Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
Serwis używa plików cookies w celu realizacji procesów niezbędnych dla pełnej funkcjonalności oraz do gromadzenia anonimowych danych statystycznych.
Polityka Prywatności / Ochrona danych osobowych    AKCEPTUJĘ
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  
flaga Ukrainy
Zostało uruchomione konto bankowe „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy”: 65 1020 4795 0000 9802 0478 9378. Jako odbiorcę przelewu należy wskazać: Gmina Miasto Szczecin, adres: plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Tytuł przelewu: „Cel darowizny: pomoc dla uchodźców z Ukrainy”.

Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą pracę naukową

O Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecin mogą ubiegać się studenci i doktoranci spełniający warunki określone w Regulaminie przyjętym Zarządzeniem Nr 295/21 Prezydenta Miasta Szczecin z dnia 8 czerwca 2021 r. w sprawie Nagród Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą pracę naukową

Więcej informacji można uzyskać na stronie:

https://www.stypendia.szczecin.eu

oraz profilu na FB Akademicki Szczecin:

https://www.facebook.com/akademicki.szczecin

Nagrody Prezydenta Miasta Szczecina dla studentów i doktorantów realizowane w ramach programu pn. "Akademicki Szczecin" są ważnym elementem wzmacniającym rozwój szczecińskiej nauki. Od tego roku Nagrody będą przyznawane w nowej formule. Wsparcie najlepszych i najzdolniejszych studentów przyczyni się do budowania innowacyjności miasta i regionu, a dla studentów i doktorantów będzie jednocześnie nagrodą za trud włożony w działalność naukową oraz motywacją do dalszej pracy i osiągania jak najlepszych wyników.

Celem konkursu - Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin za Najlepszą Pracę Naukową - jest promowanie innowacyjnych i nowatorskich prac naukowych związanych ze Strategią Rozwoju Szczecina, a w szczególności w celu:

  1. uhonorowania najlepszych prac, które mogą znaleźć zastosowanie w funkcjonowaniu, rozwoju lub promocji Szczecina;
  2. promowania nowatorskich rozwiązań projektowych i organizacyjnych w sferze rozwoju Szczecina oraz kreowanie pozytywnego wizerunku działań na rzecz ożywienia regionu szczecińskiego;
  3. wykorzystania potencjału młodych i kreatywnych osób w procesie kształtowania polityki rozwoju Szczecina.