Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 80337001

Aktualna strona: 2424443

Wydrukowano: 0

Interpelacje i zapytania radnych

Dot. badań potoków pasażerskich w komunikacji miejskiej oraz potencjalnych zmian w siatce komunikacji miejskiej na terenie północnych osiedli Szczecina

Numer: 40
Skierowano do: Prezydent Miasta
Rodzaj: Zapytanie
Data wpływu: 2018/12/06 14:00:00

W chwili obecnej na zlecenie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego trwa zliczanie potoków pasażerskich w komunikacji miejskiej na terenie Miasta Szczecin. Wyniki pozwolą na zoptymalizowanie linii, na których tabor czy też częstotliwość nie są dostosowane do liczby pasażerów. W związku z powyższym proszę o odpowiedź na następujące pytania:
1. Czy planowana jest jakakolwiek zmiana siatki połączeń autobusowych obejmująca swoim zasięgiem dzielnice Północ? Jeśli ta, to jakie zmiany ma ona obejmować?
2. Czy w związku z dynamicznym rozwojem północnych osiedli Szczecina, tj. Warszewo i Żelechowa prowadzone są badania dot. możliwych zmian siatki połączeń autobusowych?
3. Czy w przeciągu ostatnich 5 lat wpływały wnioski dot. zmiany taboru, częstotliwości czy też siatki połączeń autobusowych obejmujące swoim zasięgiem dzielnice Północ?
 Interpelujący Radni:

Nazwisko i Imię Nazwa klubu
Kadłubowski Łukasz Koalicja Obywatelska

Odpowiedzi na interpelacje/zapytania:

Wydział merytoryczny Odpowiadający Data odpowiedzi Odpowiedź w terminie?
Wydział Gospodarki Komunalnej Anna Szotkowska - Z-ca Prezydenta Miasta Szczecin 2018/12/19   Tak 
Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin