Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 51613466

Aktualna strona: 289857

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze310475811363
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3085328146358
5Nabór na stanowiska20757501839
6Uchwały Rady Miasta1983579740092
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze17824601519
8Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1415602185122
9Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
10Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201212955207075
11Urząd Miasta Szczecin12408802654
12Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin12130021795
13Informacje o wyniku naboru120353617193
14Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12001232058
15Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin10683439238
16Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin10370529941
17Informacje o wyniku naboru96815750277
18Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek8393180
19Ogłoszenia Prezydenta Miasta8229379113
20Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-20188023580
21Osoby wydające decyzje administracyjne787048130547
22Biuro Obsługi Interesantów7719024550
23Ogłoszenia konkursów ofert6935887151
24Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20106625020
25Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-201865568228622
26Plany i raporty65309312549
27Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6416622170
28Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6368761631
29Rada Miasta Szczecin6297672493
30Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230071736
31Sesje Rady Miasta5913310
32Aktualności Biura Organizacji Pozarządowych59031911696
33Wydział Oświaty5813133614
34Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta54922652257
35Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.540171130825
36Organizacje Pozarządowe5319143406
37Dotacje5160802640
38Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20145153190
39Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin5058722515
40Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4868771771
41Internetowa Mapa Szczecina4633464964
42Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.45925833218
43Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta4573695544
44Archiwum aktualności Biura ds. Organizacji Pozarządowych4516447138
45Oświadczenia majątkowe4459331760
46Urząd Stanu Cywilnego4388523885
47Prawo lokalne, dokumenty4371273120
48Oddanie w użytkowanie - wykaz42073558849
49Nieruchomości Miasta Szczecin do zbycia4205763950
50Dziennik zmian w Biuletynie Informacji Publicznej UM Szczecin4104303214
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin