Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Nagrody i wyróżnienia za rok 2013

 

18 lutego 2014 roku w Galerii Prezydenckiej Urzędu Miasta Szczecin odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Szczecin dla absolwentów kierunków architektonicznych szczecińskich uczelni za najlepsze prace dyplomowe dotyczące problematyki przestrzennej i architektonicznej Szczecina.

Do konkursu zgłoszono 20 prac dyplomowych wykonanych w roku akademickim 2012/2013: 12 prac z kierunku Architektura i Urbanistyka Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, 3 prace z kierunku Architektura Krajobrazu Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Zachnologicznego w Szczecinie oraz 5 prac z kierunku Architektura Wnętrz Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecnie (po raz pierwszy w konkursie).

Wyróżnienia przyznano:

1. Pani Marzenie Borowskiej za pracę pt.: „Przebudowa schronu przeciwlotniczego przy ul. Lubeckiego w Szczecinie Centrum Danych/Data Center”, wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Macieja Płotkowiaka na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

2. PaniNatalii Paszkowskiej za pracę pt.: „Wielofunkcyjne audytorium przy Wydziale Prawa i Administracji w Szczecinie”, wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Macieja Płotkowiaka na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

3. Panu Łukaszowi Szczepaniec za pracę pt.: „Koncepcja rewitalizacji fragmentu osiedla Nowe Miasto przy ulicy Krzysztofa Kolumba w Szczecinie”, wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Pawła Rubinowicza na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

4. Pani Dorocie Rogala za prace pt.: „Projekt koncepcyjny zagospodarowania terenu w pobliżu Jeziora Jeleni Staw w Szczecinie na cele społeczno-rekreacyjne”, wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Elizy Sochackiej-Sutkowskiej na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

5. Panu Łukaszowi Lebiedź za prace pt.: „Biuro co-workingowe z przestrzenią ekspozycyjną w transformatorowni na Wyspie Jaskółczej w Szczecinie”, wykonaną pod kierunkiem prof. Józefa Jurka na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie.

udostępnił: Biuro Strategii, wytworzono: 2014/02/20, odpowiedzialny/a: Architekt Miasta, wprowadził/a: Anna Bednarz, dnia: 2014/02/20 13:12:04
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Anna Bednarz 2014/02/20 13:12:04 modyfikacja wartości
Anna Bednarz 2014/02/20 13:11:36 modyfikacja wartości
Anna Bednarz 2014/02/20 13:08:12 modyfikacja wartości
Anna Bednarz 2014/02/20 13:05:31 nowa pozycja