Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 75809739

Aktualna strona: 417508

Wydrukowano: 0

Radni VIII Kadencji Rady Miasta Szczecin

Nazwisko i imię Funkcja Klub Okręg Głosy e-mail Status
Balicka Jolanta Radny   Bezpartyjni   III   1771   jolanta.balicka@miasto.szczecin.pl   Powołany 
Baran Bazyli Radny   Koalicja Obywatelska   IV   3635   baranbazyli@gmail.com   Powołany 
Bartnik Paweł Radny   Koalicja Obywatelska   II   5154   pawel.bartnik@miasto.szczecin.pl   Powołany 
Biernat Stefania Radny   Prawo i Sprawiedliwość   I   3912   stefaniabiernat@poczta.onet.pl   Powołany 
Biskupski Marcin Wiceprzewodniczący   Koalicja Obywatelska   I   3849   marcin.biskupski@rada.szczecin.pl   Powołany 
Chabior Marek Radny   Prawo i Sprawiedliwość   I   1915   marek.chabior@gmail.com   Powołany 
Dąbrowski Witold Radny   Prawo i Sprawiedliwość   II   1435   witold.dabrowski@rada.szczecin.pl   Powołany 
Duklanowski Leszek Radny   Prawo i Sprawiedliwość   V   3853   ldukla@interia.pl   Powołany 
Dzikowski Władysław Radny   Bezpartyjni   I   2387     Powołany 
Grenda Agata Radny   Bezpartyjni   II   557   agata.grenda@rada.szczecin.pl   Powołany 
Herczyńska Maria Magdalena Radny   Koalicja Obywatelska   III   1537   maria-magdalena-herczynska@wp.pl   Powołany 
Jackowski Dominika Radny   Koalicja Obywatelska   II   767   dominika.jackowski@rada.szczecin.pl   Powołany 
Jaskulski Patryk Radny   Koalicja Obywatelska   IV   3302   kontakt.patrykjaskulski@gmail.com   Powołany 
Kadłubowski Łukasz Radny   Koalicja Obywatelska   V   3879   kontakt@lukaszkadlubowski.pl   Powołany 
Kolbowicz Marek Radny   Bezpartyjni   II   2238   marek.kolbowicz@interia.pl   Powołany 
Kurzawa Agnieszka Radny   Prawo i Sprawiedliwość   III   1466   agnieszka.kurzawa@interia.eu   Powołany 
Łażewska Renata Przewodniczący   Bezpartyjni   V   1087   renata.lazewska@miasto.szczecin.pl   Powołany 
Łongiewska-Wijas Edyta Radny   Koalicja Obywatelska   I   1858   edyta.longiewska@gmail.com   Powołany 
Matecki Dariusz Radny   Prawo i Sprawiedliwość   V   1227   dariuszmatecki@gmail.com   Powołany 
Myśliwiec Maria Radny   Bezpartyjni   IV   1481   mj.mysliwiec@wp.pl   Powołany 
Pańka Urszula Radny   Koalicja Obywatelska   II   2364   ula@panka.eu   Powołany 
Pawlicki Marcin Radny   Prawo i Sprawiedliwość   III   2845   marcin@pawlicki.pl   Powołany 
Posłuszny Jan Radny   Koalicja Obywatelska   V   3940   jposluszny@wp.pl   Powołany 
Słowik Przemysław Radny   Koalicja Obywatelska   III   3059   radny@przemyslawslowik.pl   Powołany 
Sochański Bartłomiej Wiceprzewodniczący   Prawo i Sprawiedliwość   IV   5245     Powołany 
Stankiewicz Robert Radny   Prawo i Sprawiedliwość   II   4437   robert.stankiewicz@miasto.szczecin.pl   Powołany 
Szyszko Maciej Radny   Bezpartyjni   I   2037   kontakt@maciejszyszko.pl   Powołany 
Tyszler Łukasz Radny   Koalicja Obywatelska   I   2708   tyszler@poczta.onet.pl   Powołany 
Ussarz Maciej Radny   Prawo i Sprawiedliwość   IV   844     Powołany 
Wilkocki Michał Przewodniczący   Bezpartyjni   II   2392   michal.wilkocki@miasto.szczecin.pl   Odwołany 
Zielińska Grażyna Wiceprzewodniczący   Koalicja Obywatelska   IV   2444   grazyna.zielinska@rada.szczecin.pl   Powołany 
Żylik Mirosław Radny   Bezpartyjni   V   840   m.zylik@gazeta.pl   Powołany 
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin