Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4237988
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3707200
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek3647901
6Interpelacje i zapytania radnych3075239
7Uchwały Rady Miasta2494835
8Nabór na stanowiska2408014
9Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102275404
10Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
11Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142104951
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2040698
13Informacje o wyniku naboru1531774
14Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1518004
15Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1416225
16Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
17Informacje o wyniku naboru1349548
18Strona główna1346619
19Urząd Miasta Szczecin1332630
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1329141
21Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121325476
22Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1297362
23Mała dotacja do 10 tys. zł1257441
24Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1215150
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
26Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1056643
27Ogłoszenia konkursów ofert973641
28Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego951241
29Strona główna932096
30Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego883454
32Biuro Obsługi Interesantów878735
33Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.776541
34Rada Miasta Szczecin746860
35Plany i raporty727919
36Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji721501
37Wydział Oświaty687043
38Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego685719
39Wyjaśnienia treści SIWZ679747
40Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin677045
41Sesje Rady Miasta670215
42Interpelacje i zapytania radnych655682
43Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.646441
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.630718
45Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin628112
46Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie623364
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.612210
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.595109
49Sesje Rady Miasta591331
50Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 2012583356