Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Nagrody i wyróżnienia za rok 2016

W dniu 06 marca 2017 roku w Galerii Prezydenckiej w gmachu Urzędu Miasta Szczecin odbyła się uroczystość wręczenia Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin za najlepsze prace dyplomowe dotyczące Miasta Szczecin wykonane przez absolwentów kierunków architektonicznych szczecińskich uczelni w 2016 roku.

Konkurs skierowany jest do absolwentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia kierunków:

  • Architektura i Urbanistyka na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie,
  • Architektura Krajobrazu na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie,
  • Architektura Wnętrz na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie.

Do tegorocznego konkursu zgłoszono 18 prac dyplomowych wykonanych w 2016 roku o tematyce dotyczącej Miasta Szczecin:

  • 14 z kierunku Architektura i Urbanistyka,
  • 4 z kierunku Architektura Wnętrz.

Nie zgłoszono prac wykonanych na kierunku Architektura Krajobrazu.

 

NAGRODĘ PREZYDENTA otrzymał:

Pan Hubert Piekarczyk na pracę pt.: „Centrum innowacji i aktywności społecznej w Szczecinie – „Złoty Łaszt” wykonaną pod kierunkiem dr hab. inż. arch. Piotra Arleta na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

praca Huberta Piekarczyka

 

I WYRÓŻNIENIE otrzymał:

Pan Filip Raupuk za pracę pt.: „Obiekt kontemplacji na terenie parku im. Jana Kasprowicza w Szczeciniewykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Leszka Świątka na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

praca Filipa Raupuk 

 

II WYRÓŻNIENIE otrzymał:

Pan Tomasz Chmielewski za pracę pt.: „Rewitalizacja Placu Orła Białego w Szczecinie”, wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Jarosława Bondara na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

praca Tomasza Chmielewskiego

 

III WYRÓŻNIENIE otrzymała:

Pani Katarzyna Kuchyt za pracę pt.: „Zabudowa mieszkalno-usługowa wielorodzinna przy ul. Sikorskiego w Szczecinie”, wykonaną pod kierunkiem dr hab. inż. arch. Grzegorza Wojtkuna na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

praca Katarzyny Kuchyt

 

WYRÓŻNIENIE otrzymała:

Pani Patrycja Rygusiak za pracę pt.: „Willa pełna natury. Projekt adaptacji willi na pensjonat przy ulicy Wincentego Pola 2a w Szczecinie”, wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Krzysztof Bizio na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie.

praca Patrycji Rygusiak

udostępnił: Wydział Urbanistyki i Administracji Budowlanej, wytworzono: 2017/03/21, odpowiedzialny/a: , wprowadził/a: Anna Bednarz, dnia: 2017/03/21 09:24:09
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Anna Bednarz 2017/03/21 09:24:09 modyfikacja wartości
Anna Bednarz 2017/03/21 09:23:46 modyfikacja wartości
Anna Bednarz 2017/03/21 09:19:36 nowa pozycja