Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 56203210

Aktualna strona: 17185

Wydrukowano: 1753

Wybory Samorządowe 2006 - Okręg Nr 4


WYKAZ OBWODÓW DO GŁOSOWANIA W OKRĘGU WYBORCZYM NR IV

Aby znaleźć lokal wyborczy, należy wpisać nazwę ulicy, na której zamieszkuje osoba oddająca głos:

Obwód

W obwodzie głosują mieszkańcy ulic

Siedziba
obwodowej komisji wyborczej

117.

Czereśniowa, Derdowskiego 2-8 (parzyste), Gronowa, Gruszkowa, Kmieca, Morelowa, Santocka  1-8, Zielonogórska, Papugi, Salińskiego.

Zespół Szkół  Łączności

ul. Ku Słońcu 27/30

tel.  44-89-859, 48-48-056

118.

Kasprzaka, Ku  Słońcu 14-35; Mikołajczyka, Majora Sucharskiego, Generała Litwinowicza.

Szkoła Podstawowa Nr 72

ul. Mikołajczyka 20

tel. 48-56-063

119.

Generała Fieldorfa  , Miarki, Piękna.

Szkoła Podstawowa Nr 72

ul. Mikołajczyka 20

tel. 48-56-063

120.

26 Kwietnia  35-69 (nieparzyste).

Publiczne  Przedszkole Nr  74

ul. 26 Kwietnia  3

tel.  45-30-197

121.

26  Kwietnia 3-33 (nieparzyste), Santocka  13b; c-g; 15b-15g.

Publiczne Przedszkole  Nr 74

ul. 26 Kwietnia  3

tel.  45-30-197

122.

Brodzińskiego, Boya – Żeleńskiego, Fredry, Konopnickiej, Świętego Stanisława Kostki, Krakusa, Makuszyńskiego, Mickiewicza  95-147 (nieparzyste); 130-148  (parzyste),  Pawlikowskiej -Jasnorzewskiej , Piramowicza  1-10; 17; 17a; 23; 25; 27, Staffa, Syrokomlii, Sułkowskiego, Wandy, Wołogowska, Wieniawskiego.

Przedszkole  Publiczne Nr 20

ul. Wieniawskiego 17

tel.  48-71-412

123.

Kosodrzewiny, Santocka  12-12b; 13-13a; 14-14b; 15-15a; 16-16b; 17-17a;b;c;d; 19; 20-46.

Gimnazjum Nr 18

ul. Witkiewicza  40

tel.  45-32-480

124.

Agrestowa, Brata Alberta, Janusza, Kłosowa, Obywatelska, Ratajczaka, Styki, Świerszczowa, Witkiewicza  z wyjątkiem  32-36, Wróblewskiego.

Gimnazjum Nr 18

ul. Witkiewicza  40

tel.  45-32-480

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

125.

Derdowskiego 18-26 (parzyste),   Kaliny 1-15 (nieparzyste); 45-53  (nieparzyste).

Szkoła Podstawowa  Nr  51

ul. Jodłowa  21

tel.  45-23-324

126.

Jodłowa, Kaliny 23-41 (nieparzyste).

Szkoła Podstawowa  Nr  51

ul. Jodłowa  21

tel.  45-23-221

127.

Derdowskiego  28-42 (parzyste), Kaliny  2-10 (parzyste), 14-32  (parzyste), Kossaka, Stwosza 1-4 , Witkiewicza 32-36.

VII Liceum  Ogólnokształcące  

ul. Jana  Styki  19

tel.  48-77-751

128.

Czorsztyńska, Filaretów, Juranda, Lelewela, Łukasińskiego 1-31 np.; 2-28 pa, Marcinkowskiego, Mochnackiego, Piramowicza  11-16; 18-22a; 24; 24a; 26; 34, Starego  Wiarusa, Stwosza 5-17, Włodkowica,  Zana, Żołnierska  z wyj. 26, Żwirki i Wigury.

Szkoła Podstawowa  Nr 48

ul. Czorsztyńska  35

tel. 48- 73-303

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

129.

Chłopickiego, Dwernickiego, Somosierry, Kozietulskiego, Kutrzeby 1-7a, Listopadowa, Reduty Ordona, Rokitniańska, Generała Sadowskiego, Generała Taczaka, Wybickiego.

Szkoła Podstawowa Nr 48

ul. Czorsztyńska  35

tel.  48-73-303

130.

Berlinga, Frontowa, Stanisława Hubala, Kleeberga, Księdza Popiełuszki, Generała  Grota Roweckiego.

Szkoła Podstawowa Nr 48

ul. Czorsztyńska  35

tel.  48-73-303

131.

Bracka, Horeszków, Inspektowa, Jankiela, Janka Muzykanta, Księdza Robaka, Kutrzeby 8-dk, Łukasińskiego 33-dk np.; 30- dk parzyste, Pana Tadeusza, Świtezianki, Telimeny, Żniwna, Żyzna.

Szkoła Podstawowa Nr 48

ul. Czorsztyńska  35

tel.  48-73-303

132.

 Droga  do Bezrzecza, Drozdowa,  Grenadierów,  Błogosławionej Ks. Jolanty, Modra, Ogrodnictwo Krzekowo, Kadetów, Kaperska, Kirasierów, Koralowa, Krzekowska, Podchorążych, Poranna, Rozmarynowa, Szeroka, Jana III Sobieskiego, Środkowa, Wronia, Żołnierska 26, Zaściankowa.

Książnica Pomorska  Oddział Nr 3

ul. Zaściankowa  2

tel. 43-91-828

133.

Klonowica  14a; 15-19c, Zawadzkiego 1-10.

FPiR Zespółu  Szkół Samochodowych

ul. Klonowica  14 (dawny internat)

tel.  43-94-222 w. 26

134.

Romera z wyj.  nr  21/29.

Przedszkole Publ Nr 58

ul. Benesza 26

tel. 43-93-591

135.

ul. Romera 21/29.

Dom Pomocy Społecznej

ul. Romera  21/29

tel.  43-27-712

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

136.

Szafera 115–dk, Benesza.

Gimnazjum Nr 14,

ul. Benesza 75,

tel. 43-91-060

137.

Szafera 1-114.

Gimnazjum Nr 14,

ul. Benesza 75,

tel. 43-91-060

138.

Klonowica  1-5; 11a-b; 14; 20-22, Plac Świętego Ottona,  Zawadzkiego 15-135  (nieparzyste).

MZK

ul. Klonowica 5

tel.  43-94-501

139.

Brzozowskiego, Goszczyńskiego, Jackowskiego, Mickiewicza  149-162; 164-172 (parzyste), Plac Norwida.

Szkoła  Podstawowa  Nr 53

ul. Budzysza Wosia  8-9

tel.  48-73-635

140.

Frycza-Modrzewskiego, Janickiego, Rostworowskiego, Wernyhory.

ZBILK Rejon 15

ul. Goszczyńskiego 4a

tel.  48-78-912

141.

Zawadzkiego  52-176 (parzyste).

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Klonowica  14

tel.  43-90-601 w. 52

142.

Budzysza Wosia, Biskupa Grzegorza z  Sanoka  1-76, Libelta, Okrzei, Paderewskiego, Przybyszewskiego, Reymonta, Szenwalda.

Gimnazjum Nr 1

ul. Reymonta  23

tel. 48-72-800, 48-73-195

143.

Abramowskiego, Karłowicza, Kozierowskiego, Mickiewicza 66-128 (parzyste), Księcia Poniatowskiego, Twardowskiego.

Uniwersytet  Szczeciński

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

ul. Mickiewicza  64

tel. 444-18-08

144.

Bojki, Cieszkowskiego, Domańskiego, Hoene - Wrońskiego, Karpowicza, Korfantego, Lindego, Łukasiewicza, Mickiewicza 69-93  (nieparzyste), Stojałowskiego, Sienkiewicza, Trentowskiego, Traugutta  46-126a, Waryńskiego.

Filia nr 17 Miejskiej Biblioteki Publicznej

ul. Łukasiewicza 8

tel. 48-77-922

145.

Bogumiły, Fałata, Plac Gałczyńskiego, Miłaszewskich, Moczyńskiego, Ogińskiego 1; 2; 2a; 3; 5-9,  Pankiewicza, Skargi  15-20, Jasienicy, Spółdzielcza, Średniawskiego, Pawła  VI, Aleja Wojska Polskiego  105; 107; 108, 109-121 (nieparzyste); 123-139; 141-167 (nieparzyste); 185, Wyspiańskiego, Zaleskiego.

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

Aleja Wojska Polskiego 119

tel.  423-86-93, 42-38-677

146.

Ojca Beyzyma,   Gorkiego, Mickiewicza 43-54 (nieparzyste), Stanisława Leszczyńskiego, Soplicy, Wawrzyniaka  1-8.

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

Aleja Wojska Polskiego 119

tel.  42-38-677, 423-86-93

147.

Akacjowa, Bajana, Bałuckiego, Chełmońskiego, Plac Polskiego Czerwonego Krzyża, Kochanowskiego, Biskupa Krasickiego, Orląt Lwowskich, Litewska, Michałowskiego, Międzyparkowa, Ostrawicka, Pola, Prusa, Rodakowskiego, Rzemieślnicza 6-12 (parzyste), Sabały, Siemiradzkiego, Skłodowskiej - Curie, Solskiego, Przerwy Tetmajera, Traugutta 1-45; 127-152, Aleja Wojska  Polskiego  150-dk (parzyste); 187- dk (nieparzyste), Plac  Jakuba Wujka, Ujejskiego, Unii  Lubelskiej, Zakładowa.

Rada Osiedla  „Pogodno”

ul. Krasickiego  6

tel.  48-73-571

148.

Czerwcowa, Droga  Siedmiu  Młynów, Gajówka Biała, Gajówka Owczary, Gajówka  Młyny, Gajówka Ustronie, Jaworowa, Kąpieliskowa, Kokosowa, Majowa, Makowska, Miodowa 3, Myślenicka, Orzechowa, Pogodna, Piaszczysta, Rabczańska, Sielska, Szosa  Wojska Polskiego, Wodociągowa, Wadowicka, Zegadłowicza, Żywiecka.

Szkoła Podstawowa Nr 21

ul. Jaworowa  41

tel.  45-26-092

149.

Duńska 4-52 (parzyste), Łabędzia, Zakole 1-63.

Szkoła Podstawowa  Nr  68

ul. Zakole 1a

tel.  45-36-448

150.

Chopina 30-100  (parzyste); 101-109; 111-117, Wiosny Ludów 22-46 (parzyste), Wiśniowy  Sad, Wszystkich  Świętych.

Szkoła Podstawowa  Nr  68

ul. Zakole 1a

tel.  45-36-448

151.

Chopina 2-29; 31; 37; 41-61  (nieparzyste), Broniewskiego  z  wyjątkiem  nr  4/6, 24; 26; 36/37, Duńska 2, Gila, Doktora Judyma, Krasińskiego  58-82, Plac  Matki Polki,  Rydzewskiej, Sportowa, Zakopiańska.

Dom  Akademicki  „Arkona”

ul. Chopina  61

tel.  45-42-452

152.

Arkońska  z  wyj. nr 4, Arkońska-Stadion, Bułgarska, Księcia  Borysa, Gajówka  Czerwona, Harcerzy,   Milewskiego, Poziomkowa, Rajska, Serbska, Sopocka, Słowiańska, Świerkowa z wyj. 10-12, Szymonowica, Tatrzańska, Wiosny Ludów 1-55 (nieparzyste), Zdrojowa.

Szkoła  Podstawowa  Nr 36

ul. Wojciechowskiego 50

tel.  45-36-446, 454-12-80

153.

Bartnicza, Grzybowa, Malinowa, Podleśna, Ruciana, Wojciechowskiego, Wzgórze Arkońskie, Wiosny Ludów  57-115 (nieparzyste).

Szkoła  Podstawowa  Nr 36

ul. Wojciechowskiego 50

tel.  45-36-446,454-12-80

Liczba radnych wybieranych w okręgu: 6

kliknij i powiększ

Granice okręgu:
Ciek Bukowa, zachodnia granica miasta- północna granica miasta do granicy działów leśnych, do al. Wojska Polskiego, ul. Spacerowa do Arkońskiej wzdłuż ul. Chopina i Świerkowej , Wzgórze Arkońskie, ul. Krasińskiego, obwodnica kolejowa, Pawła VI, Słowackiego, południowa granica Parku Kasprowicza, Jasne Błonia, Piotra Skargi, Wawrzyniaka, ul. Mickiewicza - linią kolej ową do ul. Ku Słońcu, Derdowskiego do ul. Witkiewicza ciek Bukowa. Okręg obejmuje osiedla: Głębokie Pilchowo, Zawadzkiego Klonowica, Krzekowo Bezrzecze, Pogodno, Świerczewo, Łekno, Arkońskie Niemierzyn.

Kandydaci do Rady Miasta Szczecin okręg nr 4


Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin