Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 77460447

Aktualna strona: 2234543

Wydrukowano: 0

Interpelacje i zapytania radnych

Dot. osiedla przy ul. Rugiańskiej i Komuny Paryskiej

Numer: 30
Skierowano do: Prezydent Miasta
Rodzaj: Interpelacja
Data wpływu: 2018/12/04 08:00:00

21 i 28 listopada w siedzibie Rady Osiedla Niebuszewo odbyły się spotkania z mieszkańcami dot. zagospodarowania terenów przy ul. Rugiańskej (działki nr 86/6, 86/9, 86/12 z obrębu 3097). Poza omawianymi koncepcjami zagospodarowania wskazanych działek przedstawione zostały bieżące problemy, dotyczące:
1. Braku odpowiedniego oświetlenia na osiedlu – w celu poprawienia komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców konieczne jest zamontowanie lamp oświetleniowych, w szczególności na głównych ciągach pieszych.
2. Złego stanu drogi dojazdowej, znajdującej się na działce nr 86/12 w pobliżu budynków nr 29-30 i 10A-C – fragment drogi o którym mowa jest w bardzo złym stanie technicznych, znajdują się na nim liczne ubytki oraz koleiny.
3. Braku odpowiedniej pielęgnacji terenów zielonych oraz problem utrzymania czystości – prace pielęgnacyjne odbywają się zbyt rzadko i często nie dotyczą one przycięcia krzewów oraz korony drzew. Tereny zielone są sprzątane interwencyjnie, a wywóz śmieci odbywa się sporadycznie.
W związku z powyższym proszę o przedstawienie możliwości rozwiązania wskazanych problemów.
 Interpelujący Radni:

Nazwisko i Imię Nazwa klubu
Kadłubowski Łukasz Koalicja Obywatelska

Odpowiedzi na interpelacje/zapytania:

Wydział merytoryczny Odpowiadający Data odpowiedzi Odpowiedź w terminie?
Wydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych Nieruchomości Anna Szotkowska - Z-ca Prezydenta Miasta Szczecin 2018/12/18   Tak 
Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin