Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Przewodniczący i Wiceprzewodniczący Rady Miasta Szczecin IV Kadencji

Przewodniczący Rady Miasta Szczecina IV Kadencji

   

 Jan Stopyra

   

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Szczecina IV Kadencji

Władysław Dzikowski
Teresa Kochańska
Grzegorz Durski
IV
udostępnił: Biuro Rady Miasta, wytworzono: 2003/06/03, odpowiedzialny/a: Anna Bartczak, wprowadził/a: Tomasz Czerniawski, dnia: 2006/02/27 10:36:59
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Tomasz Czerniawski 2006/02/27 10:36:59 modyfikacja wartości
Krzysztof Kozakowski 2006/01/05 12:40:31 modyfikacja wartości
Krzysztof Kozakowski 2006/01/05 12:40:19 modyfikacja wartości
Beata Tubacka 2005/07/21 11:28:15 modyfikacja wartości
Beata Tubacka 2005/04/26 09:03:57 modyfikacja wartości
Krzysztof Kozakowski 2004/05/26 09:01:30 modyfikacja wartości
Tomasz Czerniawski 2004/05/06 09:02:14 modyfikacja wartości
Krzysztof Kozakowski 2004/01/02 11:44:15 modyfikacja wartości
Tomasz Czerniawski 2003/11/06 12:19:58 modyfikacja wartości