Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Radni VIII Kadencji Rady Miasta Szczecin

Imię i nazwisko
Dariusz Matecki
Okręg wyborczy:
V
Głosy w wyborach:
1227
Status:
Powołany
Data powołania:
2018/11/22
E-mail:
dariuszmatecki@gmail.com
Funkcja w Radzie:
Radny
Przynależność klubowa:
Prawo i Sprawiedliwość

Dariusz Matecki (rocznik 1989), rodowity szczecinianin. Absolwent XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Odbył roczne stypendium na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Katanii we Włoszech. Wielokrotny stypendysta Prezydenta Miasta Szczecin oraz Uniwersytetu Szczecińskiego za osiągnięcia naukowe. Aktualnie słuchacz studiów MBA (Master of Business Administration).

W latach 2005 - 2008 w Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości. Od chwili założenia w 2012 roku związany z Solidarną Polską ministra Zbigniewa Ziobro. Zaangażowany działacz ruchów prolife, od 2015 roku w Stowarzyszeniu KoLiber. Założyciel Ośrodka Monitorowania Antypolonizmu.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Ministerstwie Sprawiedliwości. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą. Hobbystycznie, od 2015 roku prowadzi bloga i vloga na portalu YouTube.

Facebook: https://www.facebook.com/DariuszMateckiFanPage

Twitter: https://twitter.com/DariuszMatecki

YouTube: https://www.youtube.com/user/prawicowyinternet

Blog: http://prawicowyinternet.pl

 

* Wszystkie powyższe informacje i dane zostały przygotowane przez Radnego

udostępnił: Biuro Rady Miasta, wytworzono: 2018/11/21, odpowiedzialny/a: Edyta Sowińska, wprowadził/a: Marta Klimek, dnia: 2020/12/08 15:20:02
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Marta Klimek 2020/12/08 15:20:02 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2020/12/08 15:18:38 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2020/11/12 13:21:42 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2020/11/12 12:36:35 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2020/09/23 09:37:24 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2020/04/08 11:15:30 modyfikacja wartości
Edyta Sowińska 2019/06/14 13:02:29 modyfikacja wartości
Edyta Sowińska 2019/06/14 13:01:35 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/04/17 12:26:29 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/04/17 12:26:17 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/02/12 12:13:43 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/01/16 08:57:35 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2018/12/13 12:50:44 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2018/11/29 10:54:32 modyfikacja wartości
Edyta Sowińska 2018/11/27 09:40:13 modyfikacja wartości
Edyta Sowińska 2018/11/27 09:40:05 modyfikacja wartości
Edyta Sowińska 2018/11/21 14:28:37 modyfikacja wartości
Edyta Sowińska 2018/11/21 14:09:01 nowa pozycja

Przynależność do Komisji:

Nazwa komisji Rodzaj komisji Uchwała Funkcja w Komisji
Komisja ds. Skarg, Wniosków i Petycji Stała   Uchwała Nr I/4/18   Członek  
Komisja ds. Budownictwa i Mieszkalnictwa Stała   Uchwała Nr I/4/18   Członek  
Komisja Rewizyjna Stała   Uchwała Nr I/4/18   Członek  

Statystyki interpelacji i zapytań

RodzajIlośćKadencja
Interpelacja394VIII
Zapytanie281VIII

Interpelacje i zapytania radnych

Numer Tytuł Rodzaj Data wpływu Interpelujący Data odpowiedzi
2155 Dot. miast partnerskich Miasta Szczecin Zapytanie 2021/01/22 Matecki   Dariusz  
2146 Dot. odśnieżania ulic i posypywania piaskiem chodników Zapytanie 2021/01/18 Matecki   Dariusz  
2144 Dot. wstrzymania dostaw ciepła przez SEC w czasie mrozów Interpelacja 2021/01/18 Matecki   Dariusz  
2110 Dot. wandalizmów na Skwerze im. Lecha Kaczyńskiego i Alei Papieża Jana Pawła II Zapytanie 2021/01/07 Matecki   Dariusz   2021/01/13
2107 Dot. podjętej uchwały w sprawie przystąpienia przez Gminę Miasto Szczecin do spółki New Cogen i działań Szczecińskiej Energetyki Cieplnej Interpelacja 2021/01/04 Duklanowski   Leszek   Matecki   Dariusz   Stankiewicz   Robert   Romianowski   Krzysztof   Biernat   Stefania   Lewandowski   Roman   Pawlicki   Marcin   Kurzawa   Agnieszka   Dąbrowski   Witold   Ussarz   Maciej   2021/01/19
>> więcej  



Oświadczenia majątkowe radnych

KategoriaData złożeniaDokument
Radni miasta - radni VIII kadencji2020-05-29 
Radni miasta - radni VIII kadencji2019-04-30 
Radni miasta - radni VIII kadencji2018-12-19