Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4448049
4Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4409719
5Interpelacje i zapytania radnych4081239
6Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3841425
7Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102621429
8Uchwały Rady Miasta2596147
9Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142515155
10Nabór na stanowiska2470362
11Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2091087
13Informacje o wyniku naboru1612232
14Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1541053
15Mała dotacja do 10 tys. zł1491454
16Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1473546
17Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1469411
18Informacje o wyniku naboru1467213
19Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1384747
21Urząd Miasta Szczecin1373174
22Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121348521
23Strona główna1346619
24Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1307703
25Strona główna1220067
26Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1216326
27Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
28Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1074947
29Ogłoszenia konkursów ofert1050211
30Sesje Rady Miasta1024294
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego971321
32Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
33Biuro Obsługi Interesantów892956
34Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.839060
35Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji837806
36Wyjaśnienia treści SIWZ823332
37Rada Miasta Szczecin776769
38Plany i raporty747758
39Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.736901
40Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin726714
41Wydział Oświaty708895
42Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego700168
43Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta696940
44Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin691531
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.681628
46Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.679586
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.668645
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.657080
49Interpelacje i zapytania radnych655682
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2013 r.635345