Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 60278202

Aktualna strona: 321684

Wydrukowano: 0

Radni VII Kadencji Rady Miasta Szczecin

Nazwisko:Niburski
Imię:Rafał
Okręg wyborczy:III
Głosy w wyborach:492
Status:Powołany
Data powołania:2014/12/01
e-mail:rafalniburski@gmail.com
Funkcja w Radzie:Radny 
Przynależność klubowa:PiS 

Urodzony 27 lipca 1985 roku w Szczecinie. Jest absolwentem Szkoły Podstawowej Nr 62, Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego (klasa o profilu ogólnym) oraz Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie ukończył studia z zakresu nauk politycznych (specjalność: marketing w administracji, gospodarce i polityce oraz medioznawstwo) i historii (specjalność: nauczycielska).

W czasie studiów był działaczem Koła Naukowego Politologów „Pro Res Publica”, członkiem Rady Wydziału Humanistycznego, trzykrotnym beneficjentem stypendium Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego za wyróżniające się wyniki w nauce, uczestnikiem Zespołu ds. Promocji Instytutu Politologii i Europeistyki Uniwersytetu Szczecińskiego oraz warsztatów edukacyjnych dla młodzieży organizowanych przez Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu we współpracy z Radiem Maryja i TV Trwam.

Od początku swojej działalności politycznej związany z partią Prawo i Sprawiedliwość. Od 2012 roku członek Zarządu Powiatowego PiS w Szczecinie i komitetu terenowego PiS Szczecin Centrum. W latach 2010 – 2014 pełnił funkcję Przewodniczącego Forum Młodych PiS w okręgu szczecińskim. Był też sekretarzem Stowarzyszenia Eko-Spol (2013 – 2014), pełnomocnikiem komitetów społecznych: „12,5 metra dla Pomorza Zachodniego” (2012) i „Niedziela dla rodziny” (2014) oraz uczestnikiem kampanii popularyzującej wiedzę o problemie dzieci dotkniętych Płodowym Zespołem Alkoholowym (2012).

Obecnie pracuje w Biurze Poselskim Posła na Sejm RP Leszka Dobrzyńskiego.

Radny Rafał Niburski przyjmuje w każdy dzień tygodnia, po wcześniejszym umówieniu godziny telefonicznie (tel: 508992471) bądź mailowo (rafalniburski@gmail.com).  


Informacja o wytworzeniu danych   Poprzednie wersje danych

Przynależność do Komisji:

Nazwa komisji Rodzaj komisji Uchwała Funkcja w Komisji
Komisja ds. Kultury Stała   Uchwała Nr I/3/14   Przewodniczący  
Komisja ds. Sportu Stała   Uchwała Nr I/3/14   Członek  
Komisja ds. Inicjatyw Społecznych Stała   Uchwała Nr I/3/14   Członek  
Komisja Rewizyjna Stała   Uchwała Nr I/3/14   Członek  
Miejska Komisja Wyborcza Doraźna   IV/31/15   Członek  

Statystyki interpelacji i zapytań

RodzajIlośćKadencja
Interpelacja96VII
Zapytanie207VII

Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-2018

Numer Tytuł Rodzaj Data wpływu Interpelujący Data odpowiedzi
2537   Dot. akcji odkomarzania Zapytanie   2018/04/12 13:00:00   Niburski   Rafał   2018/04/19  
2536   Dot. budowy mariny na Wyspie Grodzkiej Zapytanie   2018/04/12 13:15:00   Niburski   Rafał   2018/04/19  
2535   Dot. liczby miejsc parkingowych w centrum Szczecina Zapytanie   2018/04/12 13:00:00   Niburski   Rafał   2018/04/19  
2534   Dot. funkcjonowania rad osiedli Zapytanie   2018/04/12 13:00:00   Niburski   Rafał   2018/04/19  
2511   Dot. parkowania przy cmentarzu Zapytanie   2018/04/03 12:00:00   Niburski   Rafał   2018/04/12  
>> więcej  


© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin