Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 63121646

Aktualna strona: 293027

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3423048146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze333620911517
5Nabór na stanowiska21929771863
6Uchwały Rady Miasta2114058740293
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze18802981524
8Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek17102710
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin15654289941
10Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1467202185122
11Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201814618470
12Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
13Informacje o wyniku naboru133383517200
14Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213152227078
15Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin12781451813
16Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201012752950
17Urząd Miasta Szczecin12637822654
18Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12119832058
19Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin11455629297
20Strona główna112049126
21Informacje o wyniku naboru108624550296
22Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20149903610
23Osoby wydające decyzje administracyjne980012130567
24Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego9083107159
25Ogłoszenia Prezydenta Miasta9002529113
26Biuro Obsługi Interesantów8120834550
27Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin8097302519
28Ogłoszenia konkursów ofert7894887151
29Plany i raporty67667212553
30Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta67506952348
31Mała dotacja do 10 tys. zł6649750
32Rada Miasta Szczecin6624572494
33Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego65756011696
34Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201865568228622
35Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6535332178
36Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6523971640
37Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.624343130825
38Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230531754
39Wydział Oświaty6165803637
40Sesje Rady Miasta5913310
41Biuro Dialogu Obywatelskiego5463903416
42Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin5336260
43Dotacje5311112651
44Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5201055565
45Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125156810
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.51408133223
47Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4959211774
48Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.47479875919
49Urząd Stanu Cywilnego4660213885
50Internetowa Mapa Szczecina4637344974
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin