Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 67341393

Aktualna strona: 12858

Wydrukowano: 1203

Wybory Samorządowe 2006 - Okręg Nr 5


WYKAZ OBWODÓW DO GŁOSOWANIA W OKRĘGU WYBORCZYM NR V

Aby znaleźć lokal wyborczy, należy wpisać nazwę ulicy, na której zamieszkuje osoba oddająca głos:

Obwód

W obwodzie głosują mieszkańcy ulic

Siedziba
obwodowej komisji wyborczej

154.

Grażyny, Plater 83-96, Sczanieckiej.

Zespół Szkół Elektr.-Elektronicznych

ul. Racibora  60

tel.  42-26-481

155.

Dubois, Parkowa  9-22a; 23; 23a, Radogoska, Szarotki  1-13.

Gimnazjum Nr 8

ul. Dubois  41

tel.  42-12-004

156.

Łady, Łyskowskiego, Plater  1-18; 20; Parkowa  25-46, Sławomira.

Szkoła Podstawowa  Nr  11

ul. Plater 20

tel.  45-39-433

157.

Hutnicza, Bożeny, Ceglana, Firlika, 1  Maja, Miedziana, Nocznickiego, Plac Ofiar  Grudnia  1970.

Przedszkole Publiczne Nr  73

ul. Ceglana 4

tel.  42-26-815

158.

Jana  z  Kolna, Kapitańska, Montwiłła, Parkowa  1-8, Storrady Świętosławy z wyj. 2, Swarożyca, Szarotki  14-23.

Gimnazjum Nr 8

ul. Dubois  41

tel.  42-12-004

159.

Gontyny, Jana Kazimierza, Malczewskiego 1-12, Matejki 2-6b; Parkowa 49-65a, Paska,  Plater 73-82b, Plac Matki Teresy z Kalkuty, Salomei, Żubrów.

Zakład  Energetyczny

ul. Malczewskiego  5/7

tel.  42-55-111, 81-35-111

160.

Andersena, Chłodna, Chmurna, Chorzowska, Chopina 1, 110; 121-125, Junacka, Kaczeńców, Dziewanny, Kluka, Kwiatów  Polskich, Las Arkoński 1 (d. Cichy Kącik), Lisiej Góry, Macierzanki, Malownicza, Malwowa, Miodowa z wyj. 3, Mirtowa, Moczarowa, Mokra, Narożna, Nektarowa, Niebiańska, Niezapominajki, Obłoków,  Skarbówek, Osowska, Pod  Urwiskiem, Przesmyk, Słoneczników, Sierakowska, Aleja Spacerowa , Spadziowa, Stawna, Świerkowa 10-12, Urocza, Wiankowa, Wiśniowa, Zawiła.

Filia Przedszk. Publ.  Nr  50

ul. Junacka  13

tel.  42-61-400

161.

Krasińskiego 25-53,  Rapackiego, Sosnowa, Tarczowa.

Przychodnia Zdrowia

ul.  Łucznicza 64

tel.  42-13-515

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

162.

Łucznicza.

Przychodnia Zdrowia

ul. Łucznicza 64

tel. 42-13-515

163.

Alpejska, Andromedy, Cieszyńska, Dolomitów, Jemiołowa, Kasjopei, Kaskadowa, Korony Północnej, Koziorożca, Kredowa, Kresowa, Królowej Śniegu, Lodowcowa, Łączna, Miejska, Morenowa, Nad Stawem, Oriona, Orszańska, Pirenejska, Podbórzańska, Polnych Kwiatów, Poleska, Pozdawilska, Poznańska, Rostocka, Skorpiona, Szczecińska, Świętego  Mikołaja, Widokowa,  Wkrzańska, Wodnika, Zagórskiego 165-179 niep.; 180-182; 184; 188 a-e, Zachodu Słońca, Złotej Jesieni.

Rada Osiedla Warszewo

ul. Szczecińska 12

tel. 42-69-389

164.

Belgijska, Czeska, Domowa, Duńska 11-43 (nieparzyste); 58 - 76, 80-88 (parzyste), Giżycka, Kostrzewskiego, Ogródkowa, Podmokła, Pilska, Rodzinna, Sarnia, Słowacka, Wieczorowskiego, Ziołowa.

Szkoła Podstawowa  Nr  7

ul. Duńska  43

tel.  42-69-830, 42-68-930

165.

Delfina, Dzierżonia, Feniksa, Fińska, Glogera, Jantarowa, Kolberga, Księżycowa, Na  Stoku, Norweska, Pegaza, Perlista, Północna, Rosponda, Skandynawska, Słoneczna, Szwedzka, Wapienna, Wikingów, Złotowska.

Szkoła Podstawowa  Nr  7

ul. Duńska  43

tel.  42-69-830, 42-68-930

166.

Księżnej Anastazji, Cedyńska, Czcibora, Księżnej Elżbiety, Pszczelna.

Szkoła  Podstawowa  Nr  35

ul. Świętoborzyców 40,
Blok A1 (Aula)

tel. 44-22-465

167.

Lompy, Myśliwska, Świętoborzyców, Księcia  Warcisława I, Wilcza z wyj. 30; 31; 32.

Szkoła Podstawowa Nr 35

ul. Świętoborzyców 40, Hala Sportowa

tel.  44-22-465

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

168.

Księcia Eryka II , Przyjaciół Żołnierza.

Przedszkole Publiczne  Nr  59

ul. Księżnej Zofii 3

tel.  44-20-072

169.

Jarogniewa  , Barlickiego, Daszyńskiego, Księżnej Zofii  2-24, Pasterska.

Przedszkole Publiczne  Nr  59

ul. Księżnej Zofii 3

tel.  44-20-072

170.

Axentowicza, Bielika, Bociania, Cyraneczki, Czyżyka, Gołębia, Kormoranów, Mewia, Perkoza, Pliszki, Strusia, Szczygli Zaułek, Thugutta, Wołodyjowskiego, Żurawia, Zięby, Zbyszka  z  Bogdańca.

Przedszkole Publ. Nr 14

ul. Biskupa Bandurskiego 56

tel. 45-57-421

171.

Biskupa Bandurskiego z wyj. 1-19, Gęsia, Konarowa, Kmicica, Krańcowa, Liściasta, Mała, Skrzetuskiego.

Przedszkole Publ. Nr 14

ul. Biskupa Bandurskiego 56

tel. 45-57-421

172.

Cementowa, Kącik, Druckiego-Lubeckiego, Ludowa 2-25a, Polna, Pijarska, Rugiańska  71 -76a; b,  Stalmacha, Willowa, Wyspa Okrętowa.

Zespół Szkól  Budowy  Okrętów

ul. Willowa  2/4

tel.  42-80-231, 42-81-772

173.

Biskupa Bandurskiego 1-19, Hajduczka, Cienista, Zagłoby ,   Mańkowskiego, Słowicza, Sokoła,  Roentgena, Wycieczkowa.

Gimnazjum Nr 5

ul. Komuny Paryskiej  20

tel.  44-23-633

174.

Jaskółcza, Obotrycka, Rugiańska  1-11; 14-69, Stawowa, Tomaszowska, Wilcza 30; 31; 32.

Szkoła Podstawowa Nr  18

ul. Komuny Paryskiej  20

tel.  44-24-949

175.

Golisza, Komuny  Paryskiej, Oliwkowa, Rugiańska  12-13.

Szkoła Podstawowa Nr 18

ul. Komuny Paryskiej 20

tel. 44-24-949

176.

Bogumińska, Dąbrowszczaków, Działkowa, Gagarina, Hoża 3-25, Jana z Czarnolasu, Krucza z wyj. nr 17, Kukułeczki, Kwarcowa, Omieczyńskiego, Ornitologów, Ostrowska, Piańska, Piaskowa, Pochyła, Ranowska, Róży Polnej, Siewna, Szczepowa, Szczerkowa, Ułańska, Warnawska, Wendeńska, Wylotowa, Żabia.

Szkoła Podstawowa  Nr  42

ul. Hoża 25

tel. 44-21-738

177.

ul. Krucza 17.

Dom Pomocy Społecznej -Dom Kombatanta 
ul. Krucza 17

tel. 45-57-210

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

178.

Bardzińska, Blizińskiego, Głowicka, Gościsława, Grzymińska, Kołobrzeska, Konarskiego, Ludowa 1, Modrzewiowa, Robotnicza.

Ośr.  Szkolno-Wych. dla Dzieci  Słabosłyszących
ul. Grzmińska  6

tel.  42-80-086

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

179.

Hoża 1 - 2a, Retry,  Sośnicka, Studzienna, Żelazna.

Zespół Szkół Nr 5

ul. Hoża 3

tel. 44-20-905

180.

Białogórska, Dębogórska, Marzanny, Paproci, Sianożęcka, Świętojańska, Wiszesława, Widuchowska, Księcia  Ziemowita, Zgorzelecka.

Świetlica  MZK

ul. Wiszesława 18

tel.  42-14-726

181.

Bylinowa, Grobla, Pl. Koczego , Krzemieniecka, Rolna, Strzałowska z wyj. pacjentów szpitala, Światowida  1- 16; 86-98, Zielna.

Szkoła Podstawowa Nr 14
ul. Strzałowska  27A

tel. 421-50-50

182.

Bałkańska, Dobra, Dzielnicowa, Gocławska,  Glinkowa, Grochowa,   Morawska,   Ogrodnicza 1-19, Okólna, Podolska, Pokoju, Poprzeczna, Rabatowa, Szajnowicza - Iwanowa, Szczęśliwa, Szosa Polska 1-48, Śródleśna, Tarnopolska, Tęczowa, Zagórskiego z wyj. nr  165-179 niep.;180 -182; 184; 188 a -e.

Spec. Ośr. Szkolno-Wychowawczy Nr 4

ul. Pokoju  48

tel.  44-21-764

183.

Baśniowa, Bukowska, Do  Dworu, Dojazdowa, Dyngusowa, Dywizjonu 303, Gwardii  Ludowej, Galla  Anonima, Graniczna, Górna, Jasia i Małgosi, Jasełkowa, Kłuszyńska, Kolonistów, Kombatantów, Księżnej  Ludgardy, Kubusia Puchatka, Na Wzgórzu, Ogrodnicza 20-dk, Powrotna, Sobótki, Strzelców Podhalańskich, Szarych  Szeregów, Szosa Polska 54-dk, Średnia, Ziemska, Żegoty.

Spec. Ośr. Szkolno-Wychowawczy Nr 4

ul. Pokoju  48

tel.  44-21-764

184.

Dworzec  Szczecin - Gocław, Golęcińska, Górska, Kolska, Koszalińska, Lipowa, Narciarska, Szkolna, Światowida 18-85.

Przedszkole Publiczne Nr 24

ul. Koszalińska 13

tel.  42-15-530, 431-16-00

185.

Bajeczna, Dąbrówki, Doroty, Witosa, Kordiana, Kościelna, Modlińska, Nad  Stołczynką, Nehringa, Osadników, Policka, Warszawska.

Rada  Osiedla  „Stołczyn”

ul. Kościelna  42

tel.  45-38-413

186.

Cegłówka, Fabryczna, Kolejowa, Leśna, Łowiecka, Monterska, Morska, Nad Odrą, Zamknięta.

Miejska Biblioteka Publ. Filia

Nr 46

ul. Nad  Odrą  26

tel.  45-38-013

187.

Celulozowa, Karpacka, Orna, Skwarna, Stołczyńska, Wodna.

Dom Kultury „Skolwin”

ul. Stołczyńska 163

tel.  421-80-20

188.

Artyleryjska, Bernardyńska, Bogdańska, Ciesielska, Desantowa, Głęboka, Górnicza, Huculska, Inwalidzka, Kamienna, Łomżyńska, Łużycka, Nowy Świat, Nowomiejska, Nad Koleją, Olchowa, Orłowska, Pancerna, Plażowa, Połoniny, Przęsocińska, Saperska, Stolarska, Świętokrzyska, Wiązowa, Ofiar  Stutthofu, Żółwińska.

Młodzieżowy  Ośr. Wychowawczy

ul. Kamienna  22

tel.  45-38-592

Liczba radnych wybieranych w okręgu: 6

kliknij i powiększ

Granice okręgu:
Od zachodniej granicy osiedla Osów, północna granica miasta, Jezioro Dąbskie, Odra Zachodnia, ul. Kapitańska, ul. Parkowa, ul. Malczewskiego, Gontyny, Sczanieckiej - do torów kolejowych - ul. Krasińskiego w kierunku północnym, Wzgórze Arkońskie do zachodnio południowej granicy osiedla Osów. Okręg obejmuje osiedla: Skolwin, Stołczyn, Bukowo, Golęcino Gocław, Żelechowa, Warszewo, Niebuszewo, Osów, Drzetowo Grabowo.

Kandydaci do Rady Miasta Szczecin okręg nr 5


Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin