Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 50157972

Aktualna strona: 289198

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze303939111318
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3003623146358
5Nabór na stanowiska20409781833
6Uchwały Rady Miasta1957740740056
7Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze17522831517
8Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1402912185122
9Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
10Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201212904157074
11Urząd Miasta Szczecin12336182654
12Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta11969032058
13Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin11934691788
14Informacje o wyniku naboru117628917191
15Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin10489989230
16Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin10194889941
17Informacje o wyniku naboru93827950271
18Ogłoszenia Prezydenta Miasta7999389113
19Osoby wydające decyzje administracyjne761406130541
20Biuro Obsługi Interesantów7572334550
21Ogłoszenia konkursów ofert6727077151
22Plany i raporty64761012548
23Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6385702168
24Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20106331530
25Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6320621628
26Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek6311520
27Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6229941729
28Rada Miasta Szczecin6219152493
29Sesje Rady Miasta5913310
30Aktualności Biura Organizacji Pozarządowych57293911696
31Wydział Oświaty5705993608
32Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.533262130825
33Organizacje Pozarządowe5282503405
34Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta52520852206
35Dotacje5124112638
36Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin4847591770
37Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin4757292514
38Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20144724280
39Internetowa Mapa Szczecina4632494960
40Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.45298633217
41Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta4440315538
42Oświadczenia majątkowe4408011756
43Prawo lokalne, dokumenty4349383119
44Urząd Stanu Cywilnego4313223885
45Oddanie w użytkowanie - wykaz41553658849
46Nieruchomości Miasta Szczecin do zbycia4118483945
47Dziennik zmian w Biuletynie Informacji Publicznej UM Szczecin4056083211
48Archiwum aktualności Biura ds. Organizacji Pozarządowych3881867135
49Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.38675975919
50Wykaz tymczasowego udostępnienia gruntów Miasta Szczecin38673263085
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin