Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Nagrody i wyróżnienia za rok 2017

W dniu 09 marca 2018 roku o godzinie 12.00 w Sali Sesyjnej w gmachu Urzędu Miasta Szczecin odbędzie się uroczystość wręczenia Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin za najlepsze prace dyplomowe dotyczące Miasta Szczecin wykonane przez absolwentów kierunków architektonicznych szczecińskich uczelni w 2017 roku.

W konkursie uczestniczyli absolwenci kierunków:

  • Architektura i Urbanistykana Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie,
  • Architektura Krajobrazu, na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie,
  • Architektura Wnętrzna Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie

Do tegorocznego konkursu zgłoszono 30 prac dyplomowych wykonanych w 2017 roku o tematyce dotyczącej Miasta Szczecin:

  • 18 prac z kierunku Architektura i Urbanistyka,
  • 3 prace z kierunku Architektura Krajobrazu,
  • 9 prac z kierunku Architektura Wnętrz.

 

NAGRODĘ PREZEDENTA przyznano:

Pani Idze Prüffer za pracę pt.: „Koncepcja rewitalizacji ulicy Kolumba w Szczecinie – Strategia działań wraz z przykładami sposobu kształtowania zabudowy” wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Jarosława Bondara na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

 

WYRÓŻNIENIA przyznano:

 

Pani Agacie Ruchlewicz za pracę pt.: „Adaptacja starej olejarni w Szczecinie na funkcję mieszkalno-usługową” wykonaną pod kierunkiem dr hab. inż. arch. Grzegorza Wojtkuna na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

 

Panu Michałowi Czapiewskiemu za pracę pt.: „Palmiarnia w Szczecinie” wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Jana Tarczyńskiego, prof. ZUT na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

 

Pani Oldze  Konopliowej za pracę pt.: „Dworzec Górny" w Szczecinie – zagospodarowanie okolic Placu Zawiszy Czarnego” wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Jarosława Bondara na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

 

Panu Mariuszowi Zielińskiemu za pracę pt.: „Hotel 5-gwiazdkowy – Wieżowiec Szczecina” wykonaną pod kierunkiem prof. dr hab. inż. arch. Adama M. Szymskiego na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

 

Panu Arturowi Górskiemu za pracę pt.: „Projekt budynku informacji turystycznej wraz z ekspozycją panoram i map historycznych przy ul. Korsarzy w Szczecinie” wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Krzysztofa Bizio na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

 

Panu Mikołajowi Strzelczukowi za pracę pt.: „Pawilon wystawowy” wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Wojciecha Bala na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

 

Pani Agnieszce Gryczan za pracę pt.: „Projekt zagospodarowania terenu przy kościele pw. Chrystusa Króla w Skolwinie” wykonaną pod kierunkiem dr hab. inż. Grzegorza Nowaka na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

 

Pani Adriannie Tomal (Łupińskiej) za pracę pt.: „Adaptacja Dworca Pomorzany na przystanek SKM z funkcją kulturowąwykonaną pod kierunkiem dr hab. Andreasa Guskosa, prof. nadzw. na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie.

udostępnił: WUiAB, wytworzono: 2018/03/28, odpowiedzialny/a: Jarosław Bondar, wprowadził/a: Anna Bednarz, dnia: 2018/03/28 09:05:31
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Anna Bednarz 2018/03/28 09:05:31 modyfikacja wartości
Anna Bednarz 2018/03/28 08:52:35 modyfikacja wartości
Anna Bednarz 2018/03/28 08:06:28 nowa pozycja