Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 78056137

Aktualna strona: 296040

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3895230146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze358590911648
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek28681670
6Uchwały Rady Miasta2336213740454
7Nabór na stanowiska23360191866
8Interpelacje i zapytania radnych22744750
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin22297829941
10Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19921351535
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201019202700
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201416442230
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1494004185122
14Informacje o wyniku naboru146245117211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13601651814
17Strona główna134661940
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213214487080
19Urząd Miasta Szczecin12985632654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12739639315
21Informacje o wyniku naboru123975950334
22Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12138822058
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin10960412527
25Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10385690
26Mała dotacja do 10 tys. zł9981240
27Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
28Ogłoszenia konkursów ofert8891997151
29Biuro Obsługi Interesantów8533754550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego76599111696
31Rada Miasta Szczecin7177782496
32Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.716348130825
33Plany i raporty70524512557
34Strona główna69255034
35Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6712441641
36Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6673052180
37Wydział Oświaty6606523639
38Interpelacje i zapytania radnych65568228622
39Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231161765
40Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji6087560
41Sesje Rady Miasta5913310
42Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.58318533227
43Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5650470
44Biuro Dialogu Obywatelskiego5634453418
45Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125622860
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.55817475919
47Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
48Dotacje5478532662
49Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.5170480
50Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin516905949
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin