Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 77495081

Aktualna strona: 2237085

Wydrukowano: 0

Interpelacje i zapytania radnych

Dot. niedziałającej fontanny na Placu Zwycięstwa

Numer: 828
Skierowano do: Prezydent Miasta
Rodzaj: Interpelacja
Data wpływu: 2019/07/31 08:00:00

Szanowny Panie Prezydencie, nawiązując do długo oczekiwanej odpowiedzi na interpelacje nr 589 oraz 784 (czekałem dokładnie 105 dni, czyli o ponad 90 dni przekroczył Pan ustawowy czas na odpowiedź), proszę o informację, kiedy „zostaną podjęte działania zmierzające do ponownego przeprowadzenia procedury przetargowej". Proszę o wskazanie konkretnej daty.

Na dziś fontanna w samym sercu miasta, w reprezentacyjnej części, często odwiedzanej przez turystów, nie działa. Straszą betonowe słupy wystające z ziemi. Przez cały okres letni fontanna nie działa, a w odpowiedzi na interpelację nie wskazano, kto jest temu winien, fontanna powstała zaledwie siedem lat temu i wydano na nią 2 miliony złotych. Nie udzielił Pan również odpowiedzi na pytanie: "dlaczego obiekt oddany do użytku siedem lat temu wymaga remontu?".

Proszę również o wyjaśnienie zdania z ostatniego akapitu odpowiedzi - ta fontanna nie działa, w jaki zatem sposób jej praca jest "monitorowana"?
 Interpelujący Radni:

Nazwisko i Imię Nazwa klubu
Matecki Dariusz Prawo i Sprawiedliwość

Odpowiedzi na interpelacje/zapytania:

Wydział merytoryczny Odpowiadający Data odpowiedzi Odpowiedź w terminie?
Wydział Gospodarki Komunalnej Anna Szotkowska - Z-ca Prezydenta Miasta 2019/08/29   Nie 
Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin