Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4368649
4Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek3992078
5Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3770565
6Interpelacje i zapytania radnych3575783
7Uchwały Rady Miasta2551965
8Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102448209
9Nabór na stanowiska2439749
10Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142309533
11Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2065367
13Informacje o wyniku naboru1568750
14Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1529201
15Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1444785
16Informacje o wyniku naboru1408049
17Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
18Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1385651
19Mała dotacja do 10 tys. zł1378206
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1359811
21Urząd Miasta Szczecin1350850
22Strona główna1346619
23Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121335814
24Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1215755
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1142238
26Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
27Strona główna1085591
28Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1066713
29Ogłoszenia konkursów ofert1017574
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego930137
31Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
32Biuro Obsługi Interesantów886561
33Sesje Rady Miasta841131
34Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.806097
35Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji779118
36Rada Miasta Szczecin763098
37Wyjaśnienia treści SIWZ755892
38Plany i raporty738114
39Wydział Oświaty697923
40Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego693939
41Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.688701
42Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin682911
43Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin677831
44Interpelacje i zapytania radnych655682
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.655356
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.639854
47Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta637655
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.635185
49Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie623613
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.614303