22Ogłoszenia konkursów ofert6862647151
23Plany i raporty65072512549
24Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20106462740
25Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6402812169
26Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6345481630
27Rada Miasta Szczecin6263752493
28Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230021734
29Sesje Rady Miasta5913310
30Aktualności Biura Organizacji Pozarządowych58325111696
31Wydział Oświaty5773243611
32Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta53800052239
33Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.536771130825
34Organizacje Pozarządowe5304763405
35Dotacje5146822639
36Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20144929270
37Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin4928262515
38Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4859701771
39Internetowa Mapa Szczecina4632964962
40Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.45635933218
41Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta4513725541
42Oświadczenia majątkowe4438161759
43Prawo lokalne, dokumenty4361693120
44Urząd Stanu Cywilnego4355643885
45Archiwum aktualności Biura ds. Organizacji Pozarządowych4248177138
46Oddanie w użytkowanie - wykaz41954258849
47Nieruchomości Miasta Szczecin do zbycia4168213948
48Dziennik zmian w Biuletynie Informacji Publicznej UM Szczecin4078083212
49Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.38984475919
50Wykaz tymczasowego udostępnienia gruntów Miasta Szczecin38956563085
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin