Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 77239495

Aktualna strona: 2219553

Wydrukowano: 0

Interpelacje i zapytania radnych

Dot. montażu lustra szerokokątnego na ul. Zofii Nałkowskiej

Numer: 28
Skierowano do: Prezydent Miasta
Rodzaj: Interpelacja
Data wpływu: 2018/12/03 09:00:00

W ostatnich dwóch latach otrzymuje wiele sygnałów od mieszkańców osiedla Majowego dotyczących konieczności montażu lustra szerokokątnego na wyjeździe z ul. Kosynierów na ulicę Zofii Nałkowskiej (w załączeniu mapa poglądowa, miejsce proponowanego montażu lustra zaznaczone znacznikiem lokalizacyjnym).

Wyjeżdżając z ulicy Kosynierów od strony podwórka (w prawo lub w lewo) na ulicę Z. Nałkowskiej, ciężko jest zauważyć nadjeżdżający samochód z prawej strony. Auta poustawiane koło murka obok przedszkola (na przeciwko wieżowca), zasłaniają widoczność całkowicie.

Nie ma w tym miejscu zakazu parkowania. Ul. Z. Nałkowskiej jest ulicą dwukierunkową, a niestety dwa auta ledwo się mijają na tym odcinku. Wiele osób wyjeżdżając z ul. Kosynierów ryzykuje kolizję drogową, szczególnie w czasie gdy rodzice odbierają swoje dzieci z pobliskiej szkoły lub przedszkola.

Mając więc na uwadze bezpieczeństwo zwracam się z prośbą o montaż szerokokątnego lustra w tym miejscu. W załączeniu zdjęcieInterpelujący Radni:

Nazwisko i Imię Nazwa klubu
Biskupski Marcin Koalicja Obywatelska

Odpowiedzi na interpelacje/zapytania:

Wydział merytoryczny Odpowiadający Data odpowiedzi Odpowiedź w terminie?
Wydział Gospodarki Komunalnej Anna Szotkowska - Z-ca Prezydenta Miasta Szczecin 2018/12/13   Tak 
Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin