Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Radni VIII Kadencji Rady Miasta Szczecin

Imię i nazwisko
Marcin Pawlicki
Okręg wyborczy:
III
Głosy w wyborach:
2845
Status:
Powołany
Data powołania:
2019/01/22
E-mail:
marcin@pawlicki.pl
Funkcja w Radzie:
Radny
Przynależność klubowa:
Prawo i Sprawiedliwość

Marcin Pawlicki (rocznik 1979) pełnił funkcję Zastępcy Prezydenta Miasta Szczecin w kadencji 2014-2018 z rekomendacji Prawa i Sprawiedliwości. Ukończył Wyższą Szkołę Zarządzania w Warszawie oraz Master of Business Administration na Oxford Brookes University. Działacz Prawa i Sprawiedliwości od 16 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z największymi firmami, zarządzając spółkami oraz prowadząc własną działalność gospodarczą. Pełnił również funkcje kierownicze w spółce miejskiej. Wieloletni członek rady programowej Polskiego Radia Szczecin oraz wiceprzewodniczący rady programowej Wojewódzkiej Komendy OHP w Szczecinie. Ojciec nastoletniego syna. Przez kilka lat licencjonowany sędzia Polskiego Związku Motorowego. Posiada licencję sternika motorowodnego z czego latem aktywnie korzysta.

Media społecznościowe:

Facebook /mapawlicki

Twitter /marpawlicki

 

* Wszystkie powyższe informacje i dane zostały przygotowane przez Radnego

udostępnił: Biuro Rady Miasta, wytworzono: 2019/01/23, odpowiedzialny/a: , wprowadził/a: Marta Klimek, dnia: 2020/11/12 13:23:16
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Marta Klimek 2020/11/12 13:23:16 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2020/11/12 12:39:07 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2020/10/19 10:09:07 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/06/26 10:33:42 modyfikacja wartości
Edyta Sowińska 2019/05/28 10:01:12 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/02/11 12:53:13 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/02/11 10:33:53 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/02/11 10:33:01 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/02/11 07:45:46 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/02/04 07:40:48 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/02/01 08:01:20 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/01/24 14:01:28 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/01/24 13:17:05 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/01/23 09:11:06 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/01/23 09:09:07 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/01/23 09:03:19 nowa pozycja

Przynależność do Komisji:

Nazwa komisji Rodzaj komisji Uchwała Funkcja w Komisji
Komisja ds. Bezpieczeństwa Publicznego i Samorządności Stała   Uchwała Nr I/7/18   Członek  
Komisja ds. Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Stała   Uchwała Nr I/7/18   Członek  

Statystyki interpelacji i zapytań

RodzajIlośćKadencja
Interpelacja222VIII
Zapytanie11VIII

Interpelacje i zapytania radnych

Numer Tytuł Rodzaj Data wpływu Interpelujący Data odpowiedzi
3517 Dot. przyszłości toru gokartowego przy al. Wojska Polskiego Interpelacja 2022/01/17 Pawlicki   Marcin   Kurzawa   Agnieszka   Romianowski   Krzysztof  
3514 Dot. fontanny "Labirynt" przy placu Zwycięstwa Interpelacja 2022/01/14 Pawlicki   Marcin  
3350 Dot. pracowników zatrudnionych w jednostkach budżetowych Gminy Miasta Szczecin Interpelacja 2021/11/26 Dąbrowski   Witold   Kurzawa   Agnieszka   Matecki   Dariusz   Ussarz   Maciej   Pawlicki   Marcin   Duklanowski   Leszek   Lewandowski   Roman   Stankiewicz   Robert   Romianowski   Krzysztof   Biernat   Stefania   2021/12/23
3342 Dot. włączenia się miasta do akcji #MuremZaPolskimMundurem Interpelacja 2021/11/22 Ussarz   Maciej   Kurzawa   Agnieszka   Lewandowski   Roman   Stankiewicz   Robert   Pawlicki   Marcin   Dąbrowski   Witold   Biernat   Stefania   Matecki   Dariusz   Romianowski   Krzysztof   Duklanowski   Leszek  
3331 Dot. niszczonej drogi przy ul. Rafy Koralowej, ul. Białej Mewy, ul. Rybitwy, która jest aktualnie w fatalnym stanie Interpelacja 2021/11/18 Pawlicki   Marcin   2021/12/07
>> więcej  



Oświadczenia majątkowe radnych

KategoriaData złożeniaDokument
Radni miasta - radni VIII kadencji2021-04-23 
Radni miasta - radni VIII kadencji2020-05-28 
Radni miasta - radni VIII kadencji2019-04-29 
Radni miasta - radni VIII kadencji2019-02-01 
Prezydent i zastępcy2018-11-27 
Prezydent i zastępcy2018-04-26 
Prezydent i zastępcy2017-04-28