Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 62550359

Aktualna strona: 654691

Wydrukowano: 11696

Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego

Rusza Inicjatywa lokalna!!


Szanowni Państwo!! Mieszkańcy Miasta!! Przedstawiciele Organizacji!!

Z radością informujemy, że w dniu 21.06.2018 weszło w życie Zarządzenie Nr 253/18 Prezydenta Miasta Szczecin w sprawie Regulaminu rozpatrywania i realizacji wniosków o realizację zadania publicznego w ramach INICJATYWY LOKALNEJ. Dziękujemy serdecznie za wszelką pomoc i cenne wsparcie przy tworzeniu zasad tworzenia inicjatywy lokalnej w Szczecinie!! 

Co ważne, powstała nowa strona INICJATYWA LOKALNA, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje, a także nowa procedura BDO-XVIII - Wniosek o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej. Podstawą Inicjatywy lokalnej jest ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz Uchwała Nr XXXV/956/17 Rady Miasta Szczecin z dnia 21.11.2017r. w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.

Wobec tego Szanowni Państwo... szare komórki w ruch! długopisy w dłoń!

Czekamy na Wasze wnioski!!Lista załączników:

Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin