Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Interpelacje i zapytania radnych

Dot. rozwiązania Rady Osiedla Żelechowa

Numer: 940
Skierowano do: Prezydent Miasta
Rodzaj: Interpelacja
Data wpływu: 2019/08/29 14:00:00

Szanowny Panie Prezydencie,

w związku z rozpoczęciem inicjatywy uchwałodawczej w sprawie rozwiązania Rady Osiedla Żelechowa proszę o podjęcie działań mających na celu ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych.

Zadanie miałoby polegać na podejmowaniu działań dążących do integracji społeczności lokalnej, promowania aktywnej formy spędzania czasu, włączania mieszkańców w budowę społecznego i kreatywnego wizerunku Osiedla Żelechowa. Realizacja tego działania nie wymagałaby dodatkowych środków finansowych w budżecie, a jedynie przeniesienia środków zarezerwowanych na działalność statutową RO.

Dodatkowo proszę o rozważenie zorganizowania panelu obywatelskiego w sprawie wydatkowania w okresie całej kadencji 1 000 000 złotych, który miał być do dyspozycji Rady Osiedla na wskazane inwestycje.Interpelujący Radni:

Nazwisko i Imię Nazwa klubu
Kadłubowski Łukasz Koalicja Obywatelska

Odpowiedzi na interpelacje/zapytania:

Wydział merytoryczny Odpowiadający Data odpowiedzi Odpowiedź w terminie?
Wydział Gospodarki Komunalnej Anna Szotkowska - Zastępca Prezydenta Miasta Szczecin 2019/09/20   Nie 
Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem