Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Radni VIII Kadencji Rady Miasta Szczecin

Nazwisko i imię Funkcja Klub Okręg Głosy Status
Bagiński Mariusz Radny   Bezpartyjni   I   1430   Powołany 
Balicka Jolanta Radny   Bezpartyjni   III   1771   Powołany 
Baran Bazyli Radny   Koalicja Obywatelska   IV   3635   Powołany 
Bartnik Paweł Radny   Koalicja Obywatelska   II   5154   Powołany 
Biernat Stefania Radny   Prawo i Sprawiedliwość   I   3912   Powołany 
Biskupski Marcin Wiceprzewodniczący   Koalicja Obywatelska   I   3849   Powołany 
Chabior Marek Radny   Prawo i Sprawiedliwość   I   1915   Powołany 
Dąbrowski Witold Radny   Prawo i Sprawiedliwość   II   1435   Powołany 
Duklanowski Leszek Radny   Prawo i Sprawiedliwość   V   3853   Powołany 
Dzikowski Władysław Radny   Bezpartyjni   I   2387   Powołany 
Grenda Agata Radny   Bezpartyjni   II   557   Powołany 
Herczyńska Maria Magdalena Radny   Koalicja Obywatelska   III   1537   Powołany 
Jackowski Dominika Radny   Koalicja Obywatelska   II   767   Powołany 
Jaskulski Patryk Radny   Koalicja Obywatelska   IV   3302   Powołany 
Kadłubowski Łukasz Radny   Koalicja Obywatelska   V   3879   Powołany 
Kolbowicz Marek Radny   Bezpartyjni   II   2238   Powołany 
Kurzawa Agnieszka Radny   Prawo i Sprawiedliwość   III   1466   Powołany 
Łażewska Renata Przewodniczący   Bezpartyjni   V   1087   Powołany 
Łongiewska-Wijas Edyta Radny   Niezrzeszony   I   1858   Powołany 
Matecki Dariusz Radny   Prawo i Sprawiedliwość   V   1227   Powołany 
Myśliwiec Maria Radny   Bezpartyjni   IV   1481   Powołany 
Pańka Urszula Radny   Koalicja Obywatelska   II   2364   Powołany 
Pawlicki Marcin Radny   Prawo i Sprawiedliwość   III   2845   Powołany 
Posłuszny Jan Radny   Koalicja Obywatelska   V   3940   Powołany 
Słowik Przemysław Radny   Koalicja Obywatelska   III   3059   Powołany 
Sochański Bartłomiej Wiceprzewodniczący   Prawo i Sprawiedliwość   IV   5245   Powołany 
Stankiewicz Robert Radny   Prawo i Sprawiedliwość   II   4437   Powołany 
Szyszko Maciej Radny   Bezpartyjni   I   2037   Odwołany
Tyszler Łukasz Radny   Koalicja Obywatelska   I   2708   Powołany 
Ussarz Maciej Radny   Prawo i Sprawiedliwość   IV   844   Powołany 
Wilkocki Michał Przewodniczący   Bezpartyjni   II   2392   Odwołany
Zielińska Grażyna Wiceprzewodniczący   Koalicja Obywatelska   IV   2444   Powołany 
Żylik Mirosław Radny   Bezpartyjni   V   840   Powołany