Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  
flaga Ukrainy
Zostało uruchomione konto bankowe „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy”: 65 1020 4795 0000 9802 0478 9378. Jako odbiorcę przelewu należy wskazać: Gmina Miasto Szczecin, adres: plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Tytuł przelewu: „Cel darowizny: pomoc dla uchodźców z Ukrainy”.

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek5304000
3Interpelacje i zapytania radnych5135612
4Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
5Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4606730
6Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3982488
7Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20103002164
8Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142897566
9Uchwały Rady Miasta2668432
10Nabór na stanowiska2529075
11Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2138227
13Mała dotacja do 10 tys. zł1807088
14Informacje o wyniku naboru1695331
15Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1671140
16Strona główna1668703
17Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1665829
18Informacje o wyniku naboru1587618
19Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1566393
20Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1520480
21Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1427271
22Sesje Rady Miasta1420607
23Urząd Miasta Szczecin1417222
24Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
25Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121388932
26Strona główna1346619
27Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1217924
28Ogłoszenia konkursów ofert1132632
29Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
30Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1095012
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1041707
32Wyjaśnienia treści SIWZ988214
33Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji975520
34Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
35Biuro Obsługi Interesantów905677
36Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.904494
37Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-2018888724
38Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin844676
39Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta830797
40Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.830373
41Rada Miasta Szczecin811924
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.777949
43Plany i raporty768151
44Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.742352
45Wydział Oświaty735451
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.733785
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.724754
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2013 r.719584
49Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego712776
50Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin711107