Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Przewodniczący i Wiceprzewodniczący Rady Miasta Szczecin VI Kadencji

Przewodniczący Rady Miasta VI Kadencji


Jan Stopyra

Wiceprzewodniczący


Urszula Pańka

Henryk Jerzyk
Szałabawka
Artur Szałabawka


 

udostępnił: Biuro Rady Miasta, wytworzono: 2010/12/09, odpowiedzialny/a: dyrektor biura, wprowadził/a: Tomasz Czerniawski, dnia: 2014/11/27 14:07:13
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Tomasz Czerniawski 2014/11/27 14:07:13 modyfikacja wartości
Tomasz Czerniawski 2014/09/22 12:34:27 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2014/04/04 11:43:02 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2014/04/04 09:47:02 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2014/04/04 09:30:38 modyfikacja wartości
Tomasz Czerniawski 2012/03/12 13:29:48 modyfikacja wartości
Tomasz Czerniawski 2011/08/18 12:08:02 modyfikacja wartości
Tomasz Czerniawski 2011/08/18 11:54:26 modyfikacja wartości
Anna Tarnawska 2011/01/10 13:51:54 modyfikacja wartości
Tomasz Czerniawski 2010/12/23 12:57:51 modyfikacja wartości
Tomasz Czerniawski 2010/12/09 09:41:12 modyfikacja wartości
Tomasz Czerniawski 2010/12/09 09:38:50 modyfikacja wartości
Tomasz Czerniawski 2010/12/09 09:23:40 nowa pozycja