Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 69903527

Aktualna strona: 70474

Wydrukowano: 0

Nieodpłatna pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie


Szanowni Państwo,

Miasto Szczecin od początku 2016 roku realizuje zadanie zlecone z zakresu administracji rządowej, polegające na zorganizowaniu funkcjonowania na terenie naszego miasta 16 punktów nieodpłatnej pomocy prawnej.

W związku z tym, iż znowelizowano ustawę z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej w Mieście Szczecin w 2019 r. będzie funkcjonować 13 punktów nieodpłatnej pomocy prawnej (NPP) oraz 3 punkty nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego (NPO).

Lokale, w których Miasto zorganizowało punkty nieodpłatnej pomocy prawnej oraz punkty nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego znajdują się w budynku Urzędu Miasta Szczecin pl. Armii Krajowej 1 oraz w filii Urzędu Miasta ul. Rydla 39-40, a przyjęcia interesantów będą się odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 20.00.

Szczegółowy harmonogram przyjęć w punktach znajduje się w zakładce pn. „Harmonogram przyjęć w punktach”.

Aby skorzystać z porady prawnej, bądź z porady obywatelskiej należy się zarejestrować na wizytę pod numerem tel. 91 424 50 27 (telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) lub online na https://szczecin.npp-24.pl.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferowanych usług!


Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin