Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 49640235

Aktualna strona: 289011

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze301762311303
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin2982041146358
5Nabór na stanowiska20297911827
6Uchwały Rady Miasta1944890740036
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze17417031517
8Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1400045185122
9Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
10Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201212896617074
11Urząd Miasta Szczecin12313702654
12Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta11959922058
13Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin11864071785
14Informacje o wyniku naboru116799617190
15Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin10437139223
16Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin10142319941
17Informacje o wyniku naboru92835850269
18Ogłoszenia Prezydenta Miasta7907019113
19Osoby wydające decyzje administracyjne754727130537
20Biuro Obsługi Interesantów7527394550
21Ogłoszenia konkursów ofert6651637151
22Plany i raporty64557312548
23Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6375182167
24Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6304891624
25Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6229871729
26Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20106186940
27Rada Miasta Szczecin6180372493
28Sesje Rady Miasta5913310
29Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek5738690
30Aktualności Biura Organizacji Pozarządowych56840811696
31Wydział Oświaty5662243602
32Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.530699130825
33Organizacje Pozarządowe5269703405
34Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta51788152184
35Dotacje5108802633
36Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4840191770
37Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin4642562511
38Internetowa Mapa Szczecina4631914952
39Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20144514310
40Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.45061533217
41Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta4394165531
42Oświadczenia majątkowe4389471751
43Prawo lokalne, dokumenty4342093114
44Urząd Stanu Cywilnego4286363885
45Oddanie w użytkowanie - wykaz41384058849
46Nieruchomości Miasta Szczecin do zbycia4081843939
47Dziennik zmian w Biuletynie Informacji Publicznej UM Szczecin4049623205
48Wykaz tymczasowego udostępnienia gruntów Miasta Szczecin38513863085
49Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.38437275919
50Finanse i Majątek Miasta Szczecin3796832186
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin