Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 79298056

Aktualna strona: 296258

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3930448146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze360286411649
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek29375420
6Uchwały Rady Miasta2356057740454
7Interpelacje i zapytania radnych23503630
8Nabór na stanowiska23445551866
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin22297829941
10Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19987591535
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201019629430
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201417014790
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1496479185122
14Informacje o wyniku naboru147146317211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13663021814
17Strona główna134661940
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213218467080
19Urząd Miasta Szczecin13028942654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12822029317
21Informacje o wyniku naboru125211450334
22Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12140122058
23Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin11176342527
24Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
25Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10408390
26Mała dotacja do 10 tys. zł10241540
27Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
28Ogłoszenia konkursów ofert9045067151
29Biuro Obsługi Interesantów8560544550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego77622711696
31Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.724494130825
32Rada Miasta Szczecin7209282496
33Strona główna71772242
34Plany i raporty70783012557
35Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6726001641
36Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6683102180
37Wydział Oświaty6634473639
38Interpelacje i zapytania radnych65568228622
39Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231181765
40Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji6210760
41Sesje Rady Miasta5913310
42Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.58998133227
43Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5755750
44Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125652410
45Biuro Dialogu Obywatelskiego5651243418
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.56464375919
47Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
48Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego5562860
49Dotacje5499862662
50Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin529409949
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin