Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 49009780

Aktualna strona: 288808

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze299920911295
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin2962234146358
5Nabór na stanowiska20185211823
6Uchwały Rady Miasta1934798740028
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze17315401516
8Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1397235185122
9Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
10Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201212889807074
11Urząd Miasta Szczecin12291842654
12Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta11949902058
13Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin11794371781
14Informacje o wyniku naboru115837417190
15Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin10386729215
16Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin10092709941
17Informacje o wyniku naboru91946450266
18Ogłoszenia Prezydenta Miasta7809219113
19Biuro Obsługi Interesantów7486904550
20Osoby wydające decyzje administracyjne748538130535
21Ogłoszenia konkursów ofert6575967151
22Plany i raporty64349312548
23Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6364122163
24Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6287571615
25Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6229751718
26Rada Miasta Szczecin6148212493
27Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20106036820
28Sesje Rady Miasta5913310
29Aktualności Biura Organizacji Pozarządowych56377911696
30Wydział Oświaty5626063598
31Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.526196130825
32Organizacje Pozarządowe5256153405
33Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek5220260
34Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta50983352170
35Dotacje5093292633
36Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4832661770
37Internetowa Mapa Szczecina4631584949
38Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin4515652509
39Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.44556233217
40Oświadczenia majątkowe4377231746
41Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta4345695528
42Prawo lokalne, dokumenty4334073111
43Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20144330330
44Urząd Stanu Cywilnego4260523885
45Oddanie w użytkowanie - wykaz41192758849
46Nieruchomości Miasta Szczecin do zbycia4047223936
47Dziennik zmian w Biuletynie Informacji Publicznej UM Szczecin4042603202
48Wykaz tymczasowego udostępnienia gruntów Miasta Szczecin38363363085
49Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.38000375919
50Finanse i Majątek Miasta Szczecin3789892186
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin