Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 52759641

Aktualna strona: 290300

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze314912811404
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3132586146358
5Nabór na stanowiska20963511842
6Uchwały Rady Miasta2002074740113
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze18006221519
8Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1420661185122
9Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
10Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201212983967075
11Urząd Miasta Szczecin12448862654
12Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin12250151798
13Informacje o wyniku naboru122171817194
14Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12025132058
15Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin10816659243
16Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin10504339941
17Informacje o wyniku naboru98346850279
18Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek9636180
19Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-20188779990
20Ogłoszenia Prezydenta Miasta8333509113
21Osoby wydające decyzje administracyjne808405130549
22Biuro Obsługi Interesantów7792524550
23Ogłoszenia konkursów ofert7058977151
24Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20106928540
25Plany i raporty65647212550
26Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201865568228622
27Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6436072171
28Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6400881632
29Rada Miasta Szczecin6353032493
30Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230141739
31Aktualności Biura Organizacji Pozarządowych60122411696
32Sesje Rady Miasta5913310
33Wydział Oświaty5883973617
34Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta56439452279
35Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20145574050
36Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.546232130825
37Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin5443032516
38Organizacje Pozarządowe5339743407
39Dotacje5178062641
40Archiwum aktualności Biura ds. Organizacji Pozarządowych4975417138
41Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4882391772
42Strona główna4734860
43Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta4667375548
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.46471733219
45Internetowa Mapa Szczecina4634194966
46Oświadczenia majątkowe4481491762
47Urząd Stanu Cywilnego4433333885
48Prawo lokalne, dokumenty4384633121
49Nieruchomości Miasta Szczecin do zbycia4268323954
50Oddanie w użytkowanie - wykaz42358558849
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin