Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 77239512

Aktualna strona: 2219557

Wydrukowano: 0

Interpelacje i zapytania radnych

Dot. schroniska dla bezdomnych zwierząt

Numer: 678
Skierowano do: Prezydent Miasta
Rodzaj: Interpelacja
Data wpływu: 2019/06/05 14:00:00

Szanowny Panie Prezydencie,
W trakcie samorządowej kampanii wyborczej deklarował Pan 2 października 2018 roku, że „w najbliższym czasie ogłosimy przetarg, aby jeszcze w tym roku wyłonić wykonawcę i podpisać umowę. Przyszły rok przeznaczamy na prace budowlane, aby z końcem 2019 r. oddać nowy obiekt do użytku. To będzie jedno z najpiękniejszych i najnowocześniejszych schronisk w kraju”(źródło: http://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,24765100,nowe-schronisko-dla-zwierzat-ktos-przeszacowal-czy-ktos-niedoszacowal.html, data dostępu: 05.06.2019). Dzisiaj wiemy, że oferty podmiotów zainteresowanych budową schroniska są dużo wyższe niż zakładano o blisko 10 milionów zł. W związku z zaniepokojeniem mieszkańców tym tematem, proszę o następujące informacje:

• czy zostanie zwiększony budżet na budowę schroniska dla bezdomnych zwierząt?
• ile kosztowały projekty nowego schroniska dla bezdomnych zwierząt?
• czy są planowane kolejne prace projektowe, które będą uszczuplać wstępne projekty, aby zmieścić się w zakładanym przez gminę budżecie? Jeśli tak, to jaki budżet będzie przeznaczony na te działania, w jakim terminie nowe projekty będą przedstawione oraz proszę o informacje, na czym miałaby odbyć się oszczędność w ramach powyższej inwestycji?
• kiedy dokonywany był plan budżetu inwestycji – różnica 10 milinów złotych to prawie 60% więcej od zakładanych kosztów przez gminę miasto Szczecin.
• jaki jest plan wobec zagospodarowania terenu po starym/obecnym schronisku dla bezdomnych zwierząt przy ul. Wojska Polskiego 247?Interpelujący Radni:

Nazwisko i Imię Nazwa klubu
Kurzawa Agnieszka Prawo i Sprawiedliwość

Odpowiedzi na interpelacje/zapytania:

Wydział merytoryczny Odpowiadający Data odpowiedzi Odpowiedź w terminie?
Wydział Gospodarki Komunalnej Anna Szotkowska - Z-ca Prezydenta Miasta 2019/06/13   Tak 
Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin