Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Interpelacje i zapytania radnych

Dot. oznakowania poziomego na ulicy Krzysztofa Marlicza

Numer: 815
Skierowano do: Prezydent Miasta
Rodzaj: Interpelacja
Data wpływu: 2019/07/29

Szanowny Panie Prezydencie,

w ostatnich latach obserwujemy proces dynamicznego rozwoju obrzeży miasta i gmin sąsiadujących ze Szczecinem. Fakt, że ludzie coraz częściej wybierają życie poza centrum sprawia, że po naszych ulicach jeździ zdecydowanie więcej samochodów, a kierowcy szukają alternatyw dla zakorkowanych miejsc.

Na osiedlu Zawadzkiego- Klonowica jeszcze do niedawna ulica Krzysztofa Marlicza była cichą, osiedlową uliczką z której korzystało niewielu kierowców, głównie Ci którzy dojeżdżali do swojego mieszkania na osiedlu lub do pobliskich garaży. Dzisiaj z drogi korzysta wielu mieszkańców jadących w stronę centrum, chcących ominąć przejazd ul. Szafera, która w związku z pracami przy ul. Arkońskiej nie ma wjazdu na al. Wojska Polskiego.

W związku ze zwiększonym natężeniem ruchu, uprzejmie proszę o skierowanie prośby do ZDiTM o odpowiednie oznakowanie poziome jezdni w tym: wyznaczenie krawędzi jezdni oraz poprawienie oznaczenia przejść dla pieszych.Interpelujący Radni:


Odpowiedzi na interpelacje/zapytania:

IV
udostępnił: Biuro Rady Miasta, wytworzono: 2019/07/29, odpowiedzialny/a: Marzena Arciszewska, wprowadził/a: Marzena Arciszewska, dnia: 2019/07/29 10:11:46
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Marzena Arciszewska 2019/07/29 10:11:46 nowa pozycja