Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3975454146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze362190811649
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek30385890
6Interpelacje i zapytania radnych24532880
7Uchwały Rady Miasta2380441740454
8Nabór na stanowiska23569011866
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin22297829941
10Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201020170640
11Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze20076111535
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201417697000
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1500255185122
14Informacje o wyniku naboru148304317211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13738701814
17Strona główna134661940
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213224427080
19Urząd Miasta Szczecin13070452654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12899269317
21Informacje o wyniku naboru126699450334
22Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12141462058
23Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin11458112527
24Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
25Mała dotacja do 10 tys. zł10564820
26Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10436890
27Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
28Ogłoszenia konkursów ofert9182377151
29Biuro Obsługi Interesantów8590634550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego78788511696
31Strona główna74922351
32Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.732727130825
33Rada Miasta Szczecin7253862496
34Plany i raporty71070312557
35Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6745131641
36Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6696142180
37Wydział Oświaty6666233639
38Interpelacje i zapytania radnych65568228622
39Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji6345310
40Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231231765
41Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego6145190
42Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.59698633227
43Sesje Rady Miasta5913310
44Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5864870
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.57200475919
46Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125674420
47Biuro Dialogu Obywatelskiego5668823418
48Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
49Dotacje5525622662
50Wyjaśnienia treści SIWZ5493210