Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Interpelacje i zapytania radnych

Dot. budowy ulicy Rafy Koralowej

Numer: 671
Skierowano do: Prezydent Miasta
Rodzaj: Interpelacja
Data wpływu: 2019/06/03 10:00:00

Szanowny Panie Prezydencie, w nawiązaniu do odpowiedzi na interpelację nr 600 z dnia 16.04.2019 r., udzielonej przez zastępcę prezydenta Michała Przepierę, mieszkańcy Warszewa poprosili o skierowanie do Pana pytań dodatkowych, cytuję:

 
- Jeżeli ul. Rafy Koralowej nie została ujęta w obecnym projekcie, to czy mieszkańcy mogą wnioskować o rozszerzenie projektu pn. „Budowa ulic: Kredowa, Urlopowa i Ostoi-Zagórskiego” o budowę ulicy Rafy Koralowej? Natomiast jeśli projekt jest już zamknięty to zlecenie zrobienia projektu obejmującego drogę miejską Rafy Koralowej i wykonawczo połączenie go docelowo z projektem Kredowa, Urlopowa i Ostoi-Zagórskiego.

"Z uwagi na wielkość inwestycji na tym obszarze oraz fakt, że jesteśmy jedyną drogą miejską w tej części osiedla uważamy jako mieszkańcy, że jest to jedyny moment, aby najmniejszym możliwym kosztem dla budżetu miasta zbudować bezpieczną drogę dla mieszkańców (piszę najmniejszym, ponieważ łatwiej rozszerzyć tak dużą inwestycję o około 400 metrów drogi niż w przyszłości ściągać ciężki sprzęt, organizować place na składowanie materiałów itd.".

Proszę o udzielenie odpowiedzi na powyższe pytania i ustosunkowanie się do trafnej propozycji złożonej przez mieszkańców Warszewa.Interpelujący Radni:

Nazwisko i Imię Nazwa klubu
Matecki Dariusz Prawo i Sprawiedliwość

Odpowiedzi na interpelacje/zapytania:

Wydział merytoryczny Odpowiadający Data odpowiedzi Odpowiedź w terminie?
Wydział Inwestycji Miejskich Krzysztof Soska - Z-ca Prezydenta Miasta 2019/06/14   Tak 
Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem