Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
Serwis używa plików cookies w celu realizacji procesów niezbędnych dla pełnej funkcjonalności oraz do gromadzenia anonimowych danych statystycznych.
Polityka Prywatności / Ochrona danych osobowych    AKCEPTUJĘ
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  
flaga Ukrainy
Zostało uruchomione konto bankowe „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy”: 65 1020 4795 0000 9802 0478 9378. Jako odbiorcę przelewu należy wskazać: Gmina Miasto Szczecin, adres: plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Tytuł przelewu: „Cel darowizny: pomoc dla uchodźców z Ukrainy”.

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek o naborze5461174
3Interpelacje i zapytania radnych5322896
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4635256
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek o naborze4617715
6Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze do Urzędu4008871
7Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20103062750
8Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142954691
9Uchwały Rady Miasta2680010
10Nabór na stanowiska2540060
11Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2146203
13Mała dotacja do 10 tys. zł1854197
14Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1728377
15Strona główna1721567
16Informacje o wyniku naboru do Urzędu1712277
17Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1700893
18Informacje o wyniku naboru1610192
19Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1569790
20Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1527222
21Sesje Rady Miasta1471721
22Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1434229
23Urząd Miasta Szczecin1423305
24Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
25Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121394651
26Strona główna1346619
27Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1218109
28Ogłoszenia konkursów ofert1144724
29Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
30Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1097656
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1057272
32Wyjaśnienia treści SIWZ1011204
33Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji997808
34Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-2018930612
35Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze do miejskich jednostek919365
36Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.912192
37Biuro Obsługi Interesantów906996
38Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin860621
39Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta854079
40Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.841317
41Rada Miasta Szczecin817248
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.788847
43Plany i raporty770825
44Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.753238
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.740038
46Wydział Oświaty739263
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.731114
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2013 r.728577
49Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego714362
50Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin713670