Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Ustawienia cookies

Korzystamy z plików cookies, instalowanych na Twoim urządzeniu w celu realizacji pełnej funkcjonalności oraz do gromadzenia anonimowych danych analitycznych. Więcej dowiesz się z polityki prywatności oraz RODO.

Te pliki cookies są konieczne do prawidłowego działania serwisu, dlatego też nie można ich wyłączyć z tego poziomu. W ustawieniach przeglądarki możliwe jest ich wyłączenie, co może zakłócić prawidłowe działanie serwisu.

Te pliki cookies mają na celu uzyskanie przez administratora serwisu wiedzy na temat ruchu na stronie. Zbieranie danych odbywa się anonimowo.

logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  
flaga Ukrainy
Zostało uruchomione konto bankowe „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy”: 65 1020 4795 0000 9802 0478 9378. Jako odbiorcę przelewu należy wskazać: Gmina Miasto Szczecin, adres: plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Tytuł przelewu: „Cel darowizny: pomoc dla uchodźców z Ukrainy”.

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Interpelacje i zapytania radnych - VIII kadencja 2018-20236587423
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek o naborze6546438
3Strona główna6170337
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4743840
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek o naborze4617715
6Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze do Urzędu4203866
7Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20103394673
8Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20143282980
9Uchwały Rady Miasta2770485
10Strona główna2717901
11Nabór na stanowiska2624837
12Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
13Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2214382
14Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego2123001
15Mała dotacja do 10 tys. zł2033466
16Sesje Rady Miasta2000664
17Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1933263
18Informacje o wyniku naboru do Urzędu1806896
19Informacje o wyniku naboru1720276
20Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1588389
21Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1571047
22Urząd Miasta Szczecin1487086
23Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1467027
24Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121430729
25Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
26Strona główna1346619
27Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1220215
28Ogłoszenia konkursów ofert1197936
29Wyjaśnienia treści SIWZ1164208
30Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji1127332
31Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1125715
32Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
33Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1097524
34Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.983870
35Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin980591
36Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta978843
37Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.941138
38Biuro Obsługi Interesantów922924
39Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze do miejskich jednostek919365
40Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.896137
41Rada Miasta Szczecin880794
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.844553
43Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2013 r.821065
44Radni IX Kadencji Rady Miasta Szczecin817325
45Archiwum konkursowe815811
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.795604
47Nieodpłatna pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie793633
48Plany i raporty792728
49Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.790560
50Modyfikacja SIWZ776062