Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  
flaga Ukrainy
Zostało uruchomione konto bankowe „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy”: 65 1020 4795 0000 9802 0478 9378. Jako odbiorcę przelewu należy wskazać: Gmina Miasto Szczecin, adres: plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Tytuł przelewu: „Cel darowizny: pomoc dla uchodźców z Ukrainy”.

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek5294794
3Interpelacje i zapytania radnych5122000
4Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
5Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4605020
6Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3981098
7Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102998405
8Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142894423
9Uchwały Rady Miasta2667847
10Nabór na stanowiska2528648
11Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2137822
13Mała dotacja do 10 tys. zł1804738
14Informacje o wyniku naboru1694074
15Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1668941
16Strona główna1666446
17Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1661067
18Informacje o wyniku naboru1586240
19Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1566195
20Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1520221
21Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1426810
22Sesje Rady Miasta1419327
23Urząd Miasta Szczecin1416988
24Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
25Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121388648
26Strona główna1346619
27Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1217916
28Ogłoszenia konkursów ofert1132186
29Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
30Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1094919
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1040761
32Wyjaśnienia treści SIWZ986431
33Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji974460
34Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
35Biuro Obsługi Interesantów905611
36Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.904126
37Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-2018886073
38Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin843505
39Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.829789
40Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta829654
41Rada Miasta Szczecin811714
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.777429
43Plany i raporty767973
44Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.741888
45Wydział Oświaty735255
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.733489
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.724272
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2013 r.719125
49Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego712704
50Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin710994