Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 77326017

Aktualna strona: 2225609

Wydrukowano: 0

Interpelacje i zapytania radnych

Dot. oświetlenia ulicy Świętochowskiego na osiedlu Bukowe Klęskowo

Numer: 509
Skierowano do: Prezydent Miasta
Rodzaj: Zapytanie
Data wpływu: 2019/03/14 08:00:00

Szanowny Panie Prezydencie, proszę o informację na kiedy planowane jest oświetlenie ulicy Świętochowskiego (na osiedlu Bukowe Klęskowo) oraz przebudowa samej drogi, która na dzień dzisiejszy jest bardzo wąska i nie ma pobocza, co stwarza zagrożenie dla zdrowia i życia poruszających się nią osób.

Mieszkańcy Kijewka oraz Rada Osiedla od wielu lat zabiegają o poprawę infrastruktury na tamtym terenie. Ulica Świętochowskiego jest główną drogą dojazdową do wielu domów i ogrodów działkowych. Chodzą tamtędy dzieci do szkół oraz mieszkańcy. Brak jest w tamtym rejonie jakiejkolwiek komunikacji miejskiej. Apeluję aby wsłuchał się Pan w głos lokalnej społeczności osiedla Kijewko.

Mieszkańcy przesłali mi zdjęcia jak droga wygląda nocą, zachęcam Pana Prezydenta do pojechania tam i przejścia się nią pieszo po zmroku - w odpowiedzi na zapytanie proszę napisać, czy było bezpiecznie i czy przeszedłby się tam Pan np. z wózkiem z małym dzieckiem.
 Interpelujący Radni:

Nazwisko i Imię Nazwa klubu
Matecki Dariusz Prawo i Sprawiedliwość

Odpowiedzi na interpelacje/zapytania:

Wydział merytoryczny Odpowiadający Data odpowiedzi Odpowiedź w terminie?
Wydział Gospodarki Komunalnej Anna Szotkowska - Z-ca Prezydenta Miasta 2019/04/10   Nie 

Lista załączników:

Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin