Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 60227514

Aktualna strona: 12602

Wydrukowano: 975

Wybory Samorządowe 2006 na terenie Miasta Szczecin - wykaz ulic i obwodów głosowania



Spis ulic z przypisaniem do nr obwodu i nr okręgu

Adres Nr obwodu Nr okręgu
1 MAJA 157 V
26 KWIETNIA 3-33 nieparzyste 121 IV
26 KWIETNIA 35-69 nieparzyste 120 IV
3 MAJA 1-4 76 II
3 MAJA 8-27 75 II
5 LIPCA 12-37 70 II
5 LIPCA 1-3 95 III
5 LIPCA 38-47 65 II
5 LIPCA 4-11D 66 II
9 MAJA 1-23 50 II
9 MAJA 24-dk 51 II
ABRAHAMA 2 I
ABRAMOWSKIEGO 143 IV
ADMIRALSKA 104 III
AGRESTOWA 124 IV
AKACJOWA 147 IV
AKWARELOWA 30 I
ALBATROSÓW 11 I
aleja BOHATERÓW WARSZAWY 36, 50-55,66, 68, 73-75, 79-93 62 II
aleja BOHATERÓW WARSZAWY 107-115 65 II
aleja BOHATERÓW WARSZAWY 116-120 66 II
aleja BOHATERÓW WARSZAWY 1-19 69 II
aleja BOHATERÓW WARSZAWY 21-22,102-106 71 II
aleja BOHATERÓW WARSZAWY 23-24, 29-35 73 II
aleja BOHATERÓW WARSZAWY 26-28, 96-101 72 II
aleja JEDNOŚCI NARODOWEJ 13-17, 42-49B 100 III
aleja JEDNOŚCI NARODOWEJ 18-22 93 III
aleja JEDNOŚCI NARODOWEJ 2, 50 87 III
aleja JEDNOŚCI NARODOWEJ 22A-30 97 III
aleja JEDNOŚCI NARODOWEJ 31-41 96 III
aleja JEDNOŚCI NARODOWEJ 5-12 91 III
aleja NIEPODLEGŁOŚCI 13-17 85 III
aleja NIEPODLEGŁOŚCI 1-4 84 III
aleja NIEPODLEGŁOŚCI 26-30, 32, 34 86 III
aleja NIEPODLEGŁOŚCI 35-43 87 III
aleja NIEPODLEGŁOŚCI 60 76 II
aleja PIASTÓW 1-16 64 II
aleja PIASTÓW 17-19 63 II
aleja PIASTÓW 22-30 parzyste, 29 61 II
aleja PIASTÓW 36-40, 42 67 II
aleja PIASTÓW 43-50 78 II
aleja PIASTÓW 51-60 77 II
aleja PIASTÓW 61-65 81 II
aleja PIASTÓW 66-70 82 II
aleja PIASTÓW 71-76 83 II
aleja PRZYJACIÓŁ 11 I
aleja SPACEROWA 160 V
aleja WOJSKA POLSKIEGO 105,107, 108, 109-121 nieparzyste, 145 IV
aleja WOJSKA POLSKIEGO 1-27 nieparzyste 88 III
aleja WOJSKA POLSKIEGO 150-dk parzyste, 187-dk nieparzyste 147 IV
aleja WOJSKA POLSKIEGO 2-20 parzyste, 26-40 parzyste 82 II
aleja WOJSKA POLSKIEGO 22-24 parzyste, 42-62 parzyste 83 II
aleja WOJSKA POLSKIEGO 29-49 nieparzyste 89 III
aleja WOJSKA POLSKIEGO 51-63 nieparzyste 94 III
aleja WOJSKA POLSKIEGO 64-106 parzyste, 65-103 nieparzyste 95 III
aleja WYZWOLENIA 1, 3 87 III
aleja WYZWOLENIA 2, 4, 4A 86 III
aleja WYZWOLENIA 25-47 90 III
aleja WYZWOLENIA 30-50 parzyste 103 III
aleja WYZWOLENIA 49-71 nieparzyste 99 III
aleja WYZWOLENIA 52 196 III
aleja WYZWOLENIA 5-23 91 III
aleja WYZWOLENIA 54-70 parzyste, 99-103 nieparzyste, 105A, 107-119 nieparzyste 106 III
aleja WYZWOLENIA 73-97 nieparzyste 97 III
aleja WYZWOLENIA 80, 82, 84, 84B 108 III
ALPEJSKA 163 V
ALUMINIOWA 39 I
ANDERSENA 160 V
ANDROMEDY 163 V
ANDRZEJEWSKIEGO 25 I
ANDYJSKA 160 V
ANHELLEGO 55 II
ARKOŃSKA 4 szpital 189 IV
ARKOŃSKA z wyj. 4 152 IV
ARTYLERYJSKA 188 V
ASNYKA 10-22 112 III
ASNYKA 1-3 115 III
ASNYKA 9-9B 114 III
AUTOSTRADA POZNAŃSKA 58 II
AXENTOWICZA 170 V
AZOTOWA 36 I
BABIEGO LATA 1-13 10 I
BABIEGO LATA 14-dk 9 I
BABIŃSKIEGO 60 II
BACZYŃSKIEGO 25 I
BAGIENNA 32 I
BAJANA 147 IV
BAJECZNA 185 V
BALIŃSKIEGO 2 I
BALLADYNY 4 I
BAŁKAŃSKA 182 V
BAŁTYCKA 3 I
BAŁUCKIEGO 147 IV
BARDZIŃSKA 178 V
BARLICKIEGO 169 V
BARTNICZA 153 IV
BARWNA 40 I
BASENOWA 41 I
BAŚNIOWA 183 V
BATALIONÓW CHŁOPSKICH 44A-65 32 I
BATALIONÓW CHŁOPSKICH z wyj. 44A-65 35 I
BAZAROWA 103 III
BAŻANTOWA 5 I
BELGIJSKA 164 V
BELGRADZKA 9 I
BEMA 63 II
BENESZA 136 IV
BERLINGA 130 IV
BERNARDYŃSKA 188 V
BEZTROSKA 4 I
BEŻOWA 30 I
BIAŁA 39 I
BIAŁOGÓRSKA 180 V
BIAŁOSTOCKA 56 II
BIAŁOWIESKA 52 II
BIELAŃSKA 40 I
BIELIKA 170 V
BIELSKA 40 I
BIESZCZADZKA 59 II
BISKUPA BANDURSKIEGO 1-19 173 V
BISKUPA BANDURSKIEGO z wyj. 1-19 171 V
BISKUPA GRZEGORZA Z SANOKA 142 IV
BISKUPA KRASICKIEGO 147 IV
BLIZIŃSKIEGO 178 V
BLUSZCZOWA 44 II
BŁAWATNA 113 III
BŁOGOSŁAWIONEJ JOLANTY 132 IV
BOBROWA 5 I
BOCIANIA 170 V
BOCZNA 49 II
BOGDAŃSKA 188 V
BOGUCHWAŁY 114 III
BOGUMIŁY 145 IV
BOGUMIŃSKA 176 V
BOGURODZICY 87 III
BOHATERÓW GETTA WARSZAWSKIEGO 1-7 83 II
BOHATERÓW GETTA WARSZAWSKIEGO 8-25 82 II
BOHATERÓW NARWIKU 52 II
BOJKI 144 IV
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 1-15, 72-80 81 II
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 16-20 77 II
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 21-29 73 II
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 48-57 62 II
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 58-71 79 II
BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO 12-22 72 II
BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO 1-3 66 II
BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO 23-32 62 II
BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO 34-42 64 II
BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO 4-7, 44-48 65 II
BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO 49 95 III
BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO 8-11 71 II
BOROWA 4 I
BORÓWKOWA 56 II
BORSUCZA 4 I
BORYNY 43 II
BOŚNIACKA 9 I
BOTANICZNA 24 I
BOYA-ŻELEŃSKIEGO 122 IV
BOŻENY 157 V
BRACKA 131 IV
BRANIBORSKA 54 II
BRATA ALBERTA 124 IV
BRĄZOWA 28 I
BRODNICKA 59 II
BRODZIŃSKIEGO 122 IV
BRONIEWSKIEGO 24, 26 198 IV
BRONIEWSKIEGO 4 190 IV
BRONIEWSKIEGO z wyj. 4, 24, 26 151 IV
BRONISŁAWY 111 III
BRONOWA 36 I
BRONOWICKA 58 II
BRZEŻAŃSKA 36 I
BRZOZOWA 54 II
BRZOZOWSKIEGO 139 IV
BUCZYNOWA 1 I
BUDZISZYŃSKA 1-17 45 II
BUDZISZYŃSKA 18-51A 44 II
BUDZYSZA WOSIA 142 IV
BUKOWA 53 II
BUKOWSKA 183 V
BUKSZPANOWA 35 I
BULWAR BENIOWSKIEGO 41 I
BULWAR ELBLĄSKI 41 I
BULWAR GDAŃSKI 41 I
BULWAR GDYŃSKI 41 I
BULWAR PIASTOWSKI 41 I
BULWAR ŚLĄSKI 41 I
BUŁGARSKA 152 IV
BURSZTYNOWA 86 III
BYDGOSKA 42 II
BYLINOWA 181 V
BYTOMSKA 41 I
CEDROWA 34 I
CEDYŃSKA 166 V
CEGIELSKIEGO 111 III
CEGLANA 157 V
CEGŁÓWKA 186 V
CELNA 41 I
CELULOZOWA 187 V
CEMENTOWA 172 V
CERAMICZNA 2 I
CHABROWA 38 I
CHEŁMIŃSKA 38 I
CHEŁMOŃSKIEGO 147 IV
CHEMICZNA 40 I
CHLEBOWA 52 II
CHŁODNA 160 V
CHŁOPICKIEGO 129 IV
CHŁOPSKA 27 I
CHMIELEWSKIEGO 45 II
CHMIELNA 4 I
CHMURNA 160 V
CHOBOLAŃSKA 53 II
CHOCIMSKA 40 I
CHODKIEWICZA 1-6A,B,C 73 II
CHODKIEWICZA 7-11 64 II
CHOJNICKA 36 I
CHOPINA 1,110, 119-125 nieparzyste 160 V
CHOPINA 2-29, 31, 37, 41-61 nieparzyste 151 IV
CHOPINA 30-100 parzyste, 101-109, 111-117 150 IV
CHORWACKA 11 I
CHORZOWSKA 160 V
CHROMOWA 38 I
CIASNA 36 I
CICHA 14 I
CIENISTA 173 V
CIEPŁA 4 I
CIESIELSKA 188 V
CIESZKOWSKIEGO 144 IV
CIESZYŃSKA 163 V
CISOWA 54 II
CITROENA 33 I
CŁOWA 41 I
CUKROWA 57 II
CYNOWA 38 I
CYPRYSOWA 4 I
CYRANECZKI 170 V
CYSTERSKA 2 I
CZACKIEGO 76 II
CZARNIECKIEGO 75 II
CZARNOGÓRSKA 9 I
CZCIBORA 166 V
CZECHOWICKA 59 II
CZELADNICZA 40 I
CZEREMCHOWA 35 I
CZEREŚNIOWA 117 IV
CZERWCOWA 148 IV
CZERWONA 27 I
CZERWONYCH MAKÓW 4 I
CZESKA 164 V
CZESŁAWA 102 III
CZĘSTOCHOWSKA 48 II
CZORSZTYŃSKA 128 IV
CZWARTAKÓW 32 I
CZWÓJDZIŃSKIEGO 2 I
CZYŻYKA 170 V
DARNIOWA 44 II
DASZYŃSKIEGO 169 V
DĄBROWSKIEGO 61 II
DĄBROWSKIEJ 25 I
DĄBROWSZCZAKÓW 176 V
DĄBSKA 5 I
DELFINA 165 V
DEMBOWSKIEGO 112 III
DERDOWSKIEGO 18-26 parzyste 125 IV
DERDOWSKIEGO 2-8 parzyste 117 IV
DERDOWSKIEGO 28-42 parzyste 127 IV
DESANTOWA 188 V
DESZCZOWA 2 I
DĘBOGÓRSKA 180 V
DĘBOWA 2 I
DŁUGA 3 I
DŁUGOSZA 1-10, 14-25 108 III
DŁUGOSZA 11-13 115 III
DO DWORU 183 V
DO GLINNEJ 1 I
DOBRA 182 V
DOBREJ NADZIEI 41 I
DOBROPOLE 1 I
DOBRZYŃSKA 44 II
DOJAZDOWA 183 V
DOKTORA JUDYMA 151 IV
DOLEŃCÓW 3 I
DOLNA 36 I
DOLOMITÓW 163 V
DOMAŃSKIEGO 144 IV
DOMOWA 164 V
DOROTY 185 V
DOŻYNKOWA 52 II
DRAWSKA 36 I
DREWNIANA 4 I
DROBIAZG 28 I
DROGA SIEDMIU MŁYNÓW 148 IV
DROZDOWA 132 IV
DRUCKIEGO-LUBECKIEGO 172 V
DRUKARSKA 12 I
DRWALI 3 I
DRZYMAŁY 3-5 76 II
DRZYMAŁY 6-16 75 II
DUBOIS 155 V
DUBROWNICKA 9 I
DUNIKOWSKIEGO 47 II
DUŃSKA 11-43 nieparzyste, 58-88 parzyste 164 V
DUŃSKA 2 151 IV
DUŃSKA 4-52 parzyste 149 IV
DWERNICKIEGO 129 IV
DWORCOWA 1-11 84 III
DWORCOWA 16, 19, 20 76 II
DWORSKA 53 II
DYNGUSOWA 183 V
DYWIZJONU 303 183 V
DZIAŁDOWSKA 40 I
DZIAŁKOWA 176 V
DZIELNICOWA 182 V
DZIENNIKARSKA 14 I
DZIERŻONIA 165 V
DZIEWANNY 160 V
DZIKA 36 I
DZIKIEJ RÓŻY 4 I
DZIWNA 11 I
EJSMONDA 116 III
EKOLOGICZNA 9 I
ELBLĄSKA 11 I
ELEKTORALNA 38 I
ENERGETYKÓW 41 I
ESKADROWA 33 I
FABRYCZNA 186 V
FALSKIEGO 38 I
FAŁATA 145 IV
FARNA 1 86 III
FARNA 2-5, 7, 9 85 III
FELCZAKA 1-10, 18A-24, 28-31 98 III
FELCZAKA 11-12, 15-18 97 III
FELCZAKA 13-14 95 III
FENIKSA 165 V
FILARETÓW 128 IV
FIŃSKA 165 V
FIOLETOWA 1-9 31 I
FIOLETOWA od 10-dk 30 I
FIOŁKOWA 4 I
FIRLIKA 157 V
FLISACKA 41 I
FOCZA 6 I
FRANCISZKAŃSKA 84 III
FREDRY 122 IV
FRONTOWA 130 IV
FRYCZA-MODRZEWSKIEGO 140 IV
FRYSZTACKA 46 II
GAGARINA 176 V
GAJOWA 53 II
GAJÓWKA BIAŁA 148 IV
GAJÓWKA MŁYNY 148 IV
GAJÓWKA OWCZARY 148 IV
GAJÓWKA USTRONIE 148 IV
GALLA ANONIMA 183 V
GARNCARSKA 65 II
GDAŃSKA 41 I
GDYŃSKA 111 III
GENERAŁA FIELDORFA 119 IV
GENERAŁA GROTA-ROWECKIEGO 130 IV
GENERAŁA LITWINOWICZA 118 IV
GENERAŁA MACZKA 60 II
GENERAŁA OKULICKIEGO 1-47 55 II
GENERAŁA OKULICKIEGO 48-dk 56 II
GENERAŁA RAYSKIEGO 16-29 92 III
GENERAŁA RAYSKIEGO 1-8 93 III
GENERAŁA RAYSKIEGO 35-41 90 III
GENERAŁA RAYSKIEGO 9-15, 30-34 100 III
GĘSIA 171 V
GIERCZAK 13 I
GILA 151 IV
GIPSOWA 38 I
GIŻYCKA 164 V
GLAZUROWA 12 I
GLINIANA 74 II
GLINKOWA 182 V
GLOGERA 165 V
GŁĘBOKA 188 V
GŁOGOWSKA 59 II
GŁOWACKIEGO 67 II
GŁOWICKA 178 V
GŁUCHA 40 I
GNIEŹNIEŃSKA 42 II
GOCŁAWSKA 182 V
GOJAWICZYŃSKIEJ 25 I
GOLENIOWSKA 13, 32, 79 - 101, 107, 108, 109, 110, 110A, 111, 112-112A 12 I
GOLENIOWSKA 45-75 10 I
GOLENIOWSKA 76A-78A 9 I
GOLĘCIŃSKA 184 V
GOLISZA 175 V
GOŁĘBIA 170 V
GOMBROWICZA 22 I
GOPLAŃSKA 1-35 10 I
GOPLAŃSKA 36-dk 9 I
GORKIEGO 146 IV
GORLICKA 59 II
GOSPODARSKA 43 II
GOSZCZYŃSKIEGO 139 IV
GOŚCINIEC 3 I
GOŚCINNA 1 I
GOŚCISŁAWA 178 V
GÓRALSKA 10 I
GÓRNA 183 V
GÓRNICZA 188 V
GÓRNOŚLĄSKA 41 I
GÓRSKA 184 V
GRABOWA 35 I
GRADOWA 40 I
GRANICZNA 183 V
GRANITOWA 36 I
GRAŻYNY 154 V
GRENADIERÓW 132 IV
GROBLA 181 V
GROCHOWA 182 V
GRODZKA 85 III
GROMADZKA 3 I
GRONOWA 117 IV
GROŃSKIEGO 2 I
GROTTGERA 28 I
GRÓJECKA 14 I
GRUDZIĄDZKA 1-10, 25-32 61 II
GRUDZIĄDZKA 11-24A,B,C 49 II
GRUDZIŃSKIEGO 41 I
GRUSZKOWA 117 IV
GRYCZANA 5 I
GRYFIŃSKA 33-103 32 I
GRYFIŃSKA z wyj. 33-103 14 I
GRZEGORZEWSKIEJ 38 I
GRZYBOWA 153 IV
GRZYMIŃSKA 178 V
GWARDII LUDOWEJ 183 V
GWARNA 28 I
GWIAŹDZISTA 36 I
HAJDUCZKA 173 V
HALNA 53 II
HANDLOWA 5 I
HANGAROWA 33 I
HARCERZY 152 IV
HARNASIÓW 53 II
HELENY 116 III
HELSKA 11 I
HENRYKA POBOŻNEGO 104 III
HERBACIANA 2 I
HERBOWA 109 III
HEYKI 41 I
HIMALAJSKA 160 V
HODOWLANA 3 I
HOENE-WROŃSKIEGO 144 IV
HORESZKÓW 131 IV
HOŻA 1-2A 179 V
HOŻA 3-25 176 V
HRUBIESZOWSKA 59 II
HRYNIEWIECKIEGO 41 I
HUBALA 130 IV
HUBALCZYKÓW 34 I
HUCULSKA 188 V
HUSARÓW 58 II
HUTNICZA 157 V
IGLASTA 44 II
IŁŁAKOWICZÓWNY 25 I
INOWROCŁAWSKA 44 II
INSPEKTOWA 131 IV
INWALIDZKA 18 I
INŻYNIERA WENDY 41 I
INŻYNIERSKA 40 I
IŃSKA 10 I
IWASZKIEWICZA 23 I
JABŁONIOWA 35 I
JACKOWSKIEGO 139 IV
JAGIELLOŃSKA 10-16A 94 III
JAGIELLOŃSKA 1-5 100 III
JAGIELLOŃSKA 17-19, 80-84 83 II
JAGIELLOŃSKA 20-31 65 II
JAGIELLOŃSKA 32-43, 45-70 69 II
JAGIELLOŃSKA 44 194 II
JAGIELLOŃSKA 6-9 92 III
JAGIELLOŃSKA 71-77 71 II
JAGIELLOŃSKA 85-94 89 III
JAGIELLOŃSKA 95-97 87 III
JAGNY 43 II
JAGODOWA 56 II
JAŁTAŃSKA 26 I
JANA III SOBIESKIEGO 132 IV
JANA KAZIMIERZA 159 V
JANA Z CZARNOLASU 176 V
JANA Z KOLNA 158 V
JANICKIEGO 140 IV
JANKA MUZYKANTA 131 IV
JANKIELA 131 IV
JANOSIKA 1 195 III
JANOSIKA z wyj. 1-3 109 III
JANTAROWA 165 V
JANUSZA 124 IV
JARACZA 35 I
JAROGNIEWA 169 V
JAROWITA 104 III
JARZĄBKÓW 4 I
JARZĘBINOWA 35 I
JASEŁKOWA 183 V
JASIA I MAŁGOSI 183 V
JASIENICKA 26 I
JASIENICY 145 IV
JASKÓŁCZA 174 V
JASNA 101, 101A,B,C, 103-143 nieparzyste 16 I
JASNA 1-11, 21-99 ( nieparzyste ) 18 I
JASNA 60-92 ( parzyste ) 15 I
JAŚMINOWA 32 I
JAWOROWA 148 IV
JEDWABNICZA 40 I
JELENIA 5 I
JEMIOŁOWA 163 V
JESIENNA 14 I
JESIONOWA 54 II
JEZIORNA 11 I
JEŻYNOWA 2 I
JĘCZMIENNA 26 I
JODŁOWA 126 IV
JORDANA 9 I
JOSELEWICZA 36 I
JUGOSŁOWIAŃSKA 11 I
JUNACKA 160 V
JUNAKÓW 10 I
JURANDA 128 IV
JUTLANDZKA 44 II
JUTRZENKI 3 I
KABLOWA 7 I
KACZA 5 I
KACZEŃCÓW 160 V
KADETÓW 132 IV
KADŁUBKA 114 III
KALENICKA 5 I
KALINY 1-15 nieparzyste, 45-53 nieparzyste 125 IV
KALINY 2-10 parzyste, 14-32 parzyste 127 IV
KALINY 23-41 nieparzyste 126 IV
KALISKA 44 II
KAMIENNA 188 V
KAMIEŃSKA 11 I
KAMIŃSKIEGO 35 I
KANAŁ PARNICKI 41 I
KANAŁOWA 41 I
KAPERSKA 132 IV
KAPITAŃSKA 158 V
KAPLICZNA 3 I
KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO 2-42 parzyste 84 III
KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO 5-27 nieparzyste, 39 85 III
KARŁOWICZA 143 IV
KARPACKA 187 V
KARPIA 36 I
KARPIŃSKIEGO 116 III
KARPOWICZA 144 IV
KARTUSKA 13 I
KASJOPEI 163 V
KASKADOWA 163 V
KASPRZAKA 118 IV
KASZTANOWA 54 II
KASZUBSKA 2-21, 56-68, 71 87 III
KASZUBSKA 26-34, 52 76 II
KASZUBSKA 28 200 II
KASZUBSKA 35-46 75 II
KATOWICKA 56 II
KAZIMIERZA KRÓLEWICZA 110 III
KĄKOLOWA 42 II
KĄPIELISKOWA 148 IV
KIELECKA 55 II
KIRASJERÓW 132 IV
KLEEBERGA 130 IV
KLEMENSIEWICZA 45 II
KLOMBOWA 14 I
KLONOWA 2 I
KLONOWICA 14A, 15-19C 133 IV
KLONOWICA 1-5, 11A,B, 14, 20-22 138 IV
KLUCZBORSKA 40 I
KLUKA 160 V
KŁODNA 86 III
KŁOSOWA 124 IV
KŁUSZYŃSKA 183 V
KMICICA 171 V
KMIECA 117 IV
KMIECIKA 14 I
KNIEWSKA 10 I
KOCHANOWSKIEGO 147 IV
KOKOSOWA 148 IV
KOKSOWA 45 II
KOLBERGA 165 V
KOLEJOWA 186 V
KOLONISTÓW 183 V
KOLOROWA 36 I
KOLOROWYCH DOMÓW 29 I
KOLSKA 184 V
KOLUMBA 74 II
KOŁBACKA 2 I
KOŁŁĄTAJA 15-19 116 III
KOŁŁĄTAJA 28-31 108 III
KOŁŁĄTAJA 9-14A, 20-27 115 III
KOŁOBRZESKA 178 V
KOŁOWSKA 40 I
KOMANDORSKA 104 III
KOMBATANTÓW 183 V
KOMETY 40 I
KOMUNY PARYSKIEJ 175 V
KONAROWA 171 V
KONARSKIEGO 178 V
KONIKA POLNEGO 4 I
KONIŃSKA 36 I
KONOPNICKIEJ 122 IV
KOŃCOWA 3 I
KOŃSKI KIERAT 4-6 85 III
KOŃSKI KIERAT 7-18 86 III
KOPALNIANA 35 I
KOPERNIKA 1-16 80 II
KOPERNIKA 16A-19 76 II
KORALOWA 132 IV
KORCZAKA 38 I
KORDECKIEGO 3 62 II
KORDECKIEGO 4-9, 15 61 II
KORDIANA 185 V
KORFANTEGO 144 IV
KORMORANÓW 170 V
KORONY PÓŁNOCNEJ 163 V
KORSARZY 86 III
KORZENIOWSKIEGO 75 II
KOSODRZEWINY 123 IV
KOSSAKA 127 IV
KOSTKI NAPIERSKIEGO 44-83 21 I
KOSTKI NAPIERSKIEGO z wyj. 44-83 20 I
KOSTRZEWSKIEGO 164 V
KOSTRZYŃSKA 11 I
KOSYNIERÓW 24 I
KOSZALIŃSKA 184 V
KOSZAROWA 14 I
KOŚCIELNA 185 V
KOTWICZNA 41 I
KOZIA 5 I
KOZIELICKA 38 I
KOZIEROWSKIEGO 143 IV
KOZIETULSKIEGO 129 IV
KOZIOROŻCA 163 V
KRAJOZNAWCZA 3 I
KRAKOWSKA 67-68 57 II
KRAKOWSKA z wyj. 67,68 54 II
KRAKUSA 122 IV
KRAŃCOWA 171 V
KRASIŃSKIEGO 1-12 108 III
KRASIŃSKIEGO 13-19, 20-24 116 III
KRASIŃSKIEGO 25-54 161 V
KRASIŃSKIEGO 58-82 151 IV
KRASIŃSKIEGO 83-104 107 III
KRASZEWSKIEGO 10 I
KREDOWA 163 V
KRESOWA 163 V
KRĘTA 60 II
KRÓLOWEJ JADWIGI 1-4, 43-47 82 II
KRÓLOWEJ JADWIGI 18-28 78 II
KRÓLOWEJ JADWIGI 29-34 79 II
KRÓLOWEJ JADWIGI 38, 39 81 II
KRÓLOWEJ JADWIGI 5-8, 39A-42B 83 II
KRÓLOWEJ JADWIGI 9-17, 35-37 77 II
KRÓLOWEJ KORONY POLSKIEJ 95 III
KRÓLOWEJ ŚNIEGU 163 V
KRÓTKA 60 II
KRUCZA 17 177 V
KRUCZA z wyj.17 176 V
KRUSZCOWA 39 I
KRUSZWICKA 59 II
KRZEKOWSKA 132 IV
KRZEMIENIECKA 181 V
KRZEMIENNA 39 I
KRZEWIASTA 38 I
KRZEWINKOWA 44 II
KRZYWA 53 II
KRZYWOŃ 14 I
KSIĄŻACKA 55 II
KSIĘCIA BARNIMA III WIELKIEGO 107 III
KSIĘCIA BOGUSŁAWA X 10-13 83 II
KSIĘCIA BOGUSŁAWA X 14-15, 40-43 81 II
KSIĘCIA BOGUSŁAWA X 16-17 77 II
KSIĘCIA BOGUSŁAWA X 18-27 79 II
KSIĘCIA BOGUSŁAWA X 1-9, 44-52 89 III
KSIĘCIA BOGUSŁAWA X 28-39 80 II
KSIĘCIA BORYSA 152 IV
KSIĘCIA ERYKA II 168 V
KSIĘCIA MŚCIWOJA II 85 III
KSIĘCIA PONIATOWSKIEGO 143 IV
KSIĘCIA RACIBORA 113 III
KSIĘCIA ŚWIĘTOPEŁKA 75 II
KSIĘCIA WARCISŁAWA I 167 V
KSIĘCIA WITOLDA 61 II
KSIĘCIA ZIEMOWITA 180 V
KSIĘDZA BRYCZKOWSKIEGO 4 I
KSIĘDZA POPIEŁUSZKI 130 IV
KSIĘDZA ROBAKA 131 IV
KSIĘŻNEJ ANASTAZJI 166 V
KSIĘŻNEJ ANNY 41 I
KSIĘŻNEJ DĄBRÓWKI 185 V
KSIĘŻNEJ ELŻBIETY 166 V
KSIĘŻNEJ LUDGARDY 183 V
KSIĘŻNEJ PRZYBYSŁAWY 78 II
KSIĘŻNEJ ZOFII 169 V
KSIĘŻYCOWA 165 V
KU SŁOŃCU 124-125 53 II
KU SŁOŃCU 14-35 118 IV
KU SŁOŃCU 2-13 61 II
KU SŁOŃCU 41-123 60 II
KUBUSIA PUCHATKA 183 V
KUJAWSKA 90 III
KUJOTA 41 I
KUKUŁECZKI 176 V
KURKOWA 85 III
KURPIÓW 10 I
KURZA 5 I
KURZA STOPKA 85 III
KUSOCIŃSKIEGO 67 II
KUŚNIERSKA 85 III
KUTROWA 41 I
KUTRZEBY 1 - 7A 129 IV
KUTRZEBY 8-dk 131 IV
KWARCOWA 176 V
KWIATOWA 60 II
KWIATÓW POLSKICH 160 V
KWIDZYŃSKA 11 I
LAJKONIKA 53 II
LANGIEWICZA 78 II
LAS ARKOŃSKI 1 160 V
LAWENDOWA 54 II
LAZUROWA 86 III
LECHICKA 36 I
LEDNICKA 52 II
LEDÓCHOWSKIEGO 57 II
LEGIONÓW DĄBROWSKIEGO 73 II
LEGNICKA 46 II
LEKARSKA 14 I
LELEWELA 128 IV
LENARTOWICZA 105 III
LESZCZYNOWA 33 I
LEŚMIANA 25 I
LEŚNA 186 V
LEŚNEGO ECHA 4 I
LEŚNICZÓWKA PŁONIA 2 I
LEŚNICZÓWKA ZAŁOM 10 I
LEŚNIKÓW 38 I
LEŚNYCH MALIN 4 I
LETNIA 13 I
LETNIEGO PORANKA 163 V
LETNISKOWA 35 I
LIBELTA 142 IV
LIMANOWSKIEGO 75 II
LINDEGO 144 IV
LIPOWA 184 V
LISIA 5 I
LISIEJ GÓRY 160 V
LISKOWSKA 26 I
LISTOPADOWA 129 IV
LIŚCIASTA 171 V
LITEWSKA 147 IV
LNIANA 9-19 16 I
LNIANA z wyj. 9-19 26 I
LODOWCOWA 163 V
LOMPY 167 V
LOTNICZA 14 I
LUBAWSKA 59 II
LUBCZYŃSKA 10 I
LUBELSKA 59 II
LUBIANA 1 I
LUBOMIRSKIEGO 102 III
LUDNA 28 I
LUDOWA 1 178 V
LUDOWA 2-25A 172 V
LUTNIANA 109 III
LUTYKÓW 3 I
LWIEJ PASZCZY 4 I
LWOWSKA 53 II
ŁABĘDZIA 149 IV
ŁADNA 1 I
ŁADY 156 V
ŁANOWA 52 II
ŁAZIEBNA 1-5 85 III
ŁAZIEBNA 5A, 6, 8 86 III
ŁĄCZNA 163 V
ŁĄKOWA 13 I
ŁĘCZYCKA 114 III
ŁOMŻYŃSKA 188 V
ŁOPIANOWA 3 I
ŁOSIOWA 5 I
ŁOSOSIOWA 41 I
ŁOWCZYCH 4 I
ŁOWIECKA 186 V
ŁOZOWA 35 I
ŁÓDZKA 60 II
ŁUBINOWA 18-22 19 I
ŁUBINOWA 4-11 20 I
ŁUBINOWA z wyj. 4-11 i 18-22 22 I
ŁUCZNICZA 161 V
ŁUKASIEWICZA 144 IV
ŁUKASIŃSKIEGO 1-31 nieparzyste, 2-28 parzyste 128 IV
ŁUKASIŃSKIEGO 33-dk nieparzyste, 30-dk parzyste 131 IV
ŁUŻYCKA 188 V
ŁYSKOWSKIEGO 156 V
MACEDOŃSKA 11 I
MACIEJEWICZA 58 II
MACIEJOWICKA 24 I
MACIERZANKI 160 V
MADALIŃSKIEGO 61 II
MAGNOLIOWA 4 I
MAJORA SUCHARSKIEGO 118 IV
MAJOWA 148 IV
MAKLERSKA 41 I
MAKOWSKA 148 IV
MAKUSZYŃSKIEGO 122 IV
MALCZEWSKIEGO 1-12 159 V
MALCZEWSKIEGO 13-22A 103 III
MALCZEWSKIEGO 23, 24-41 101 III
MALINOWA 153 IV
MALWOWA 160 V
MAŁA 171 V
MAŁEGO KSIĘCIA 183 V
MAŁKOWSKIEGO 1-4, 13-14, 20-32 81 II
MAŁKOWSKIEGO 15-19 77 II
MAŁKOWSKIEGO 5-12 83 II
MAŁOPOLSKA 1-5 87 III
MAŁOPOLSKA 15-23, 42-47 104 III
MAŁOPOLSKA 49-61 91 III
MAŁOPOLSKA 6-14 86 III
MAŃKOWSKIEGO 173 V
MARCINKOWSKIEGO 128 IV
MARIACKA 86 III
MARMUROWA 36 I
MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 13-19 96 III
MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 1-6, 33-37 90 III
MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 20-22 95 III
MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 23-25 94 III
MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 26-31 92 III
MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 38-39 91 III
MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 7-12 100 III
MARYNARSKA 41 I
MARZANNY 180 V
MASZTOWA 11 I
MATECZNIK 4 I
MATECZNIKOWA 4 I
MATEJKI 10-12, 13-39 101 III
MATEJKI 2-6B 159 V
MATEJKI 8 103 III
MAZOWIECKA 91 III
MAZURSKA 1-2 91 III
MAZURSKA 18-27 96 III
MAZURSKA 3-6A,B, 43-46A 90 III
MAZURSKA 7-17C, 28-42 100 III
MĄCZNA z wyj. pacjentów szpitala 26 I
MECHANICZNA 40 I
MELISY 4 I
METALOWA 31-62, 64 38 I
METALOWA 5-30, 68-78 37 I
MEWIA 170 V
MIANOWSKIEGO 12 I
MIARKI 119 IV
MICHAŁOWSKIEGO 147 IV
MICKIEWICZA 1-23 nieparzyste 95 III
MICKIEWICZA 149-162, 164-172 parzyste 139 IV
MICKIEWICZA 24-54 parzyste 69 II
MICKIEWICZA 4-22 parzyste 66 II
MICKIEWICZA 43-54 nieparzyste 146 IV
MICKIEWICZA 66-128 parzyste 143 IV
MICKIEWICZA 69-93 nieparzyste 144 IV
MICKIEWICZA 95-147 nieparzyste, 130-148 parzyste 122 IV
MIECHOWSKA 38 I
MIEDWIAŃSKA 10 I
MIEDZIANA 157 V
MIEJSKA 163 V
MIELECKA 36 I
MIERNICZA 14 I
MIEROSŁAWSKIEGO 61 II
MIERZYŃSKA 59 II
MIESZKA I 21-83 52 II
MIESZKA I-GO 90-106 61 II
MIĘDZYPARKOWA 147 IV
MIĘTOWA 3 I
MIKOŁAJCZYKA 118 IV
MILCZAŃSKA 48 II
MILEWSKIEGO 152 IV
MIŁA 13 I
MIŁASZEWSKICH 145 IV
MIŁOSŁAWSKA 11 I
MIODOWA 3 148 IV
MIODOWA z wyj. 3 160 V
MIRTOWA 160 V
MISTRZOWSKA 40 I
MŁODZIEŻY POLSKIEJ ( nieparzyste ) 34 I
MŁODZIEŻY POLSKIEJ (parzyste ) 33 I
MŁYŃSKA 13 I
MOCHNACKIEGO 128 IV
MOCZAROWA 160 V
MOCZYŃSKIEGO 145 IV
MODLIŃSKA 185 V
MODRA 132 IV
MODRZEWIOWA 178 V
MOKRA 160 V
MOKRADŁOWA 2 I
MOŁDAWSKA 11 I
MONIUSZKI 20 106 III
MONIUSZKI z wyj. 20 109 III
MONTE CASSINO 13-17B 97 III
MONTE CASSINO 1-6 92 III
MONTE CASSINO 37-40 94 III
MONTE CASSINO 7-12, 17C-27, 29-36 95 III
MONTERSKA 186 V
MONTWIŁŁA 158 V
MORAWSKA 182 V
MORELOWA 117 IV
MORENOWA 163 V
MORSKA 186 V
MORWOWA 36 I
MOSTNIKA 41 I
MOSTOWA 1 I
MOTOROWA 40 I
MROCZNA 3 I
MYŚLENICKA 148 IV
MYŚLIWSKA 167 V
NA SKARPIE 45 II
NA STOKU 165 V
NA TROPIE 4 I
NA WZGÓRZU 183 V
NABRZEŻE WIELECKIE 41 I
NAD KOLEJĄ 188 V
NAD ODRĄ 186 V
NAD RUDZIANKĄ 5 I
NAD STAWEM 163 V
NAD STOŁCZYNKĄ 185 V
NAD STRUMIENIEM 2 I
NADODRZAŃSKA 74 II
NAŁKOWSKIEJ 24 I
NARCIARSKA 184 V
NAREWSKA 11 I
NAROŻNA 160 V
NARUSZEWICZA 1-8, 11-19 116 III
NARUSZEWICZA 9-10B 115 III
NARUTOWICZA 11, 11A 79 II
NARUTOWICZA 12-16 78 II
NARUTOWICZA 1-5, 19-22 75 II
NARUTOWICZA 17-18 67 II
NARUTOWICZA 6-10 76 II
NARZĘDZIOWA 13 I
NASTROJOWA 5 I
NASYPOWA 43 II
NAUCZYCIELSKA 1 I
NEHRINGA 185 V
NEKTAROWA 160 V
NEWTONA 13 I
NIEBIAŃSKA 160 V
NIECAŁA 56 II
NIEDUŻA 112 III
NIEDZIAŁKOWSKIEGO 19-23 97 III
NIEDZIAŁKOWSKIEGO 25-27 95 III
NIEDZIAŁKOWSKIEGO 4, 13-18, 47-55 98 III
NIEDŹWIEDZIA 6 I
NIEGOLEWSKIEGO 1-2 99 III
NIEMCEWICZA 1-12, 36-41 108 III
NIEMCEWICZA 13-35A 115 III
NIEMIERZYŃSKA 1-12 108 III
NIEMIERZYŃSKA 14, 15, 17-21A 105 III
NIEMIERZYŃSKA 22-33 107 III
NIEPOŁOMICKA 53 II
NIEŚMIAŁA 4 I
NIKLOWA 36 I
NOAKOWSKIEGO 69 II
NOCZNICKIEGO 157 V
NORWESKA 165 V
NOTECKA 10 I
NOWA 74 II
NOWOGARDZKA 10 I
NOWOMIEJSKA 188 V
NOWOTARSKA 36 I
NOWY ŚWIAT 188 V
NOWY ZJAZD 5 I
NURKOWA 14 I
NYSY 10 I
OBŁOKÓW 160 V
OBOTRYCKA 174 V
OBROŃCÓW STALINGRADU 1-11, 29, 30 87 III
OBROŃCÓW STALINGRADU 12-17 89 III
OBROŃCÓW STALINGRADU 19-24 88 III
OBROŃCÓW WESTERPLATTE 104 III
OBYWATELSKA 124 IV
ODLEGŁA 40 I
ODROWĄŻA 98 III
ODZIEŻOWA 102 III
OFIAR OŚWIĘCIMIA 2-14 parzyste 102 III
OFIAR OŚWIĘCIMIA z wyj. 2-14 parzyste 113 III
OFIAR STUTTHOFU 188 V
OFICERSKA 14 I
OGIŃSKIEGO 10-17 95 III
OGIŃSKIEGO 2, 2A, 3, 5-9 145 IV
OGRODNICZA 1-19 182 V
OGRODNICZA 20-dk 183 V
OGRODOWA 55 II
OGRÓDKOWA 164 V
OJCA BEYZYMA 146 IV
OKÓLNA 182 V
OKRĘTOWA 41 I
OKRĘŻNA 37 I
OKRZEI 142 IV
OLCHOWA 188 V
OLIWKOWA 175 V
OLKUSKA 38 I
OLSZTYŃSKA 59 II
OLSZYNKI GROCHOWSKIEJ 5 I
OŁOWIANA 40 I
OMIECZYŃSKIEGO 176 V
OPAŁOWA 37 I
OPŁOTKI 86 III
OPOLSKA 10 I
ORAWSKA 46 II
ORIONA 163 V
ORLA 5 I
ORLĄT LWOWSKICH 147 IV
ORŁOWICZA 2 I
ORŁOWSKA 188 V
ORNA 187 V
ORNITOLOGÓW 176 V
ORZECHOWA 148 IV
ORZESZKOWEJ 1-15 116 III
ORZESZKOWEJ 16-29 112 III
OSADNIKÓW 185 V
OSIEDLE KASZTANOWE 1 - 40 7 I
OSIEDLE KASZTANOWE 53-dk 8 I
OSIEDLEŃCZA 35 I
OSIEK 85 III
OSIKOWA 54 II
OSOWSKA 160 V
OSTOWA 36 I
OSTRAWICKA 147 IV
OSTROBRAMSKA 53 II
OSTROWSKA 176 V
OTWOCKA 12 I
OWCZA 5 I
OWOCOWA 75 II
OWSIANA 3 I
PABIANICKA 40 I
PADEREWSKIEGO 142 IV
PALMIRSKA 40 I
PANA TADEUSZA 131 IV
PANCERNA 188 V
PANIEŃSKA 86 III
PANKIEWICZA 145 IV
PAPROCI 180 V
PAPUGI 117 IV
PARKOWA 1-8 158 V
PARKOWA 25-46 156 V
PARKOWA 49-65A 159 V
PARKOWA 9-23A 155 V
PARTYZANTÓW 76 II
PASIECZNA 40 I
PASKA 159 V
PASTELOWA 40 I
PASTERSKA 169 V
PAŚNIKOWA 5 I
PAULA ROBIENA 3 I
PAWIA 5 I
PAWLIKOWSKIEJ-JASNORZEWSKIEJ 122 IV
PAWŁA VI 145 IV
PEGAZA 165 V
PERKOZA 170 V
PERKUNA 40 I
PERLISTA 165 V
PIAŃSKA 176 V
PIASECZNA 2 I
PIASKOWA 176 V
PIASZCZYSTA 148 IV
PIECHOTY 32 I
PIEKARY 67 II
PIESZA 41 I
PIĘKNA 119 IV
PILICKA 10 I
PILSKA 164 V
PIŃSKA 59 II
PIOTRKOWSKA 55 II
PIOTRUSIA PANA 183 V
PIRAMOWICZA 1-10, 17, 17A, 23, 25, 27 122 IV
PIRAMOWICZA 11-16, 18-22A, 24, 24A, 26, 34 128 IV
PIRENEJSKA 163 V
PISKORSKIEGO 14 I
PIWNA 36 I
plac ADAMA MICKIEWICZA 104 III
plac ARMII KRAJOWEJ 98 III
plac BATOREGO 75 II
plac BRAMA PORTOWA 1-4 87 III
plac BRAMA PORTOWA 5 76 II
plac DZIECKA 80 II
plac GAŁCZYŃSKIEGO 145 IV
plac GENERAŁA ANDERSA 87 III
plac GRODNICKI 75 II
plac GRUNWALDZKI 1-4 100 III
plac HOŁDU PRUSKIEGO 86 III
plac I ARMII WOJSKA POLSKIEGO 67 II
plac JAKUBA WUJKA 147 IV
plac KILIŃSKIEGO 106 III
plac KOCZEGO 181 V
plac KOŚCIELNY 14 I
plac KOŚCIUSZKI 63 II
plac LECHA 37 I
plac LOTNIKÓW 1-3B 91 III
plac LOTNIKÓW 4-7 87 III
plac MARIACKI 86 III
plac MATKI TERESY Z KALKUTY 159 V
plac MIRECKIEGO 10 I
plac NORWIDA 139 IV
plac NYSY POLSKIEJ 41 I
plac ODRODZENIA 94 III
plac OFIAR GRUDNIA 1970 157 V
plac OFIAR KATYNIA 93 III
plac ORŁA BIAŁEGO 85 III
plac POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA 147 IV
plac RATUSZOWY 84 III
plac RODŁA 91 III
plac SŁOWIAŃSKI 13 I
plac SOLIDARNOŚCI 86 III
plac SPRZYMIERZONYCH 66 II
plac ŚWIĘTEGO OTTONA 138 IV
plac ŚWIĘTYCH PIOTRA I PAWŁA 104 III
plac WITOSA 99 III
plac WOLNOŚCI 36 I
plac ZAMENHOFA 92 III
plac ZAWISZY CZARNEGO 75 II
plac ZGODY 89 III
plac ZWYCIĘSTWA 1-2 88 III
plac ZWYCIĘSTWA 4-5 76 II
plac ŻOŁNIERZA POLSKIEGO 86 III
PLANTOWA 104 III
PLANTY 39 I
PLATER 1-18, 20 156 V
PLATER 25 110 III
PLATER 35-35A 113 III
PLATER 67-70 102 III
PLATER 73-82B 159 V
PLATER 83-96 154 V
PLAŻOWA 188 V
PLISZKI 170 V
PŁOCKA 52 II
PŁOŃSKA 1 I
PŁYWACKA 86 III
POCHYŁA 176 V
POCZTOWA 1-2, 40-44 66 II
POCZTOWA 13-16, 25-29A, B 72 II
POCZTOWA 17-24 73 II
POCZTOWA 3-7, 35-39 65 II
POCZTOWA 8-12, 30-34 71 II
POD URWISKIEM 160 V
PODBÓRZAŃSKA 163 V
PODCHORĄŻYCH 132 IV
PODGÓRNA 84 III
PODHALAŃSKA 93 III
PODLASKA 40 I
PODLEŚNA 153 IV
PODMOKŁA 164 V
PODOLSKA 182 V
POGODNA 148 IV
POKŁADOWA 11 I
POKOJU 182 V
POLA 147 IV
POLANKA 38 I
POLARNA 40 I
POLEGŁYCH 34 I
POLESKA 163 V
POLICKA 185 V
POLNYCH KWIATÓW 163 V
POLSKICH MARYNARZY 60 II
POŁABSKA 45 II
POŁONINY 188 V
POŁUDNIOWA 52 II
POMARAŃCZOWA 29 I
POMORSKA 13 I
POPRZECZNA 182 V
PORANNA 132 IV
PORONIŃSKA 53 II
PORTOWA 11 I
POTOCZNA 43 II
POTOK 13 I
POTULICKA 1-2, 56-63 76 II
POTULICKA 25-36, 40, 53-53E 67 II
POTULICKA 54 75 II
POTULICKA 6-24B 68 II
POWROTNA 183 V
POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 1-15 61 II
POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 16-41, 73-94 46 II
POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 43-71 48 II
POZDAWILSKA 163 V
POZIOMKOWA 152 IV
POZNAŃSKA 163 V
PÓŁKOLISTA 53 II
PÓŁNOCNA 165 V
PRODUKCYJNA 7 I
PROF.ŻUKA 3 I
PROMIENNA 36 I
PROSTA 5 I
PRÓSZYŃSKIEGO 38 I
PRUSA 147 IV
PRZECHODNIA 28 I
PRZECZNICA 72 II
PRZEDWIOŚNIE 3 I
PRZEJAZD 41 I
PRZELOTOWA 16 I
PRZEMYSKA 55 II
PRZERWY-TETMAJERA 147 IV
PRZESMYK 160 V
PRZESTRZENNA 14 I
PRZEWIEWNA 38 I
PRZĘSOCIŃSKA 188 V
PRZODOWNIKÓW PRACY 40 I
PRZY OGRODACH 44 II
PRZYBRZEŻNA 14 I
PRZYBYSZEWSKIEGO 142 IV
PRZYGODNA 60 II
PRZYJACIÓŁ ŻOŁNIERZA 168 V
PRZYJEMNA 1 I
PRZYLESIE 3 I
PRZYSZŁOŚCI 2 I
PRZYTORZE 3 I
PRZYTULNA 35 I
PSZCZELNA 166 V
PSZENNA 26 I
PUCKA 13 I
PUŁASKIEGO 63 II
PUSZCZYKOWA 5 I
PYRZYCKA 1 I
RABATOWA 182 V
RABCZAŃSKA 148 IV
RACIBORSKA 10 I
RACŁAWICKA 14 I
RADOGOSKA 155 V
RADOMSKA 52 II
RADOSNA 36 I
RADZYMIŃSKA 40 I
RAJDOWA 2 I
RAJSKA 152 IV
RANOWSKA 176 V
RAPACKIEGO 161 V
RASZYŃSKA 40 I
RATAJCZAKA 124 IV
RECZAŃSKA 52 II
REDUTY ORDONA 129 IV
REGALICKA 10 I
REJA 116 III
RELAKSOWA 1 I
RETRY 179 V
REYMONTA 142 IV
REZEDOWA 54 II
ROBOTNICZA 178 V
RODAKOWSKIEGO 147 IV
RODZIEWICZÓWNY 116 III
RODZINNA 164 V
ROENTGENA 173 V
ROKITNIAŃSKA 129 IV
ROLNA 181 V
ROMANTYCZNA 28 I
ROMERA 21/29 135 IV
ROMERA z wyj. 21/29 134 IV
ROOSEVELTA 91 III
ROSPONDA 165 V
ROSTOCKA 163 V
ROSTWOROWSKIEGO 140 IV
ROZDROŻE 3 I
ROZMARYNOWA 132 IV
ROŻNOWSKA 37 I
RÓŻANA 60 II
RÓŻOWA 29 I
RÓŻY POLNEJ 176 V
RÓŻY WIATRÓW 10 I
RÓŻYCKIEGO 60 II
RTĘCIOWA 38 I
RUBIEŻ 53 II
RUBINOWA 15 I
RUCIANA 153 IV
RUDA 38 I
RUGIAŃSKA 1-11, 14-69 174 V
RUGIAŃSKA 12-13 175 V
RUGIAŃSKA 71-76A,B 172 V
RUMUŃSKA 11 I
RUSKA 15-21, 33-35C 51 II
RUSKA z wyj. 15-21, 33-35C 46 II
RYBACKA 84 III
RYBAKI 86 III
RYBNA 41 I
RYBNICKA 41 I
RYCERSKA 86 III
RYDLA 43-49, 61, 65-79 19 I
RYDLA 7-21, 24-37, 80-96, 98-100 17 I
RYDZEWSKIEJ 151 IV
RYMARSKA 40 I
RYNEK NOWY 86 III
RYNKOWA 4, 6 112 III
RYNKOWA z wyj. 4, 6 111 III
RYSIA 5 I
RZEMIEŚLNICZA 147 IV
RZESZOWSKA 38 I
RZEŹBIARSKA 185 V
SABAŁY 147 IV
SADOWA 3 I
SADOWSKIEGO 129 IV
SALIŃSKIEGO 117 IV
SAMBORSKA 53 II
SAMOPOMOCY CHŁOPSKIEJ 3 I
SANATORYJNA 35 I
SANDOMIERSKA 59 II
SANTOCKA 12-12B, 13-13A, 14-14B, 15-15A, 16-16B, 17-17A,B,C,D; 19; 20-46 123 IV
SANTOCKA 13B, C-G, 15B-15G 121 IV
SANTOCKA 1-8 117 IV
SAPERSKA 188 V
SARAJEWSKA 9 I
SARNIA 164 V
SASANKI 4 I
SĄDECKA 53 II
SĄSIEDZKA 36 I
SCZANIECKIEJ 154 V
SELEDYNOWA 31 I
SENNA 2 I
SERBSKA 152 IV
SIANOŻĘCKA 180 V
SIELSKA 148 IV
SIEMIRADZKIEGO 147 IV
SIENKIEWICZA 144 IV
SIENNA 85 III
SIERADZKA 38 I
SIERAKOWSKA 160 V
SIERPOWA 43 II
SIEWNA 176 V
SIKORSKIEGO 1-18 63 II
SIKORSKIEGO 19-32 62 II
SKALISTA 38 I
SKANDYNAWSKA 165 V
SKARBÓWEK 160 V
SKARGI 12 201 III
SKARGI 15-20 145 IV
SKARGI 1-8, 12-13 106 III
SKARGI 22-32A 95 III
SKARGI 34-52 109 III
SKIERNIEWICKA 40 I
SKŁADOWA 41 I
SKŁODOWSKIEJ-CURIE 147 IV
SKORPIONA 163 V
SKOWRONKA 5 I
SKRAJNA 4 I
SKROMNA 1 I
SKRZETUSKIEGO 171 V
SKWARNA 187 V
SŁAWOMIRA 156 V
SŁONECZNA 165 V
SŁONECZNIKÓW 160 V
SŁOWACKA 164 V
SŁOWACKIEGO 1-13, 19 106 III
SŁOWACKIEGO 14-15, 20 105 III
SŁOWIAŃSKA 152 IV
SŁOWICZA 173 V
SŁOWIEŃCÓW 53 II
SŁUPSKA 10 I
SMOCZA 38 I
SMOLAŃSKA 45 II
SMUTNA 26 I
SOBÓTKI 183 V
SOKOLNIKÓW 4 I
SOKOŁA 173 V
SOKOŁOWSKIEGO 11 191 I
SOKOŁOWSKIEGO z wyj. pacjentów szpitala 3 I
SOLNA 40 I
SOLSKIEGO 147 IV
SOŁTYSIA 85 III
SOMOSIERRY 129 IV
SOPLICY 146 IV
SOPOCKA 152 IV
SOSNOWA 161 V
SOWIA 5 I
SOWIŃSKIEGO 67 II
SPADZIOWA 160 V
SPADZISTA 40 I
SPEDYTORSKA 41 I
SPICHRZOWA 41 I
SPISKA 59 II
SPIŻOWA 40 I
SPOKOJNA 1 I
SPORTOWA 151 IV
SPÓŁDZIELCZA 145 IV
SREBRNA 40 I
STACJA PKP ZAŁOM 7 I
STACJA PKP ZDUNOWO 3 I
STACYJNA 14 I
STAFFA 122 IV
STALMACHA 172 V
STALOWA 38 I
STANISŁAWA LESZCZYŃSKIEGO 146 IV
STAREGO WIARUSA 128 IV
STAREJ BAŚNI 1-12 9 I
STAREJ BAŚNI 13-dk 10 I
STARKIEWICZA 49 II
STAROMIEJSKA 1, 5, 27 85 III
STAROMIEJSKA 8-11 84 III
STAROMŁYŃSKA 86 III
STARY RYNEK 85 III
STARY SZLAK 3 I
STARZYŃSKIEGO 104 III
STASZICA 108 III
STAWNA 160 V
STAWOWA 174 V
STEPOWA 1 I
STOISŁAWA 76 II
STOJAŁOWSKIEGO 144 IV
STOKROTKI 4 I
STOLARSKA 188 V
STOŁCZYŃSKA 187 V
STORRADY-ŚWIĘTOSŁAWY 2 104 III
STORRADY-ŚWIĘTOSŁAWY z wyj. 2 158 V
STROMA 44 II
STRUGA 13 I
STRUSIA 170 V
STRZAŁOWSKA 22 199 V
STRZAŁOWSKA z wyj. pacjentów szpitala 181 V
STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 183 V
STRZELECKA 70 II
STUDZIENNA 179 V
STWOSZA 1-4 127 IV
STWOSZA 5-17 128 IV
STYKI 124 IV
SUCHA 40 I
SUŁKOWSKIEGO 122 IV
SWAROŻYCA 158 V
SWOBODY 41 I
SWOJSKA 27 I
SYBIRAKÓW 56 II
SYMPATYCZNA 4 I
SYROKOMLI 122 IV
SZAFERA 1-114 137 IV
SZAFERA 115-dk 136 IV
SZAJNOWICZA-IWANOWA 182 V
SZAREGO 1-10 39 I
SZAREGO 11-dk 37 I
SZAROTKI 1-13 155 V
SZAROTKI 14-23 158 V
SZARYCH SZEREGÓW 183 V
SZCZAWIOWA 42 II
SZCZECIŃSKA 163 V
SZCZEPOWA 176 V
SZCZERBCOWA 104 III
SZCZERKOWA 176 V
SZCZĘŚLIWA 182 V
SZCZYGLI ZAUŁEK 170 V
SZELIGOWSKIEGO 60 II
SZENWALDA 142 IV
SZEROKA 132 IV
SZKLANA 38 I
SZKOLNA 184 V
SZLAMOWA 37 I
SZOSA POLSKA 1-48 182 V
SZOSA POLSKA 54-dk 183 V
SZOSA STARGARDZKA 2 I
SZPITALNA 49 II
SZWEDZKA 165 V
SZWOLEŻERÓW 61 II
SZYBOWCOWA 1-27, 126-129 11 I
SZYBOWCOWA 28-42, 51-123 9 I
SZYBOWCOWA 43-50C 10 I
SZYMANOWSKIEGO 1-11 97 III
SZYMANOWSKIEGO 13-19A 109 III
SZYMANOWSKIEGO 20-20A 95 III
SZYMONOWICA 152 IV
ŚCIEGIENNEGO 1-7A 83 II
ŚCIEGIENNEGO 34-36, 60-62 64 II
ŚCIEGIENNEGO 37-41, 56-59 72 II
ŚCIEGIENNEGO 63-67 82 II
ŚCIEGIENNEGO 8-33 71 II
ŚLĄSKA 1-7, 49-55 88 III
ŚLĄSKA 19-31 93 III
ŚLĄSKA 38-42 92 III
ŚLĄSKA 43-48 89 III
ŚLĄSKA 8-12, 13-18, 32-37 100 III
ŚNIADECKICH 76 II
ŚNIEŻNA 10 I
ŚPIEWNA 4 I
ŚREDNIA 183 V
ŚREDNIAWSKIEGO 145 IV
ŚREMSKA 40 I
ŚRODKOWA 132 IV
ŚRODOWA 86 III
ŚRÓDLEŚNA 182 V
ŚWIATOWIDA 1-16, 86-98 181 V
ŚWIATOWIDA 18-85 184 V
ŚWIĄTECZNA 28 I
ŚWIERKOWA 10-12 160 V
ŚWIERKOWA z wyj. 10-12 152 IV
ŚWIERSZCZOWA 124 IV
ŚWIETLANA 40 I
ŚWIĘTEGO DUCHA 84 III
ŚWIĘTEGO FLORIANA 41 I
ŚWIĘTEGO HUBERTA 4 I
ŚWIĘTEGO JAKUBA 85 III
ŚWIĘTEGO JÓZEFA 49 II
ŚWIĘTEGO ŁUKASZA 113 III
ŚWIĘTEGO MARCINA 111 III
ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA 163 V
ŚWIĘTEGO STANISŁAWA KOSTKI 122 IV
ŚWIĘTEGO WOJCIECHA 1-16 88 III
ŚWIĘTEJ BARBARY 108 III
ŚWIĘTEJ KINGI 56 II
ŚWIĘTOBORZYCÓW 167 V
ŚWIĘTOCHOWSKIEGO 28 I
ŚWIĘTOJAŃSKA 180 V
ŚWIĘTOKRZYSKA 188 V
ŚWIĘTYCH CYRYLA I METODEGO 113 III
ŚWISTACZA 6 I
ŚWITEZIANKI 131 IV
TABOROWA 11 I
TAMA POMORZAŃSKA 45 II
TAMARYSZKOWA 4 I
TARCZOWA 161 V
TARCZYŃSKIEGO 66 II
TARG RYBNY 86 III
TARGOWA 41 I
TARNINY 35 I
TARNOBRZESKA 56 II
TARNOPOLSKA 182 V
TARPANOWA 6 I
TARTACZNA 2 I
TATARAKOWA 3 I
TATRZAŃSKA 152 IV
TCZEWSKA 11 I
TELIMENY 131 IV
TĘCZOWA 182 V
THUGUTTA 170 V
TKACKA 1-4, 6-12, 56-59, 64-66, 68 86 III
TKACKA 19-22, 28-55 85 III
TLENOWA 40 I
TOKARSKA 40 I
TOMASZOWSKA 174 V
TOPOLOWA 1 I
TORFOWA 32 I
TOROWA 37 I
TORUŃSKA 11 I
TRAKTOROWA 40 I
TRANOWA 41 I
TRANSPORTOWA 40 I
TRASA ZAMKOWA 41 I
TRAUGUTTA 1-45, 127-152 147 IV
TRAUGUTTA 46-126 144 IV
TRAWIASTA 2 I
TRENTOWSKIEGO 144 IV
TRYGŁAWA 26 I
TRZCINOWA 2 I
TUCHOLSKA 36 I
TULIPANOWA 4 I
TURKUSOWA 15 I
TURYSTYCZNA 3 I
TUWIMA 109 III
TWARDA 36 I
TWARDOWSKIEGO 143 IV
TYNIECKA 53 II
UCIĘTA 5 I
UCZNIOWSKA 2 I
UJEJSKIEGO 147 IV
UKOŚNA 38 I
UŁANÓW KRECHOWIECKICH 188 V
UŁAŃSKA 176 V
UNII LUBELSKIEJ 147 IV
UNISŁAWY 1-13, 32-34 99 III
UNISŁAWY 14-20A 98 III
UNISŁAWY 21-24, 26 106 III
UROCZA 160 V
UROCZYSKO 2 I
URODZAJNA 4 I
URZĘDNICZA 10 I
USTKI 12 I
USTOWSKA 44 II
USTRONIE 42 II
UŚMIECHU 28 I
UZDROWISKOWA 4 I
UZNAMSKA 10 I
WADOWICKA 148 IV
WALCZAKA 38 I
WALECZNYCH 88-93 33 I
WALECZNYCH z wyj. 88-93 34 I
WAŁY CHROBREGO 104 III
WANDY 122 IV
WAŃKOWICZA 25 I
WAPIENNA 165 V
WARMIŃSKA 10 I
WARNAWSKA 176 V
WARSZAWSKA 185 V
WARSZTATOWA 40 I
WARYŃSKIEGO 144 IV
WARZYWNA 86 III
WAWELSKA 104 III
WAWRZYNIAKA 1-8 146 IV
WAWRZYNIAKA 9-15 95 III
WĄSKA 10-dk 109 III
WĄSKA 1-9C 98 III
WCZASÓW 32 I
WEJHEROWSKA 13 I
WEŁTYŃSKA 37 I
WENDEŃSKA 176 V
WERNYHORY 140 IV
WESOŁA 4 I
WETERANÓW 14 I
WĘDROWNA 1 I
WĘGIERSKA 11 I
WĘGLOWA 41 I
WIANKOWA 160 V
WIATRACZNA 26 I
WIATRU OD MORZA 41 I
WIĄZOWA 188 V
WIDOK 32 I
WIDOKOWA 163 V
WIDUCHOWSKA 180 V
WIDZEWSKA 40 I
WIECZORNA 3 I
WIECZOROWSKIEGO 164 V
WIEJSKA 41 I
WIELKA ODRZAŃSKA 85 III
WIELKOPOLSKA 1-10 99 III
WIELKOPOLSKA 11-13 98 III
WIELKOPOLSKA 15 97 III
WIELKOPOLSKA 16-25 95 III
WIELKOPOLSKA 26-31 96 III
WIELKOPOLSKA 32-54 93 III
WIELUŃSKA 37 I
WIENIAWSKIEGO 122 IV
WIERZBOWA 1-74 53 II
WIERZBOWA 75-137A 52 II
WIERZYŃSKIEGO 25 I
WIEWIÓRCZA 1 I
WIĘCKOWSKIEGO 1-7 88 III
WIKINGÓW 165 V
WIKLINOWA 3 I
WILCZA 30, 31, 32 174 V
WILCZA z wyj. 30, 31, 32 167 V
WILEŃSKA 56 II
WILGI 4 I
WILKÓW MORSKICH 61 II
WILLOWA 172 V
WINOGRONOWA 32 I
WIOSENNA 14 I
WIOSNY LUDÓW 1-55 nieparzyste 152 IV
WIOSNY LUDÓW 22-46 parzyste 150 IV
WIOSNY LUDÓW 57-115 nieparzyste 153 IV
WISŁOCKA 9 I
WISZESŁAWA 180 V
WIŚLANA 4 I
WIŚNIOWA 160 V
WIŚNIOWY SAD 150 IV
WITKIEWICZA 32-36 127 IV
WITKIEWICZA z wyj. 32-36 124 IV
WITOSA 185 V
WKRZAŃSKA 163 V
WŁADYSŁAWA IV 41 I
WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY 10-17 78 II
WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY 1-3, 25-26 80 II
WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY 4-9A, 18-24A 79 II
WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 1-6, 30-34 80 II
WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 19-22 78 II
WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 23-28 79 II
WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 7-18A 77 II
WŁODKOWICA 128 IV
WŁOŚCIAŃSKA 42 II
WŁÓKIENNICZA 40 I
WODNA 187 V
WODNIKA 163 V
WODOCIĄGOWA 148 IV
WOJCIECHOWSKIEGO 153 IV
WOLIŃSKA 10 I
WOŁODYJOWSKIEGO 170 V
WOŁOGOSKA 122 IV
WOŁYŃSKA 3 I
WROCŁAWSKA 56 II
WRONIA 132 IV
WRÓBLA 5 I
WRÓBLEWSKIEGO 124 IV
WRZESIŃSKA 11 I
WRZOSOWA 40 I
WSCHODNIA 38 I
WSPÓLNA 35 I
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 150 IV
WYBICKIEGO 129 IV
WYCIECZKOWA 173 V
WYGODNA 28 I
WYLOTOWA 176 V
WYPOCZYNEK 28 I
WYSOKA 44 II
WYSPA GRABOWSKA 41 I
WYSPA WENECJA 41 I
WYSPIAŃSKIEGO 145 IV
WZGÓRZE 34 I
WZGÓRZE ARKOŃSKIE 153 IV
ZABUŻAŃSKA 60 II
ZACHODNIA 55 II
ZACHODU SŁOŃCA 163 V
ZACISZNA 106 III
ZADUMANA 1 I
ZAGAJNIKOWA 3 I
ZAGŁOBY 173 V
ZAGONOWA 43 II
ZAGÓRSKIEGO 165-179 nieparzyste;180-182;184;188a-e 163 V
ZAGÓRSKIEGO z wyj.165-179 niep.;180-182;184;188a-e 182 V
ZAGRZEBSKA 9 I
ZAJĘCZA 5 I
ZAKĄTEK 33 I
ZAKŁADOWA 147 IV
ZAKOLE 149 IV
ZAKOPIAŃSKA 151 IV
ZAKRĘT 36 I
ZALESKIEGO 145 IV
ZAŁOGOWA 41 I
ZAMIEĆ 36 I
ZAMIEJSKA 11 I
ZAMKNIĘTA 186 V
ZAMOYSKIEGO 107 III
ZANA 128 IV
ZAPADŁA 74 II
ZAPIECEK 38 I
ZAPOMNIANA 14 I
ZARANIE 24 I
ZAŚCIANKOWA 132 IV
ZATOKOWA 41 I
ZAUŁEK SIKORECZKI 3 I
ZAWADZKIEGO 1-10 133 IV
ZAWADZKIEGO 15-135 nieparzyste 138 IV
ZAWADZKIEGO 52-176 parzyste 141 IV
ZAWIŁA 160 V
ZAWROTNA 4 I
ZBOŻOWA 41 I
ZBÓJNICKA 54 II
ZBYSZKA Z BOGDAŃCA 170 V
ZDROJOWA 152 IV
ZDROWA 10 I
ZEGADŁOWICZA 148 IV
ZGIERSKA 40 I
ZGORZELECKA 180 V
ZIARNISTA 38 I
ZIELNA 181 V
ZIELONA 54 II
ZIELONE WZGÓRZE 30 I
ZIELONOGÓRSKA 117 IV
ZIEMNIACZANA 24 I
ZIEMSKA 183 V
ZIĘBY 170 V
ZIMOWA 14 I
ZIOŁOWA 164 V
ZŁOTA 36 I
ZŁOTEGO DESZCZU 4 I
ZŁOTEJ JESIENI 163 V
ZŁOTOWSKA 165 V
ZOOLOGICZNA 5 I
ZWIERZYNIECKA 5 I
ZYGMUNTA STAREGO 104 III
ZYNDRAMA Z MASZKOWIC 53 II
ŹRÓDLANA 60 II
ŻABIA 176 V
ŻAGLOWA 11 I
ŻAKÓW 4 I
ŻEGOTY 183 V
ŻELAZNA 179 V
ŻELIWNA 36 I
ŻEŃCÓW 52 II
ŻNIWNA 131 IV
ŻOŁĘDZIOWA 33 I
ŻOŁNIERSKA z wyj. 26 128 IV
ŻÓŁKIEWSKIEGO 1-5, 19-20 64 II
ŻÓŁKIEWSKIEGO 7-18 73 II
ŻÓŁWIŃSKA 188 V
ŻUBRÓW 159 V
ŻUPAŃSKIEGO 1-18 105 III
ŻURAWIA 170 V
ŻURAWINOWA 2 I
ŻWIRKI I WIGURY 128 IV
ŻWIROWA 38 I
ŻYRARDOWSKA 40 I
ŻYTNIA 52 II
ŻYWIECKA 148 IV
ŻYZNA 131 IV


Nr obwodów z przypisaniem do siedziby obwodowej komisji wyborczej

Okręg

Obwód

W obwodzie głosują mieszkańcy ulic

Siedziba
obwodowej komisji wyborczej

I

1.

Buczynowa, Dobropole, Do Glinnej, Gościnna, Lubiana, Ładna, Mostowa, Nauczycielska, Pyrzycka, Płońska, Relaksowa, Spokojna, Stepowa, Topolowa, Wędrowna, Wiewiórcza, Zadumana.

Rada Osiedla Płonia, Śm., Jezierzyce

ul. Pyrzycka 28

tel. 46-21-262

I

2.

Abrahama, Balińskiego, Ceramiczna, Cysterska, Czwójdzińskiego, Deszczowa, Dębowa, Grońskiego, Herbaciana, Jeżynowa, Klonowa, Kołbacka, Mokradłowa, Nad Strumieniem, Orłowicza, Piaseczna, Przyszłości, Rajdowa, Senna, Szosa Stargardzka, Tartaczna, Trawiasta, Trzcinowa, Uczniowska, Uroczysko, Żurawinowa.

Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Przyszłości 21

tel. 46-22-072

I

3.

Bałtycka, Doleńców, Drwali, Długa, Gościniec, Gromadzka, Hodowlana, Jutrzenki, Kapliczna, Końcowa, Krajoznawcza, Leśniczówka Płonia, Lutyków, Łopianowa, Miętowa, Mroczna, Owsiana, Paula Robiena, Przedwiośnie, Przylesie, Przytorze, Rozdroże, Sadowa, Samopomocy Chłopskiej, Sokołowskiego z wyj. pacjentów szpitala, Stary Szlak, Stacja Zdunowo, Tatarakowa, Turystyczna, Wieczorna, Wołyńska, Zagajnikowa, Zaułek Sikoreczki, Profesora Żuka (d. Zdunowska.).

Szkoła Podstawowa Nr 13

ul. Bałtycka 1a

tel. 46-20-160

I

4.

Balladyny, Beztroska, Księdza Bryczkowskiego, Borowa, Borsucza, Ciepła, Chmielna, Cyprysowa, Czerwonych Maków, Drewniana, Dzikiej Róży, Fiołkowa, Świętego Huberta, Jarząbków, Konika Polnego, Leśnego Echa, Leśnych Malin, Lwiej Paszczy, Łowczych, Matecznik, Matecznikowa, Magnoliowa, Melisy, Na Tropie, Nieśmiała, Sasanki, Skrajna, Sokolników, Stokrotki, Sympatyczna, Śpiewna, Tamaryszkowa, Tulipanowa, Urodzajna, Uzdrowiskowa, Wesoła, Wilgi, Wiślana, Zawrotna, Złotego Deszczu, Żaków.

Szkoła Podstawowa Nr 13

ul. Bałtycka 1a

tel. 46-20-160

I

5.

Bażantowa, Bobrowa, Dąbska, Gryczana, Handlowa, Jelenia, Kacza, Kalenicka, Kozia, Kurza, Lisia, Łosiowa, Nad Rudzianką, Nastrojowa, Nowy Zjazd, Olszynki Grochowskiej, Orla, Owcza, Paśnikowa, Pawia, Prosta, Puszczykowa, Rysia, Skowronka, Sowia, Ucięta, Wróbla, Zajęcza, Zoologiczna, Zwierzyniecka.

Szkoła Podstawowa Nr 59

ul. Dąbska 105

tel. 46-33-795

I

6.

Focza, Niedźwiedzia, Świstacza, Tarpanowa.

Szkoła Podstawowa Nr 59

ul. Dąbska 105

tel. 46-33-795

I

7.

Kablowa, Leśniczówka Załom, Stacja Załom PKP, Osiedle Kasztanowe 1-40, Produkcyjna.

Przedszkole Publiczne Nr 11

Osiedle "Kasztanowe"

tel. 46-16-812

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

I

8.

Osiedle Kasztanowe 53-dk.

Przedszkole Publiczne Nr 11

Osiedle "Kasztanowe"

tel. 46-16-812

I

9.

Babiego Lata 14-dk, Belgradzka, Bośniacka, Czarnogórska, Dubrownicka, Ekologiczna, Goleniowska 76-78a, Goplańska 36 -dk, Jordana, Sarajewska, Starej Baśni 1-12, Szybowcowa 28-42; 51-123,  Wisłocka, Zagrzebska.

Szkoła Podstawowa Nr 71

ul. Bośniacka 7

tel. 46-00-788, 46-91-375

I

10.

Babiego Lata 1-13, Bzurska, Goleniowska 45-75, Goplańska 1-35, Góralska , Ińska, Junaków, Kniewska, Kraszewskiego, Kurpiów, Lubczyńska, Miedwiańska, Plac Mireckiego, Notecka, Nowogardzka, Nysy, Opolska, Pilicka, Raciborska, Regalicka, Róży Wiatrów, Słupska, Starej Baśni 13-dk, Szybowcowa 43-50c, Śnieżna, Urzędnicza, Uznamska, Warmińska, Wolińska, Zdrowa.

Szkoła Podstawowa Nr 71

ul. Bośniacka 7

tel. 46-00-788, 46-91-375

I

11.

Albatrosów, Chorwacka, Dziwna, Elbląska, Helska, Jeziorna, Jugosłowiańska, Kwidzyńska, Kamieńska, Kostrzyńska, Macedońska, Masztowa, Miłosławska, Mołdawska, Narewska, Pokładowa, Portowa, Aleja Przyjaciół, Rumuńska, Szybowcowa 1-27; 126-129, Taborowa, Tczewska, Toruńska, Węgierska, Wrzesińska, Zamiejska, Żaglowa.

Zespół Szkół Nr 2

ul. Portowa 21

tel. 46-00-839, 46-00-983 (+fax)

I

12.

Drukarska, Glazurowa, Goleniowska 13-32, 79-101, 107, 108, 109, 110, 110a, 111, 112-112a, Mianowskiego, Otwocka, Ustki.

III Liceum Ogólnokształcące

ul. Pomorska 150

tel. 46-00-093

I

13.

Gierczak, Letnia, Łąkowa, Miła, Młyńska, Narzędziowa, Newtona, Kartuska, Pomorska, Potok, Pucka, Plac Słowiański, Struga, Wejherowska.

III Liceum Ogólnokształcące

ul. Pomorska 150

tel. 46-00-093

I

14.

Cicha, Dziennikarska, Grójecka, Gryfińska z wyj. 33–103, Jesienna, Klombowa, Kmiecika, Plac Kościelny, Koszarowa, Krzywoń, Lekarska, Lotnicza, Miernicza, Nurkowa, Oficerska, Piskorskiego, Przybrzeżna, Przestrzenna, Racławicka, Stacyjna, Weteranów, Wiosenna, Zapomniana, Zimowa.

Szkoła Podstawowa Nr 23

ul. Miernicza 10

tel. 46-00-288

I

15.

Jasna 60-92 (parzyste), Rubinowa, Turkusowa.

Przedszkole Publ. Nr 62

ul. Jasna 74

tel. 46-29-150

I

16.

Jasna 101; 101 abc; 103,105-143 (nieparzyste), Lniana 9-19, Przelotowa.

Przedszkole Prywatne

ul. Jasna 113

tel. 46-27-180

I

17.

Rydla 7-21; 24-37; 80-96; 98-100.

Prywatna Szkoła Podst. "Słoneczna"

ul. Rydla 5

tel. 462-81-09

I

18.

Jasna 1-11; 21-99 (nieparzyste).

Zespół Szkół Ogólnokszt. Nr 8

ul. Rydla 49

tel. 46-29-290, 46-28-400

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

I

19.

Rydla 43-49; 61; 65-79, Łubinowa 18-22.

Zespół Szkół Ogólnokszt. Nr 8

ul. Rydla 49

tel 46-29-290, 46-28-400

I

20.

Łubinowa 4-11, Kostki Napierskiego z wyj. 44-83.

Przedszkole Publiczne Nr 9

ul. Kostki Napierskiego 13

tel. 46-29-288

I

21.

Kostki Napierskiego 44-83.

FKiS Prawobrzeże Klub "Dąb"

ul. Rydla 93

tel. 46-26-622

I

22.

Gombrowicza, Łubinowa z wyj. 4-11 i 18-22.

Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD

ul. Kosynierów 16

tel. 46-49-260

I

23.

Iwaszkiewicza.

Gimnazjum Nr 7

ul. Zofii Nałkowskiej 33

tel. 46-29-486

I

24.

Botaniczna, Kosynierów, Maciejowicka, Nałkowskiej, Zaranie, Ziemniaczana.

Gimnazjum Nr 7

ul. Zofii Nałkowskiej 33

tel. 46-29-486

I

25.

Andrzejewskiego, Baczyńskiego, Dąbrowskiej, Gojawiczyńskiej, Iłłakowiczówny, Leśmiana, Wańkowicza, Wierzyńskiego.

Przedszkole Publ. Nr 61

ul. Maciejowicka 26

tel. 46-29-740

I

26.

Jałtańska, Jasienicka, Jęczmienna, Liskowska, Lniana z wyj. 9-19, Mączna z wyj. pacjentów szpitala, Pszenna, Trygława, Wiatraczna, Smutna.

Szkoła Podstawowa Nr 37

ul. Rydla 6

tel. 46-26-147

I

27.

Czerwona, Chłopska, Swojska.

Klub Osiedlowy „Bukowe”

ul. Seledynowa  91a

tel. 46-31-744

I

28.

Brązowa, Grottgera, Gwarna, Drobiazg, Przechodnia, Romantyczna, Świętochowskiego, Ludna, Wygodna, Wypoczynek, Świąteczna, Uśmiechu.

Klub Osiedlowy "Smyk"

ul. Różowa 17

tel. 46-32-948

I

29.

Kolorowych Domów, Pomarańczowa, Różowa,

Przedszkole Publiczne Nr 8
ul. Różowa 24

tel. 46-33-245

I

30.

Akwarelowa, Beżowa, Fioletowa od 10-dk, Zielone Wzgórze.

Szkoła Podstawowa Nr 74

ul. Seledynowa 50

tel. 46-31-791

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

I

31.

Fioletowa 1-9, Seledynowa.

Szkoła Podstawowa Nr 74

ul. Seledynowa 50

tel. 46-31-791

I

32.

Bagienna, Batalionów Chłopskich 44a-65, Czwartaków, Gryfińska 33-103, Jaśminowa, Piechoty, Torfowa, Wczasów, Widok, Winogronowa.

Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Nr 2

ul. Jaśminowa 4

tel. 46-14-039 w. 36

I

33.

Andre Citroena, Eskadrowa, Hangarowa, Leszczynowa, Młodzieży Polskiej (parzyste), Walecznych 88-93, Zakątek, Żołędziowa.

Szkoła Podstawowa Nr 65

ul. Młodzieży Polskiej 9

tel. 46-12-839

I

34.

Cedrowa, Hubalczyków, Młodzieży Polskiej (nieparzyste), Poległych, Walecznych z wyj. 88-93, Wzgórze.

Szkoła Podstawowa Nr 65

ul. Młodzieży Polskiej 9

tel. 46-12-839

I

35.

Batalionów Chłopskich z wyjątkiem 44a-65, Bukszpanowa, Czeremchowa, Grabowa, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Jaracza, Kamińskiego, Kopalniana, Letniskowa, Łozowa, Osiedleńcza, Przytulna, Sanatoryjna, Tarniny, Wspólna.

Zespół Szkół Specjalnych Nr 9

ul. Letniskowa 1

tel. 46-15-271

I

36.

Azotowa, Bronowa, Brzeżańska, Ciasna, Chojnicka, Dolna, Drawska, Dzika, Granitowa, Gwiaździsta, Joselewicza, Karpia, Kolorowa, Konińska, Lechicka, Marmurowa, Mielecka, Morwowa, Niklowa, Nowotarska, Ostowa, Piwna, Promienna, Radosna, Sąsiedzka, Twarda, Tucholska, Plac Wolności, Zakręt, Zamieć, Złota, Żeliwna.

Przedszkole Publiczne Nr 49

ul. Marmurowa 7

tel. 46-09-997

I

37.

Plac Lecha, Metalowa 5-30; 68-78, Okrężna, Opałowa, Rożnowska, Szarego 11-dk, Szlamowa, Torowa, Wełtyńska, Wieluńska.

Szkoła Podstawowa Nr 12

ul. Szarego 12

tel. 46-09-755, 46-07-345

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

I

38.

Chabrowa, Chełmińska, Chromowa, Cynowa, Elektoralna, Falskiego, Gipsowa, Grzegorzewskiej, Korczaka, Kozielicka, Krzewiasta, Leśników, Metalowa 31-61; 62; 64  Miechowska, Olkuska, Polanka, Prószyńskiego, Przewiewna, Rtęciowa, Ruda, Rzeszowska, Sieradzka, Smocza, Skalista, Stalowa, Szklana, Ukośna, Walczaka, Wschodnia, Zapiecek, Ziarnista, Żwirowa.

Szkoła Podstawowa Nr 12

ul. Szarego 12

tel. 46-09-755, 46-07-345

I

39.

Aluminiowa, Biała, Szarego1-10, Kruszcowa, Krzemienna, Planty.

Przedszkole Nr 79

ul. Krzemienna 42a

tel. 46-09-762

I

40.

Barwna, Bielańska, Bielska, Chemiczna, Chocimska, Czeladnicza, Działdowska, Głucha, Gradowa, Inżynierska,  Jedwabnicza, Kluczborska, Kołowska, Komety, Mechaniczna, Mistrzowska, Motorowa, Odległa, Ołowiana, Pabianicka, Palmirska, Pasieczna,  Pastelowa, Perkuna,  Podlaska, Polarna,  Przodowników Pracy, Radzymińska, Raszyńska, Rymarska, Skierniewicka, Solna, Spadzista, Spiżowa, Srebrna, Śremska, Świetlana, Sucha, Tlenowa, Tokarska, Traktorowa, Transportowa, Warsztatowa, Widzewska, Włókiennicza, Wrzosowa, Zgierska, Żyrardowska.

Zespół Szkół Nr 7

ul. Rymarska  22a

tel. 4 6-06-511

I

41.

Basenowa, Bulwar Beniowskiego, Bulwar Elbląski, Bulwar Gdański, Bulwar Gdyński, Bulwar  Piastowski, Bulwar Śląski, Bytomska, Celna, Cłowa, Dobrej  Nadziei, Dziewoklicz, Energetyków, Flisacka, Świętego Floriana, Gdańska, Górnośląska, Grudzińskiego, Hryniewieckiego, Heyki, Kanałowa, Kanał  Parnicki, Kotwiczna, Księżnej Anny, Kujota, Kutrowa, Łososiowa, Maklerska, Marynarska, Mostnika, Nabrzeże  Wieleckie, Okrętowa, Piesza, Plac Nysy Polskiej, Przejazd, Rybna, Rybnicka, Składowa, Spedytorska, Spichrzowa, Stocznia, Swobody, Targowa, Tranowa, Wiatru od Morza, Wiejska, Inżyniera  Wendy, Węglowa, Władysława  IV, Wyspa  Grabowska, Wyspa  Wenecja, Załogowa, Zatokowa, Zbożowa, Trasa Zamkowa.

Portowy  Samodzielny Publiczny ZOZ

ul. Energetyków  2

tel.  44-12-136

II

42.

Bydgoska, Gnieźnieńska, Kąkolowa, Szczawiowa, Ustronie, Włościańska.

Rada Osiedla Pomorzany

ul. Włościańska 1

tel.  48-24-302

II

43.

Boryny, Gospodarska, Jagny, Nasypowa, Potoczna,  Sierpowa, Zagonowa.

Zespół Szkół Ogólnokszt. Nr 5

ul. Budziszyńska 2

tel.  48-21-671

II

44.

Bluszczowa, Budziszyńska  18-51a, Darniowa, Dobrzyńska, Iglasta, Inowrocławska,  Jutlandzka, Kaliska, Krzewinkowa, Przy Ogrodach, Stroma, Ustowska, Wysoka.

Szkoła Podstawowa Nr  20

ul. Dobrzyńska 2

tel. 4 8-21-621

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

II

45.

Budziszyńska 1-17, Chmielewskiego, Klemensiewicza, Koksowa, Na  Skarpie, Połabska, Smolańska, Tama Pomorzańska.

Zespół Szkół Rzemieślniczych

ul. Chmielewskiego 19

tel. 4 8-20-328, 4 8-21-531

II

46.

Frysztacka, Legnicka, Orawska, Powstańców  Wielkopolskich  16 - 41 ; 73– 94, Ruska z wyj. 15-21 i 33-35c, Wzgórze Hetmańskie.

Zespół  Szkół Ogólnokszt. Nr  3

ul. Orawska  1

tel. 4 8-20-078

II

47.

Dunikowskiego.

Gimanazjum Nr 9

ul. Dunikowskiego 1

tel.  482-62-99

II

48.

Częstochowska, Milczańska, Powstańców  Wielkopolskich 43-71.

Gimanazjum Nr 9

ul. Dunikowskiego 1

tel.  482-62-99

II

49.

Boczna, Grudziądzka 11-24a; b; c, Świętego Józefa, Starkiewicza, Szpitalna.

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wych. dla Dzieci  Niesłyszących.

ul. Szpitalna 15

tel. 4 8-21-151

II

50.

9 Maja 1-23.

Przedszkole Nr  48

ul. 9  Maja  13

tel.  48-20-148

II

51.

9 Maja 24-dk., Ruska 15-21; 33-35c.

Przedszkole Publiczne  nr 44

ul. Ruska 16

tel. 48-22-827

II

52.

Białowieska, Bohaterów Narwiku, Chlebowa, Dożynkowa, Lednicka, Łanowa, Mieszka I  21-83, Południowa, Płocka, Radomska, Reczańska, Wierzbowa  75-137a, Żeńców, Żytnia.

Filia Przedszk. Publ.  Nr  51

ul. Chlebowa 4

tel.  43-58-286

II

53.

Bukowa, Chobolańska, Dworska, Gajowa, Halna, Harnasiów, Ku Słońcu 124- 125, Krzywa, Lajkonika, Lwowska, Niepołomicka,  Ostrobramska, Poronińska, Półkolista, Rubież, Samborska, Słowieńców, Sądecka , Tyniecka , Wierzbowa 1-74, Zyndrama  z  Maszkowic.

Szkoła Podstawowa Nr  16

ul. Chobolańska 20

tel.  48-32-288

II

54.

Brzozowa, Braniborska, Cisowa, Jesionowa, Krakowska z wyj. Nr 67-68, Kasztanowa, Lawendowa, Osikowa, Rezedowa, Zbójnicka, Zielona,

Szkoła Podstawowa Nr  16

ul. Chobolańska 20

tel.48-32-288

II

55.

Anhellego, Kielecka, Książacka, Ogrodowa, Generała Okulickiego 1-47, Piotrkowska, Przemyska, Zachodnia .

IV Liceum  Ogólnokształcące  

ul. Św. Kingi 2

tel.  48-34-244

II

56.

Białostocka, Borówkowa, Jagodowa, Katowicka, Św. Kingi, Niecała, Generała Okulickiego 48-dk, Sybiraków, Tarnobrzeska, Wileńska, Wrocławska.

IV Liceum  Ogólnokształcące  

ul. Św. Kingi 2

tel.  48-34-244

II

57.

Cukrowa, Krakowska 67-68, Ledóchowskiego

Uniwersytet Szczeciński

ul. Cukrowa 8

tel. 48-23-078, 44-43-101

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

II

58.

Autostrada  Poznańska, Bronowicka, Husarów, Maciejewicza.

Uniwersytet Szczeciński

ul. Cukrowa 8

tel. 48-23-078, 44-43-101

II

59.

Bieszczadzka, Brodnicka, Czechowicka, Derdowskiego z wyjątkiem  2-8; 18-42 (parzyste), Głogowska, Gorlicka, Hrubieszowska, Kruszwicka, Lubawska, Lubelska, Mierzyńska, Olsztyńska, Pińska, Sandomierska, Spiska.

Gimnazjum Nr 20

ul. Brodnicka  10

tel.  48-31-292

II

60.

Babińskiego, Ku  Słońcu 41-123, Kręta, Krótka, Kwiatowa, Łódzka, Generała Maczka, Przygodna, Polskich Marynarzy, Różana, Różyckiego, Szeligowskiego, Zabużańska, Źródlana.

Gimnazjum Nr 20

ul. Brodnicka  10

tel.  48-31-292

II

61.

Dąbrowskiego, Grudziądzka  1-10; 25-32, Kordeckiego 4-9; 15, Ku Słońcu  2-13, Madalińskiego, Mieszka I  90-106, Mierosławskiego, Aleja Piastów 20-26; 28a; 30; 32, Powstańców Wielkopolskich 1-15; 95-100, Szwoleżerów, Wilków  Morskich, Księcia  Witolda.

Politechnika  Szczecińska

Wydział Technologii Chemii

Aleja Piastów 42

tel. 44-94-668

II

62.

Aleja Bohaterów Warszawy 36; 50-55; 66; 68; 73-75; 79-93, Bolesława Krzywoustego 48-57, Kordeckiego 3, Bolesława Śmiałego 23-32, Sikorskiego  19-32.

Politechnika  Szczecińska

Biblioteka Główna

ul. Pułaskiego 10

tel.  44-94-497

II

63.

Bema,   Plac Kościuszki, Pułaskiego, Aleja Piastów  17-19, Sikorskiego  1-18.

Politechnika Szczecińska

Wydział  Mechaniczny

Aleja Piastów  19

tel. 4 4-94-894

II

64.

Bolesława Śmiałego 34-42, Chodkiewicza  7-11, Aleja Piastów 1-16, Ściegiennego 34-36; 60-62, Żółkiewskiego 1-5; 19-20.

I Liceum Ogólnokształcące

Aleja Piastów 12

tel. 4 8-41-872

II

65.

Garncarska, Jagiellońska 20-31; 5 Lipca 38-47, Bolesława Śmiałego 4-7; 44-48, Pocztowa 3-7; 35-39, Aleja Bohaterów Warszawy 107-115.

Gimnazjum Nr 21

ul. Mickiewicza  23

tel. 42-12-960

II

66.

5  Lipca  4-11d, Mickiewicza 4-22 (parzyste), Pocztowa  1-2; 40-44, Plac Sprzymierzonych, Bolesława Śmiałego 1-3, Tarczyńskiego, Aleja Bohaterów Warszawy  116-120.

Gimnazjum Nr 21

ul. Mickiewicza  23

tel. 42-12-960

II

67.

Plac I Armii Wojska  Polskiego, Głowackiego, Kusocińskiego, Narutowicza 17-18, Aleja Piastów  36-40; 42, Piekary, Potulicka  25-36; 40; 53-53e, Sowińskiego.

Zespół  Szkół Nr 6

ul. Sowińskiego 3

tel.  43-33-504, 43-33-520

II

68.

Potulicka 6-24b.

Zespół  Szkół Nr 3

ul. Sowińskiego 1

tel.  44-89-003, 44-89-019

II

69.

Aleja Bohaterów Warszawy  1-19, Jagiellońska  32-43; 45-70, Mickiewicza 24-54 (parzyste); 35, Noakowskiego.

VI Liceum Ogólnokształcące  

ul. Jagiellońska 41

tel. 43-15-614

II

70.

5 Lipca 12-37, Strzelecka.

VI Liceum Ogólnokształcące  

ul. Jagiellońska 41

tel. 43-15-614

II

71.

Aleja Bohaterów Warszawy 21-22; 102-106, Bolesława Śmiałego 8-11, Jagiellońska  71-77, Pocztowa  8-12; 30-34, Ściegiennego 8-33.

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aleja Piastów  6

tel. 4 8-43-570

II

72.

Aleja Bohaterów Warszawy 26-28; 96-101, Bolesława Śmiałego  12-22, Pocztowa 13-16; 25-29a, b, Przecznica, Ściegiennego  37-41; 56-59.

Szkoła Podstawowa Nr 2

ul. Bolesława Śmiałego 42/43

tel.  48-44-324

II

73.

Aleja Bohaterów Warszawy 23-24; 29-35, Chodkiewicza 1-6a; b; c, Dworzec (Stacja  PKP)- Turzyn, Bolesława Krzywoustego 21-29, Legionów Dąbrowskiego, Pocztowa  17-20; 22-24, Żółkiewskiego 7-18.

Rada Osiedla Turzyn

ul. Pocztowa 17

tel. 4 8-41-588

II

74.

Gliniana, Kolumba, Nadodrzańska, Nowa, Zapadła.

Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego S.C.P.

ul. Kolumba 86

tel. 48-92-275

II

75.

3 Maja 8-27, Plac  Batorego, Czarnieckiego, Drzymały 6-25, Plac Grodnicki, Kaszubska  35-46, Korzeniowskiego, Limanowskiego, Narutowicza  1-5; 19-22, Owocowa, Potulicka  54, Księcia Świętopełka, Plac Zawiszy  Czarnego.

Szkoła Podstawowa Nr 61

ul. 3-go Maja 4/7

tel.  43-34-391

II

76.

3 Maja  1-4, Plac Brama Portowa 5, Czackiego 1-4a, Drzymały 3-5, Dworcowa 16;19;20, Kaszubska 26-34;52, Kopernika 16a-19, Narutowicza 6-10, Niepodległości 60, Partyzantów, Potulicka 1-2; 56-63, Stoisława, Śniadeckich, Pl. Zwycięstwa 4-5.

Szkoła Podstawowa Nr 61

ul. 3-go Maja 4/7

tel.  43-34-391

II

77.

Księcia Bogusława X 16-17, Królowej  Jadwigi 9-17; 35-37, Bolesława  Krzywoustego 16-20, Władysława Łokietka  7-18a, Małkowskiego 15-19, Aleja Piastów  51-60.

Politechnika Szczecińska

Wydział Budown. i  Architektury

Aleja Piastów  50

tel. 4 4-94-094

II

78.

Władysława Jagiełły  10-17, Królowej Jadwigi  18-28, Langiewicza, Władysława Łokietka 19-22, Narutowicza  12-16, Aleja Piastów  43-50, Księżnej Przybysławy  1-2.

VIII Liceum Ogólnokształcące

im. Olimpijczyków  Polskich

ul. Królowej  Jadwigi 27/28

tel.  44-89-063

II

79.

Księcia Bogusława X 18-27, Władysława Jagiełły 4-9a; 18-24a, Królowej  Jadwigi 29-34, Bolesława Krzywoustego 58-71, Władysława  Łokietka  23-28, Narutowicza 11.

Szkoła Podstawowa  Nr  5

ul. Królowej Jadwigi 29

tel. 43-33-007

II

80.

Księcia Bogusława X 28-39, Plac Dziecka, Władysława  Jagiełły 1-3; 25-26, Kopernika  1-16, Władysława Łokietka 1-6; 30-34.

XIV Liceum Ogólnokształcące

ul. Kopernika  16a

tel.  43-43-802

II

81.

Księcia Bogusława X 14-15; 40-43, Królowej  Jadwigi  38-39, Bolesława Krzywoustego 1-15; 72-80, Małkowskiego  1-4; 13-14; 20-32, Aleja Piastów 61-65.

Gimnazjum Nr 26

ul. Małkowskiego 12

tel.  43-36-852

II

82.

Bohaterów Getta  Warszawskiego 8-25, Królowej Jadwigi 1-4; 43-47, Aleja Piastów 66-70, Ściegiennego  63-67, Aleja Wojska Polskiego 2-20 (parzyste); 26-40 (parzyste).

Gimnazjum Nr 26

ul. Małkowskiego  12

tel.  43-36-852

II

83.

Księcia Bogusława X 10-13, Bohaterów Getta Warszawskiego  1-7, Jagiellońska  17-19; 80-84, Królowej  Jadwigi  5-8; 39a-42a-b, Małkowskiego  5-12,  Aleja Piastów 71-76, Aleja Wojska Polskiego  22-24 (parzyste); 42-62  (parzyste), Ściegiennego 1-7a.

Przedszkole  Publiczne Nr  33

ul. Ściegiennego 62/65

tel.  43-42-420

III

84.

Biblioteczna, Dworcowa 1-11, Świętego Ducha, Franciszkańska, Henryka Brodatego, Aleja Niepodległości  1-4, Podgórna, Podwale, Plac Ratuszowy, Rybacka, Staromiejska  8-11,  Kardynała  Wyszyńskiego 2-42 (parzyste).

Pomorska Akademia  Medyczna

ul. Rybacka  1

tel. 48-00-756

III

85.

Bogdanki, Farna 2-5; 7; 9, Grodzka, Koński  Kierat 4-6, Kurkowa, Kurza Stopka, Kuśnierska  1-8; 10; 14-17; 19, Łaziebna  1-5, Księcia Mściwoja, Na  Dylach, Aleja Niepodległości  13-17 , Osiek, Plac Orła  Białego, Sienna, Sołtysia, Staromiejska  1; 5; 27, Stary Rynek; Szewska, Świętego Jakuba, Tkacka  19-22; 28-55, Wielka Odrzańska, Kardynała  Wyszyńskiego  5-27 (nieparzyste), 39.

Szkoła Podstawowa Nr 63

ul. Grodzka  23

tel.  43-32-924

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

III

86.

Bursztynowa, Farna 1, Plac Hołdu Pruskiego, Kłodna, Koński  Kierat  7-18, Korsarzy, Lazurowa, Łaziebna 5a, 6-8, Małopolska 6-14,   Mariacka, Plac Mariacki, Aleja Niepodległości 26-30; 32-34,  Nowy  Rynek, Opłotki, Panieńska, Pływacka, Rybaki, Rycerska, Staromłyńska, Środowa, Targ  Rybny, Tkacka  1-4; 6- 12; 56-59; 64-66; 68, Warzywna, Aleja Wyzwolenia 2; 4; 4a, Zamek Książąt Pomorskich, Plac Żołnierza Polskiego, Plac Solidarności.

Zespół Szkół  Ogólnokształcących Nr 6

Plac  Mariacki  1

tel. 4 3-36-760

III

87.

Plac Generała  Andersa, Plac Brama  Portowa  1-4, Bogurodzicy, Jagiellońska  95-97, Aleja Jedności  Narodowej  2, 50, Kaszubska 2-21; 56-68; 71; Plac Lotników 4-7, Małopolska 1-5, Aleja Niepodległości 35-43, Obrońców Stalingradu 1-11; 29-30, Aleja Wyzwolenia 1; 3.

Szkoła Podstawowa  Nr  54

ul. Obrońców  Stalingradu 14

tel.  43-45-004

III

88.

Obrońców Stalingradu  19-24, Śląska  1-7; 49-55, Świętego Wojciecha  1-16, Więckowskiego 1-7, Aleja Wojska Polskiego 1-27 (nieparzyste), Plac Zwycięstwa 1-2.

Klub  „Jantar”

ul. Śląska 47

tel.  48-92-125

III

89.

Księcia Bogusława X  1-9; 44-52, Jagiellońska  85-94, Obrońców Stalingradu  12-17, Śląska 43-48, Aleja Wojska Polskiego 29-49 (nieparzyste), Plac Zgody 1.

Szkoła Podstawowa  Nr  54

ul. Obrońców  Stalingradu 14

tel.  43-45-004

III

90.

Kujawska, Mazurska 3-6a; b; 43-46a, Marszałka Piłsudskiego  1-6; 33-37, Generała Rayskiego 35-41, Aleja Wyzwolenia 25-47 (nieparzyste).

Zesp. Szk. Ogólnokszt. Mistrz. Sport.

ul. Mazurska  40

tel.  48-852-88

III

91.

Aleja Jedności  Narodowej  5-12, Plac Lotników  1-3b, Małopolska  49-61, Mazowiecka, Mazurska 1-2, Marszałka Piłsudskiego 38-39, Plac Rodła, Roosevelta, Aleja Wyzwolenia 5-23.

Przedszkole „Jutrzenka”

ul. Mazowiecka 2

tel. 43-44-193

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

III

92.

Jagiellońska 6-9, Monte Cassino  1-6, Marszałka Piłsudskiego 26-31, Śląska  38-42, Generała Rayskiego 16-29, Plac Zamenhofa.

Szkoła Podstawowa Nr  64

ul. Generała Rayskiego 9

tel.  43-14-520

III

93.

Aleja Jedności  Narodowej 18-22, Plac Ofiar Katynia, Podhalańska, Śląska  19-31, Generała Rayskiego 1-8, Wielkopolska 32-54.

Szkoła  Podstawowa  Nr  64

ul. Generała Rayskiego 9

tel. 43-14-520

III

94.

Jagiellońska  10-16a, Monte  Cassino 37-40, Marszałka  Piłsudskiego 23-25, Plac Odrodzenia, Aleja Wojska Polskiego  51-63 (nieparzyste).

Szkoła  Podstawowa Nr 46

ul. Felczaka  13

tel.  42-22-007, 422-69-65

III

95.

5  Lipca  1-3, Bolesława Śmiałego 49, Mickiewicza 1-23 (nieparzyste), Monte  Cassino  7-12; 17c-27; 29-36, Marszałka  Piłsudskiego  20-22, Felczaka  13-14, Królowej  Korony  Polskiej, Niedziałkowskiego  25-27, Ogińskiego 10-17, Skargi  22-32a, Szymanowskiego  20-20a, Wawrzyniaka 9-15, Wielkopolska  16-25, Aleja Wojska Polskiego  64-106  (parzyste); 65-103 (nieparzyste).

Szkoła  Podstawowa Nr 46

ul. Felczaka  13

tel.  42-22-007, 422-69-65

III

96.

Aleja Jedności  Narodowej  31-41, Mazurska  18-27, Marszałka Piłsudskiego  13-19, Wielkopolska 26-31.

Uniwersytet Szczeciński

Al. Jedności  Narodowej  31

tel.  444-11-00

III

97.

Felczaka 11; 12; 15-18, Monte Cassino 13-17b, Aleja Jedności Narodowej  22a-30, Niedziałkowskiego  19-23, Szymanowskiego 1-11, Wielkopolska  15,  Aleja Wyzwolenia  73-97 (nieparzyste).

Zespół Szkół Specjalnych Nr 4

ul. Wielkopolska  14

tel.  42-20-610

III

98.

Plac Armii  Krajowej, Felczaka  1-10; 18a-24; 28-31, Niedziałkowskiego  4; 13-18; 47-55, Odrowąża, Unisławy  14-20a, Wąska  1-9c, Wielkopolska 11-13.

Uniwersytet Szczeciński

ul. Felczaka  3a

tel.  44-41-555

III

99.

Niegolewskiego  1-2, Unisławy 1-13; 32-34, Wielkopolska 1-10, Aleja Wyzwolenia 49-71 (nieparzyste), Plac Witosa.

Zespół  Szkół Budowl.

ul. Unisławy 32/33

tel.  42-25-234, wew. 38

III

100.

Plac Grunwaldzki 1-4, Jagiellońska 1-5, Aleja Jedności Narodowej 13-17; 42- 49b, Mazurska 7-17a-c; 28-42, Marszałka Piłsudskiego  7-12, Śląska   8-12; 13-18; 32-37, Generała Rayskiego 9-15; 30-34.

Zesp. Szk. Ogólnokszt. Mistrz. Sport.

ul. Mazurska  40

tel.  48-852-88

III

101.

Malczewskiego  23; 24-41, Matejki  10-12; 13-39.

Izba Skarbowa

ul. Roosevelta 1 sala 111

tel. 48-03-633

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

III

102.

Czesława, Lubomirskiego, Ofiar Oświęcimia 2-14 (parzyste), Odzieżowa, Plater 67-70 .

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1  

ul. Ofiar Oświęcimia  14

tel.  42-32-802

III

103.

Bazarowa, Malczewskiego 13-22a, Matejki 8, Aleja Wyzwolenia  30-50 (parzyste).

Szkoła Podstawowa Nr 56

ul. Malczewskiego 22

tel.  42-31-465, 81-21-665

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

III

104.

Admiralska, Henryka  Pobożnego, Jarowita, Komandorska, Małopolska 15-23; 42- 47, Plac Adama Mickiewicza, Obrońców Westerplatte, Plac Piotra i Pawła, Plantowa, Starzyńskiego, Storrady Świętosławy 2, Szczerbcowa, Wały  Chrobrego, Wawelska, Zygmunta  Starego.  

II Liceum Ogólnokształcące

ul. H. Pobożnego 2

tel.  43-36-117

III

105.

Lenartowicza 1-23 , Niemierzyńska 14; 15; 17-21a, Słowackiego  14-15; 20, Żupańskiego 1-18 .

Gimnazjum Nr 6

ul. Niemierzyńska  17

tel.  42-12-610

III

106.

Plac Kilińskiego, Skargi 1- 8; 12-13, Słowackiego 1-13; 19, Unisławy 21-24, 26, Aleja Wyzwolenia  54-70 (parzyste); 99-103 (nieparzyste); 105a, 107-119 (nieparzyste), Zaciszna.

Zespół Szkół Ogółnokszt. Nr 7

ul. Unisławy  26

tel.  42-32-566

III

107.

Księcia Barnima III Wielkiego, Krasińskiego  83-104, Niemierzyńska 22-33, Zamoyskiego.

Szkoła  Podstawowa Nr 69

ul. Zamoyskiego  2

tel.  42-21-116

III

108.

Świętej Barbary, Długosza  1-10; 14-25, Kołłątaja  28-31, Krasińskiego  1-12, Niemierzyńska  1-12, Niemcewicza  1-12; 36-41, Staszica, Aleja Wyzwolenia  80; 82; 84; 84b.

Szkoła  Podstawowa Nr 69

ul. Zamoyskiego  2

tel. 42-21-116

III

109.

Herbowa, Janosika  z wyj.  1-3, Lutniana, Moniuszki  z wyjątkiem 20, Skargi  34-52, Szymanowskiego  13-19a, Tuwima, Wąska  10 dk.

Zespół Szkół Ogółnokszt. Nr 7

ul. Unisławy  26

tel.  42-32-566

III

110.

Kazimierza Królewicza, Plater 25.

Szkoła Podstawowa  Nr  10

ul. Kazimierza Królewicza  63

tel.  45-00-918

III

111.

Bronisławy, Cegielskiego, Gdyńska, Świętego Marcina, Rynkowa  z  wyjątkiem  4; 6.

Szkoła Podstawowa  Nr  10

ul. Kazimierza Królewicza  63

tel.  45-00-918

III

112.

Asnyka 10-22, Dembowskiego, Nieduża, Orzeszkowej 16-29, Rynkowa 4; 6.

Szczecińska Energetyka Cieplna

ul. Dembowskiego 6

tel.  42-50-822

III

113.

Bławatna, Cyryla  i  Metodego, Świętego Łukasza, Ofiar  Oświęcimia z  wyjątkiem  2-14  (parzyste), Plater  35-35a, Księcia  Racibora.

Szkoła Podstawowa Nr 41

ul. Cyryla  i  Metodego  44

tel.  42-20-234

III

114.

Asnyka 9 - 9b, Boguchwały, Kadłubka, Łęczycka.

Szkoła  Podstawowa Nr 41

ul. Cyryla  i Metodego  44

tel.  42-20-234

III

115.

Asnyka  1-3, Długosza 11-13, Kołłątaja   9-14a; 20-27, Naruszewicza 9-10b, Niemcewicza  13-35.

Gimnazjum Nr 2

ul. Cyryla  i Metodego 43

tel.  42-20-284

III

116.

Ejsmonda, Heleny, Karpińskiego, Kołłątaja  15-19, Krasińskiego  13-19; 20-24  Naruszewicza 1-8; 11-19, Orzeszkowej 1-15, Reja, Rodziewiczówny.

Rada Osiedla  Niebuszewo - Bolinko

ul. Niemcewicza 39

tel.  45-54-216

IV

117.

Czereśniowa, Derdowskiego 2-8 (parzyste), Gronowa, Gruszkowa, Kmieca, Morelowa, Santocka  1-8, Zielonogórska, Papugi, Salińskiego.

Zespół Szkół  Łączności

ul. Ku Słońcu 27/30

tel.  44-89-859, 48-48-056

IV

118.

Kasprzaka, Ku  Słońcu 14-35; Mikołajczyka, Majora Sucharskiego, Generała Litwinowicza.

Szkoła Podstawowa Nr 72

ul. Mikołajczyka 20

tel. 48-56-063

IV

119.

Generała Fieldorfa  , Miarki, Piękna.

Szkoła Podstawowa Nr 72

ul. Mikołajczyka 20

tel. 48-56-063

IV

120.

26 Kwietnia  35-69 (nieparzyste).

Publiczne  Przedszkole Nr  74

ul. 26 Kwietnia  3

tel.  45-30-197

IV

121.

26  Kwietnia 3-33 (nieparzyste), Santocka  13b; c-g; 15b-15g.

Publiczne Przedszkole  Nr 74

ul. 26 Kwietnia  3

tel.  45-30-197

IV

122.

Brodzińskiego, Boya – Żeleńskiego, Fredry, Konopnickiej, Świętego Stanisława Kostki, Krakusa, Makuszyńskiego, Mickiewicza  95-147 (nieparzyste); 130-148  (parzyste),  Pawlikowskiej -Jasnorzewskiej , Piramowicza  1-10; 17; 17a; 23; 25; 27, Staffa, Syrokomlii, Sułkowskiego, Wandy, Wołogowska, Wieniawskiego.

Przedszkole  Publiczne Nr 20

ul. Wieniawskiego 17

tel.  48-71-412

IV

123.

Kosodrzewiny, Santocka  12-12b; 13-13a; 14-14b; 15-15a; 16-16b; 17-17a;b;c;d; 19; 20-46.

Gimnazjum Nr 18

ul. Witkiewicza  40

tel.  45-32-480

IV

124.

Agrestowa, Brata Alberta, Janusza, Kłosowa, Obywatelska, Ratajczaka, Styki, Świerszczowa, Witkiewicza  z wyjątkiem  32-36, Wróblewskiego.

Gimnazjum Nr 18

ul. Witkiewicza  40

tel.  45-32-480

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

IV

125.

Derdowskiego 18-26 (parzyste),   Kaliny 1-15 (nieparzyste); 45-53  (nieparzyste).

Szkoła Podstawowa  Nr  51

ul. Jodłowa  21

tel.  45-23-324

IV

126.

Jodłowa, Kaliny 23-41 (nieparzyste).

Szkoła Podstawowa  Nr  51

ul. Jodłowa  21

tel.  45-23-221

IV

127.

Derdowskiego  28-42 (parzyste), Kaliny  2-10 (parzyste), 14-32  (parzyste), Kossaka, Stwosza 1-4 , Witkiewicza 32-36.

VII Liceum  Ogólnokształcące  

ul. Jana  Styki  19

tel.  48-77-751

IV

128.

Czorsztyńska, Filaretów, Juranda, Lelewela, Łukasińskiego 1-31 np.; 2-28 pa, Marcinkowskiego, Mochnackiego, Piramowicza  11-16; 18-22a; 24; 24a; 26; 34, Starego  Wiarusa, Stwosza 5-17, Włodkowica,  Zana, Żołnierska  z wyj. 26, Żwirki i Wigury.

Szkoła Podstawowa  Nr 48

ul. Czorsztyńska  35

tel. 48- 73-303

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

IV

129.

Chłopickiego, Dwernickiego, Somosierry, Kozietulskiego, Kutrzeby 1-7a, Listopadowa, Reduty Ordona, Rokitniańska, Generała Sadowskiego, Generała Taczaka, Wybickiego.

Szkoła Podstawowa Nr 48

ul. Czorsztyńska  35

tel.  48-73-303

IV

130.

Berlinga, Frontowa, Stanisława Hubala, Kleeberga, Księdza Popiełuszki, Generała  Grota Roweckiego.

Szkoła Podstawowa Nr 48

ul. Czorsztyńska  35

tel.  48-73-303

IV

131.

Bracka, Horeszków, Inspektowa, Jankiela, Janka Muzykanta, Księdza Robaka, Kutrzeby 8-dk, Łukasińskiego 33-dk np.; 30- dk parzyste, Pana Tadeusza, Świtezianki, Telimeny, Żniwna, Żyzna.

Szkoła Podstawowa Nr 48

ul. Czorsztyńska  35

tel.  48-73-303

IV

132.

 Droga  do Bezrzecza, Drozdowa,  Grenadierów,  Błogosławionej Ks. Jolanty, Modra, Ogrodnictwo Krzekowo, Kadetów, Kaperska, Kirasierów, Koralowa, Krzekowska, Podchorążych, Poranna, Rozmarynowa, Szeroka, Jana III Sobieskiego, Środkowa, Wronia, Żołnierska 26, Zaściankowa.

Książnica Pomorska  Oddział Nr 3

ul. Zaściankowa  2

tel. 43-91-828

IV

133.

Klonowica  14a; 15-19c, Zawadzkiego 1-10.

FPiR Zespółu  Szkół Samochodowych

ul. Klonowica  14 (dawny internat)

tel.  43-94-222 w. 26

IV

134.

Romera z wyj.  nr  21/29.

Przedszkole Publ Nr 58

ul. Benesza 26

tel. 43-93-591

IV

135.

ul. Romera 21/29.

Dom Pomocy Społecznej

ul. Romera  21/29

tel.  43-27-712

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

IV

136.

Szafera 115–dk, Benesza.

Gimnazjum Nr 14,

ul. Benesza 75,

tel. 43-91-060

IV

137.

Szafera 1-114.

Gimnazjum Nr 14,

ul. Benesza 75,

tel. 43-91-060

IV

138.

Klonowica  1-5; 11a-b; 14; 20-22, Plac Świętego Ottona,  Zawadzkiego 15-135  (nieparzyste).

MZK

ul. Klonowica 5

tel.  43-94-501

IV

139.

Brzozowskiego, Goszczyńskiego, Jackowskiego, Mickiewicza  149-162; 164-172 (parzyste), Plac Norwida.

Szkoła  Podstawowa  Nr 53

ul. Budzysza Wosia  8-9

tel.  48-73-635

IV

140.

Frycza-Modrzewskiego, Janickiego, Rostworowskiego, Wernyhory.

ZBILK Rejon 15

ul. Goszczyńskiego 4a

tel.  48-78-912

IV

141.

Zawadzkiego  52-176 (parzyste).

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Klonowica  14

tel.  43-90-601 w. 52

IV

142.

Budzysza Wosia, Biskupa Grzegorza z  Sanoka  1-76, Libelta, Okrzei, Paderewskiego, Przybyszewskiego, Reymonta, Szenwalda.

Gimnazjum Nr 1

ul. Reymonta  23

tel. 48-72-800, 48-73-195

IV

143.

Abramowskiego, Karłowicza, Kozierowskiego, Mickiewicza 66-128 (parzyste), Księcia Poniatowskiego, Twardowskiego.

Uniwersytet  Szczeciński

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

ul. Mickiewicza  64

tel. 444-18-08

IV

144.

Bojki, Cieszkowskiego, Domańskiego, Hoene - Wrońskiego, Karpowicza, Korfantego, Lindego, Łukasiewicza, Mickiewicza 69-93  (nieparzyste), Stojałowskiego, Sienkiewicza, Trentowskiego, Traugutta  46-126a, Waryńskiego.

Filia nr 17 Miejskiej Biblioteki Publicznej

ul. Łukasiewicza 8

tel. 48-77-922

IV

145.

Bogumiły, Fałata, Plac Gałczyńskiego, Miłaszewskich, Moczyńskiego, Ogińskiego 1; 2; 2a; 3; 5-9,  Pankiewicza, Skargi  15-20, Jasienicy, Spółdzielcza, Średniawskiego, Pawła  VI, Aleja Wojska Polskiego  105; 107; 108, 109-121 (nieparzyste); 123-139; 141-167 (nieparzyste); 185, Wyspiańskiego, Zaleskiego.

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

Aleja Wojska Polskiego 119

tel.  423-86-93, 42-38-677

IV

146.

Ojca Beyzyma,   Gorkiego, Mickiewicza 43-54 (nieparzyste), Stanisława Leszczyńskiego, Soplicy, Wawrzyniaka  1-8.

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

Aleja Wojska Polskiego 119

tel.  42-38-677, 423-86-93

IV

147.

Akacjowa, Bajana, Bałuckiego, Chełmońskiego, Plac Polskiego Czerwonego Krzyża, Kochanowskiego, Biskupa Krasickiego, Orląt Lwowskich, Litewska, Michałowskiego, Międzyparkowa, Ostrawicka, Pola, Prusa, Rodakowskiego, Rzemieślnicza 6-12 (parzyste), Sabały, Siemiradzkiego, Skłodowskiej - Curie, Solskiego, Przerwy Tetmajera, Traugutta 1-45; 127-152, Aleja Wojska  Polskiego  150-dk (parzyste); 187- dk (nieparzyste), Plac  Jakuba Wujka, Ujejskiego, Unii  Lubelskiej, Zakładowa.

Rada Osiedla  „Pogodno”

ul. Krasickiego  6

tel.  48-73-571

IV

148.

Czerwcowa, Droga  Siedmiu  Młynów, Gajówka Biała, Gajówka Owczary, Gajówka  Młyny, Gajówka Ustronie, Jaworowa, Kąpieliskowa, Kokosowa, Majowa, Makowska, Miodowa 3, Myślenicka, Orzechowa, Pogodna, Piaszczysta, Rabczańska, Sielska, Szosa  Wojska Polskiego, Wodociągowa, Wadowicka, Zegadłowicza, Żywiecka.

Szkoła Podstawowa Nr 21

ul. Jaworowa  41

tel.  45-26-092

IV

149.

Duńska 4-52 (parzyste), Łabędzia, Zakole 1-63.

Szkoła Podstawowa  Nr  68

ul. Zakole 1a

tel.  45-36-448

IV

150.

Chopina 30-100  (parzyste); 101-109; 111-117, Wiosny Ludów 22-46 (parzyste), Wiśniowy  Sad, Wszystkich  Świętych.

Szkoła Podstawowa  Nr  68

ul. Zakole 1a

tel.  45-36-448

IV

151.

Chopina 2-29; 31; 37; 41-61  (nieparzyste), Broniewskiego  z  wyjątkiem  nr  4/6, 24; 26; 36/37, Duńska 2, Gila, Doktora Judyma, Krasińskiego  58-82, Plac  Matki Polki,  Rydzewskiej, Sportowa, Zakopiańska.

Dom  Akademicki  „Arkona”

ul. Chopina  61

tel.  45-42-452

IV

152.

Arkońska  z  wyj. nr 4, Arkońska-Stadion, Bułgarska, Księcia  Borysa, Gajówka  Czerwona, Harcerzy,   Milewskiego, Poziomkowa, Rajska, Serbska, Sopocka, Słowiańska, Świerkowa z wyj. 10-12, Szymonowica, Tatrzańska, Wiosny Ludów 1-55 (nieparzyste), Zdrojowa.

Szkoła  Podstawowa  Nr 36

ul. Wojciechowskiego 50

tel.  45-36-446, 454-12-80

IV

153.

Bartnicza, Grzybowa, Malinowa, Podleśna, Ruciana, Wojciechowskiego, Wzgórze Arkońskie, Wiosny Ludów  57-115 (nieparzyste).

Szkoła  Podstawowa  Nr 36

ul. Wojciechowskiego 50

tel.  45-36-446,454-12-80

V

154.

Grażyny, Plater 83-96, Sczanieckiej.

Zespół Szkół Elektr.-Elektronicznych

ul. Racibora  60

tel.  42-26-481

V

155.

Dubois, Parkowa  9-22a; 23; 23a, Radogoska, Szarotki  1-13.

Gimnazjum Nr 8

ul. Dubois  41

tel.  42-12-004

V

156.

Łady, Łyskowskiego, Plater  1-18; 20; Parkowa  25-46, Sławomira.

Szkoła Podstawowa  Nr  11

ul. Plater 20

tel.  45-39-433

V

157.

Hutnicza, Bożeny, Ceglana, Firlika, 1  Maja, Miedziana, Nocznickiego, Plac Ofiar  Grudnia  1970.

Przedszkole Publiczne Nr  73

ul. Ceglana 4

tel.  42-26-815

V

158.

Jana  z  Kolna, Kapitańska, Montwiłła, Parkowa  1-8, Storrady Świętosławy z wyj. 2, Swarożyca, Szarotki  14-23.

Gimnazjum Nr 8

ul. Dubois  41

tel.  42-12-004

V

159.

Gontyny, Jana Kazimierza, Malczewskiego 1-12, Matejki 2-6b; Parkowa 49-65a, Paska,  Plater 73-82b, Plac Matki Teresy z Kalkuty, Salomei, Żubrów.

Zakład  Energetyczny

ul. Malczewskiego  5/7

tel.  42-55-111, 81-35-111

V

160.

Andersena, Chłodna, Chmurna, Chorzowska, Chopina 1, 110; 121-125, Junacka, Kaczeńców, Dziewanny, Kluka, Kwiatów  Polskich, Las Arkoński 1 (d. Cichy Kącik), Lisiej Góry, Macierzanki, Malownicza, Malwowa, Miodowa z wyj. 3, Mirtowa, Moczarowa, Mokra, Narożna, Nektarowa, Niebiańska, Niezapominajki, Obłoków,  Skarbówek, Osowska, Pod  Urwiskiem, Przesmyk, Słoneczników, Sierakowska, Aleja Spacerowa , Spadziowa, Stawna, Świerkowa 10-12, Urocza, Wiankowa, Wiśniowa, Zawiła.

Filia Przedszk. Publ.  Nr  50

ul. Junacka  13

tel.  42-61-400

V

161.

Krasińskiego 25-53,  Rapackiego, Sosnowa, Tarczowa.

Przychodnia Zdrowia

ul.  Łucznicza 64

tel.  42-13-515

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

V

162.

Łucznicza.

Przychodnia Zdrowia

ul. Łucznicza 64

tel. 42-13-515

V

163.

Alpejska, Andromedy, Cieszyńska, Dolomitów, Jemiołowa, Kasjopei, Kaskadowa, Korony Północnej, Koziorożca, Kredowa, Kresowa, Królowej Śniegu, Lodowcowa, Łączna, Miejska, Morenowa, Nad Stawem, Oriona, Orszańska, Pirenejska, Podbórzańska, Polnych Kwiatów, Poleska, Pozdawilska, Poznańska, Rostocka, Skorpiona, Szczecińska, Świętego  Mikołaja, Widokowa,  Wkrzańska, Wodnika, Zagórskiego 165–179 niep.; 180-182; 184; 188 a–e, Zachodu Słońca, Złotej Jesieni.

Rada Osiedla Warszewo

ul. Szczecińska 12

tel. 42-69-389

V

164.

Belgijska, Czeska, Domowa, Duńska 11-43 (nieparzyste); 58 – 76, 80-88 (parzyste), Giżycka, Kostrzewskiego, Ogródkowa, Podmokła, Pilska, Rodzinna, Sarnia, Słowacka, Wieczorowskiego, Ziołowa.

Szkoła Podstawowa  Nr  7

ul. Duńska  43

tel.  42-69-830, 42-68-930

V

165.

Delfina, Dzierżonia, Feniksa, Fińska, Glogera, Jantarowa, Kolberga, Księżycowa, Na  Stoku, Norweska, Pegaza, Perlista, Północna, Rosponda, Skandynawska, Słoneczna, Szwedzka, Wapienna, Wikingów, Złotowska.

Szkoła Podstawowa  Nr  7

ul. Duńska  43

tel.  42-69-830, 42-68-930

V

166.

Księżnej Anastazji, Cedyńska, Czcibora, Księżnej Elżbiety, Pszczelna.

Szkoła  Podstawowa  Nr  35

ul. Świętoborzyców 40,
Blok A1 (Aula)

tel. 44-22-465

V

167.

Lompy, Myśliwska, Świętoborzyców, Księcia  Warcisława I, Wilcza z wyj. 30; 31; 32.

Szkoła Podstawowa Nr 35

ul. Świętoborzyców 40, Hala Sportowa

tel.  44-22-465

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

V

168.

Księcia Eryka II , Przyjaciół Żołnierza.

Przedszkole Publiczne  Nr  59

ul. Księżnej Zofii 3

tel.  44-20-072

V

169.

Jarogniewa  , Barlickiego, Daszyńskiego, Księżnej Zofii  2-24, Pasterska.

Przedszkole Publiczne  Nr  59

ul. Księżnej Zofii 3

tel.  44-20-072

V

170.

Axentowicza, Bielika, Bociania, Cyraneczki, Czyżyka, Gołębia, Kormoranów, Mewia, Perkoza, Pliszki, Strusia, Szczygli Zaułek, Thugutta, Wołodyjowskiego, Żurawia, Zięby, Zbyszka  z  Bogdańca.

Przedszkole Publ. Nr 14

ul. Biskupa Bandurskiego 56

tel. 45-57-421

V

171.

Biskupa Bandurskiego z wyj. 1-19, Gęsia, Konarowa, Kmicica, Krańcowa, Liściasta, Mała, Skrzetuskiego.

Przedszkole Publ. Nr 14

ul. Biskupa Bandurskiego 56

tel. 45-57-421

V

172.

Cementowa, Kącik, Druckiego-Lubeckiego, Ludowa 2-25a, Polna, Pijarska, Rugiańska  71 -76a; b,  Stalmacha, Willowa, Wyspa Okrętowa.

Zespół Szkól  Budowy  Okrętów

ul. Willowa  2/4

tel.  42-80-231, 42-81-772

V

173.

Biskupa Bandurskiego 1-19, Hajduczka, Cienista, Zagłoby ,   Mańkowskiego, Słowicza, Sokoła,  Roentgena, Wycieczkowa.

Gimnazjum Nr 5

ul. Komuny Paryskiej  20

tel.  44-23-633

V

174.

Jaskółcza, Obotrycka, Rugiańska  1-11; 14-69, Stawowa, Tomaszowska, Wilcza 30; 31; 32.

Szkoła Podstawowa Nr  18

ul. Komuny Paryskiej  20

tel.  44-24-949

V

175.

Golisza, Komuny  Paryskiej, Oliwkowa, Rugiańska  12-13.

Szkoła Podstawowa Nr 18

ul. Komuny Paryskiej 20

tel. 44-24-949

V

176.

Bogumińska, Dąbrowszczaków, Działkowa, Gagarina, Hoża 3-25, Jana z Czarnolasu, Krucza z wyj. nr 17, Kukułeczki, Kwarcowa, Omieczyńskiego, Ornitologów, Ostrowska, Piańska, Piaskowa, Pochyła, Ranowska, Róży Polnej, Siewna, Szczepowa, Szczerkowa, Ułańska, Warnawska, Wendeńska, Wylotowa, Żabia.

Szkoła Podstawowa  Nr  42

ul. Hoża 25

tel. 44-21-738

V

177.

ul. Krucza 17.

Dom Pomocy Społecznej –Dom Kombatanta 
ul. Krucza 17

tel. 45-57-210

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

V

178.

Bardzińska, Blizińskiego, Głowicka, Gościsława, Grzymińska, Kołobrzeska, Konarskiego, Ludowa 1, Modrzewiowa, Robotnicza.

Ośr.  Szkolno-Wych. dla Dzieci  Słabosłyszących
ul. Grzmińska  6

tel.  42-80-086

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

V

179.

Hoża 1 - 2a, Retry,  Sośnicka, Studzienna, Żelazna.

Zespół Szkół Nr 5

ul. Hoża 3

tel. 44-20-905

V

180.

Białogórska, Dębogórska, Marzanny, Paproci, Sianożęcka, Świętojańska, Wiszesława, Widuchowska, Księcia  Ziemowita, Zgorzelecka.

Świetlica  MZK

ul. Wiszesława 18

tel.  42-14-726

V

181.

Bylinowa, Grobla, Pl. Koczego , Krzemieniecka, Rolna, Strzałowska z wyj. pacjentów szpitala, Światowida  1- 16; 86-98, Zielna.

Szkoła Podstawowa Nr 14
ul. Strzałowska  27A

tel. 421-50-50

V

182.

Bałkańska, Dobra, Dzielnicowa, Gocławska,  Glinkowa, Grochowa,   Morawska,   Ogrodnicza 1-19, Okólna, Podolska, Pokoju, Poprzeczna, Rabatowa, Szajnowicza – Iwanowa, Szczęśliwa, Szosa Polska 1-48, Śródleśna, Tarnopolska, Tęczowa, Zagórskiego z wyj. nr  165-179 niep.;180 –182; 184; 188 a –e.

Spec. Ośr. Szkolno-Wychowawczy Nr 4

ul. Pokoju  48

tel.  44-21-764

V

183.

Baśniowa, Bukowska, Do  Dworu, Dojazdowa, Dyngusowa, Dywizjonu 303, Gwardii  Ludowej, Galla  Anonima, Graniczna, Górna, Jasia i Małgosi, Jasełkowa, Kłuszyńska, Kolonistów, Kombatantów, Księżnej  Ludgardy, Kubusia Puchatka, Na Wzgórzu, Ogrodnicza 20-dk, Powrotna, Sobótki, Strzelców Podhalańskich, Szarych  Szeregów, Szosa Polska 54-dk, Średnia, Ziemska, Żegoty.

Spec. Ośr. Szkolno-Wychowawczy Nr 4

ul. Pokoju  48

tel.  44-21-764

V

184.

Dworzec  Szczecin - Gocław, Golęcińska, Górska, Kolska, Koszalińska, Lipowa, Narciarska, Szkolna, Światowida 18-85.

Przedszkole Publiczne Nr 24

ul. Koszalińska 13

tel.  42-15-530, 431-16-00

V

185.

Bajeczna, Dąbrówki, Doroty, Witosa, Kordiana, Kościelna, Modlińska, Nad  Stołczynką, Nehringa, Osadników, Policka, Warszawska.

Rada  Osiedla  „Stołczyn”

ul. Kościelna  42

tel.  45-38-413

V

186.

Cegłówka, Fabryczna, Kolejowa, Leśna, Łowiecka, Monterska, Morska, Nad Odrą, Zamknięta.

Miejska Biblioteka Publ. Filia

Nr 46

ul. Nad  Odrą  26

tel.  45-38-013

V

187.

Celulozowa, Karpacka, Orna, Skwarna, Stołczyńska, Wodna.

Dom Kultury „Skolwin”

ul. Stołczyńska 163

tel.  421-80-20

V

188.

Artyleryjska, Bernardyńska, Bogdańska, Ciesielska, Desantowa, Głęboka, Górnicza, Huculska, Inwalidzka, Kamienna, Łomżyńska, Łużycka, Nowy Świat, Nowomiejska, Nad Koleją, Olchowa, Orłowska, Pancerna, Plażowa, Połoniny, Przęsocińska, Saperska, Stolarska, Świętokrzyska, Wiązowa, Ofiar  Stutthofu, Żółwińska.

Młodzieżowy  Ośr. Wychowawczy

ul. Kamienna  22

tel.  45-38-592

IV

189.

S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony

ul.  Arkońska  4

tel.  45-41-007 wew.  584

IV

190.

Dom Pomocy Społecznej

ul. Broniewskiego 4/6

tel. 43-29-471

I

191.

Specjalistyczny Szpital im. Profesora A. Sokołowskiego

ul. Sokołowskiego 11

tel.  44-27-348

I

192.

S.P. Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje”

ul. Mączna  4

tel.  46-60-161

II

193.

S. P. Szpital  Kliniczny Nr 2

ul. Powstańców Wielkopolskich 72

tel.  46-61-779

II

194.

Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA

ul.  Jagiellońska 44

tel.  43-29-588

III

195.

S.P. Wojewódzki  Zakład Gruźlicy  i  Chorób Płuc

ul.  Janosika 1/3

tel.  42-21-231 w 358

III

196.

Szpital Miejski

Al. Wyzwolenia 52

tel.  42-23-303

IV

197.

S.P. Szpital Kliniczny Nr 1

ul.  Unii Lubelskiej  1

tel. 42-53-105

IV

198.

S.P. Szpital Kliniczny Nr 1 Klinika  Psychiatrii PAM

ul.  Broniewskiego  26

tel. 45-40-653 w. 314

V

199.

Regionalny Szpital  Onkologiczny

ul.  Strzałowska  22

tel. 42-51-572

II

200.

Areszt  Śledczy

ul. Kaszubska  28

tel. 48-09-268

III

201.

109 Szpital Wojskowy  z  Przychodnią S.P. Zakład Opieki Zdrowotnej

ul.  Skargi  9-11

tel. 81-05-919


Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin