Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 74870524

Aktualna strona: 295406

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3785462146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze353061711648
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek25579840
6Nabór na stanowiska23038651866
7Uchwały Rady Miasta2275235740454
8Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin21950829941
9Interpelacje i zapytania radnych20787390
10Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19673951534
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201018193690
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201415074050
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1487235185122
14Informacje o wyniku naboru143085017211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Strona główna134661940
17Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13408931814
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213190667080
19Urząd Miasta Szczecin12873322654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12480899314
21Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12134722058
22Informacje o wyniku naboru119837450334
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin10438642525
25Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10321290
26Mała dotacja do 10 tys. zł9413480
27Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
28Ogłoszenia konkursów ofert8678367151
29Biuro Obsługi Interesantów8450074550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego73271411696
31Rada Miasta Szczecin7055332496
32Plany i raporty69799812557
33Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.697472130825
34Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6660991641
35Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6640352180
36Interpelacje i zapytania radnych65568228622
37Wydział Oświaty6498263639
38Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231121765
39Sesje Rady Miasta5913310
40Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji5721090
41Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.56975733227
42Biuro Dialogu Obywatelskiego5593893418
43Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
44Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125568120
45Dotacje5444322661
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.54084775919
47Strona główna54078515
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5403980
49Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin5035271779
50Nieruchomości Miasta Szczecin do zbycia4950863987
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin