Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
Serwis używa plików cookies w celu realizacji procesów niezbędnych dla pełnej funkcjonalności oraz do gromadzenia anonimowych danych statystycznych.
Polityka Prywatności / Ochrona danych osobowych    AKCEPTUJĘ
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  
flaga Ukrainy
Zostało uruchomione konto bankowe „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy”: 65 1020 4795 0000 9802 0478 9378. Jako odbiorcę przelewu należy wskazać: Gmina Miasto Szczecin, adres: plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Tytuł przelewu: „Cel darowizny: pomoc dla uchodźców z Ukrainy”.

Informacja o bieżących sprawach/aktualności współpracy Międzynarodowej Miasta Szczecin

Seminarium: „Bezpieczne i efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem”

19 kwietnia 2013 r. w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej odbyło się seminarium pn. „Bezpieczne i efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem”

Zarządzanie przedsiębiorstwem to zadanie skomplikowane i odpowiedzialne. Ze względu na złożoność obecnego otoczenia biznesowego, które zmienia się w niezwykle szybkim tempie, nie powinno opierać się wyłącznie na działaniu intuicyjnym. Szybka diagnoza problemów oraz wdrożenie zmian w sposobie zarządzania przedsiębiorstwem przyczyniają się nie tylko do wzrostu rentowności, lecz również do lepszej wymiany wiedzy i zaangażowania pracowników, co jest niezbędne, aby osiągnąć długofalowy sukces na rynku. By jednak móc nadążyć za ciągłymi zmianami, nieodzowne jest zastosowanie fachowej wiedzy poświęconej zarządzaniu firmą.

 W pierwszej części seminarium Pan dr Rafał Szymański, adiunkt w Katedrze Efektywności Innowacji Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, omówił zagadnienia dotyczące wdrożenia oprogramowania Zarządzania Relacji z Klientem (z ang. CRM) dla mikro i małych przedsiębiorstw oraz przedstawił możliwości jego dofinansowania z funduszy Unii Europejskiej. Pan Rafał Malujda – radca prawny, specjalista z zakresu prawa IT, nowych technologii i własności intelektualnej poprowadził drugą część spotkania, w której omówił aspekty prawne związane ze stosowaniem oprogramowania CRM.

Uczestnicy wzięli również aktywny udział w dyskusji podczas seminarium.

Seminarium zostało zorganizowane przez Urząd Miasta Szczecin w ramach projektu pn. „Transgraniczna Sieć Centrów Usług i Doradztwa Euroregionu Pomerania“ i Północną Izbę Gospodarczą.

Załączniki:

udostępnił: Biuro Prezydenta Miasta, wytworzono: 2013/04/23, odpowiedzialny/a: Patrycjusz Ceran, wprowadził/a: Miriam Lam, dnia: 2013/04/30 13:25:31
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Miriam Lam 2013/04/30 13:25:31 modyfikacja wartości
Miriam Lam 2013/04/23 09:41:27 modyfikacja wartości
Miriam Lam 2013/04/23 09:37:06 nowa pozycja