Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 56112830

Aktualna strona: 11848

Wydrukowano: 902

Wybory Samorządowe 2006 - Okręg Nr 2


WYKAZ OBWODÓW DO GŁOSOWANIA W OKRĘGU WYBORCZYM NR II

Aby znaleźć lokal wyborczy, należy wpisać nazwę ulicy, na której zamieszkuje osoba oddająca głos:

Obwód

W obwodzie głosują mieszkańcy ulic

Siedziba
obwodowej komisji wyborczej

42.

Bydgoska, Gnieźnieńska, Kąkolowa, Szczawiowa, Ustronie, Włościańska.

Rada Osiedla Pomorzany

ul. Włościańska 1

tel.  48-24-302

43.

Boryny, Gospodarska, Jagny, Nasypowa, Potoczna,  Sierpowa, Zagonowa.

Zespół Szkół Ogólnokszt. Nr 5

ul. Budziszyńska 2

tel.  48-21-671

44.

Bluszczowa, Budziszyńska  18-51a, Darniowa, Dobrzyńska, Iglasta, Inowrocławska,  Jutlandzka, Kaliska, Krzewinkowa, Przy Ogrodach, Stroma, Ustowska, Wysoka.

Szkoła Podstawowa Nr  20

ul. Dobrzyńska 2

tel. 4 8-21-621

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

45.

Budziszyńska 1-17, Chmielewskiego, Klemensiewicza, Koksowa, Na  Skarpie, Połabska, Smolańska, Tama Pomorzańska.

Zespół Szkół Rzemieślniczych

ul. Chmielewskiego 19

tel. 4 8-20-328, 4 8-21-531

46.

Frysztacka, Legnicka, Orawska, Powstańców  Wielkopolskich  16 - 41 ; 73– 94, Ruska z wyj. 15-21 i 33-35c, Wzgórze Hetmańskie.

Zespół  Szkół Ogólnokszt. Nr  3

ul. Orawska  1

tel. 4 8-20-078

47.

Dunikowskiego.

Gimanazjum Nr 9

ul. Dunikowskiego 1

tel.  482-62-99

48.

Częstochowska, Milczańska, Powstańców  Wielkopolskich 43-71.

Gimanazjum Nr 9

ul. Dunikowskiego 1

tel.  482-62-99

49.

Boczna, Grudziądzka 11-24a; b; c, Świętego Józefa, Starkiewicza, Szpitalna.

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wych. dla Dzieci  Niesłyszących.

ul. Szpitalna 15

tel. 4 8-21-151

50.

9 Maja 1-23.

Przedszkole Nr  48

ul. 9  Maja  13

tel.  48-20-148

51.

9 Maja 24-dk., Ruska 15-21; 33-35c.

Przedszkole Publiczne  nr 44

ul. Ruska 16

tel. 48-22-827

52.

Białowieska, Bohaterów Narwiku, Chlebowa, Dożynkowa, Lednicka, Łanowa, Mieszka I  21-83, Południowa, Płocka, Radomska, Reczańska, Wierzbowa  75-137a, Żeńców, Żytnia.

Filia Przedszk. Publ.  Nr  51

ul. Chlebowa 4

tel.  43-58-286

53.

Bukowa, Chobolańska, Dworska, Gajowa, Halna, Harnasiów, Ku Słońcu 124- 125, Krzywa, Lajkonika, Lwowska, Niepołomicka,  Ostrobramska, Poronińska, Półkolista, Rubież, Samborska, Słowieńców, Sądecka , Tyniecka , Wierzbowa 1-74, Zyndrama  z  Maszkowic.

Szkoła Podstawowa Nr  16

ul. Chobolańska 20

tel.  48-32-288

54.

Brzozowa, Braniborska, Cisowa, Jesionowa, Krakowska z wyj. Nr 67-68, Kasztanowa, Lawendowa, Osikowa, Rezedowa, Zbójnicka, Zielona,

Szkoła Podstawowa Nr  16

ul. Chobolańska 20

tel.48-32-288

55.

Anhellego, Kielecka, Książacka, Ogrodowa, Generała Okulickiego 1-47, Piotrkowska, Przemyska, Zachodnia .

IV Liceum  Ogólnokształcące  

ul. Św. Kingi 2

tel.  48-34-244

56.

Białostocka, Borówkowa, Jagodowa, Katowicka, Św. Kingi, Niecała, Generała Okulickiego 48-dk, Sybiraków, Tarnobrzeska, Wileńska, Wrocławska.

IV Liceum  Ogólnokształcące  

ul. Św. Kingi 2

tel.  48-34-244

57.

Cukrowa, Krakowska 67-68, Ledóchowskiego

Uniwersytet Szczeciński

ul. Cukrowa 8

tel. 48-23-078, 44-43-101

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

58.

Autostrada  Poznańska, Bronowicka, Husarów, Maciejewicza.

Uniwersytet Szczeciński

ul. Cukrowa 8

tel. 48-23-078, 44-43-101

59.

Bieszczadzka, Brodnicka, Czechowicka, Derdowskiego z wyjątkiem  2-8; 18-42 (parzyste), Głogowska, Gorlicka, Hrubieszowska, Kruszwicka, Lubawska, Lubelska, Mierzyńska, Olsztyńska, Pińska, Sandomierska, Spiska.

Gimnazjum Nr 20

ul. Brodnicka  10

tel.  48-31-292

60.

Babińskiego, Ku  Słońcu 41-123, Kręta, Krótka, Kwiatowa, Łódzka, Generała Maczka, Przygodna, Polskich Marynarzy, Różana, Różyckiego, Szeligowskiego, Zabużańska, Źródlana.

Gimnazjum Nr 20

ul. Brodnicka  10

tel.  48-31-292

61.

Dąbrowskiego, Grudziądzka  1-10; 25-32, Kordeckiego 4-9; 15, Ku Słońcu  2-13, Madalińskiego, Mieszka I  90-106, Mierosławskiego, Aleja Piastów 20-26; 28a; 30; 32, Powstańców Wielkopolskich 1-15; 95-100, Szwoleżerów, Wilków  Morskich, Księcia  Witolda.

Politechnika  Szczecińska

Wydział Technologii Chemii

Aleja Piastów 42

tel. 44-94-668

62.

Aleja Bohaterów Warszawy 36; 50-55; 66; 68; 73-75; 79-93, Bolesława Krzywoustego 48-57, Kordeckiego 3, Bolesława Śmiałego 23-32, Sikorskiego  19-32.

Politechnika  Szczecińska

Biblioteka Główna

ul. Pułaskiego 10

tel.  44-94-497

63.

Bema,   Plac Kościuszki, Pułaskiego, Aleja Piastów  17-19, Sikorskiego  1-18.

Politechnika Szczecińska

Wydział  Mechaniczny

Aleja Piastów  19

tel. 4 4-94-894

64.

Bolesława Śmiałego 34-42, Chodkiewicza  7-11, Aleja Piastów 1-16, Ściegiennego 34-36; 60-62, Żółkiewskiego 1-5; 19-20.

I Liceum Ogólnokształcące

Aleja Piastów 12

tel. 4 8-41-872

65.

Garncarska, Jagiellońska 20-31; 5 Lipca 38-47, Bolesława Śmiałego 4-7; 44-48, Pocztowa 3-7; 35-39, Aleja Bohaterów Warszawy 107-115.

Gimnazjum Nr 21

ul. Mickiewicza  23

tel. 42-12-960

66.

5  Lipca  4-11d, Mickiewicza 4-22 (parzyste), Pocztowa  1-2; 40-44, Plac Sprzymierzonych, Bolesława Śmiałego 1-3, Tarczyńskiego, Aleja Bohaterów Warszawy  116-120.

Gimnazjum Nr 21

ul. Mickiewicza  23

tel. 42-12-960

67.

Plac I Armii Wojska  Polskiego, Głowackiego, Kusocińskiego, Narutowicza 17-18, Aleja Piastów  36-40; 42, Piekary, Potulicka  25-36; 40; 53-53e, Sowińskiego.

Zespół  Szkół Nr 6

ul. Sowińskiego 3

tel.  43-33-504, 43-33-520

68.

Potulicka 6-24b.

Zespół  Szkół Nr 3

ul. Sowińskiego 1

tel.  44-89-003, 44-89-019

69.

Aleja Bohaterów Warszawy  1-19, Jagiellońska  32-43; 45-70, Mickiewicza 24-54 (parzyste); 35, Noakowskiego.

VI Liceum Ogólnokształcące  

ul. Jagiellońska 41

tel. 43-15-614

70.

5 Lipca 12-37, Strzelecka.

VI Liceum Ogólnokształcące  

ul. Jagiellońska 41

tel. 43-15-614

71.

Aleja Bohaterów Warszawy 21-22; 102-106, Bolesława Śmiałego 8-11, Jagiellońska  71-77, Pocztowa  8-12; 30-34, Ściegiennego 8-33.

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aleja Piastów  6

tel. 4 8-43-570

72.

Aleja Bohaterów Warszawy 26-28; 96-101, Bolesława Śmiałego  12-22, Pocztowa 13-16; 25-29a, b, Przecznica, Ściegiennego  37-41; 56-59.

Szkoła Podstawowa Nr 2

ul. Bolesława Śmiałego 42/43

tel.  48-44-324

73.

Aleja Bohaterów Warszawy 23-24; 29-35, Chodkiewicza 1-6a; b; c, Dworzec (Stacja  PKP)- Turzyn, Bolesława Krzywoustego 21-29, Legionów Dąbrowskiego, Pocztowa  17-20; 22-24, Żółkiewskiego 7-18.

Rada Osiedla Turzyn

ul. Pocztowa 17

tel. 4 8-41-588

74.

Gliniana, Kolumba, Nadodrzańska, Nowa, Zapadła.

Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego S.C.P.

ul. Kolumba 86

tel. 48-92-275

75.

3 Maja 8-27, Plac  Batorego, Czarnieckiego, Drzymały 6-25, Plac Grodnicki, Kaszubska  35-46, Korzeniowskiego, Limanowskiego, Narutowicza  1-5; 19-22, Owocowa, Potulicka  54, Księcia Świętopełka, Plac Zawiszy  Czarnego.

Szkoła Podstawowa Nr 61

ul. 3-go Maja 4/7

tel.  43-34-391

76.

3 Maja  1-4, Plac Brama Portowa 5, Czackiego 1-4a, Drzymały 3-5, Dworcowa 16;19;20, Kaszubska 26-34;52, Kopernika 16a-19, Narutowicza 6-10, Niepodległości 60, Partyzantów, Potulicka 1-2; 56-63, Stoisława, Śniadeckich, Pl. Zwycięstwa 4-5.

Szkoła Podstawowa Nr 61

ul. 3-go Maja 4/7

tel.  43-34-391

77.

Księcia Bogusława X 16-17, Królowej  Jadwigi 9-17; 35-37, Bolesława  Krzywoustego 16-20, Władysława Łokietka  7-18a, Małkowskiego 15-19, Aleja Piastów  51-60.

Politechnika Szczecińska

Wydział Budown. i  Architektury

Aleja Piastów  50

tel. 4 4-94-094

78.

Władysława Jagiełły  10-17, Królowej Jadwigi  18-28, Langiewicza, Władysława Łokietka 19-22, Narutowicza  12-16, Aleja Piastów  43-50, Księżnej Przybysławy  1-2.

VIII Liceum Ogólnokształcące

im. Olimpijczyków  Polskich

ul. Królowej  Jadwigi 27/28

tel.  44-89-063

79.

Księcia Bogusława X 18-27, Władysława Jagiełły 4-9a; 18-24a, Królowej  Jadwigi 29-34, Bolesława Krzywoustego 58-71, Władysława  Łokietka  23-28, Narutowicza 11.

Szkoła Podstawowa  Nr  5

ul. Królowej Jadwigi 29

tel. 43-33-007

80.

Księcia Bogusława X 28-39, Plac Dziecka, Władysława  Jagiełły 1-3; 25-26, Kopernika  1-16, Władysława Łokietka 1-6; 30-34.

XIV Liceum Ogólnokształcące

ul. Kopernika  16a

tel.  43-43-802

81.

Księcia Bogusława X 14-15; 40-43, Królowej  Jadwigi  38-39, Bolesława Krzywoustego 1-15; 72-80, Małkowskiego  1-4; 13-14; 20-32, Aleja Piastów 61-65.

Gimnazjum Nr 26

ul. Małkowskiego 12

tel.  43-36-852

82.

Bohaterów Getta  Warszawskiego 8-25, Królowej Jadwigi 1-4; 43-47, Aleja Piastów 66-70, Ściegiennego  63-67, Aleja Wojska Polskiego 2-20 (parzyste); 26-40 (parzyste).

Gimnazjum Nr 26

ul. Małkowskiego  12

tel.  43-36-852

83.

Księcia Bogusława X 10-13, Bohaterów Getta Warszawskiego  1-7, Jagiellońska  17-19; 80-84, Królowej  Jadwigi  5-8; 39a-42a-b, Małkowskiego  5-12,  Aleja Piastów 71-76, Aleja Wojska Polskiego  22-24 (parzyste); 42-62  (parzyste), Ściegiennego 1-7a.

Przedszkole  Publiczne Nr  33

ul. Ściegiennego 62/65

tel.  43-42-420

Liczba radnych wybieranych w okręgu: 7

kliknij i powiększ

Granice okręgu:
Rz. Odra - zachodnia granica miasta, ciek Bukowa, przedłużenie ul. Witkiewicza, Derdowskiego, ul. Ku Słońcu, linią kolejową do ul. Mickiewicza, od torów kolejowych do al. Wojska Polskiego, pl. Zwycięstwa, Brama Portowa, ul. Dworcowa, Bulwar Gdyński, rz. Odra do zachodniej granicy miasta. Okręg obejmuje osiedla: Nowe Miasto, Pomorzany, Gumieńce, Turzyn, Śródmieście Zachód.

Kandydaci do Rady Miasta Szczecin okręg nr 2


Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin