Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 50966721

Aktualna strona: 274325

Wydrukowano: 0

Radni VII Kadencji Rady Miasta Szczecin

Nazwisko i imię Funkcja Klub Okręg Głosy e-mail Status
Bagiński Mariusz Przewodniczący   Bezpartyjni   I   830   mariusz.baginski@miasto.szczecin.pl   Powołany 
Balicka Jolanta Radny   Bezpartyjni   III   977   jolanta.balicka@miasto.szczecin.pl   Powołany 
Baran Bazyli Radny   PO   IV   1110   baranbazyli@gmail.com   Powołany 
Bartnik Paweł Radny   PO   III   2205   pawel.bartnik@miasto.szczecin.pl   Powołany 
Biernat Stefania Radny   PiS   I   2255   stefaniabiernat@poczta.onet.pl   Powołany 
Bródka Joanna Radny   PO   I   973   kontakt@joannabrodka.pl   Powołany 
Dąbrowski Witold Radny   PiS   II   611   witold.dabrowski@miasto.szczecin.pl   Powołany 
Dorżynkiewicz Wojciech Radny   Niezrzeszony   1   846   kontakt@dorzynkiewicz.pl   Powołany 
Duklanowski Marek Radny   PiS   V   2374   m.duklanowski@gmail.com   Powołany 
Dzikowski Władysław Radny   Bezpartyjni   I   1495   wadib@post.pl   Powołany 
Gadomska Małgorzata Radny   PO   V   282   malgorzata.gadomska@miasto.szczecin.pl   Powołany 
Grodzki Tomasz Radny   PO   I   2288   grodzki@grodzki.szczecin.pl   Odwołany 
Herczyńska Maria Magdalena Radny   PO   III   752   maria-magdalena-herczynska@wp.pl   Powołany 
Hinc Tomasz Wiceprzewodniczący   PiS   III   1529   tomaszhinc@o2.pl   Powołany 
Jacyna-Witt Małgorzata Radny   Niezrzeszony   II   1518   mjw56@wp.pl   Powołany 
Jagielski Janusz Radny   PiS   IV   1308   januszjagielski7@gmail.com   Powołany 
Jania Piotr Radny   PiS   IV   1694     Odwołany 
Jerzyk Henryk Radny   Niezrzeszony   I   1542   henryk.jerzyk@miasto.szczecin.pl   Powołany 
Kolbowicz Marek Radny   Bezpartyjni   II   1931   marek.kolbowicz@interia.pl   Powołany 
Kopeć Maciej Radny   PiS   V   877   maciej-kopec@wp.pl   Powołany 
Krystek Dawid Radny   Niezrzeszony   IV   1189   dawid_krystek@wp.pl   Powołany 
Krzystek Piotr Radny   Niezrzeszony   V   2108     Odwołany 
Liktoras Maria Radny   Bezpartyjni   V   811   marialiktoras@wp.pl   Powołany 
Łażewska Renata Radny   Bezpartyjni   V   415   renata.lazewska@miasto.szczecin.pl   Powołany 
Marchewka Arkadiusz Wiceprzewodniczący   PO   V   2606   kontakt@arkadiuszmarchewka.pl   Odwołany 
Matias Marcin Radny   PiS   I   528   marcinmatias.radny@gmail.com   Powołany 
Niburski Rafał Radny   PiS   III   492   rafalniburski@gmail.com   Powołany 
Pańka Urszula Radny   PO   II   1328   ula@panka.eu   Powołany 
Piotrowski Krzysztof Radny   PiS   IV   461     Powołany 
Posłuszny Jan Radny   PO   V   1801   jposluszny@wp.pl   Powołany 
Soska Krzysztof Radny   Niezrzeszony   II   589     Odwołany 
Stankiewicz Robert Radny   PiS   II   652   robert.stankiewicz@miasto.szczecin.pl   Powołany 
Stopyra Jan Radny   Bezpartyjni   IV   1529   jan.stopyra@miasto.szczecin.pl   Powołany 
Szałabawka Artur Przewodniczący   PiS   II   2432   artur@arturszalabawka.pl   Odwołany 
Tyszler Łukasz Radny   PO   II   2564   tyszler@poczta.onet.pl   Powołany 
Wilkocki Michał Wiceprzewodniczący   Bezpartyjni   II   503   michal.wilkocki@miasto.szczecin.pl   Powołany 
Zielińska Grażyna Wiceprzewodniczący   PO   IV   2649   zielinska.grazyna@neostrada.pl   Powołany 
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin