Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 61711652

Aktualna strona: 14380

Wydrukowano: 1770

Wybory Samorządowe 2006 - Okręg Nr 1


WYKAZ OBWODÓW DO GŁOSOWANIA W OKRĘGU WYBORCZYM NR I

Aby znaleźć lokal wyborczy, należy wpisać nazwę ulicy, na której zamieszkuje osoba oddająca głos:

Obwód

W obwodzie głosują mieszkańcy ulic

Siedziba
obwodowej komisji wyborczej

1.

Buczynowa, Dobropole, Do Glinnej, Gościnna, Lubiana, Ładna, Mostowa, Nauczycielska, Pyrzycka, Płońska, Relaksowa, Spokojna, Stepowa, Topolowa, Wędrowna, Wiewiórcza, Zadumana.

Rada Osiedla Płonia, Śm., Jezierzyce

ul. Pyrzycka 28

tel. 46-21-262

2.

Abrahama, Balińskiego, Ceramiczna, Cysterska, Czwójdzińskiego, Deszczowa, Dębowa, Grońskiego, Herbaciana, Jeżynowa, Klonowa, Kołbacka, Mokradłowa, Nad Strumieniem, Orłowicza, Piaseczna, Przyszłości, Rajdowa, Senna, Szosa Stargardzka, Tartaczna, Trawiasta, Trzcinowa, Uczniowska, Uroczysko, Żurawinowa.

Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Przyszłości 21

tel. 46-22-072

3.

Bałtycka, Doleńców, Drwali, Długa, Gościniec, Gromadzka, Hodowlana, Jutrzenki, Kapliczna, Końcowa, Krajoznawcza, Leśniczówka Płonia, Lutyków, Łopianowa, Miętowa, Mroczna, Owsiana, Paula Robiena, Przedwiośnie, Przylesie, Przytorze, Rozdroże, Sadowa, Samopomocy Chłopskiej, Sokołowskiego z wyj. pacjentów szpitala, Stary Szlak, Stacja Zdunowo, Tatarakowa, Turystyczna, Wieczorna, Wołyńska, Zagajnikowa, Zaułek Sikoreczki, Profesora Żuka (d. Zdunowska.).

Szkoła Podstawowa Nr 13

ul. Bałtycka 1a

tel. 46-20-160

4.

Balladyny, Beztroska, Księdza Bryczkowskiego, Borowa, Borsucza, Ciepła, Chmielna, Cyprysowa, Czerwonych Maków, Drewniana, Dzikiej Róży, Fiołkowa, Świętego Huberta, Jarząbków, Konika Polnego, Leśnego Echa, Leśnych Malin, Lwiej Paszczy, Łowczych, Matecznik, Matecznikowa, Magnoliowa, Melisy, Na Tropie, Nieśmiała, Sasanki, Skrajna, Sokolników, Stokrotki, Sympatyczna, Śpiewna, Tamaryszkowa, Tulipanowa, Urodzajna, Uzdrowiskowa, Wesoła, Wilgi, Wiślana, Zawrotna, Złotego Deszczu, Żaków.

Szkoła Podstawowa Nr 13

ul. Bałtycka 1a

tel. 46-20-160

5.

Bażantowa, Bobrowa, Dąbska, Gryczana, Handlowa, Jelenia, Kacza, Kalenicka, Kozia, Kurza, Lisia, Łosiowa, Nad Rudzianką, Nastrojowa, Nowy Zjazd, Olszynki Grochowskiej, Orla, Owcza, Paśnikowa, Pawia, Prosta, Puszczykowa, Rysia, Skowronka, Sowia, Ucięta, Wróbla, Zajęcza, Zoologiczna, Zwierzyniecka.

Szkoła Podstawowa Nr 59

ul. Dąbska 105

tel. 46-33-795

6.

Focza, Niedźwiedzia, Świstacza, Tarpanowa.

Szkoła Podstawowa Nr 59

ul. Dąbska 105

tel. 46-33-795

7.

Kablowa, Leśniczówka Załom, Stacja Załom PKP, Osiedle Kasztanowe 1-40, Produkcyjna.

Przedszkole Publiczne Nr 11

Osiedle "Kasztanowe"

tel. 46-16-812

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

8.

Osiedle Kasztanowe 53-dk.

Przedszkole Publiczne Nr 11

Osiedle "Kasztanowe"

tel. 46-16-812

9.

Babiego Lata 14-dk, Belgradzka, Bośniacka, Czarnogórska, Dubrownicka, Ekologiczna, Goleniowska 76-78a, Goplańska 36 -dk, Jordana, Sarajewska, Starej Baśni 1-12, Szybowcowa 28-42; 51-123,  Wisłocka, Zagrzebska.

Szkoła Podstawowa Nr 71

ul. Bośniacka 7

tel. 46-00-788, 46-91-375

10.

Babiego Lata 1-13, Bzurska, Goleniowska 45-75, Goplańska 1-35, Góralska , Ińska, Junaków, Kniewska, Kraszewskiego, Kurpiów, Lubczyńska, Miedwiańska, Plac Mireckiego, Notecka, Nowogardzka, Nysy, Opolska, Pilicka, Raciborska, Regalicka, Róży Wiatrów, Słupska, Starej Baśni 13-dk, Szybowcowa 43-50c, Śnieżna, Urzędnicza, Uznamska, Warmińska, Wolińska, Zdrowa.

Szkoła Podstawowa Nr 71

ul. Bośniacka 7

tel. 46-00-788, 46-91-375

11.

Albatrosów, Chorwacka, Dziwna, Elbląska, Helska, Jeziorna, Jugosłowiańska, Kwidzyńska, Kamieńska, Kostrzyńska, Macedońska, Masztowa, Miłosławska, Mołdawska, Narewska, Pokładowa, Portowa, Aleja Przyjaciół, Rumuńska, Szybowcowa 1-27; 126-129, Taborowa, Tczewska, Toruńska, Węgierska, Wrzesińska, Zamiejska, Żaglowa.

Zespół Szkół Nr 2

ul. Portowa 21

tel. 46-00-839, 46-00-983 (+fax)

12.

Drukarska, Glazurowa, Goleniowska 13-32, 79-101, 107, 108, 109, 110, 110a, 111, 112-112a, Mianowskiego, Otwocka, Ustki.

III Liceum Ogólnokształcące

ul. Pomorska 150

tel. 46-00-093

13.

Gierczak, Letnia, Łąkowa, Miła, Młyńska, Narzędziowa, Newtona, Kartuska, Pomorska, Potok, Pucka, Plac Słowiański, Struga, Wejherowska.

III Liceum Ogólnokształcące

ul. Pomorska 150

tel. 46-00-093

14.

Cicha, Dziennikarska, Grójecka, Gryfińska z wyj. 33–103, Jesienna, Klombowa, Kmiecika, Plac Kościelny, Koszarowa, Krzywoń, Lekarska, Lotnicza, Miernicza, Nurkowa, Oficerska, Piskorskiego, Przybrzeżna, Przestrzenna, Racławicka, Stacyjna, Weteranów, Wiosenna, Zapomniana, Zimowa.

Szkoła Podstawowa Nr 23

ul. Miernicza 10

tel. 46-00-288

15.

Jasna 60-92 (parzyste), Rubinowa, Turkusowa.

Przedszkole Publ. Nr 62

ul. Jasna 74

tel. 46-29-150

16.

Jasna 101; 101 abc; 103,105-143 (nieparzyste), Lniana 9-19, Przelotowa.

Przedszkole Prywatne

ul. Jasna 113

tel. 46-27-180

17.

Rydla 7-21; 24-37; 80-96; 98-100.

Prywatna Szkoła Podst. "Słoneczna"

ul. Rydla 5

tel. 462-81-09

18.

Jasna 1-11; 21-99 (nieparzyste).

Zespół Szkół Ogólnokszt. Nr 8

ul. Rydla 49

tel. 46-29-290, 46-28-400

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

19.

Rydla 43-49; 61; 65-79, Łubinowa 18-22.

Zespół Szkół Ogólnokszt. Nr 8

ul. Rydla 49

tel 46-29-290, 46-28-400

20.

Łubinowa 4-11, Kostki Napierskiego z wyj. 44-83.

Przedszkole Publiczne Nr 9

ul. Kostki Napierskiego 13

tel. 46-29-288

21.

Kostki Napierskiego 44-83.

FKiS Prawobrzeże Klub "Dąb"

ul. Rydla 93

tel. 46-26-622

22.

Gombrowicza, Łubinowa z wyj. 4-11 i 18-22.

Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD

ul. Kosynierów 16

tel. 46-49-260

23.

Iwaszkiewicza.

Gimnazjum Nr 7

ul. Zofii Nałkowskiej 33

tel. 46-29-486

24.

Botaniczna, Kosynierów, Maciejowicka, Nałkowskiej, Zaranie, Ziemniaczana.

Gimnazjum Nr 7

ul. Zofii Nałkowskiej 33

tel. 46-29-486

25.

Andrzejewskiego, Baczyńskiego, Dąbrowskiej, Gojawiczyńskiej, Iłłakowiczówny, Leśmiana, Wańkowicza, Wierzyńskiego.

Przedszkole Publ. Nr 61

ul. Maciejowicka 26

tel. 46-29-740

26.

Jałtańska, Jasienicka, Jęczmienna, Liskowska, Lniana z wyj. 9-19, Mączna z wyj. pacjentów szpitala, Pszenna, Trygława, Wiatraczna, Smutna.

Szkoła Podstawowa Nr 37

ul. Rydla 6

tel. 46-26-147

27.

Czerwona, Chłopska, Swojska.

Klub Osiedlowy „Bukowe”

ul. Seledynowa  91a

tel. 46-31-744

28.

Brązowa, Grottgera, Gwarna, Drobiazg, Przechodnia, Romantyczna, Świętochowskiego, Ludna, Wygodna, Wypoczynek, Świąteczna, Uśmiechu.

Klub Osiedlowy "Smyk"

ul. Różowa 17

tel. 46-32-948

29.

Kolorowych Domów, Pomarańczowa, Różowa,

Przedszkole Publiczne Nr 8
ul. Różowa 24

tel. 46-33-245

30.

Akwarelowa, Beżowa, Fioletowa od 10-dk, Zielone Wzgórze.

Szkoła Podstawowa Nr 74

ul. Seledynowa 50

tel. 46-31-791

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

31.

Fioletowa 1-9, Seledynowa.

Szkoła Podstawowa Nr 74

ul. Seledynowa 50

tel. 46-31-791

32.

Bagienna, Batalionów Chłopskich 44a-65, Czwartaków, Gryfińska 33-103, Jaśminowa, Piechoty, Torfowa, Wczasów, Widok, Winogronowa.

Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Nr 2

ul. Jaśminowa 4

tel. 46-14-039 w. 36

33.

Andre Citroena, Eskadrowa, Hangarowa, Leszczynowa, Młodzieży Polskiej (parzyste), Walecznych 88-93, Zakątek, Żołędziowa.

Szkoła Podstawowa Nr 65

ul. Młodzieży Polskiej 9

tel. 46-12-839

34.

Cedrowa, Hubalczyków, Młodzieży Polskiej (nieparzyste), Poległych, Walecznych z wyj. 88-93, Wzgórze.

Szkoła Podstawowa Nr 65

ul. Młodzieży Polskiej 9

tel. 46-12-839

35.

Batalionów Chłopskich z wyjątkiem 44a-65, Bukszpanowa, Czeremchowa, Grabowa, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Jaracza, Kamińskiego, Kopalniana, Letniskowa, Łozowa, Osiedleńcza, Przytulna, Sanatoryjna, Tarniny, Wspólna.

Zespół Szkół Specjalnych Nr 9

ul. Letniskowa 1

tel. 46-15-271

36.

Azotowa, Bronowa, Brzeżańska, Ciasna, Chojnicka, Dolna, Drawska, Dzika, Granitowa, Gwiaździsta, Joselewicza, Karpia, Kolorowa, Konińska, Lechicka, Marmurowa, Mielecka, Morwowa, Niklowa, Nowotarska, Ostowa, Piwna, Promienna, Radosna, Sąsiedzka, Twarda, Tucholska, Plac Wolności, Zakręt, Zamieć, Złota, Żeliwna.

Przedszkole Publiczne Nr 49

ul. Marmurowa 7

tel. 46-09-997

37.

Plac Lecha, Metalowa 5-30; 68-78, Okrężna, Opałowa, Rożnowska, Szarego 11-dk, Szlamowa, Torowa, Wełtyńska, Wieluńska.

Szkoła Podstawowa Nr 12

ul. Szarego 12

tel. 46-09-755, 46-07-345

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

38.

Chabrowa, Chełmińska, Chromowa, Cynowa, Elektoralna, Falskiego, Gipsowa, Grzegorzewskiej, Korczaka, Kozielicka, Krzewiasta, Leśników, Metalowa 31-61; 62; 64  Miechowska, Olkuska, Polanka, Prószyńskiego, Przewiewna, Rtęciowa, Ruda, Rzeszowska, Sieradzka, Smocza, Skalista, Stalowa, Szklana, Ukośna, Walczaka, Wschodnia, Zapiecek, Ziarnista, Żwirowa.

Szkoła Podstawowa Nr 12

ul. Szarego 12

tel. 46-09-755, 46-07-345

39.

Aluminiowa, Biała, Szarego1-10, Kruszcowa, Krzemienna, Planty.

Przedszkole Nr 79

ul. Krzemienna 42a

tel. 46-09-762

40.

Barwna, Bielańska, Bielska, Chemiczna, Chocimska, Czeladnicza, Działdowska, Głucha, Gradowa, Inżynierska,  Jedwabnicza, Kluczborska, Kołowska, Komety, Mechaniczna, Mistrzowska, Motorowa, Odległa, Ołowiana, Pabianicka, Palmirska, Pasieczna,  Pastelowa, Perkuna,  Podlaska, Polarna,  Przodowników Pracy, Radzymińska, Raszyńska, Rymarska, Skierniewicka, Solna, Spadzista, Spiżowa, Srebrna, Śremska, Świetlana, Sucha, Tlenowa, Tokarska, Traktorowa, Transportowa, Warsztatowa, Widzewska, Włókiennicza, Wrzosowa, Zgierska, Żyrardowska.

Zespół Szkół Nr 7

ul. Rymarska  22a

tel. 4 6-06-511

41.

Basenowa, Bulwar Beniowskiego, Bulwar Elbląski, Bulwar Gdański, Bulwar Gdyński, Bulwar  Piastowski, Bulwar Śląski, Bytomska, Celna, Cłowa, Dobrej  Nadziei, Dziewoklicz, Energetyków, Flisacka, Świętego Floriana, Gdańska, Górnośląska, Grudzińskiego, Hryniewieckiego, Heyki, Kanałowa, Kanał  Parnicki, Kotwiczna, Księżnej Anny, Kujota, Kutrowa, Łososiowa, Maklerska, Marynarska, Mostnika, Nabrzeże  Wieleckie, Okrętowa, Piesza, Plac Nysy Polskiej, Przejazd, Rybna, Rybnicka, Składowa, Spedytorska, Spichrzowa, Stocznia, Swobody, Targowa, Tranowa, Wiatru od Morza, Wiejska, Inżyniera  Wendy, Węglowa, Władysława  IV, Wyspa  Grabowska, Wyspa  Wenecja, Załogowa, Zatokowa, Zbożowa, Trasa Zamkowa.

Portowy  Samodzielny Publiczny ZOZ

ul. Energetyków  2

tel.  44-12-136

Liczba radnych wybieranych w okręgu: 7

kliknij i powiększ

Granice okręgu:
Rz. Odra w kierunku północnej granicy miasta, północna, wschodnia i południowa granica miasta, Kanał Leśny do rz. Odry. Okręg obejmuje osiedla: Załom, Dąbie, Wielgowo - Sławociesze, Płonią Śmierdnica Jezierzyce, Majowe Kijewo, Bukowe Klęskowo, Słoneczne, Zdroje, Podjuchy, Żydówce Klucz, Miedzyodrze Wyspa Pucka.

Kandydaci do Rady Miasta Szczecin okręg nr 1


Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin