Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 69898306

Aktualna strona: 294289

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3602840146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze344199011607
5Nabór na stanowiska22518101865
6Uchwały Rady Miasta2198340740442
7Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek21267190
8Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19278221534
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin19176489941
10Interpelacje i zapytania radnych18228350
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201016357390
12Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1478284185122
13Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
14Informacje o wyniku naboru138538717210
15Strona główna134661940
16Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213172587079
17Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13093381814
18Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201413025980
19Urząd Miasta Szczecin12731362654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12138299308
21Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12128962058
22Informacje o wyniku naboru114574050328
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Osoby wydające decyzje administracyjne1033279130572
25Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin9556282523
26Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
27Mała dotacja do 10 tys. zł8405580
28Ogłoszenia konkursów ofert8350837151
29Biuro Obsługi Interesantów8292694550
30Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin8142700
31Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta74329352421
32Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego69355011696
33Plany i raporty68702412555
34Rada Miasta Szczecin6854292495
35Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.670017130825
36Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6588532179
37Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6587651640
38Interpelacje i zapytania radnych65568228622
39Wydział Oświaty6326873638
40Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230871761
41Sesje Rady Miasta5913310
42Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
43Biuro Dialogu Obywatelskiego5533673417
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.54824933226
45Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125428700
46Dotacje5390882661
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.51615675919
48Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji5130270
49Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4997641777
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.4991200
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin