Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-2014

Dot. remontu ulicy Hangarowej

Numer: 1652
Skierowano do: Prezydent Miasta
Rodzaj: Zapytanie
Data wpływu: 2014/09/25

Szanowny Panie Prezydencie, proszę o ustosunkowanie się do problemu przedstawionego mi przez mieszkańca Szczecina (imię i nazwisko autora do mojej wiadomości):

„Pani Joanno zwracam się do Pani (o ile dobrze pamiętam przedstawicielki Prawobrzeża) z prośbą o wysłanie zapytania do pana prezydenta bądź podległych mu instytucji w sprawie ulicy Hangarowej. Obecnie jezdnia w kierunku Struga jest zamknięta i przebudowywana ze względu na budowę linii SST, zaś jezdnia w kierunku centrum, która na chwilę obecną jest dwukierunkowa, właśnie przez zwiększony ruch pojazdów jej nawierzchnia "dostała mocno w kość" (a nie była idealna już przed rozpoczęciem budowy linii SST). W związku z tym zarówno ja jak i wielu mieszkańców-kierowców pragnie dowiedzieć się czy miasto planuje wymienić nawierzchnię także i tej jezdni, po której obecnie odbywa się ruch i jeśli tak to kiedy? Z tego co wiem to wymiana nawierzchni nie jest planowana w ramach budowy SST, a szkoda, gdyż można by było to zrobić w czasie trwającej inwestycji korzystając ze zmian w organizacji ruchu w tym miejscu, do których kierowcy zdążyli się już przyzwyczaić”.

Bardzo proszę o odpowiedź na zadane powyżej pytania.Interpelujący Radni:

Nazwisko i Imię Nazwa klubu
Bródka Joanna PO

Odpowiedzi na interpelacje/zapytania:

Wydział merytoryczny Odpowiadający Data odpowiedzi Odpowiedź w terminie?
Wydział Gospodarki Komunalnej Zastępca Prezydenta Mariusz Kądziołka 2014/10/02 Tak
udostępnił: Biuro Rady Miasta, wytworzono: 2014/09/25, odpowiedzialny/a: Marta Klimek, wprowadził/a: Marta Klimek, dnia: 2014/09/25 10:01:17
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Marta Klimek 2014/09/25 10:01:17 nowa pozycja