Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 69952832

Aktualna strona: 27414

Wydrukowano: 1125

System Przywoławczy Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Szczecin


Pobieranie biletów BOIW Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Szczecin obowiązuje system przywoławczy. Przed wejściem do sali Biura Obsługi Interesantów UM, znajduje się punkt wydawania biletów do poszczególnych okienek. System zapewnia możliwość bieżącej rezerwacji wizyt na konkretny dzień i godzinę. Usługa jest bezpłatna, i można korzystać z niej przez całą dobę. Po wypełnieniu wymaganych pól i wybraniu przycisku "umów wizytę" wyświetli się potwierdzenie rezerwacji.

W dniu zaplanowanej wizyty, przed określoną wcześniej godziną, należy pobrać bilet przed wejściem do sali BOI. Stając w holu, przed terminalem wydającym bilety, należy na panelu dotykowym wybrać opcję "potwierdzenie umówionej wizyty" i następnie wpisać swój numer PESEL. W przypadku zarezerwowania kilku wizyt w tym samym dniu, numer PESEL należy wpisać za każdym razem przed pobraniem kolejnych biletów. Z wydrukowanym biletem należy przejść do sali BOI i tam oczekiwać na pojawienie się numeru z biletu oraz numeru stanowiska na odpowiednim wyświetlaczu. Numer ten pojawi się również na wyświetlaczu umieszczonym nad wskazanym stanowiskiem. Nie pobranie biletu przed zaplanowaną godziną powoduje anulowanie rezerwacji wizyty. Umawianie wizyt - więcej.

Ponadto istnieje możliwość bezpośredniego umówienia terminu wizyty w gmachu Urzędu Miasta Szczecin przy Placu Armii Krajowej 1.

  • Bezpośrednio w punktach informacyjnych Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miasta
  • Pod bezpłatnym numerem infolinii: 800-300-300
  • Pod numerem telefonu: +48 (91) 42 45 931.

Ponadto w naszym urzędzie istnieje możliwość zdalnego monitorowania aktualnego oczekiwania na załatwienie sprawy, za pośrednictwem sieci Internet: Aktualne oczekiwanie na załatwienie spraw.

W sali BOI umieszczone są tablice, na których wyświetlane są następujące informacje - numer biletu stanowisko przywołujące. Nad każdym z okienek umieszczone są wyświetlacze z aktualnie przywoływanym numerem biletu. Interesant ma 30 sekund na podejście do właściwego stanowiska po czym wywoływany jest następny w kolejności numer biletu.

System przywoławczy został usprawniony poprzez połączenie go z systemem głośnomówiącym. W momencie przywołania interesanta do stanowiska z informacją świetlną sprzężona jest informacja głosowa pozwalająca na bezbłędne dotarcie do właściwego stanowiska. Oprócz systemu nagłaśniającego system ten stanowi główny instrument sterowania kolejką osób oczekujących na załatwienie swoich spraw w delegaturach.


Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin