Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 49047155

Aktualna strona: 70066

Wydrukowano: 1149

Pracownicy

  • Nazwisko i imięNazwa JednostkiNazwa KomórkiStanowiskoPokójTelefon

  • Krzystek PiotrPrezydent Miasta, Zastępcy PM, Sekretarz i SkarbnikPrezydent Miasta Szczecin100fax 91 4245855, 91 4225332, kom. 693393393, 91 4245204

  • Mync PiotrPrezydent Miasta, Zastępcy PM, Sekretarz i SkarbnikZastępca Prezydenta Miasta Szczecin17091 4245209, fax 91 4245207

  • Pawlicki MarcinPrezydent Miasta, Zastępcy PM, Sekretarz i SkarbnikZastępca Prezydenta Miasta Szczecin16591 4245050, fax  91 4221129

  • Przepiera MichałPrezydent Miasta, Zastępcy PM, Sekretarz i SkarbnikZastępca Prezydenta Miasta Szczecin102fax  91 4230806, 91 4351100

  • Soska KrzysztofPrezydent Miasta, Zastępcy PM, Sekretarz i SkarbnikZastępca Prezydenta Miasta Szczecin10291 4245208, 91 4223927, fax  91 4230806, kom. 603181842

  • Lipiński StanisławPrezydent Miasta, Zastępcy PM, Sekretarz i SkarbnikSkarbnik Miasta120 91 4220629, kom. 603947815, 91 4245212, fax 91 4245854

  • Słoka RyszardPrezydent Miasta, Zastępcy PM, Sekretarz i SkarbnikSekretarz Miasta115kom. 697920927, 91 4245200, fax  91 4222340

  • Adamczyk PawełWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaDyrektor Wydziału1691 4245630

  • Berczyński StefanDoradcy PM poza strukturą WydziałówDoradca PM11391 4245201

  • Bobrek IwonaWydział Zarządzania Finansami MiastaDyrektor Wydziału319A 91 4221169, 91 4245372

  • Bogusławska KamilaBiuro StrategiiDyrektor Biura411 91 4351164

  • Brzozowska DorotaWydział Podatków i Opłat LokalnychDyrektor Wydziału5 91 4223169, 91 4245363

  • Bugajska BeataWydział Spraw SpołecznychDyrektor Wydziału336E 91 4220069, 91 4245672

  • Daniłkiewicz WitoldWydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony LudnościDyrektor Wydziału34191 4245112, 91 4245110

  • Dykiert PiotrWydział SportuDyrektor Wydziału385A91 4245175

  • Gajewski KrzysztofWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościDyrektor Wydziału30991 4245528

  • Gajewski LeonStraż MiejskaKomenda Komendantfax  91 4427615, 91 4427613

  • Gąsior DariuszWydział Egzekucji AdministracyjnejDyrektor Wydziału3891 4245364

  • Goralski KrzysztofMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDyrektor Jednostki336W91 4245314

  • Ilnicka-Mądry MariaDoradcy PM poza strukturą WydziałówDoradca Prezydenta Miasta ds. społecznychDoradca PM11391 4245201

  • Kamiński KrzysztofStraż MiejskaKomenda Zastępca Komendanta; Administrator Bezpieczeństwa Informacjifax  91 4427615, 91 4427613

  • Konieczna AgnieszkaWydział Kontroli i Audytu WewnętrznegoDyrektor Wydziału335H91 4245852

  • Kowalewska BożenaWydział Inwestycji MiejskichDyrektor Wydziału149D 91 4223178, 91 4245496

  • Kudelski JacekSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńDyrektor26 91 4427135

  • Latkowska MariaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiDyrektor Wydziału22291 4245621

  • Lipiński KarolUrząd Stanu CywilnegoKierownik Urzędu Stanu Cywilnego21991 4245254

  • Loch AndrzejPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoPowiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Szczecinie00991 4245578

  • Łubian GrzegorzWydział OrganizacyjnyDyrektor Wydziału141 91 4223489

  • Matlak LidiaBiuro Obsługi InteresantówDyrektor Biura57A91 4245350

  • Mechliński KrzysztofStraż MiejskaKomenda Zastępca Komendanta fax  91 4427615, 91 4427613

  • Miller-Rutkowska IwonaBiuro ds. Zamówień PublicznychDyrektor Biura39691 4245102, fax 91 4245104

  • Miszczuk RafałBiuro Rady MiastaPełnomocnik ds. Wyborów Dyrektor Biura10791 4245229

  • Myłka AndrzejMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejDyrektor2128 91 4223530, 91 4245182

  • Nawacka-Górzeńska AnnaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaDyrektor Biura11391 4245739, fax  91 4224771, 91 4221055

  • Pudło-Żylińska DorotaWydział KsięgowościDyrektor Wydziału11891 4245395, fax 91 4245854, 91 4233931

  • Rabińska WiesławaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejDyrektor Wydziału27191 4245559, 91 4245585

  • Rogaś LidiaWydział OświatyDyrektor Wydziału30191 4245643

  • Siwecki LeszekDoradcy PM poza strukturą WydziałówDoradca PM165A

  • Słodkowska EwaBiuro Obsługi UrzęduDyrektor Biura3160 91 4231691, 91 4245312

  • Stala JarosławBiuro Inwestycji i Remontów OświatowychDyrektor Biura337B 91 4351271

  • Stankiewicz AgataWydział KulturyDyrektor Wydziału34791 4245651, 91 4224612

  • Stempiński SzczepanDoradcy PM poza strukturą WydziałówDoradca Prezydenta Miasta ds. bezpieczeństwaDoradca PM11391 4245201

  • Szczyrski PawełBiuro ds. Organizacji PozarządowychDyrektor Biura335Ł91 4245100

  • Śmiecińska BeataBiuro Nadzoru WłaścicielskiegoDyrektor Biura591 4245853

  • Wachowicz PiotrBiuro Prezydenta MiastaDyrektor Biura168C91 4245020

  • Wacinkiewicz DanielDoradcy PM poza strukturą WydziałówDoradca PM11391 4245201

  • Wnuk WojciechBiuro Geodety MiastaGeodeta Miasta249Gfax 91 4245552, 91 4245524, 91 4231292

  • Żyliński JanuszWydział Informatykip.o. Dyrektor Wydziału235 - 20791 4245703

  • Balbuza MarcinWydział SportuZastępca Dyrektora Wydziału91 4245175

  • Baran AgataWydział OświatyZastępca Dyrektora Wydziału36191 4245653

  • Belina AgnieszkaWydział Inwestycji MiejskichZastępca Dyrektora149F91 4245496

  • Bondar JarosławWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejArchitekt Miasta - Zastępca Dyrektora 20391 4245892

  • Ciemniak AdamWydział Spraw SpołecznychZastępca Dyrektora336Dfax 91 4245671, 91 4245669, 91 4245672

  • Ciszewska AleksandraWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaZastępca Dyrektora Wydziału1691 4245630

  • Dąbrowska-Mastalerz MałgorzataWydział Inwestycji MiejskichZastępca Dyrektora149C91 4245496

  • Dymek MarekWydział InformatykiPełnomocnik Prezydenta ds. Społeczeństwa InformacyjnegoZastępca Dyrektora Wydziału235 - 20891 4245719

  • Frankowska AnnaBiuro Obsługi InteresantówZastępca Dyrektora Biura3991 4245069

  • Frąckowiak-Mosiężny MariolaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejZastępca Dyrektora Wydziału27391 4245577

  • Głowacka ElżbietaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejZastępca Dyrektora Wydziału27291 4245559, 91 4245585

  • Gonerko PiotrBiuro Obsługi InteresantówZastępca Dyrektora Biura5891 4245268

  • Hańczewska DianaWydział Inwestycji MiejskichZastępca Dyrektora149G 91 4223178, 91 4245496

  • Jaśkowiak AnnaBiuro Obsługi InteresantówZastępca Dyrektora Biura5691 4245606

  • Kacprzyk KlaudiaWydział Zarządzania Finansami MiastaZastępca Dyrektora Wydziału319B91 4245374

  • Kaczmarczyk MichałBiuro Prezydenta MiastaPełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Systemu Zarządzania JakościąZastępca Dyrektora Biura16991 4245020

  • Kimber JadwigaWydział KulturyZastępca Dyrektora34591 4245651, 91 4224612

  • Kozanecka DorotaBiuro StrategiiZastępca Dyrektora40991 4245813

  • Lejk AndrzejWydział Kontroli i Audytu WewnętrznegoZastępca Dyrektora Wydziału335G91 4245852, tel./fax  91 4220154

  • Litwiński ArkadiuszBiuro StrategiiZastępca Dyrektora411 91 4351281

  • Matejski DariuszWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaZastępca Dyrektora Wydziału19 91 4223425, 91 4245630

  • Michalski KrzysztofBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZastępca Dyrektora Biura114fax  91 4224771, 91 4245753

  • Miluch BartłomiejBiuro ds. Zamówień PublicznychZastępca Dyrektora Biura39791 4245102

  • Pobikrowska EwaWydział KsięgowościZastępca Dyrektora Wydziału11791 4245403

  • Potrykus  IwonaWydział OświatyZastępca Dyrektora 30191 4245643

  • Radziwon JoannaWydział KsięgowościZastępca Dyrektora Wydziału11891 4245126

  • Sandej MałgorzataSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńZastępca Dyrektora24 91 4427144

  • Sroczyński RomanMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejZastępca Dyrektora2130 91 4223530, 91 4245182

  • Sumisławski AndrzejMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejZastępca Dyrektora336W91 4245314

  • Szarafiński WłodzimierzWydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony LudnościZastępca Dyrektora Wydziału34391 4245110

  • Szychowska BeataWydział OrganizacyjnyZastępca Dyrektora WydziałuP14191 4245278

  • Śniady MarcinWydział Podatków i Opłat LokalnychZastępca Dyrektora Wydziału3 91 4223169, 91 4245363

  • Waszak MałgorzataWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościZastępca Dyrektora Wydziału31191 4245528

  • Zimmer JolantaBiuro Obsługi InteresantówZastępca Dyrektora BiuraFilia/07 91 4629605, wew. 1300

  • Żbikowska AnnaUrząd Stanu CywilnegoZastępca Kierownika USC218A 91 4351240

  • Bartanowicz KatarzynaBiuro PrawneKierownik Biura39291 4245782

  • Gwiazdowska MałgorzataBiuro Miejskiego Konserwatora ZabytkówMiejski Konserwator Zabytków2091 4245654

  • Jurczak KatarzynaBiuro Spadków i Mienia Skarbu Państwap.o. Kierownika Biura41291 4245911

  • Kaczmarek LonginaBiuro Miejskiego Rzecznika KonsumentówMiejski Rzecznik Konsumentów16fax  91 4223779, 91 4245135, 91 4245217

  • Kalina-Dzwonkowska AnnaBiuro Informacji PublicznejKierownik Biura17A 91 4351270

  • Sieradzki AndrzejStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny ZachódNaczelnik Oddziału 91 4427636

  • Sygit UrszulaBiuro ds. Ochrony Informacji NiejawnychPełnomocnik ds. Ochrony Informacji NiejawnychKierownik Biura23191 4245695, 91 4224865

  • Bargiel MałgorzataStraż MiejskaKomenda Główny Księgowy 91 4427616

  • Bilicki ArkadiuszStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny PrawobrzeżeZastępca Naczelnika Oddziału 91 4427634

  • Biwan BarbaraStraż MiejskaReferat Ruchu DrogowegoKierownik Referatutel./fax  91 4427612

  • Bolek TadeuszStraż MiejskaReferat Dyżurnych (SM-DTM)Kierownik Referatu 91 4427603

  • Dolot KrzysztofStraż MiejskaReferat Wodny Kierownik Referatu 91 4427600/601, fax  91 4427629

  • Kosior LesławStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny ŚródmieścieNaczelnik Oddziału 91 4427624

  • Kromski GrzegorzStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny PrawobrzeżeNaczelnik Oddziału 91 4427634

  • Marzec RobertStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny Północ Naczelnik Oddziału 91 4427632

  • Mełech GrzegorzStraż MiejskaReferat Gospodarczo - Zaopatrzeniowy p.o. Kierownik Referatu 91 4427630

  • Ogrodniczak TadeuszStraż MiejskaReferat Dyżurnych (SM-DTM)Zastępca Kierownika Referatu 91 4427603

  • Panecki AndrzejStraż MiejskaReferat Wykroczeń Kierownik Referatu, Stanowisko ds. BHP i PPOŻ.tel./fax  91 4427621

  • Piechowiak ArkadiuszStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny ŚródmieścieZastępca Naczelnika Oddziału 91 4427624

  • Woźniak MagdalenaStraż MiejskaReferat Profilaktyki Kierownik Referatu 91 4427623

  • Żywczyńska AngelikaStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny Północ Zastępca Naczelnika Oddziału 91 4427632

  • Bajsarowicz JoannaWydział KsięgowościStanowiska ds. windykacji należności majątkowych gminyKierownik Referatu13891 4245412

  • Balcer AleksanderMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Baz Danych Zasobu Geodezyjnego i KartograficznegoKierownik Pracowni2147 91 4351247

  • Batko KatarzynaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. ewidencjonowania zasobu nieruchomościKierownik Referatu244A91 4245775

  • Borko-Niemiro IrenaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejZespół Organizacyjno-AdministracyjnyKierownik Zespołu213291 4245183

  • Charęza MarcinWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. organizacji ruchuKierownik Referatu2291 4245614

  • Chechelska KatarzynaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychKierownik Referatu12A 91 4427154

  • Chłap DanutaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychKierownik Referatu24391 4245620

  • Chmielewska AleksandraMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejGłówny Księgowy212791 4245197

  • Chorąży BartoszWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatku od środków transportowych, Opłaty Skarbowej i ZabezpieczeńKierownik Referatu691 4245380

  • Cichecka SylwiaWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Terenowo-PrawnychKierownik Referatu149M91 4245488

  • Cichoń KrystynaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ŚródmieścieKierownik Referatu26191 4245568

  • Ciszewski MarekWydział OświatyReferat Programów Wspierających Kierownik Referatu 35191 4245787

  • Czasnojć MariuszPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoStarszy Inspektor - Kierownik00891 4245151

  • Dobrowolska DorotaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat PrawobrzeżeKierownik Referatu20991 4245571

  • Dołgoszyja DariuszBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Programowania Rozwoju i Systemów InformatycznychKierownik Zespołu10891 4245741

  • Frąckiewicz JanuszWydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony LudnościStanowisko ds. Zarządzania KryzysowegoGłówny Specjalista34391 4245110

  • Frydrychowicz IwonaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Orzecznictwa i Kontroli PodatkowejKierownik Referatu1091 4245763

  • Haraburda JolantaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńBiuro Obsługi InteresantaKierownik Referatu12A 91 4427120

  • Hofman AgnieszkaBiuro Inwestycji i Remontów OświatowychReferat ds. budżetu, planowania inwestycji, przygotowania i zawierania umówKierownik Referatu35391 4245232

  • Jakubiak vel Wojtczak RenataWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ds. Architektury i Urbanistyki: Śródmieście-PrawobrzeżeKierownik Referatu25591 4245582

  • Jakubik-Podolska SylwiaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychKierownik Referatu Przekształceń Własnościowych23491 4245683

  • Jankowski GrzegorzWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. SłużebnościKierownik Referatu337L91 4245522

  • Kałużniak AndrzejMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział TechnicznyKierownik DziałuP09891 4245039

  • Kamińska AgataMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział Zaopatrzenia i TransportuKierownik Działu336S 91 4351160

  • Klimek SławomirWydział InformatykiReferat OprogramowaniaKierownik Referatu235 - 31191 4245722, 91 4245720, 91 4245723

  • Klocek-Kowalska HalinaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat PółnocKierownik Referatu264A91 4245583

  • Konczalska ŻanetaWydział KsięgowościReferat Rozliczeń FinansowychKierownik Referatu125A91 4245413

  • Kopocińska JolantaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób prawnychKierownik Referatu1891 4245851

  • Kordus EwaBiuro StrategiiKierownik41491 4245617

  • Kosmowski BogdanBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaKierownik Zespołu10191 4245740

  • Kotarska MariaBiuro ds. Ochrony Informacji NiejawnychGłówny Specjalista23091 4245696

  • Kotiasz WaldemarMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejZespół InformatycznyKierownik Zespołu211691 4245188

  • Krakowiecka MałgorzataSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnychp.o. Kierownik Referatu12A 91 4427121

  • Królikowska AgnieszkaWydział OrganizacyjnyReferat Kadr i SzkoleniaKierownik Referatu14691 4245241

  • Księżopolski RafałWydział Zarządzania Finansami MiastaReferat ds. Funduszy PomocowychKierownik Referatu319C91 4245081

  • Kurzawa KrystynaWydział Inwestycji MiejskichStanowiska ds. inwestycji oświatowych i sportowychKierownik Referatu149B91 4245494

  • Lasek MagdalenaBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejKierownik Referatu45B91 4245864

  • Lipczyńska IwonaWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaKierownik Referatu149J91 4245497

  • Łabaziewicz IwonaBiuro Prezydenta MiastaReferat ds. Obsługi Narad Prezydenta i Kontroli ZarządczejKierownik Referatu16891 4245236

  • Łabno IlonaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny PółnocKierownik Zespołu20191 4245745

  • Łukasiewicz MonikaBiuro Geodety MiastaReferat Administracji GeodezyjniejKierownik Referatu249D91 4245541

  • Majdańska  JoannaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichKierownik Referatu6291 4245937

  • Makay WiesławBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół KomunikacjiKierownik Zespołu20391 4245742

  • Maniszewska RenataWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. systemu gospodarowania odpadamiKierownik Referatu5091 4245162

  • Matulka SylwesterMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejKierownik Pracowni213391 4245185

  • Matusiak RenataWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. MieszkalnictwaKierownik Referatu31791 4245451

  • Mirek BożenaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Opłaty za Gospodarowanie Odpadami KomunalnymiKierownik Referatu47 91 4351211

  • Mirkiewicz ZofiaWydział Spraw SpołecznychZespół ds. Osób NiepełnosprawnychKierownik Zespołu6191 4245670

  • Mroczkowska JoannaWydział Egzekucji AdministracyjnejReferat nr 2 ds. rejonów egzekucyjnychKierownik Referatu3691 4245810

  • Narożna AlicjaWydział Spraw SpołecznychZespół ds. Polityki Rodzinnej i SenioralnejKierownik Zespołu336J91 4245821

  • Nuckowska AnnaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ZachódKierownik Referatu20491 4245574

  • Oleszczuk-Iber MarzenaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. Sprzedaży lokaliKierownik Referatu32891 4245767

  • Pawłowski WiesławPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoStarszy Inspektor - Kierownik00891 4245151

  • Porożyńska-Dołgoszyja AnnaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny PrawobrzeżeKierownik Zespołu10491 4245746

  • Ramza MaciejMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejBiuro obsługi ZUDPKierownik Biura113AE 91 4351248

  • Rogacka AlicjaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychKierownik Referatu23 91 4351190

  • Rydz KatarzynaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Świadczeń Rodzinnych i AlimentacyjnychKierownik Referatu

  • Rzymska-Satkiewicz EwaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ds. Architektury i Urbanistyki: Zachód-PółnocKierownik Referatu24791 4245575

  • Schulz AgnieszkaWydział InformatykiReferat Wsparcia UżytkownikówKierownik Referatu235 - 21291 4245708

  • Sobieraj BeataWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychKierownik Referatu12391 4245397, fax  91 4220685

  • Sokołowska AnnaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny ZachódKierownik Zespołu20891 4245744

  • Sotek DanutaMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział KsięgowościGłówna Księgowa336Y 91 4351150

  • Stępień BarbaraWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. Ochrony ŚrodowiskaKierownik Referatu1091 4245633

  • Strombek EwaBiuro Geodety MiastaReferat Katastru Nieruchomości, Geodezji i Kartografiip.o. Kierownika Referatu249B91 4245266

  • Strzelczak AnnaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. gospodarki komunalnejKierownik Referatu12A91 4245459

  • Styrczula KlaudiaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizKierownik Referatu224A91 4245040

  • Szabelska AleksandraMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Baz Danych Zasobu Geodezyjnego i KartograficznegoZastępca Kierownika Pracowni214791 4245198

  • Szczygieł LeonardaWydział KsięgowościReferat Księgowości GłównejKierownik Referatu133A91 4245394

  • Szerniewicz-Kwas AngelikaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Planu PortuKierownik Zespołu10691 4245751

  • Szmyd UrszulaWydział OrganizacyjnyReferat Skarg i WnioskówKierownik Referatu1391 4245243

  • Szynkowska EwaWydział InformatykiReferat Portali InformacyjnychKierownik Referatu235 - 31091 4245776

  • Taraciński PrzemysławWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat Regulacji Stanów Prawnych, Wywłaszczeń i OdszkodowańKierownik Referatu337K91 4245889

  • Taudul BożenaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiKierownik Referatu6291 4245940

  • Wojciechowska BarbaraWydział InformatykiReferat ProjektówKierownik Referatu235 - 20991 4245030

  • Wolniak JolantaMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział Administracyjno-GospodarczyKierownik DziałuP0491 4245037

  • Zaworska KrystynaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Katastru NieruchomościKierownik Pracowni211991 4245179

  • Zdonek JerzyWydział Egzekucji AdministracyjnejReferat nr 1 ds. rejonów egzekucyjnychKierownik Referatu3691 4245810

  • Żołnowska AnnaWydział KsięgowościReferat Wynagrodzeń i Rozliczeń Świadczeń PracowniczychKierownik Referatu33491 4245376, 91 4233458, fax 91 4245861

  • Andryszewska MałgorzataWydział KulturySekretariat WKGłówny Specjalista346fax 91 4245650, 91 4245651, 91 4224612

  • Arciszewska MarzenaBiuro Rady MiastaSekretariat BRMGłówny Specjalista10791 4245229

  • Bachorska MałgorzataWydział Podatków i Opłat LokalnychSekretariat WPiOLPodinspektor491 4245058, fax 91 4245408

  • Bartczak NataliaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńSekretariat SCŚInspektor25 91 4427100

  • Bartnik KrzysztofBiuro Spadków i Mienia Skarbu PaństwaSekretariat Podinspektor41391 4245911

  • Bebawe MagdalenaBiuro StrategiiSekretariat BSGłówny Specjalista411 91 4351164, fax  91 4351165

  • Bielicz JoannaWydział Egzekucji AdministracyjnejSekretariat WEAPodinspektor38fax  91 4233479, 91 4245799

  • Burzyńska SylwiaBiuro ds. Organizacji PozarządowychSekretariat BOPPodinspektor335L91 4245105

  • Choziak EwaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejSekretariat WUiABInspektor271Afax 91 4245586, 91 4245559, 91 4245585

  • Ciechanowicz MagdalenaWydział Podatków i Opłat LokalnychSekretariat WPiOLGłówny Specjalista4fax 91 4245408, 91 4223169, 91 4245363

  • Dominiak-Górska EwaBiuro Miejskiego Konserwatora ZabytkówGłówny Specjalista20fax  91 4351154, 91 4351172

  • Drabik MonikaBiuro ds. Zamówień PublicznychSekretariat BZPPodinspektor39791 4245102

  • Dymkowska SylwiaBiuro Miejskiego Rzecznika KonsumentówInspektor1691 4245135, 91 4245217

  • Gadomska-Kowalewska KatarzynaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiSekretariat WZIONPodinspektor22291 4245621, fax  91 4351289

  • Gąsior IzabelaWydział OrganizacyjnySekretariat Prezydenta MiastaGłówny Specjalista17291 4245204

  • Gierszyn AlicjaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościStanowisko ds. obsługi organizacyjno-biurowej i systemu "Rejestr"Inspektor310fax 91 4245548, 91 4245528

  • Jachimowicz MonikaWydział OrganizacyjnySekretariat Sekretarza MiastaGłówny Specjalista11591 4245200, fax  91 4222340

  • Kicińska AgnieszkaStraż MiejskaKomenda Stanowisko ds. sekretariatu; Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych 91 4427613, fax  91 4427615

  • Konieczna KatarzynaBiuro Prezydenta MiastaSekretariat BPMPodinspektor168C91 4245020

  • Kosmala ElżbietaWydział Inwestycji MiejskichSekretariat WIMInspektor149E 91 4223178, fax  91 4553609, 91 4245496

  • Kozłowska LucynaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościStanowisko ds. obsługi organizacyjno-biurowej i systemu "Rejestr"Inspektor6291 4245976

  • Lachowska JoannaWydział OrganizacyjnySekretariat Z-cy Prezydenta MiastaGłówny Specjalista10391 4245208, 91 4223927, fax  91 4230806

  • Laskowska-Boka AnnaWydział InformatykiSekretariat WInfGłówny Specjalista235 - 20691 4245700, tel./fax  91 4224692

  • Lewandowska-Felisiak MartaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejSekretariat WUiABInspektorfax 91 4245586, 91 4245559, 91 4245585

  • Maculewicz DariaWydział KsięgowościSekretariat Skarbnika MiastaPodinspektor11891 4245212

  • Majchrowska EwaWydział OrganizacyjnySekretariat Z-cy Prezydenta MiastaGłówny Specjalista16591 4245050, fax  91 4221129

  • Mazaraki-Nurek AnnaWydział Kontroli i Audytu WewnętrznegoSekretariat WKiAWPodinspektor335F91 4245852, tel./fax  91 4220154

  • Nowak ElżbietaWydział Spraw SpołecznychSekretariat WSSInspektor336E91 4245672, 91 4220069, fax 91 4245671

  • Olędzka AlicjaWydział SportuSekretariat WSInspektor38591 4245175

  • Pałasz-Łopata ArlenaWydział KsięgowościSekretariat WKsGłówny Specjalista11891 4245395, fax 91 4245854, 91 4233931

  • Paśnicka DorotaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaSekretariat BPPMStarszy Specjalista11091 4245739, fax  91 4224771, 91 4221055

  • Piotrowska NataliaBiuro Obsługi UrzęduStanowisko ds. organizacyjnych i rozliczeńPodinspektor3159 91 4231691, 91 4245312, fax  91 4231609

  • Przygocka MałgorzataBiuro Inwestycji i Remontów OświatowychSekretariat BIiROPodinspektor337Cfax 91 4245534, 91 4351271

  • Rytlewska KatarzynaWydział OrganizacyjnySekretariat Z-cy Prezydenta MiastaGłówny Specjalista103fax  91 4230806, 91 4351100

  • Sander KamilaWydział Zarządzania Finansami MiastaSekretariat WZFMPodinspektor31991 4245372

  • Siniecka MartaPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoSekretariat PINBInspektor00991 4245578

  • Skwarczyńska JolantaBiuro PrawneSekretariat BPInspektor39291 4245758

  • Skwark AgnieszkaBiuro StrategiiGłówny Specjalista40491 4245819

  • Staszak MonikaWydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony LudnościSekretariat WZKiOLGłówny Specjalista34291 4245110, fax 91 4245690, 91 4225593

  • Stąpała IzabelaBiuro ds. Organizacji PozarządowychSekretariat BOPPracownik II stopnia335Ltel./fax 91 4245099

  • Suszczyńska KarolinaWydział OświatySekretariat WOśPodinspektor30291 4245643

  • Szeszko LucynaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejSekretariat MODGiKSpecjalista ds. techniczno-biurowych212691 4245182

  • Szpinda BarbaraUrząd Stanu CywilnegoSekretariat USCInspektor21891 4245254

  • Sztark-Nosal IwonaBiuro PrawneSekretariat BPInspektor392fax 91 4245760, 91 4245759

  • Szust MałgorzataWydział OrganizacyjnySekretariat WOGłówny Specjalista140 91 4223489, 91 4245250

  • Szymańska EwaBiuro Obsługi InteresantówSekretariat BOIInspektor57 91 4230232, fax 91 4245282, 91 4245267

  • Szynert-Błądek AnetaWydział OrganizacyjnySekretariat Z-cy Prezydenta MiastaGłówny Specjalista16991 4245209

  • Świderska MagdalenaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaSekretariat WGKiOŚInspektor16 91 fax 4245627, 91 4245630

  • Towarnicka AgnieszkaBiuro Obsługi UrzęduStanowisko ds. organizacyjnych i rozliczeńPodinspektor3159

  • Tymińska AgnieszkaBiuro Obsługi InteresantówSekretariat BOIPodinspektor5791 4245350, 91 4224876

  • Wudajko AnnaBiuro Geodety MiastaSekretariat BGMInspektor249Ffax 91 4245552, 91 4245524, 91 4231292

  • Zakrzewska AleksandraWydział KsięgowościSekretariat Skarbnika MiastaPodinspektor11891 4245212

  • Zielaskowska JoannaMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejSekretariat MJOGSpecjalista336W91 4245314

  • Abramowska IwonaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńStanowiska ds. Postępowań AlimentacyjnychGłówny Specjalista30 91 4427125

  • Adamczyk HalinaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ds. Architektury i Urbanistyki: Śródmieście-PrawobrzeżeGłówny Specjalista25391 4245570

  • Adamczyk MonikaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiInspektor6291 4245953

  • Adamowska NataliaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny SpecjalistaFilia/20 91 4629603, wew. 1307

  • Adamowski DariuszWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychGłówny Specjalista244 91 4351295

  • Agacińska MonikaWydział KsięgowościReferat ds. windykacji należności cywilnoprawnych i nieopodatkowanych publicznoprawnych gminyPodinspektor13591 4245055, 91 4351207

  • Agaciński MaciejWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaAlert MiejskiGłówny Specjalista54 91 4351208

  • Aleksandruk-Dutkiewicz AgnieszkaKancelaria Adwokacka Igor FrydrykiewiczAdwokat38291 4245791

  • Andrałojć RenataWydział OrganizacyjnyReferat Kadr i SzkoleniaGłówny Specjalista14791 4245238

  • Andruszkiewicz MagdalenaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejPion Architekta MiastaPodinspektor202 91 4351121

  • Andrzejczak BartoszWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat PrawobrzeżeInspektor25891 4245138

  • Angrot-Glińska MałgorzataWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychGłówny Specjalista24091 4245420

  • Antkowiak AgnieszkaWydział OświatyReferat Ekonomiczno-FinansowyGłówny Specjalista36291 4245691

  • Arcisz KrystynaWydział Inwestycji MiejskichStanowisko ds. Rozliczeń InwestycjiInspektor150D91 4245490

  • Arent MarcinWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychInspektor1991 4245382

  • Arent RenataBiuro Prezydenta MiastaReferat ds. Organizacji i Współpracy Międzynarodowej Główny Specjalista10591 4245078

  • Augustyniak MartaWydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor2591 4245825

  • Baj MałgorzataWydział Inwestycji MiejskichStanowiska ds. inwestycji oświatowych i sportowychGłówny Specjalista152A 91 4351229

  • Balcer-Andreasik MałgorzataWydział Egzekucji AdministracyjnejStanowisko ds. orzecznictwa egzekucyjnegoPodinspektor3791 4245809

  • Banaszek MarekWydział Inwestycji MiejskichStanowisko ds. Inwestycji KomunalnychGłówny Specjalista14991 4245487

  • Baradziej GrzegorzWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat PółnocGłówny Specjalista26691 4245563

  • Baran JoannaStraż MiejskaReferat Kontroli, Analiz i Gospodarki Mandatowej 91 4427609

  • Baranowska JagodaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ZachódPodinspektor20791 4245131

  • Barszczewska MałgorzataBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaStarszy Asystent00291 4245748

  • Barszczuk MarlenaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat Regulacji Stanów Prawnych, Wywłaszczeń i OdszkodowańGłówny Specjalista337J91 4245876

  • Bartkowska AgataWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaInspektor149Ł91 4245493

  • Bartoszewicz MałgorzataBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichPodinspektorFilia/20 91 4629603, wew. 1307

  • Batogowski KonradBiuro Obsługi InteresantówStanowisko ds. zgromadzeń i społeczeństwa informacyjnegoInspektor3091 4245328

  • Baziuniak AnetaBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejRoboty Publiczne4291 4245327

  • Bąbolewski StanisławWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychGłówny Specjalista131 91 4351222

  • Bąk  AgnieszkaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPodinspektor 62

  • Bąk MałgorzataWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychGłówny Specjalista131 91 4351221

  • Bednarek HalinaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. Ochrony ŚrodowiskaGłówny Specjalista791 4245631

  • Bednarski PiotrWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejPion Architekta MiastaInspektor202 91 4351122

  • Bednarz AnnaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejPion Architekta MiastaInspektor20291 4245054

  • Bednarz ElizaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ŚródmieścieInspektor26091 4245560

  • Belnik MagdalenaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Świadczeń Rodzinnych i AlimentacyjnychPodinspektor7 91 4427118

  • Bembenek MonikaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. organizacji ruchuInspektor21 91 4351185

  • Bendig-Wielowiejska AgnieszkaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Opłaty za Gospodarowanie Odpadami KomunalnymiPodinspektor47,48 91 4351239

  • Bendykowska ElżbietaBiuro Nadzoru WłaścicielskiegoGłówny Specjalista491 4245868

  • Benewiat AleksandraMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Baz Danych Zasobu Geodezyjnego i KartograficznegoGeodeta214791 4245198

  • Bera BartoszWydział Zarządzania Finansami MiastaReferat ds. Funduszy PomocowychGłówny Specjalista32591 4245471

  • Bernat MonikaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaGłówny Specjalista2791 4245610

  • Bętkowska BeataBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejGłówny Specjalista4291 4245693

  • Białoń JoannaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichRoboty PubliczneFilia/20 91 4629602, wew. 1306

  • Bielecki PiotrStraż MiejskaReferat Wykroczeń 91 4427622

  • Biełuś WiolettaWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychGłówny Specjalista12191 4245400

  • Bień KamilaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychPodinspektor3091 4245872

  • Bil-Modranka MałgorzataWydział Zarządzania Finansami MiastaReferat ds. Funduszy PomocowychGłówny Specjalista318A91 4245289

  • Bilik AnnaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychGłówny Specjalista33191 4245071

  • Bindulska MartaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatku od środków transportowych, Opłaty Skarbowej i ZabezpieczeńInspektor891 4245368

  • Binkowska LidiaMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział Zaopatrzenia i TransportuGłówny Specjalista336R91 4245309

  • Bińkowska MartaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaStarszy Projektant 10291 4245737

  • Bloma AnnaMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział TechnicznyStarszy referentP09491 4245801

  • Błachowiak IrenaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. gospodarki komunalnejGłówny Specjalista 1891 4245593

  • Bobrowska AgnieszkaWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychPodinspektor12291 4245398

  • Bobrowska JolantaBiuro Obsługi InteresantówStanowisko ds. uprawnień transportowychGłówny Specjalista3191 4245604

  • Bochenek JolantaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejStarszy Geodeta214391 4245794

  • Bocian JolantaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. MieszkalnictwaGłówny Specjalista317A91 4245415

  • Bogdanowicz AnnaWydział KsięgowościReferat ds. windykacji należności cywilnoprawnych i nieopodatkowanych publicznoprawnych gminyPodinspektor13591 4245055, 91 4351207

  • Bogusz AgnieszkaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiRoboty Publiczne 5291 4245857

  • Boguszewska KarolinaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichPodinspektorArchiwum BOI91 4245330

  • Bojanowska MonikaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. systemu gospodarowania odpadamiGłówny Specjalista53 91 4351244

  • Bojanowski ŁukaszWydział InformatykiAdministratorzy sieci komputerowejGłówny Specjalista235 - 31091 4245888

  • Bojaruniec KatarzynaWydział OrganizacyjnyPion OrganizacyjnyGłówny Specjalista14391 4245249

  • Bojek AnnaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychPodinspektor24291 4245768

  • Bonikowska JoannaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. gospodarki komunalnejGłówny Specjalista1391 4245173

  • Bonowicz ReginaMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział Zaopatrzenia i TransportuInspektor336R91 4245122

  • Borak JolantaBiuro Obsługi UrzęduStanowisko ds. obsługi archiwumInspektorP07891 4245299

  • Borkowska KamilaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Baz Danych Zasobu Geodezyjnego i KartograficznegoMłodszy Geodeta214791 4245198

  • Borodeńko ZdzisławaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychInspektor2991 4245367

  • Borowiec-Bartoszewicz AleksandraWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Terenowo-PrawnychInspektor150I91 4245475

  • Borowska MartaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizPodinspektor227A91 4245518

  • Borysewicz AnnaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny PółnocStarszy Asystent 20591 4245750

  • Borysewicz AnnaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychStarszy Inspektor 91 4605891

  • Borzuchowska MałgorzataBiuro ds. Organizacji PozarządowychGłówny Specjalista335U 91 4351141

  • Borzym AgnieszkaWydział Podatków i Opłat LokalnychPodinspektor2891 4245366

  • Bożek MartaWydział Zarządzania Finansami MiastaReferat ds. Funduszy PomocowychGłówny Specjalista32691 4245814

  • Brach GrzegorzBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichPodinspektor5191 4245274

  • Braun MartaBiuro Prezydenta MiastaReferat ds. Obsługi Narad Prezydenta i Kontroli ZarządczejGłówny Specjalista168 91 4351206

  • Bresler DariuszWydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor3391 4245082

  • Brodowicz AdriannaBiuro Prezydenta MiastaReferat ds. Obsługi Narad Prezydenta i Kontroli ZarządczejGłówny Specjalista16891 4245022

  • Broszczak AgataBiuro Obsługi UrzęduStanowisko ds. obsługi archiwumGłówny SpecjalistaP008 91 4351126

  • Brożek EwaWydział OświatyReferat Programów Wspierających Inspektor35091 4245734

  • Brudkiewicz BogusławWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaAlert MiejskiGłówny Specjalista54 91 4351209

  • Brzozowska AnnaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. gospodarki komunalnejGłówny Specjalista1491 4245161

  • Budkowska DorotaWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychGłówny Specjalista131 91 4351222

  • Budnik AnnaWydział Spraw SpołecznychStanowisko ds. Polityki ZdrowotnejGłówny Specjalista336I91 4245063

  • Budny AndrzejWydział InformatykiReferat OprogramowaniaGłówny Specjalista235 - 311 91 4351261

  • Bujak KrzysztofWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. organizacji ruchuPodinspektor23 91 4351186

  • Bujel KamilaWydział Spraw SpołecznychStanowisko ds. Przeciwdziałania UzależnieniomInspektor336K 91 4351184

  • Bukowiecka MałgorzataWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Opłaty za Gospodarowanie Odpadami KomunalnymiInspektor34a 91 4351213

  • Bukowska KatarzynaBiuro ds. Organizacji PozarządowychGłówny Specjalista336A91 4245097

  • Bukowska-Karasiuk JoannaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. gospodarki komunalnejInspektor2591 4245462

  • Byczkowska AgnieszkaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatku od środków transportowych, Opłaty Skarbowej i ZabezpieczeńInspektor1691 4245365

  • Bykowska MałgorzataWydział OświatyGłówny specjalista354 91 4351259

  • Bylińska AgnieszkaWydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony LudnościStanowisko ds. Monitorowania, Prognoz i AnalizInspektor34091 4245113

  • Celmer PatrycjaWydział Spraw SpołecznychStanowiska ds. Wsparcia rodziny i Pieczy ZastępczejInspektor336M91 4245680

  • Cętka-Sobotkiewicz JolantaWydział OświatyGłówny Specjalista363A91 4245661

  • Chabińska HannaWydział Zarządzania Finansami MiastaGłówny Specjalista322 91 4351189

  • Chabowska JowitaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. ewidencjonowania zasobu nieruchomościGłówny Specjalista24591 4245468

  • Chałaj KingaUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. archiwizacji aktów stanu cywilnegoPodinspektor21391 4245258, 91 4245277

  • Chmiel SylwiaBiuro Prezydenta MiastaReferat ds. Organizacji i Współpracy Międzynarodowej Główny Specjalista6A 91 4351158

  • Chmielewski TadeuszMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejGłówny Specjalista213991 4245189

  • Chober JanuszWydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor3291 4245811

  • Chodyniecka IwonaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat Regulacji Stanów Prawnych, Wywłaszczeń i OdszkodowańInspektor337F91 4245444

  • Chodyniecka KarolinaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. Sprzedaży lokaliPodinspektor30791 4245769

  • Chojnacka-Kurz InezWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychInspektor1991 4245382

  • Chrost-Cielecka GrażynaPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoInspektorP1491 4245156

  • Chudoment AlicjaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat PółnocPodinspektor26491 4245134

  • Chyżyńska Ewa Biuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPodinspektor6291 4245983

  • Ciastek KatarzynaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejBiuro obsługi ZUDPGeodeta109G91 4245199

  • Cichy CezaryWydział KulturyStanowisko ds. miejskich instytucji kulturyGłówny Specjalista348A91 4245910

  • Ciesielska DorotaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizInspektor22891 4245545

  • Cieszkowska-Cieśnik DorotaWydział KulturyStanowisko ds. finansowychGłówny Specjalista34491 4245652

  • Cieślak JoannaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Świadczeń Rodzinnych i AlimentacyjnychInspektor7 91 4427118

  • Ciochoń JacekWydział SportuReferat SportuGłówny Specjalista38691 4245665

  • Cirkosz PiotrWydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor4091 4245841

  • Cis MałgorzataWydział OświatyGłówny Specjalista35591 4245171

  • Cuber SandraWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiPracownik II stopnia Roboty Publiczne

  • Cybulska UrszulaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. Sprzedaży lokaliGłówny Specjalista31491 4245770

  • Cyza-Słomska SylwiaBiuro Prezydenta MiastaStanowisko ds. komunikacji społecznej i internetowej Podinspektor691 4245622

  • Czajkowska JoannaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ds. Architektury i Urbanistyki: Zachód-PółnocGłówny Specjalista24991 4245556

  • Czapiewska MartaBiuro Rady MiastaObsługa Komisji i WyborówGłówny Specjalista15991 4245226

  • Czarnecki DanielWydział InformatykiReferat Wsparcia UżytkownikówPodinspektor235 - 21191 4245709

  • Czarnota-Bojarska MariaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńStanowiska ds. Postępowań AlimentacyjnychInspektor30infolinia  91 4427127

  • Czarnota-Bojarska MartaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńStanowisko ds. Świadczeń rodzinnych i alimentacyjnychPodinspektor8 91 4427116

  • Czeczel AłłaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychGłówny Specjalista239A91 4245530

  • Czerniawska-Warczygłowa IrenaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychInspektor238 91 4351292

  • Czerniawski TomaszWydział InformatykiReferat Portali InformacyjnychGłówny Specjalista235 - 21291 4245036

  • Czerniec MagdalenaWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychPodinspektor131 91 4351222

  • Czernomysy MirosławaWydział Inwestycji MiejskichStanowisko ds. Organizacyjnych InwestycjiInspektor149L91 4245503

  • Czopko-Michnik RamonaWydział KulturyStanowisko ds. mecenatu nad kulturąGłówny Specjalista34891 4245090

  • Ćwirko MarlenaBiuro Obsługi InteresantówReferat Działalności GospodarczejInspektor3691 4245007

  • Dajer ŁukaszBiuro Nadzoru WłaścicielskiegoGłówny Specjalista2A91 4245426

  • Dajnowski GrzegorzStraż MiejskaReferat Dyżurnych (SM-DTM) 91 4427600/601, fax  91 4427629

  • Daszkiewicz BeataWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Opłaty za Gospodarowanie Odpadami KomunalnymiGłówny Specjalista46 91 4351179

  • Dawidowicz NataliaKancelaria Radców Prawnych Biel, Judek i wspólnicy Sp. P.Sekretariat KRPAplikant radcowski36091 4245789, fax 91 4245778

  • Dąbek AlicjaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichPodinspektor 6291 4245947

  • Dąbrowska AlicjaBiuro ds. Organizacji PozarządowychGłówny Specjalista335M91 4245915

  • Dąbrowska EwaPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoStarszy Inspektor01291 4245152

  • Dąbrowska-Szcześniewska MagdalenaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny PrawobrzeżeAsystent10391 4245817

  • Dembińska HannaWydział InformatykiReferat Wsparcia UżytkownikówOperator235 - 21291 4245728

  • Dembowska MagdalenaWydział InformatykiReferat ProjektówGłówny Specjalista235 - 21191 4245707

  • Depka-Prądzyńska WiesławaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejStarszy Geodeta213991 4245189

  • Dettlaff WojciechWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. organizacji ruchuInspektor2391 4245882

  • Dębicka MajaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. Ochrony ŚrodowiskaPodinspektor791 4245631

  • Dębska JolantaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńBiuro Obsługi InteresantaInspektorBOI-SCŚ

  • Diug JoannaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat PółnocGłówny Specjalista26691 4245563

  • Dobrowolska AnnaStraż MiejskaReferat Gospodarczo - Zaopatrzeniowy 91 4427610

  • Dobrowolski JanuszWydział Spraw SpołecznychStanowisko ds. Ekonomiczno-FinansowychInspektor336P91 4245677

  • Dobrowolski TomaszStraż MiejskaReferat Dyżurnych (SM-DTM) 91 4427600/601, fax  91 4427629

  • Dobrucka PaulaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ŚródmieściePodinspektor26291 4245835

  • Dobrzyńska MałgorzataWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychGłówny Specjalista33091 4245597

  • Domaradzka ElżbietaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ds. Architektury i Urbanistyki: Zachód-PółnocGłówny Specjalista249A91 4245533

  • Dominiak EdytaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizPodinspektor22891 4245545

  • Doroszkiewicz PiotrBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny ZachódStarszy Projektant20691 4245754

  • Dubiago AleksanderPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoStarszy Inspektor00791 4245155

  • Dubiel IwonaBiuro ds. Organizacji PozarządowychGłówny Specjalista335N91 4245109

  • Duchowski RobertBiuro Prezydenta MiastaStanowisko ds. komunikacji społecznej i internetowej Inspektor691 4245880

  • Dudczak KatarzynaWydział OświatyInspektor35591 4245638

  • Dudek ArletaBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejPodinspektor4291 4245002

  • Dudko ŁukaszWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat Regulacji Stanów Prawnych, Wywłaszczeń i OdszkodowańInspektor336B91 4245434

  • Duklas TatianaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Opłaty za Gospodarowanie Odpadami KomunalnymiGłówny Specjalista46a 91 4351202

  • Dunaj AgnieszkaBiuro Obsługi InteresantówReferat Działalności GospodarczejPodinspektor3691 4245008

  • Durdyń BarbaraWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiStanowiska ds. akt nieruchomościPracownik I stopnia6391 4245542

  • Durka AndrzejBiuro StrategiiGłówny Specjalista40891 4245092

  • Durka PawełBiuro ds. Zamówień PublicznychInspektor39591 4245355

  • Duszyńska KatarzynaWydział OświatyReferat Ekonomiczno-FinansowyInspektor359B91 4245644

  • Duszyński JaromirStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny Prawobrzeżefax  91 4427639, 91 4427633

  • Dutka KrystynaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat Regulacji Stanów Prawnych, Wywłaszczeń i OdszkodowańGłówny Specjalista337D91 4245445

  • Dybicz GrzegorzWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ZachódGłówny Specjalista20591 4245566

  • Dziedzic AlicjaWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaGłówny Specjalista150F91 4245478

  • Dziedzic RenataWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychPracownik II stopnia wykonujący zadania w ramach robót publicznych1991 4245382

  • Dzierżycka GrażynaBiuro Obsługi InteresantówReferat Działalności GospodarczejInspektor3391 4245608

  • Dzikowska  MalwinaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychInspektor31

  • Dzionek WojciechMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział TechnicznyStarszy Konserwator do sieci Telekomunikacyjnej1191 4245301

  • Engel-Araźna WiolettaBiuro ds. Organizacji PozarządowychGłówny Specjalista335N91 4245114

  • Fabiś Anna Wydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejPion Architekta MiastaPodinspektor202 91 4351121

  • Falarz PiotrMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział TechnicznyInspektor1191 4245302

  • Falenczyk JózefaUrząd Stanu Cywilnegopracownik interwencyjny21391 4245277

  • Falkowska EmiliaWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychPodinspektor130 91 4351214

  • Fałdasz MartynaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejPodinspektor25991 4245561

  • Federowicz EwaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejInspektor26891 4245558

  • Felsztyńska IlonaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. gospodarki komunalnejGłówny Specjalista2691 4245602

  • Ferenc Jolanta Wydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiStanowiska ds. akt nieruchomościPracownik interwencyjny II stopnia6391 4245542

  • Filiks ElżbietaBiuro Obsługi InteresantówReferat Działalności GospodarczejGłówny Specjalista3891 4245611

  • Filip-Karpowicz SylwiaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. ewidencjonowania zasobu nieruchomościInspektor24691 4245784

  • Filipek IzabelaBiuro Geodety MiastaReferat Administracji GeodezyjniejGłówny Specjalista25091 4245538

  • Fischer MarlenaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaInspektor51 91 4351192

  • Fiszer MariaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychGłówny Specjalista24091 4245846

  • Fiszer-Figiel  KatarzynaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPodinspektor6291 4245270

  • Fiuk-Dymek ZofiaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny ŚródmieścieGłówny Projektant20691 4245743

  • Florczak MartaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychInspektor241 91 4351196

  • Folta RenataBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista3991 4245986

  • Frankowska EwelinaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Katastru NieruchomościStarszy referent2123

  • Frączek BognaUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. rejestracji urodzeńGłówny Specjalista21291 4245252

  • Fronczek BeataWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatku od środków transportowych i Opłaty SkarbowejPodinspektor9 91 4351274

  • Furmańczyk DorotaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ds. Architektury i Urbanistyki: Zachód-PółnocGłówny Specjalista24891 4245569

  • Futyma DariuszWydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor4291 4245216

  • Gabinowska JoannaBiuro ds. Organizacji PozarządowychGłówny Specjalista335M91 4245914

  • Gach KrzysztofBiuro Miejskiego Rzecznika KonsumentówPodinspektor1591 4245136

  • Gackowska JoannaUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. wydawania odpisów i zaświadczeń z ksiąg stanu cywilnegoPodinspektor21391 4245277

  • Gadomska MariolaBiuro PrawneRadca Prawny38891 4245757

  • Gadomski MirosławBiuro Obsługi InteresantówStanowiska ds. szkół nauki jazdy i stacji kontroli pojazdówGłówny Specjalista24A91 4245285

  • Gaj MagdalenaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńSamodzielne Stanowisko ds. OrganizacyjnychGłówny Specjalista31 91 4427122

  • Gajewska UrszulaBiuro Geodety MiastaReferat Administracji GeodezyjniejGłówny Specjalista25291 4245507

  • Galikowska AriadnaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichPodinspektor46a91 4245342

  • Gałgańska AleksandraWydział Zarządzania Finansami MiastaGłówny Specjalista 32091 4245065

  • Gałosz EwelinaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Orzecznictwa i Kontroli PodatkowejPodinspektor1191 4245361

  • Gardocka AgnieszkaBiuro Prezydenta MiastaStanowisko ds. rozliczeń i budżetuGłówny Specjalista10A91 4245019

  • Garstecka AnnaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPodinspektor6291 4245271

  • Gawęda KrzysztofBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichInspektor6291 4245947

  • Gawron AgnieszkaWydział OrganizacyjnyReferat Kadr i SzkoleniaGłówny Specjalista14591 4245206

  • Gerc JarosławWydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor4191 4245807

  • Gerlach JulitaUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. rejestracji urodzeńGłówny Specjalista/Z-ca Kierownika USC21291 4245252

  • Giel BarbaraWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. gospodarki komunalnejGłówny Specjalista1291 4245164

  • Gierczak-Korytkowska MagdalenaBiuro Nadzoru WłaścicielskiegoGłówny Specjalista391 4245430

  • Gilewska AnnaKancelaria Radców Prawnych Biel, Judek i wspólnicy Sp. P.Radca Prawny36091 4245790

  • Głodowska AnnaWydział Inwestycji MiejskichStanowisko ds. Inwestycji KomunalnychGłówny Specjalista149A91 4245795

  • Głod-van de Sanden UrszulaWydział Inwestycji Miejskich150B

  • Głowacka AleksandraBiuro Nadzoru WłaścicielskiegoPodinspektor3 91 4351241

  • Głowacki DanielWydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor4191 4245807

  • Głowińska BożenaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ŚródmieściePodinspektor262A91 4245555

  • Godlewska TeresaWydział Inwestycji MiejskichStanowisko ds. Inwestycji KomunalnychGłówny Specjalista152A 91 4351228

  • Gogłoza BeataWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizGłówny Specjalista22791 4245509

  • Golba KrystynaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat PrawobrzeżeGłówny Specjalista25891 4245139

  • Gondek RyszardSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńBiuro Obsługi InteresantaInspektorBOI-SCŚ

  • Goryński MariuszStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny Prawobrzeżefax  91 4427639, 91 4427633

  • Gorzela AleksandraWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ZachódInspektor20591 4245566

  • Gorzycka-Cieśla AgnieszkaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńStanowisko ds. Świadczeń rodzinnych i alimentacyjnychPodinspektor10 91 4427141

  • Gozdalik IzabelaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiRoboty Publiczne Filia/20 91 4629606, wew. 1303

  • Góra JolantaKancelaria Radców Prawnych Biel, Judek i wspólnicy Sp. P.Radca Prawny36091 4245790

  • Górecka JoannaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. Ochrony ŚrodowiskaPodinspektor991 4245437

  • Górska  MałgorzataWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. systemu gospodarowania odpadamiGłówny Specjalista5391 4245454

  • Grabowska IwonaBiuro Obsługi InteresantówReferat Działalności GospodarczejGłówny Specjalista3691 4245008

  • Graczyk AlicjaWydział OrganizacyjnyReferat Kadr i SzkoleniaGłówny Specjalista14591 4245474

  • Graj EugeniuszWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaGłówny Specjalista149K 91 4351235

  • Greszta IwonaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny Specjalista5591 4245269

  • Grochecka AlicjaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. gospodarki komunalnejGłówny Specjalista12 91 4351125

  • Grochociński MarekWydział InformatykiReferat Wsparcia UżytkownikówInspektor235 - 21191 4245724

  • Gross JadwigaBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejGłówny Specjalista42 91 4351243

  • Grot WiesławaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny Specjalista6291 4245964

  • Gruber MagdalenaBiuro Obsługi InteresantówStanowisko ds. rzeczy znalezionych i repatriacji,Podinspektor29 91 4351123

  • Grucka EwaWydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony LudnościStanowisko ds. Obronnych – Rejestracja, kwalifikacja wojskowa i Akcja KurierskaGłówny Specjalista338a 91 4221429, 91 4245346

  • Grudzińska KingaWydział OświatyInspektor36591 4245150

  • Gruszka MadlenaMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejStanowisko ds. zamówień publicznychSpecjalistaP03 91 4351109

  • Grycko DamianWydział Egzekucji AdministracyjnejInspektor3291 4245082

  • Gryk AnnaBiuro Obsługi InteresantówStanowisko ds. zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowychGłówny Specjalista4491 4245603

  • Grzegorzewska PaulinaPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoStarszy Inspektor01291 4245152

  • Grzywa MariuszPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoStarszy Inspektor01291 4245152

  • Gumiński ArturWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. MieszkalnictwaGłówny Specjalista31691 4245041

  • Hadrzyński MariuszWydział InformatykiInspektor235 - 212 91 4351157

  • Hałas MonikaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatku od środków transportowych, Opłaty Skarbowej i ZabezpieczeńInspektor7

  • Haman  MichałBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichPodinspektorArchiwum BOI91 4245330

  • Hańko MarekSłużba BHP - Samodzielne stanowisko pracyGłówny Specjalista403a91 4245774

  • Haryza HonorataWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ds. Architektury i Urbanistyki: Śródmieście-PrawobrzeżePodinspektor25791 4245567

  • Hawro KamilBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPodinspektor6291 4245973

  • Herlig TomaszBiuro Inwestycji i Remontów OświatowychInspektor157 91 4351117

  • Hildebrandt LidiaBank PKO BP - Oddział 16 w Szczecinie (pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin)59 91 8312383

  • Hinc MarlenaBiuro PrawneGłówny Specjalista39191 4245762

  • Hnatkowska AgnieszkaWydział InformatykiStanowisko ds. analiz przestrzennychGłówny Specjalista235 - 31091 4245713

  • Hoffman-Urbańska AnnaBiuro StrategiiStanowisko ds. pozyskiwania inwestorówPodinspektor415 91 4351163

  • Holka GrzegorzAdministrator Bezpieczeństwa InformacjiAdministrator Bezpieczeństwa InformacjiGłówny Specjalista403b91 4245702

  • Hołubowska MałgorzataWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Terenowo-PrawnychGłówny Specjalista149O91 4245486

  • Horniak AnnaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychInspektor33191 4245531

  • Horniatko ArletaWydział InformatykiReferat ProjektówGłówny Specjalista235 - 21091 4245725

  • Hrabi DanutaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejInspektor25691 4245576

  • Humienna AleksandraWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. systemu gospodarowania odpadamiPodinspektor55 91 4351252

  • Idzi KarolMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Baz Danych Zasobu Geodezyjnego i KartograficznegoStarszy Inspektor214791 4245198

  • Igielska PaulinaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ds. Architektury i Urbanistyki: Zachód-PółnocInspektor249A91 4245533

  • Ignalewska AgnieszkaBiuro StrategiiGłówny Specjalista40791 4245076

  • Isad WaldemarWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. MieszkalnictwaGłówny Specjalista317A91 4245415

  • Iskra MałgorzataWydział OświatyReferat Ekonomiczno-FinansowyGłówny Specjalista363 91 4553621, 91 4245645

  • Izdebska MałgorzataBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Administracyjno-TechnicznySpecjalista11291 4245735

  • Iżbicka JoannaWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaInspektor150A 91 4351251

  • Jabłońska KarolinaWydział KsięgowościStanowiska ds. rozliczeń podatku VAT i windykacji opłaty skarbowejPodinspektor138A 91 4351134

  • Jabłońska MariaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejSamodzielne stanowisko ds. podziałów nieruchomości , wypisów i wyrysów z Miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego i studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Główny Specjalista26791 4245792

  • Jacewicz DorotaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Opłaty za Gospodarowanie Odpadami KomunalnymiPracownik II stopnia wykonujący zadania w ramach robót publicznych46 91 4351179

  • Jagiełło IrenaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny Specjalista4991 4245968

  • Jagocka-Kubica UrszulaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny ŚródmieścieSpecjalista20691 4245754

  • Jagodzińska AgnieszkaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Katastru NieruchomościGeodeta212391 4245196

  • Jakóbik MałgorzataBiuro Miejskiego Konserwatora ZabytkówGłówny Specjalista1291 4245850

  • Jakubowska MagdalenaWydział Zarządzania Finansami MiastaReferat ds. Funduszy PomocowychGłówny Specjalista32791 4245384

  • Jalińska AnnaWydział OświatyReferat Ekonomiczno-FinansowyInspektor359B91 4245785

  • Jamroszka IrminaWydział KsięgowościReferat ds. windykacji należności cywilnoprawnych i nieopodatkowanych publicznoprawnych gminyInspektor13791 4245598

  • Jamrozik GrzegorzWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. Sprzedaży lokaliInspektor32991 4245044

  • Janczak-Krzysiek MonikaStraż MiejskaReferat Profilaktyki 91 4427623

  • Janicka BożenaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychInspektor33291 4245588

  • Janicki PiotrWydział KsięgowościStanowiska ds. rozliczeń podatku VAT i windykacji opłaty skarbowejInspektor138A91 4245128

  • Jankowska AnetaMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejStanowisko ds. rozliczeńInspektor336W

  • Jankowska ElżbietaWydział KsięgowościReferat Rozliczeń FinansowychPodinspektor12591 4245404

  • Jankowski TomaszWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejPion Architekta MiastaPodinspektor20291 4245084

  • Janowicz-Mikulska IzabelaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychSpecjalista Pracy Socjalnej 91 4605891

  • Janowski GrzegorzWydział OświatyGłówny specjalista35391 4245659

  • Januchta EdytaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatku od środków transportowych, Opłaty Skarbowej i ZabezpieczeńInspektor891 4245368

  • Januszek DariuszWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. Ochrony ŚrodowiskaGłówny Specjalista191 4245160

  • Jańczuk DorotaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaGeolog Powiatowy491 4245629

  • Jarczak JolantaWydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor4091 4245841

  • Jarmułowicz MichałWydział SportuInspektor38391 4245648

  • Jarosiewicz MarzenaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejBiuro obsługi ZUDPStarszy Geodeta109G91 4245199

  • Jarosz-Walas AgnieszkaBiuro PrawneRadca Prawny39091 4245755

  • Jaroszyńska MałgorzataBiuro Miejskiego Rzecznika KonsumentówPodinspektor1691 4245135, 91 4245217

  • Jasiak-Wybraniec EwaBiuro PrawneRadca Prawny389 91 4351264

  • Jasianek-Monika Wydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor2491 4245898

  • Jasińska AgnieszkaWydział InformatykiReferat ProjektówGłówny Specjalista235 - 31091 4245718

  • Jasiński MaciejWydział Spraw SpołecznychStanowisko ds. Polityki ZdrowotnejPodinspektor336L91 4245664

  • Jastrzembska BarbaraMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejStarszy Geodeta214391 4245794

  • Jaszczuk AgnieszkaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichInspektor2791 4245329

  • Jaszczuk-Gajewska JoannaWydział Kontroli i Audytu WewnętrznegoAudytor wewnętrzny335D91 4245529

  • Jaszkowska IwonaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny PrawobrzeżeProjektant10391 4245817

  • Jedlińska JoannaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. Ochrony ŚrodowiskaInspektor1191 4245634

  • Jemilianowicz MałgorzataBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPodinspektor6291 4245270

  • Jewsiej KrzysztofStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny Prawobrzeżefax  91 4427639, 91 4427633

  • Jezierski JacekBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejGłówny Specjalista4191 4245276

  • Jóźwicka JustynaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista6291 4245945

  • Jucha AnnaWydział KsięgowościReferat ds. windykacji należności cywilnoprawnych i nieopodatkowanych publicznoprawnych gminyInspektor132 91 4351140, 91 4245388

  • Juras PawełBiuro Obsługi InteresantówStanowisko ds. uprawnień transportowychGłówny Specjalista3191 4245604

  • Jurek AnnaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńBiuro Obsługi InteresantaInspektorBOI-SCŚ 91 4427124

  • Jurkiewicz AgnieszkaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiInspektor4991 4245968

  • Jurkowska EwelinaWydział Inwestycji MiejskichStanowisko ds. Organizacyjnych InwestycjiInspektor150C 91 4351232

  • Juzyszyn DanutaWydział OrganizacyjnyReferat Kadr i SzkoleniaPodinspektor14791 4245238

  • Juźwiak MariaWydział KsięgowościReferat Rozliczeń FinansowychGłówny Specjalista117A91 4245130

  • Kaberów ElizaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista46a91 4245341, 91 4245941

  • Kacperska AnnaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńBiuro Obsługi InteresantaInspektorBOI-SCŚ

  • Kacprzak MarcinBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista28A91 4245332

  • Kaczkiełło AnnaWydział OświatyGłówny Specjalista35991 4245624

  • Kaczmarek ElżbietaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejInspektor91 4245919

  • Kaczmarek MałgorzataBiuro ds. Zamówień PublicznychPodinspektor397B91 4245009

  • Kaczorowska AnnaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatku od środków transportowych, Opłaty Skarbowej i ZabezpieczeńGłówny Specjalista1691 4245365

  • Kalbarczyk JolantaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat PrawobrzeżeGłówny Specjalista21091 4245581

  • Kamieńska EwaWydział KsięgowościReferat Księgowości Głównejpodinspektor13591 4245055

  • Kamińska KatarzynaBiuro Rady MiastaObsługa Komisji i WyborówGłówny Specjalista10891 4245228

  • Kamińska LiliannaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista5391 4245345

  • Kamiński WojciechWydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor3391 4245812

  • Kamionka KarolinaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychPracownik II stopnia233

  • Kamionka RyszardWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat PółnocInspektor26491 4245134

  • Kantor EwaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejBiuro obsługi ZUDPStarszy Geodeta109G91 4245199

  • Karbownik StefanBiuro StrategiiStanowisko ds. współpracy i wspierania rozwoju przedsiębiorczości lokalnejGłówny Specjalista41691 4245596

  • Karcz DorotaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ŚródmieścieGłówny Specjalista25991 4245561

  • Karczewicz MarlenaWydział KsięgowościStanowiska ds. windykacji należności majątkowych gminyGłówny Specjalista126fax  91 4351107 , 91 4245387

  • Kardel AnnaWydział OrganizacyjnyReferat Skarg i WnioskówGłówny Specjalista1391 4245867

  • Karkiełło BożenaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejBiuro obsługi ZUDPStarszy Geodeta109G91 4245199

  • Karłowska IngaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościStanowisko ds. budżetu, rozliczeń finansowych i zamówień publicznychGłówny Specjalista30691 4245521

  • Karłowski MichałBiuro Inwestycji i Remontów OświatowychGłówny Specjalista35391 4245642

  • Karpierz JolantaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychInspektor2191 4245370

  • Karpik MarzenaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychGłówny Specjalista24291 4245768

  • Karpowicz JacekWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychPodinspektor329A91 4245535

  • Karwacka AgnieszkaBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejPodinspektor 6291 4245981

  • Kasprzak PiotrWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. systemu gospodarowania odpadamiPracownik II stopnia1891 4245417

  • Kasy Bank PKO BP - Oddział 16 w Szczecinie (pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin)Okienka kasowe60fax  91 8312389, 91 8312380

  • KasyFiliaUM Bank PKO BP - Oddział 16 w Szczecinie (pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin)Stanowiska PKO-Bank PolskiFilia 91 4645810, 91 4645811

  • Kaszkur MajaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. Sprzedaży lokaliPodinspektor31391 4245443

  • Kaszubowska  MartaBiuro ds. Organizacji PozarządowychPodinspektor336A 91 4351265

  • Kawałkiewicz-Bauer AnnaUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. archiwizacji aktów stanu cywilnegoPodinspektor21391 4245277

  • Kawecka ViolettaWydział KsięgowościReferat ds. windykacji należności cywilnoprawnych i nieopodatkowanych publicznoprawnych gminyGłówny Specjalista13691 4245402

  • Kawelska-Stańczyk AnnaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychGłówny Specjalista23391 4245549

  • Kawęcka PaulinaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. Ochrony ŚrodowiskaInspektor891 4245626

  • Kazaniszyn EwaBiuro Geodety MiastaReferat Administracji GeodezyjniejInspektor249E91 4245505

  • Kaźmierczak JoannaWydział InformatykiReferat Wsparcia UżytkownikówGłówny Specjalista235 - 21291 4245728

  • Kaźmierczak TomaszWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ZachódGłówny Specjalista20691 4245580

  • Kaźmierska DorotaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób prawnychGłówny Specjalista4391 4245837

  • Kaźmierska MarzenaWydział Spraw SpołecznychZespół ds. Osób NiepełnosprawnychInspektor61tel./fax 91 4245676, 91 4245670

  • Kaźmierska MarzenaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychGłówny Specjalista239A91 4245530

  • Kaźmierska SylwiaWydział Inwestycji MiejskichStanowiska ds. inwestycji oświatowych i sportowychGłówny Specjalista153 91 4351299

  • Kaźmierski RadosławBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaStarszy Asystent10291 4245737

  • Kędzierawska MałgorzataBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaAsystent00591 4245747

  • Kępa AndrzejWydział Kontroli i Audytu WewnętrznegoPodinspektor335I91 4245699

  • Kępiński JanBiuro ds. Ochrony Informacji NiejawnychInspektor Bezpieczeństwa TeleinformatycznegoGłówny Specjalista23291 4245066

  • Kierszanek MonikaWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychInspektor12491 4245401

  • Kieszkowska AnettaWydział OrganizacyjnyReferat Kadr i SzkoleniaGłówny Specjalista14891 4245886

  • Kilian DorotaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichPodinspektor6291 4245941, 91 4245342

  • Kita-Fiedorek MałgorzataWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ŚródmieścieInspektor262A91 4245553

  • Klarowska IwonaWydział KsięgowościReferat ds. windykacji należności cywilnoprawnych i nieopodatkowanych publicznoprawnych gminyInspektor13291 4245458, 91 4245388

  • Klek TomaszBiuro Prezydenta MiastaStanowisko ds. komunikacji społecznej i internetowej Główny Specjalista7A91 4245874

  • Klimek MartaBiuro Rady MiastaObsługa Rady MiastaGłówny Specjalista10991 4245227

  • Klimowicz MagdaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńStanowisko ds. Świadczeń rodzinnych i alimentacyjnychPodinspektor9 91 4427119

  • Klukowska GrażynaWydział Spraw SpołecznychStanowiska ds. Wsparcia rodziny i Pieczy ZastępczejGłówny Specjalista336M91 4245673

  • Klupa JerzyWydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony LudnościStanowisko ds. Obronnych – Rejestracja, kwalifikacja wojskowa i Akcja KurierskaInspektor338a 91 4221429, 91 4245346

  • Klusek KrzysztofBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny Specjalista4991 4245968

  • Kłysiewicz AnnaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńSamodzielne Stanowisko ds. OrganizacyjnychInspektor

  • Kment JadwigaWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaGłówny Specjalista150E91 4245479

  • Knop RadosławBiuro Obsługi UrzęduPodinspektorP008 91 4351126

  • Kobiak KatarzynaBiuro Obsługi InteresantówKoordynator SaliGłówny SpecjalistaFilia/28 91 4637413, wew. 7413

  • Koc-Wiśniewska ElżbietaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ZachódInspektor20791 4245131

  • Kocik JoannaBiuro Geodety MiastaReferat Katastru Nieruchomości, Geodezji i KartografiiGłówny Specjalista249C91 4245506

  • Kocot SylwiaWydział Spraw SpołecznychZespół ds. Polityki Rodzinnej i SenioralnejGłówny Specjalista336N91 4245668

  • Kokotowski AndrzejBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Programowania Rozwoju i Systemów InformatycznychStarszy Specjalista10991 4245736

  • Koksa MagdalenaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychGłówny Specjalista2891 4245366

  • Kolanowska-Pasich MagdalenaWydział Kontroli i Audytu WewnętrznegoInspektor335J91 4245323

  • Kolasa ŁukaszBiuro Prezydenta MiastaRzecznik Prasowy 991 4245761

  • Koler KrystynaWydział OrganizacyjnyReferat Kadr i SzkoleniaPodinspektor14591 4245240

  • Kołat NataliaWydział SportuPodinspektor386A91 4245539

  • Kołodziej EwelinaWydział OświatyGłówny Specjalista36291 4245640

  • Kołodziejczyk RobertStraż MiejskaReferat Kontroli, Analiz i Gospodarki Mandatowej 91 4427608

  • Kołodziejska JustynaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat Regulacji Stanów Prawnych, Wywłaszczeń i OdszkodowańInspektor337H 91 4351219

  • Komarowski AndrzejStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny Zachód 91 4427636

  • Komorowska DorotaWydział Egzekucji AdministracyjnejInspektor4191 4245807

  • Konecka EwaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny Specjalista5591 4245262

  • Konecka-Duk AnnaWydział OświatyReferat Programów Wspierających Pracownik Robót Publicznych II Stopnia 35091 4245174

  • Konieczna AgnieszkaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńStanowisko ds. Świadczeń rodzinnych i alimentacyjnychInspektor7 91 4427146

  • Konopka-Bomba JaromiraWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. Sprzedaży lokaliInspektor30891 4245433

  • Konopska KingaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńStanowisko ds. WindykacjiInspektor21 91 4427126

  • Konstanciak HannaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Orzecznictwa i Kontroli PodatkowejGłówny Specjalista1291 4245472

  • Kończewska JoannaMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział Zaopatrzenia i TransportuInspektorP11591 4245298

  • Kopczyńska BognaBiuro Miejskiego Konserwatora ZabytkówPodinspektor1891 4245849

  • Kopczyńska-Sawoń BeataBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny Specjalista5291 4245857

  • Kopeć MałgorzataBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista5491 4245344

  • Korczyńska AgnieszkaWydział InformatykiReferat ProjektówGłówny Specjalista235 - 209 91 4351205

  • Kordela MarcinBiuro StrategiiStanowisko ds. współpracy i wspierania rozwoju przedsiębiorczości lokalnejGłówny Specjalista41691 4245427

  • Korona MałgorzataBiuro Inwestycji i Remontów OświatowychGłówny Specjalista35291 4245662

  • Korona-Adamczyk JoannaWydział Inwestycji MiejskichStanowisko ds. Rozliczeń InwestycjiGłówny Specjalista150D91 4245490

  • Korowaj MariaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaAlert MiejskiInspektor5491 4245956

  • Korszewska KatarzynaKancelaria Radców Prawnych Biel, Judek i wspólnicy Sp. P.Radca Prawny36091 4245790

  • Korzeniowska EwaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Katastru NieruchomościStarszy Geodeta211591 4245192

  • Korzybska JolantaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejBiuro obsługi ZUDPStarszy Geodeta105AG91 4245180

  • Kos Patrycja Wydział Podatków i Opłat LokalnychStaż491 4245363

  • Kosek BeataStraż MiejskaReferat Kontroli, Analiz i Gospodarki Mandatowej 91 4427609

  • Kosińska AnnaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat PrawobrzeżeInspektor20891 4245565

  • Kosmala AgnieszkaBiuro ds. Zamówień PublicznychInspektor39391 4245101

  • Kosmala ŁukaszBiuro StrategiiGłówny Specjalista404 91 4351171

  • Kosman MartaWydział KsięgowościStanowiska ds. księgowości organuPodinspektor11491 4245969

  • Kosowicz DorotaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat PrawobrzeżeGłówny Specjalista25791 4245573

  • Kosowska JagnaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny PółnocGłówny Projektant20591 4245750

  • Kosowska JoannaBiuro Obsługi InteresantówStanowisko ds. kontroli przedsiębiorcówGłówny Specjalista4391 4245605

  • Kostańska BeataWydział OświatyReferat Ekonomiczno-FinansowyInspektor 363 91 4351120

  • Kostek IwonaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny PółnocSpecjalista20591 4245750

  • Kościelniak JoannaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizGłówny Specjalista227A91 4245551

  • Kotarba MirosławaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ds. Architektury i Urbanistyki: Śródmieście-PrawobrzeżeGłówny Specjalista25491 4245567

  • Kotlińska HannaWydział OrganizacyjnyReferat Kadr i SzkoleniaGłówny Specjalista14591 4245239

  • Kotliński StefanBiuro Obsługi InteresantówStanowisko ds. kontroli przedsiębiorcówGłówny Specjalista2591 4245599

  • Kotuch DawidStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny Północ 91 4427631, fax  91 4427638

  • Kotwicka KarolinaWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Terenowo-PrawnychPodinspektor149O91 4245486

  • Kowalczuk -Romaniuk JoannaStraż MiejskaReferat Dyżurnych (SM-DTM) 91 4427600/601, fax  91 4427629

  • Kowalczyk AgataBiuro StrategiiStanowisko ds. koordynacji projektów inwestycyjnychInspektor42291 4245618

  • Kowalczyk ElżbietaWydział KsięgowościStanowiska ds. windykacji należności Skarbu PaństwaInspektor12991 4245406

  • Kowalczyk ElżbietaWydział KsięgowościReferat Rozliczeń FinansowychInspektor12591 4245404

  • Kowalczyk  IzabelaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Opłaty za Gospodarowanie Odpadami KomunalnymiPodinspektor 91 4351239

  • Kowalczyk WandaUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. wydawania odpisów i zaświadczeń z ksiąg stanu cywilnegoInspektor21691 4245253

  • Kowalik MariaStraż MiejskaSekcja Kadr 91 4427604

  • Kowalik MariannaPracownicza Kasa Zapomogowo-PożyczkowaKsięgowa Kasy16391 4245381

  • Kowalska AnnaWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychGłówny Specjalista130 91 4351214

  • Kowalska EwaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaAsystent00291 4245748

  • Kowalski JacekWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaGłówny Specjalista291 4245625

  • Kozak AdrianaBiuro Obsługi InteresantówStanowisko ds. kontroli przedsiębiorcówGłówny Specjalista4391 4245605

  • Kozakowska JoannaWydział KulturyStanowisko ds. mecenatu nad kulturąGłówny Specjalista34891 4245657

  • Kozar-Makocka HalinaBiuro StrategiiGłówny Specjalista40591 4245816

  • Kozieł MariaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Baz Danych Zasobu Geodezyjnego i KartograficznegoSpecjalista ds. map214791 4245198

  • Kozikowska MariolaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychSpecjalista Pracy Socjalnej2 91 4427155

  • Kozińska AndżelikaBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejPracownik I stopnia Roboty Publiczne62 91 4351254

  • Kozłowska DorotaSłużba BHP - Samodzielne stanowisko pracyInspektor403a91 4245774

  • Krajewski MarcinWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Terenowo-PrawnychInspektor149O91 4245486

  • Krassowska  BognaBiuro StrategiiStanowisko ds. pozyskiwania inwestorówPodinspektor420 91 4351226

  • Krassowski ZbigniewWydział Inwestycji MiejskichStanowiska ds. inwestycji oświatowych i sportowychGłówny Specjalista150B91 4245480

  • Krauze KatarzynaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół KomunikacjiProjektant20491 4245752

  • Krauze PatrycjaWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaPodinspektor150H91 4245476

  • Krawiec BożenaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista2891 4245068

  • Król BeataWydział InformatykiReferat ProjektówGłówny Specjalista235 - 21091 4245705

  • Król OlgaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Opłaty za Gospodarowanie Odpadami KomunalnymiPodinspektor49 91 4351220

  • Królik JacekBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny PółnocStarszy Projektant20591 4245750

  • Królikowska-Świątek IwonaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat Regulacji Stanów Prawnych, Wywłaszczeń i OdszkodowańGłówny Specjalista337I91 4245464

  • Kruk KatarzynaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. Sprzedaży lokaliInspektor31391 4245447

  • Krupecka IlonaBiuro ds. Organizacji PozarządowychGłówny Specjalista335S91 4245107

  • Kruszczak DorotaWydział KsięgowościReferat Podatków oraz Opłat BudżetowychInspektor130 91 4351214

  • Kruślińska MonikaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiStanowiska ds. budżetu, rozliczeń finansowych i zamówień publicznychGłówny Specjalista223 91 4351108

  • Krych UrszulaWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychGłówny Specjalista12191 4245405

  • Krynicka IwonaWydział InformatykiReferat Portali InformacyjnychGłówny Specjalista235 - 31091 4245717

  • Kryńska PaulinaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ŚródmieściePodinspektor262A91 4245555

  • Krysiak MarcinWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaGłówny Specjalista91 4245481

  • Krysztofik KatarzynaBiuro Obsługi InteresantówReferat Działalności GospodarczejKierownik Referatu3291 4245124

  • Krywka MałgorzataWydział KsięgowościReferat Wynagrodzeń i Rozliczeń Świadczeń PracowniczychGłówny Specjalista33491 4245765

  • Krzykała KatarzynaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychInspektor23391 4245612

  • Krzywicka IlonaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejStanowisko ds. informacji i obsługi interesantówInspektor6291 4245980

  • Krzyżewska MonikaWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychInspektor12491 4245401

  • Ksiąg EdytaWydział OświatyInspektor360B91 4245169

  • Kubczyk BożenaWydział SportuInspektor384 91 4351201

  • Kubiaczyk WojciechStraż MiejskaReferat Dyżurnych (SM-DTM) 91 4427600/601, fax  91 4427629

  • Kubiak KorneliaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Orzecznictwa i Kontroli PodatkowejInspektor1391 4245595

  • Kucharzyk MagdalenaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaGłówny Specjalista691 4245455

  • Kuczyńska AlicjaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichInspektor46a91 4245336

  • Kuczyńska-Wielgus KarolinaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiInspektor5291 4245857

  • Kudelska KrystynaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ŚródmieścieGłówny Specjalista25991 4245557

  • Kufel BożenaUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. aktualizacji aktów stanu cywilnegoGłówny Specjalista21691 4245256

  • Kufel JoannaBiuro StrategiiStanowisko ds. koordynacji projektów inwestycyjnychPodinspektor41791 4245590

  • Kufel MartaBiuro Prezydenta MiastaStanowisko ds. komunikacji społecznej i internetowej Podinspektor891 4245881

  • Kujawa IzabelaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychStarszy Inspektor10 91 4427158

  • Kujawska HenrykaWydział KsięgowościReferat Księgowości GłównejGłówny Specjalista335A91 4245386

  • Kula ZdzisławBiuro StrategiiStanowisko ds. pozyskiwania inwestorówGłówny Specjalista420 91 4553610, 91 4245460

  • Kulczewska KarolinaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Baz Danych Zasobu Geodezyjnego i KartograficznegoStarszy Referent214791 4245198

  • Kulig-Sikorzyńska EwaWydział Zarządzania Finansami MiastaGłówny Specjalista32191 4245064

  • Kulik MagdaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Katastru NieruchomościStarszy Referent212391 4245196

  • Kupis KrzysztofWydział SportuPodinspektor38491 4245085

  • Kurjata EwaBiuro StrategiiGłówny Specjalista40691 4245242, 91 4223439

  • Kurp MałgorzataBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejPodinspektor6291 4245981

  • Kusz MonikaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiInspektor5591 4245269

  • Kuszyńska MagdalenaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichInspektorArchiwum BOI91 4245330

  • Kutko BożenaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Świadczeń Rodzinnych i AlimentacyjnychInspektor10 91 4427115

  • Kwaczyński ŁukaszWydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor4291 4245216

  • Kwiatek CzesławaBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejGłówny Specjalista4291 4245327

  • Kwiatek MarianPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoInspektor00791 4245155

  • Kwiatek RemigiuszBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny Specjalista4091 4245966

  • Kwiatkowska KatarzynaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Baz Danych Zasobu Geodezyjnego i KartograficznegoStarszy Geodeta214791 4245198

  • Kwiecińska  MonikaWydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony LudnościStanowisko ds. Postępowania MandatowegoInspektor340 91 4351176

  • Laba AgnieszkaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. Ochrony ŚrodowiskaGłówny Specjalista691 4245845

  • Lach NataliaWydział OświatyPodinspektor35791 4245636

  • Lackorzyński PiotrBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół KomunikacjiProjektant20491 4245738

  • Lam MiriamBiuro Prezydenta MiastaReferat ds. Organizacji i Współpracy Międzynarodowej Inspektor168D 91 4351195

  • Langner MilenaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista6291 4245946

  • Lasocki TomaszWydział InformatykiReferat OprogramowaniaGłówny Specjalista235 - 31191 4245704

  • Laszuk AnnaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Orzecznictwa i Kontroli PodatkowejInspektor1391 4245988

  • Lech RomanBiuro Obsługi InteresantówStanowiska ds. szkół nauki jazdy i stacji kontroli pojazdówInspektor24A91 4245281

  • Lechowicz IreneuszWydział Inwestycji MiejskichStanowiska ds. inwestycji oświatowych i sportowychInspektor152 91 4351242

  • Lechowicz MonikaBiuro Prezydenta MiastaReferat ds. Organizacji i Współpracy Międzynarodowej Podinspektor17291 4245205

  • Ledwon BarbaraWydział OrganizacyjnyReferat Skarg i WnioskówGłówny Specjalista1391 4245867

  • Leks SylwiaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Opłaty za Gospodarowanie Odpadami KomunalnymiPodinspektor46a 91 4351202

  • Lemańska HenrykaWydział KsięgowościReferat Wynagrodzeń i Rozliczeń Świadczeń PracowniczychInspektor33491 4245383

  • Leoniewska MałgorzataWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat PółnocInspektor26491 4245134

  • Leszczucka JolantaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ds. Architektury i Urbanistyki: Zachód-PółnocGłówny Specjalista26791 4245793

  • Leszczyńska EwelinaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichInspektorFilia/20 91 4637414, wew. 7414

  • Leszczyńska JoannaBiuro Prezydenta MiastaReferat ds. Organizacji i Współpracy Międzynarodowej Główny Specjalista10591 4245804

  • Lewandowska AnnaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatku od środków transportowych, Opłaty Skarbowej i ZabezpieczeńGłówny Specjalista9 91 4351274

  • Lewandowska EwelinaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychInspektor22

  • Lewandowska MałgorzataWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychGłówny Specjalista2191 4245370

  • Lewandowski RobertMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejStanowisko ds. BHPGłówny Specjalista ds. BHPP03 91 4351139

  • Lewkowska ElżbietaBiuro StrategiiStanowisko ds. budżetuGłówny Specjalista415 91 4351127

  • Lewkowska-Dąbrowska EwaWydział Kontroli i Audytu WewnętrznegoInspektor335I91 4245699

  • Lipińska MirosławaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejInspektor25691 4245576

  • Lipska MałgorzataWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Orzecznictwa i Kontroli PodatkowejGłówny Specjalista1291 4245472

  • Lisewska WandaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowych241 91 4351196

  • Lisewski MirosławBiuro StrategiiGłówny Specjalista408 91 4351170

  • Lisica AnnaWydział Spraw SpołecznychStanowisko ds. Przeciwdziałania UzależnieniomGłówny Specjalista336H91 4245678

  • Lisiecka WiolettaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny PrawobrzeżeGłówny Projektant105 91 4351196, 91 4245823

  • Lisińska WiolettaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. gospodarki komunalnejGłówny Specjalista2691 4245616

  • Lisowska EwaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny ŚródmieścieGłówny Projektant20691 4245743

  • Liszniańska BarbaraWydział KsięgowościReferat Księgowości GłównejGłówny Specjalista335A91 4245386

  • Litwin RenataWydział InformatykiReferat Wsparcia UżytkownikówInspektor235 - 21191 4245707

  • Litwinowicz BeataUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. aktualizacji aktów stanu cywilnegoGłówny Specjalista21691 4245256

  • Litwińska BeataWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizGłówny Specjalista225A91 4245028

  • Lizak ZofiaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychStarszy Inspektor6

  • Loga Tomasz Pełnomocnicy PM poza strukturą WydziałówPełnomocnik Prezydenta ds. Rozwoju Systemu Komunikacji RowerowejPełnomocnik PM2491 4245446, kom. 500669403

  • Lokś DorotaWydział Spraw SpołecznychPodinspektor336N91 4245675

  • Lubasińska EwaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista6291 4245944

  • Lubowicki MaciejWydział InformatykiReferat Wsparcia UżytkownikówGłówny Specjalista235 - 21191 4245727

  • Ludwiński MirosławPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoInspektor00391 4245153

  • Ładniak KatarzynaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. systemu gospodarowania odpadamiInspektor5591 4245694

  • Łajkun LidiaWydział OrganizacyjnyReferat Kadr i SzkoleniaGłówny Specjalista15591 4245210

  • Łastówka AnnaWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychPodinspektor12291 4245398

  • Łaszewska BarbaraWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychInspektor33291 4245070

  • Łazarczyk MonikaWydział SportuReferat SportuInspektor383 91 4351174

  • Łogisz MałgorzataWydział KulturyStanowisko ds. współpracy z organizacjami pozarządowymiGłówny Specjalista344A91 4245083

  • Łozińska HannaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ds. Architektury i Urbanistyki: Śródmieście-PrawobrzeżeGłówny Specjalista254A91 4245579

  • Łubian IwonaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychGłówny Specjalista24191 4245429, fax 91 4245059

  • Łuczak DorotaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiRoboty Publiczne6291 4245951

  • Łuczak MarekWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. gospodarki komunalnejInspektorFilia/20 91 4637411, wew. 7411

  • Łukasiewicz JoannaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. gospodarki komunalnejPodinspektor28 91 4351153

  • Łukaszewicz KatarzynaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychInspektor2291 4245863

  • Łukaszewska JagodaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ds. Architektury i Urbanistyki: Śródmieście-PrawobrzeżePodinspektor25491 4245567

  • Łużna SylwiaWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychGłówny Specjalista12291 4245411

  • Łużyńska AnnaBiuro Obsługi InteresantówReferat Działalności GospodarczejInspektor3691 4245007

  • Łyp SylwiaWydział KsięgowościStanowiska ds. windykacji należności majątkowych gminyPracownik II stopnia12891 4245389

  • Mach BeataBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichInspektorFilia/20 91 4637414, wew. 7414

  • Machowska BeataWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejSamodzielne stanowisko ds. podziałów nieruchomości , wypisów i wyrysów z Miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego i studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Inspektor26791 4245792

  • Maciejewska EwaStraż MiejskaSekcja Finansowa 91 4427618

  • Maciejewska-Wyryszuk AndronikaWydział OświatyGłówny Specjalista36291 4245166

  • Maciejowska-Szulińska AgnieszkaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiInspektor6291 4245950

  • Maciesza AndrzejStraż MiejskaReferat Dyżurnych (SM-DTM) 91 4427600/601, fax  91 4427629

  • Maciesza AnetaWydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor4391 4245428

  • Maciesza HannaWydział KsięgowościReferat ds. windykacji należności cywilnoprawnych i nieopodatkowanych publicznoprawnych gminyGłówny Specjalista137 91 4809000

  • Maciesza MonikaStraż MiejskaReferat Dyżurnych (SM-DTM) 91 4427600/601, fax  91 4427629

  • Mackus MagdalenaWydział KsięgowościReferat Księgowości GłównejGłówny Specjalista13391 4245393

  • Maczewski KrzysztofBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichPodinspektor54A91 4245333

  • Maj AgataWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiStanowiska ds. budżetu, rozliczeń finansowych i zamówień publicznychGłówny Specjalista223fax 91 4245548, 91 4351287

  • Majchrowska AnnaBiuro Inwestycji i Remontów OświatowychInspektor156 91 4351129

  • Majczuk JolantaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. SłużebnościInspektor337D91 4245435

  • Majdzińska KatarzynaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychInspektor1791 4245369

  • Majewska MonikaWydział Inwestycji MiejskichStanowiska ds. inwestycji oświatowych i sportowychInspektor15391 4245499

  • Makowska MonikaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat Regulacji Stanów Prawnych, Wywłaszczeń i OdszkodowańGłówny Specjalista336B91 4245442

  • Makowski AndrzejMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejSłużba Ochrony MieniaPodinspektor191 4245296

  • Maksymowicz AgnieszkaBiuro Obsługi InteresantówStanowisko ds. zgromadzeń i społeczeństwa informacyjnegoGłówny Specjalista3091 4245351

  • Malada MałgorzataMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział KsięgowościGłówny SpecjalistaP094 91 4351146

  • Malanda-Wściseł JustynaBiuro ds. Zamówień PublicznychInspektor39491 4245108

  • Malinowska NataliaWydział Kontroli i Audytu WewnętrznegoGłówny Specjalista335J91 4245698

  • Malon LidiaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista6291 4245942

  • Małachowska-Wasylko MonikaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. systemu gospodarowania odpadamiGłówny Specjalista5491 4245619

  • Małecka MartaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Katastru NieruchomościGeodeta212291 4245195

  • Mańkowska MariaWydział Kontroli i Audytu WewnętrznegoGłówny Specjalista335I91 4245699

  • Marcinkian GrzegorzWydział InformatykiReferat Portali InformacyjnychGłówny Specjalista235 - 31091 4245715

  • Marcisiak MałgorzataWydział KsięgowościReferat ds. windykacji należności cywilnoprawnych i nieopodatkowanych publicznoprawnych gminyInspektor13691 4245402, 91 4245049

  • Marciszak AnnaBiuro Geodety MiastaPracownia Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPodinspektor25091 4245538

  • Markiewicz AgnieszkaStraż MiejskaReferat Wykroczeń tel./fax  91 4427621

  • Markiewicz GrzegorzMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział TechnicznyInspektorP09591 4245315

  • Markiewicz KarolinaWydział Spraw SpołecznychStanowisko ds. Ekonomiczno-FinansowychInspektor336P 91 4351162

  • Markiewicz LidiaBiuro StrategiiStanowisko ds. koordynacji projektów inwestycyjnychGłówny Specjalista41791 4245788

  • Markun DorotaWydział KsięgowościReferat Księgowości GłównejGłówny Specjalista13391 4245393

  • Martelus AgnieszkaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńStanowisko ds. WindykacjiInspektor21 91 4427112

  • Martyniuk-Placha JoannaBiuro PrawneRadca Prawny388 91 4351204

  • Maryniak MatyldaBiuro Obsługi UrzęduStanowisko ds. gospodarki środkami trwałymi i wyposażeniemPodinspektor336V91 4245311

  • Masłowska EdytaAmbulatorium UM - Przychodnia zakładowaAmbulatorium zakładowePielęgniarkaP16291 4245806

  • Massalski HubertBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny SpecjalistaFilia/20 91 4629606, wew. 1303

  • Mastalska BarbaraBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiInspektorFilia/20 91 4641874, wew. 1302

  • Maszało ElizaUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. rejestracji zagranicznych aktów stanu cywilnego oraz zmiany imion i nazwiskGłówny Specjalista21191 4245264

  • Masztaler BożenaWydział Zarządzania Finansami MiastaGłówny Specjalista32491 4245375

  • Matecka AgnieszkaUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. wydawania odpisów i zaświadczeń z ksiąg stanu cywilnegoGłówny Specjalista21391 4245251

  • Matkowska MariolaStraż MiejskaReferat Dyżurnych (SM-DTM) 91 4427600/601, fax  91 4427629

  • Matusiak MarzenaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychStarszy Inspektor8 91 4427157

  • Matusow SylwiaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiRoboty Publiczne 2391 4245275

  • Matusz HannaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. MieszkalnictwaGłówny Specjalista314A91 4245414

  • Matuszczak ElżbietaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychPodinspektor2 91 4427155

  • Matuszczak IzabelaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. organizacji ruchuGłówny Specjalista2491 4245461

  • Matwiejczuk AgnieszkaBiuro PrawneRadca Prawny39191 4245756

  • Matyja JarosławBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaStarszy Asystent10291 4245737

  • Mazaraki OlgaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychPodinspektor3191 4245554

  • Mazur BeataWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaPodinspektor1391 4245456

  • Mazur PrzemysławStraż MiejskaReferat Dyżurnych (SM-DTM) 91 4427600/601, fax  91 4427629

  • Mazurczak KatarzynaWydział OświatyReferat Programów Wspierających Inspektor35091 4245734

  • Mazurkiewicz EwaWydział OświatyInspektor36391 4245639

  • Mazurkiewicz JerzyWydział Spraw SpołecznychStanowiska ds. Pomocy SpołecznejGłówny Specjalista336Ł91 4245666

  • Mądry JakubWydział Kontroli i Audytu WewnętrznegoPodinspektor335K91 4245385

  • Melenis BeataWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. SłużebnościInspektor336C91 4245520

  • Melzacka MarlenaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. ewidencjonowania zasobu nieruchomościGłówny Specjalista243A91 4245048

  • Melzacki ArkadiuszWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizGłówny Specjalista226 91 4351101

  • Mencel-Senderowicz DorotaWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Terenowo-PrawnychGłówny Specjalista149O91 4245486

  • Michalak AnnaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaInspektor2791 4245610

  • Michalak MałgorzataBiuro PrawneRadca Prawny39091 4245755

  • Michalak OlgaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób prawnychPodinspektor4391 4245837

  • Michalak TomaszMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejStarszy Inspektor213491 4245186

  • Michalik MonikaMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział Zaopatrzenia i TransportuInspektor336T91 4245306

  • Michniewicz MagdalenaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. Sprzedaży lokaliInspektor30791 4245157

  • Midera MartaWydział InformatykiReferat OprogramowaniaGłówny Specjalista235 - 31191 4245034

  • Mielczarek MarekWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaInspektor150G91 4245489

  • Miklas MarzenaBiuro Geodety MiastaReferat Administracji GeodezyjniejGłówny Specjalista25291 4245507

  • Mikołajczyk-Błoniarz AnnaWydział OrganizacyjnyReferat Skarg i WnioskówGłówny Specjalista1391 4245244

  • Mikołajewska-Miłoszewicz EwaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. ewidencjonowania zasobu nieruchomościInspektor24591 4245536

  • Mikulska BeataWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat Regulacji Stanów Prawnych, Wywłaszczeń i OdszkodowańGłówny Specjalista337G91 4245525

  • Mikulska-Baltrukiewicz DorotaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. ewidencjonowania zasobu nieruchomościGłówny Specjalista224 91 4351169

  • Mikulski DanielStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny Prawobrzeżefax  91 4427639, 91 4427633

  • Mila-Kortas MarzenaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. organizacji ruchuGłówny Specjalista2191 4245358

  • Mistelska BarbaraBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista2991 4245326

  • Miszczuk MarzenaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny Specjalista6291 4245970

  • Misztal MałgorzataWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat PrawobrzeżeInspektor25791 4245573

  • Mizak MałgorzataWydział KsięgowościStanowiska ds. windykacji należności majątkowych gminyInspektorFilia/20 91 4641876, wew. 1308

  • Młynarczyk DorotaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. Ochrony ŚrodowiskaGłówny Specjalista591 4245470

  • Młynarczyk MonikaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Baz Danych Zasobu Geodezyjnego i KartograficznegoMłodszy Geodeta214791 4245198

  • Młynarska WiolettaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichInspektor2791 4245948

  • Mochocka MichalinaWydział Egzekucji AdministracyjnejReferat ds. windykacji należności cywilnoprawnych i nieopodatkowanych publicznoprawnych gminyInspektor13791 4245598

  • Modrzejewska AnnaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Katastru NieruchomościStarszy Geodeta211791 4245193

  • Molawa DominikBiuro Inwestycji i Remontów OświatowychReferat Ekonomiczno-FinansowyInspektor35391 4245658

  • Molenda MarikaWydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor3791 4245809

  • Mołodciak MichałBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny ŚródmieścieAsystent20691 4245743

  • Morawska BarbaraMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział TechnicznyInspektorP09591 4245315

  • Morawski AdamBiuro Prezydenta MiastaStanowisko ds. komunikacji społecznej i internetowej Inspektor791 4245600

  • Mosiejczyk-Zaworska JoannaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Katastru NieruchomościMłodszy Geodeta212391 4245196

  • Motyl LucynaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat Regulacji Stanów Prawnych, Wywłaszczeń i OdszkodowańGłówny Specjalista337F91 4245042

  • Mroczkowska MonikaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychGłówny Specjalista24191 4245221

  • Mucha PaulinaStraż MiejskaReferat Gospodarczo - Zaopatrzeniowy 91 4427610

  • Mucha TomaszWydział Podatków i Opłat LokalnychPomoc administracyjna 91 4216334

  • Mularczyk BogumiłaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat PółnocGłówny Specjalista26591 4245584

  • Murawski KrzysztofUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. wydawania odpisów i zaświadczeń z ksiąg stanu cywilnegoPodinspektor21391 4245277

  • Muryń ŁukaszWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat Regulacji Stanów Prawnych, Wywłaszczeń i OdszkodowańGłówny Specjalista337E91 4245510

  • Muszyńska JoannaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychGłówny Specjalista329A 91 4351112

  • Muszyńska KarolinaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. Ochrony ŚrodowiskaInspektor991 4245432

  • Muszyńska-Kodrzycka MonikaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiInspektor5591 4245262

  • Myłka AdamWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. SłużebnościInspektor315 91 4351234

  • Myślińska AnnaBiuro Rady MiastaObsługa Komisji i WyborówGłówny Specjalista10891 4245228

  • Najda JerzyWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaInspektor150J91 4245992

  • Nalepa MarzenaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat Regulacji Stanów Prawnych, Wywłaszczeń i OdszkodowańGłówny Specjalista337J91 4245847

  • Nanu JustynaBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejPodinspektor62 91 4351254

  • Nerka AnnaBiuro Obsługi InteresantówReferat Działalności GospodarczejInspektor3691 4245006

  • Nesterowicz MalinaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiStanowiska ds. akt nieruchomościPomoc administracyjna6391 4245542

  • Niemiec BarbaraSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat EkonomicznyGłówny Specjalista

  • Nierzwicka HannaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat PrawobrzeżeGłówny Specjalista20891 4245565

  • Niewiadomski RobertBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiInspektor6291 4245023

  • Niżyńska MarzennaMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejStanowisko ds. PłacGłówny Specjalista336U 91 4351155

  • Nowacki RyszardWydział InformatykiReferat Wsparcia UżytkownikówPodinspektor235 - 21191 4245727

  • Nowaczewska AlicjaWydział OświatyReferat Ekonomiczno-FinansowyPodinspektor362A 91 4351136

  • Nowak ElżbietaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychStarszy Inspektor7 91 4427153

  • Nowak JustynaWydział KsięgowościStanowiska ds. windykacji należności majątkowych gminyGłówny Specjalista126fax  91 4351107 , 91 4245387

  • Nowakowska AnetaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. gospodarki komunalnejPodinspektor1891 4245466

  • Nowicka  AnnaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Baz Danych Zasobu Geodezyjnego i KartograficznegoStarszy Referent214791 4245198

  • Nowicka OlgaBiuro StrategiiStanowisko ds. koordynacji projektów inwestycyjnychGłówny Specjalista42191 4245615

  • Nowowiejska-Wojciechowska MarzenaBiuro Miejskiego Rzecznika KonsumentówGłówny SpecjalistaFilia/20 91 4641875, wew. 1301

  • Nurkiewicz AnnaWydział KsięgowościStanowiska ds. windykacji należności majątkowych gminyPodinspektor12891 4245392

  • Ochocki RyszardWydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony LudnościStanowisko ds. Obronnych Urzędu Miasta i wsparcia pobytu oraz działań wojsk sojuszniczych (HNS)Główny Specjalista337Ł91 4245688

  • Ofiarski MateuszWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaPodinspektor149Ł91 4245493

  • Okoń TeresaBiuro Obsługi UrzęduStanowisko ds. dekoracji miastaInspektor336V91 4245316

  • Okrasa JolantaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny SpecjalistaArchiwum BOI91 4245938, 91 4245330

  • Okraszewska WandaWydział KsięgowościReferat Księgowości GłównejInspektor13491 4245125

  • Oleksicka  PatrycjaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichPracownik II stopniaArchiwum BOI91 4245330

  • Oleszczuk JoannaWydział KsięgowościStanowiska ds. windykacji należności majątkowych gminyGłówny Specjalista12791 4245392

  • Olewnik GrzegorzStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny Północ fax  91 4427638, 91 4427631

  • Olszak EwelinaBiuro Prezydenta MiastaStanowisko ds. zarządzania marką miasta Podinspektor10A91 4245839

  • Olszewska MałgorzataBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista2991 4245326

  • Olszewska OlgaBiuro Prezydenta MiastaReferat ds. Organizacji i Współpracy Międzynarodowej Główny Specjalista168D91 4245248, fax  91 4860811, 91 4860815

  • Onopiuk RafałBiuro Geodety MiastaReferat Administracji GeodezyjniejGłówny Specjalista25091 4245538

  • Onyszko IwonaBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejPodinspektor6291 4245929, 91 4351254

  • Opala RobertMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejStarszy Geodeta213991 4245189

  • Opasecka KarolinaWydział OrganizacyjnyPion OrganizacyjnyPodinspektor14291 4245245

  • Opolska  AgataWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejPodinspektor21091 4245581

  • Ortel MonikaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Katastru NieruchomościStarszy Geodeta212391 4245196

  • Osak JacekBiuro Inwestycji i Remontów OświatowychInspektor15791 4245682

  • Osinka KatarzynaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Katastru NieruchomościInspektor211591 4245192

  • Ostatek JoannaWydział Zarządzania Finansami MiastaReferat ds. Funduszy PomocowychInspektor32691 4245073

  • Ostrowska  BarbaraBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichPodinspektor6291 4245943

  • Ostrowska EwaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizGłówny Specjalista22691 4245543

  • Ostrowski SzczepanStraż MiejskaReferat Gospodarczo - Zaopatrzeniowy tel./fax  91 4427626

  • Oślizło KrzysztofBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPodinspektor6291 4245935

  • Owczarek KingaBiuro Prezydenta MiastaReferat ds. Obsługi Narad Prezydenta i Kontroli ZarządczejGłówny Specjalista168 91 4351212

  • Ozioro-Jabłonowska AleksandraWydział Inwestycji MiejskichStanowisko ds. UmówGłówny Specjalista149I91 4245057

  • Pabian AlicjaWydział OświatyReferat Programów Wspierających Inspektor35091 4245836

  • Paczesna-Głowacka MarzenaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. ewidencjonowania zasobu nieruchomościPodinspektor91 4245357

  • Pałosz WiesławaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiInspektor4991 4245286

  • Panasiuk-Pilinda DagmaraWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychGłówny Specjalista22991 4245832

  • Pasieczny BożenaUrząd Stanu CywilnegoArchiwum USCPracownik interwencyjny400191 4245259

  • Pason MarekWydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony LudnościStanowisko ds. Zabezpieczenia Inżynierii Technicznej i Ewakuacji LudnościInspektor33891 4245685

  • Pasternak KatarzynaBiuro Geodety MiastaReferat Katastru Nieruchomości, Geodezji i KartografiiGłówny Specjalista249C91 4245506

  • Paszkiewicz BożenaWydział Zarządzania Finansami MiastaGłówny Specjalista32491 4245371

  • Paszkiewicz GrzegorzWydział InformatykiAdministratorzy sieci komputerowejGłówny Specjalista235 - 310 91 4351260

  • Patalan DamianWydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor4291 4245216

  • Patorska DominikaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół KomunikacjiStarszy Asystent20491 4245752

  • Pawlaczyk KarolinaUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. archiwizacji aktów stanu cywilnegoGłówny Specjalista21191 4245264

  • Pawlak KarolinaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejBiuro obsługi ZUDPStarszy Geodeta109G91 4245199

  • Pawlak KarolinaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Orzecznictwa i Kontroli PodatkowejPodinspektor1491 4245595

  • Pawlak PiotrStraż MiejskaReferat Kontroli, Analiz i Gospodarki Mandatowej 91 4427620

  • Pawlak WiolettaBiuro Obsługi UrzęduStażP008 91 4351126

  • Pawlik RafałUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. wydawania odpisów i zaświadczeń z ksiąg stanu cywilnegoGłówny Specjalista/Zastępca Kierownika USC21491 4245258

  • Pawlus-Ficek AnnaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Orzecznictwa i Kontroli PodatkowejInspektor1191 4245361

  • Pawłusiewicz MarekWydział InformatykiReferat Wsparcia UżytkownikówPodinspektor235 - 21191 4245727

  • Pączka SylwiaBiuro ds. Organizacji PozarządowychGłówny Specjalista335S91 4245096

  • Pecyna HalinaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychStarszy Inspektor6 91 4427151

  • Pelczyk BeataBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny Specjalista6291 4245961

  • Pełka BogumiłaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób prawnychInspektor34 91 4224633, 91 4245362

  • Peryt EwaBiuro Rady MiastaStanowisko ds. skarg, petycji, wniosków, interpelacji i zapytańGłówny Specjalista108A91 4245224

  • Peryt ŁukaszBiuro Miejskiego Rzecznika KonsumentówGłówny Specjalista1591 4245136

  • Perzyńska WiolettaWydział Spraw SpołecznychStanowisko ds. Polityki ZdrowotnejGłówny Specjalista336I91 4245674

  • Petera JolantaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. MieszkalnictwaInspektor314A91 4245452

  • Petters AnnaWydział Zarządzania Finansami MiastaReferat ds. Funduszy PomocowychInspektor32791 4245815

  • Pham JadwigaWydział OświatyReferat Ekonomiczno-FinansowyGłówny Specjalista36491 4245655

  • Piasecka AleksandraBiuro Prezydenta MiastaPełnomocnik Prezydenta Miasta ds. współpracy międzynarodowej Gminy Miasto SzczecinGłówny Specjalista291 4245359

  • Piasecki WitoldBiuro Prezydenta MiastaStanowisko ds. komunikacji społecznej i internetowej Inspektor6 91 4351168

  • Piechocka Bogna Urząd Stanu Cywilnegopracownik interwencyjny21691 4245251

  • Piecuch DorotaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńStanowiska ds. Postępowań AlimentacyjnychGłówny Specjalista30 91 4427106

  • Piekarska KarolinaBiuro StrategiiGłówny Specjalista40791 4245076

  • Pieńkow MajaMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział Administracyjno-GospodarczyGłówny SpecjalistaP0391 4245325

  • Pierko RenataWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. SłużebnościGłówny Specjalista315 91 4351227

  • Pietkiewicz AleksandraWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ŚródmieścieInspektor26291 4245835

  • Pietkiewicz TomaszStraż MiejskaReferat Ruchu Drogowegotel./fax  91 4427612

  • Pietras ElżbietaPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoStarszy Inspektor00691 4245154

  • Pietrzykowska MagdalenaBiuro ds. Zamówień PublicznychGłówny Specjalista39391 4245101

  • Piękniewska EmiliaBiuro Geodety MiastaReferat Katastru Nieruchomości, Geodezji i KartografiiGłówny Specjalista25191 4245540

  • Pilawska MałgorzataBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista5491 4245344

  • Pilinda GrzegorzWydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor3391 4245812

  • Pińczak PiotrSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychGłówny Specjalista 91 4605891

  • Piotrowska AgataWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Opłaty za Gospodarowanie Odpadami KomunalnymiPodinspektor49 91 4351220

  • Piotrowska MagdalenaBiuro Inwestycji i Remontów OświatowychGłówny Specjalista15791 4245780

  • Piróg KamilaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. Ochrony ŚrodowiskaPodinspektor991 4245437

  • Piskorz-Nałęcka MarzenaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńStanowisko ds. Obsługi interesantówGłówny SpecjalistaBOI-SCŚ

  • Piwowarska HannaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichInspektor2791 4245948

  • Piwowarska MałgorzataWydział Podatków i Opłat LokalnychPracownik II stopnia wykonujący zadania w ramach robót publicznych 1691 4245379

  • Placha PrzemysławWydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony LudnościStanowisko ds. Logistyki i BudżetuInspektor340 91 4351176

  • Plaugo ŁucjaWydział KsięgowościStanowiska ds. rozliczeń podatku VAT i windykacji opłaty skarbowejGłówny Specjalista135 91 4351207

  • Pliszka RenataBiuro Obsługi InteresantówStanowiska ds. szkół nauki jazdy i stacji kontroli pojazdówPodinspektor24A91 4245285

  • Pławuszewska BeataWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychPodinspektor3091 4245872

  • Płochocki AndrzejWydział InformatykiReferat OprogramowaniaInspektor235 - 311 91 4351297

  • Płotczyk MałgorzataBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichInspektorFilia/20 91 4629602, wew. 1306

  • Pobikrowska UrszulaWydział Kontroli i Audytu WewnętrznegoGłówny Specjalista335J91 4245323

  • Podkowińska JoannaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichInspektor6291 4245944

  • Podlas MonikaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychPodinspektor24291 4245768

  • Podlecka MirosławaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób prawnychGłówny Specjalista34 91 4224633, 91 4245362

  • Podwyszyńska KamilaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatku od środków transportowych, Opłaty Skarbowej i ZabezpieczeńPodinspektor791 4245410

  • Podzińska JoannaMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział KsięgowościGłówny Specjalista336Z 91 4351146

  • Pogorzelczyk BogusławaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiInspektor6291 4245280

  • Pogorzelski MirosławStraż MiejskaReferat Dyżurnych (SM-DTM) 91 4427600/601, fax  91 4427629

  • Pokidańska JolantaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńStanowisko ds. WindykacjiGłówny Specjalista21 91 4427103

  • Polaczek IwonaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. Sprzedaży lokaliGłówny Specjalista32991 4245418

  • Polewka AnnaUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. rejestracji małżeństwGłówny Specjalista/Z-ca Kierownika USC21591 4245255

  • Popielarz EdwardBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny Specjalista5191 4245274

  • Portiernia I Portiernia UM006491 4245291

  • Portiernia II Portiernia UM015791 4245295

  • Portiernia III Portiernia UM91 4245290

  • Potocka-Korejwo KatarzynaKancelaria Radców Prawnych Biel, Judek i wspólnicy Sp. P.Radca Prawny36091 4245790

  • Potok AnnaWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychGłówny Specjalista12191 4245405

  • Półtorak AleksandraWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychPodinspektor238 91 4351293

  • Prałat HonorataBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Programowania Rozwoju i Systemów InformatycznychStarszy Specjalista10991 4245736

  • Prawucki MateuszBiuro Geodety MiastaReferat Katastru Nieruchomości, Geodezji i KartografiiPodinspektor25191 4245540

  • Prędkiewicz AnnaWydział OrganizacyjnyPion OrganizacyjnyGłówny Specjalista14291 4245245

  • Prochacka MagdalenaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatku od środków transportowych, Opłaty Skarbowej i ZabezpieczeńGłówny Specjalista1591 4245379

  • Prociak AlicjaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościGłówny Specjalista30691 4245061

  • Prokopczuk AlinaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. ewidencjonowania zasobu nieruchomościGłówny Specjalista243A91 4245526

  • Przeradowska ElżbietaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńStanowisko ds. Świadczeń rodzinnych i alimentacyjnychPodinspektor10 91 4427115

  • Przeworska EmiliaWydział KsięgowościReferat Rozliczeń FinansowychGłówny Specjalista12591 4245404

  • Przybecka EwaMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział KsięgowościStarsza Księgowa336Z91 4245024

  • Przybylak DorotaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiRoboty Publiczne Filia/17 91 4641877, wew. 1305

  • Przybylska  AlicjaWydział Egzekucji AdministracyjnejInspektor3991 4245428

  • Przyjemski SebastianMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział Zaopatrzenia i TransportuGłówny Specjalista336T91 4245308

  • Przymusiński PiotrWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaGłówny Specjalista6291 4245977

  • Przysiecka AleksandraWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaGłówny Specjalista150H91 4245476

  • Ptasińska KrystynaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. ewidencjonowania zasobu nieruchomościGłówny Specjalista24691 4245512

  • Pudlis ZofiaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiInspektor4991 4245286

  • Purzycka DanutaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńStanowisko ds. Obsługi interesantówPodinspektorBOI-SCŚ 91 4427124

  • Puzacz JoannaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat PrawobrzeżePodinspektor21091 4245581

  • Pyć AgataWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiStanowiska ds. obsługi organizacyjno-biurowej systemu "Rejestr"Podinspektor6291 4245975

  • Pyrgiel JustynaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychPodinspektor2291 4245863

  • Raasch AndrzejWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Terenowo-PrawnychGłówny Specjalista149N 91 4351236

  • Rabiej-Gwadera MarlenaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPodinspektorFilia/20 91 4629607, wew. 1304

  • Rachoń KatarzynaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizPodinspektor227A 91 4351198

  • Rachoń-Wójcik MagdalenaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiRoboty Publiczne5191 4245274

  • Radecka JoannaBiuro Nadzoru WłaścicielskiegoPodinspektor3 91 4351241

  • Radecka MałgorzataSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychStarszy Inspektor7 91 4427153

  • Radwańska AgnieszkaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychInspektor329A91 4245535

  • Radzimska DariaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaZespół ds. realizacji projektów Podinspektor3 91 4351115

  • Rajchel RenataWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizGłówny Specjalista225A91 4245511

  • Rajnert-Makowska BarbaraMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział Administracyjno-GospodarczyPomoc administracyjna16691 4245202

  • Rakowska AnnaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichInspektor6291 4245942

  • Ramza JustynaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Katastru NieruchomościStarszy Geodeta212191 4245194

  • Raszewska KarolinaWydział KsięgowościStanowiska ds. windykacji należności majątkowych gminyInspektor12891 4245390

  • Rączkowski BartoszWydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony LudnościMagazynier – konserwator sprzętu zarządzania kryzysowego, OC i ochrony p.pow.MagazynierP20691 4245689

  • Rąglewska EwaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPodinspektor2391 4245275

  • Reduta MichałMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejZespół InformatycznyInspektor211691 4245148

  • Reimann MałgorzataWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizPodinspektor22591 4245519

  • Rejment JustynaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichRoboty publiczne Archiwum BOI91 4245330

  • Rewolte CezaryBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Planu PortuProjektant10691 4245751

  • Rezler KarolWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Terenowo-PrawnychInspektor150I91 4245484

  • Rezmer MagdalenaBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejPracownik II stopnia Roboty Publiczne62 91 4351254

  • Richert SandraWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaPodinspektor2891 4245883

  • Robaczyńska-Paulina Biuro ds. Zamówień PublicznychInspektor397B91 4245009

  • Rochna MarcinWydział InformatykiInspektor235 - 31191 4245729

  • Rodacka KatarzynaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichPodinspektor46a91 4245341

  • Rodak LesławWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. Ochrony ŚrodowiskaGłówny Specjalista191 4245160

  • Rodak-Jeziak AdrianaMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział Administracyjno-GospodarczyInspektorP0391 4245313

  • Rogalińska EwaWydział Spraw SpołecznychPodinspektor336O

  • Rogalka IwonaWydział InformatykiStanowisko ds. analiz przestrzennychGłówny Specjalista235 - 31091 4245716

  • Rogalska KatarzynaStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny Śródmieście 91 4427625, fax  91 4427637

  • Rogaś HalinaBiuro Obsługi InteresantówStanowisko ds. rzeczy znalezionych i repatriacji,Inspektor2991 4245338

  • Rogowski ŁukaszWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatku od środków transportowych, Opłaty Skarbowej i ZabezpieczeńGłówny Specjalista791 4245410

  • Rolska-Kamińska RenataWydział Zarządzania Finansami MiastaReferat ds. Funduszy PomocowychInspektor32691 4245878

  • Romanowicz KarolinaWydział Egzekucji AdministracyjnejInspektor2591 4245825

  • Romańczyk AgnieszkaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny ŚródmieścieProjektant20791 4245754

  • Romańska-Pachomow BarbaraPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoKsięgowośćStarszy Specjalista01391 4245137

  • Roszczyk  AnnaWydział OświatyReferat Programów Wspierających Inspektor304 91 4351298

  • Roszko HalinaBiuro Obsługi InteresantówReferat Działalności GospodarczejInspektor2591 4245354

  • Roszkowska AnnaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńBiuro Obsługi InteresantaStarszy InspektorBOI-SCŚ

  • Rowińska DorotaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizGłówny Specjalista22691 4245543

  • Rożek LeonardaWydział OświatyGłówny Specjalista36591 4245663

  • Różańska GizelaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizInspektor227A91 4245551

  • Różek AnnaWydział KsięgowościReferat Wynagrodzeń i Rozliczeń Świadczeń PracowniczychInspektor33491 4245377

  • Różycki EdwardWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. MieszkalnictwaInspektor31691 4245465

  • Różycki SewerBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół KomunikacjiProjektant20491 4245738

  • Rucińska MagdalenaBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejPodinspektor 6291 4245932

  • Rudawska JadwigaUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. rejestracji zgonówInspektor22091 4245261

  • Rudiuk JadwigaWydział KsięgowościStanowiska ds. windykacji należności majątkowych gminyGłówny Specjalista126fax  91 4351107 , 91 4245387

  • Rudnicka ElżbietaWydział KsięgowościReferat Wynagrodzeń i Rozliczeń Świadczeń PracowniczychInspektor33491 4245765

  • Rudnicka MałgorzataWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ZachódGłówny Specjalista20691 4245580

  • Rudzka-Dziembaj HalinaPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoStarszy Inspektor00791 4245155

  • Rup MartaWydział OświatyReferat Programów Wspierających Główny Specjalista304 91 4351263

  • Rutkowska DorotaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. MieszkalnictwaGłówny Specjalista31891 4245450

  • Rutkowska JustynaWydział Zarządzania Finansami MiastaPodinspektor32091 4245425

  • Rutkowska KatarzynaWydział KsięgowościStanowiska ds. windykacji należności majątkowych gminyGłówny Specjalista12891 4245389

  • Rutkowski AdamWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaGłówny Specjalista91 4245489

  • Rybak-Dębińska PatrycjaKancelaria Radców Prawnych Biel, Judek i wspólnicy Sp. P.Radca Prawny213291 4245790

  • Rybczyńska ElżbietaWydział OrganizacyjnyReferat Kadr i SzkoleniaInspektor15591 4245865

  • Rymsza MonikaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Opłaty za Gospodarowanie Odpadami KomunalnymiPodinspektor49 91 4351239

  • Rynalska JolantaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Katastru NieruchomościStarszy Geodeta212291 4245195

  • Rynkiewicz NataliaPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoStarszy Inspektor00791 4245155

  • Sablik AnnaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejZespół Organizacyjno-AdministracyjnyStarszy Referent212691 4245187

  • Sadowska MariaPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoStarszy Inspektor00691 4245154

  • Sadowska WioletaBiuro ds. Zamówień PublicznychGłówny Specjalista39491 4245108

  • Sadowska-Panek  SylwiaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat EkonomicznyGłówna Księgowa35 91 4427102

  • Saków MonikaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychInspektor8 91 4427132

  • Salaniuk SylwiaWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychPracownik II stopnia wykonujący zadania w ramach robót publicznych130 91 4351214

  • Sałacińska MartaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat EkonomicznyPodinspektor20 91 4427147

  • Sałaciński AndrzejSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńSamodzielne Stanowisko ds. OrganizacyjnychGłówny Specjalista28 91 4427133

  • Samborski PiotrWydział KulturyStanowisko ds. współpracy z organizacjami pozarządowymiInspektor344A91 4245660

  • Sarbinowska JoannaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychGłówny Specjalista23991 4245783, fax 91 4245059

  • Sareło AgnieszkaWydział SportuInspektor38391 4245439

  • Sateja MarekStraż MiejskaReferat Ruchu Drogowegotel./fax  91 4427612

  • Sawicka PaulinaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny ŚródmieścieProjektant20691 4245743

  • Schiewe ZygmuntBiuro Geodety MiastaReferat Katastru Nieruchomości, Geodezji i KartografiiInspektor25191 4245540

  • Schiller-Giwojno IwonaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Świadczeń Rodzinnych i AlimentacyjnychInspektor9 91 4427117

  • Serdyńska AnetaWydział OświatyGłówny Specjalista360B91 4245436

  • Sewerynowicz BarbaraSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Świadczeń Rodzinnych i AlimentacyjnychPodinspektor9 91 4427119

  • Sędzik KrystynaBiuro Obsługi InteresantówStanowisko ds. uprawnień transportowychPodinspektor3191 4245604

  • Sękowska UrszulaWydział Inwestycji MiejskichStanowisko ds. KosztorysowaniaGłówny Specjalista150C91 4245482

  • Siedlikowska AnetaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Opłaty za Gospodarowanie Odpadami KomunalnymiGłówny Specjalista45 91 4351210

  • Sieniakowski KrzysztofPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoStarszy Inspektor00391 4245153

  • Siewruk AnnaWydział Zarządzania Finansami MiastaGłówny Specjalista32091 4245288

  • Sikorska BeataWydział OrganizacyjnyReferat Skarg i WnioskówGłówny Specjalista1391 4245244

  • Sikorska JolantaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. Ochrony ŚrodowiskaGłówny Specjalista591 4245884

  • Sikorski MichałBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny ZachódAsystent20691 4245754

  • Sinecki PiotrWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizGłówny Specjalista22891 4245349

  • Sitek AgnieszkaUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. wydawania odpisów i zaświadczeń z ksiąg stanu cywilnegoGłówny Specjalista21391 4245277

  • Siwka DominikaWydział OrganizacyjnyPodinspektor15491 4245158

  • Skendzielewska UrszulaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. MieszkalnictwaGłówny Specjalista31891 4245449

  • Skłodowska DorotaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ds. Architektury i Urbanistyki: Śródmieście-PrawobrzeżeGłówny Specjalista254A91 4245579

  • Skrobińska KarolinaWydział KsięgowościReferat ds. windykacji należności cywilnoprawnych i nieopodatkowanych publicznoprawnych gminyPracownik II stopnia Roboty Publiczne13691 4245402

  • Skrocka AnnaUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. rejestracji małżeństwGłówny Specjalista/Z-ca Kierownika USC21591 4245257

  • Skrzypek TadeuszWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizGłówny Specjalista22791 4245509

  • Słotwiński RobertWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychGłówny Specjalista239fax 91 4245059, 91 4245416

  • Słowińska AgnieszkaWydział OświatyPracownik Robót Publicznych II Stopnia359 91 4351256

  • Słowiński RadosławWydział InformatykiStanowisko ds. infrastruktury teletechnicznejGłówny Specjalista235 - 311A 91 4351138

  • Sobańska KarolinaBiuro Obsługi UrzęduStanowisko ds. obsługi archiwumGłówny SpecjalistaP004 91 4351126

  • Sobczak-Furman SylwiaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat EkonomicznyInspektor36 91 4427104

  • Sobieski BartoszWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychInspektor291 4245467

  • Sobolewska EwaUrząd Stanu CywilnegoUSC - FiliaGłówny Specjalista/Z-ca Kierownika USCFilia/21 91 4637417, wew. 7417

  • Sochalski RadosławWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychGłówny Specjalista33091 4245532

  • Sokół SylwiaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Opłaty za Gospodarowanie Odpadami KomunalnymiGłówny Specjalista49 91 4351239

  • Sołtycz MichałStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny Zachód 91 4427635, fax  91 4860032

  • Sołtykowska AleksandraWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. Ochrony ŚrodowiskaGłówny Specjalista891 4245626

  • Sońta MartaWydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor2691 4245918

  • Sowała BarbaraWydział Spraw SpołecznychStanowisko ds. Przeciwdziałania UzależnieniomInspektor336H91 4245679

  • Sowińska EdytaBiuro Rady MiastaObsługa Rady MiastaGłówny Specjalista10991 4245018

  • Spałek-Pytlińska AgnieszkaBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejPodinspektor6291 4245932, 91 4245931

  • Spunda PiotrWydział OświatyStanowiska ds. Zarządzania Szkołami Główny specjalista35391 4245168

  • Sroka DenisBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPodinspektor6291 4245965

  • Sroka KatarzynaWydział Inwestycji MiejskichStanowisko ds. UmówGłówny Specjalista149H91 4245498

  • Stachowicz-Dąbrowska KatarzynaBiuro ds. Zamówień PublicznychGłówny Specjalista39591 4245355

  • Stachurska MagdalenaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Świadczeń Rodzinnych i AlimentacyjnychInspektor6 91 4427145

  • Stachurski PiotrStraż MiejskaKomenda Stanowisko ds. informatyki 91 4427614

  • Stachy MonikaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPodinspektor6291 4245962

  • Stadnik DorotaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Administracyjno-TechnicznyGłówna Księgowa11291 4245735

  • Stafińska JoannaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychPodinspektor291 4245467

  • Staniewicz AleksandraWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizInspektor22791 4245509

  • Staniszewska MariaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejStarszy Geodeta213991 4245189

  • Stańczak JustynaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPodinspektor6291 4245962

  • Stańkowska AlicjaWydział OrganizacyjnyPion OrganizacyjnyGłówny Specjalista14391 4245249

  • Stasiak AgnieszkaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizPracownik II stopnia22691 4245543

  • Stasiak AleksandraBiuro Obsługi InteresantówReferat Działalności GospodarczejGłówny SpecjalistaFilia/20 91 4637412, wew. 7412

  • Staszewska EwaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Świadczeń Rodzinnych i AlimentacyjnychInspektor9 91 4427117

  • Stawarczyk MarekKancelaria Radców Prawnych Biel, Judek i wspólnicy Sp. P.Radca prawny36091 4245790

  • Stefanowicz GrażynaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychStarszy Inspektor6 91 4427140

  • Stefańska AlicjaBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejPodinspektor4191 4245276

  • Stefańska MałgorzataBiuro Obsługi InteresantówStanowisko ds. zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowychGłówny Specjalista4491 4245603

  • Steinmetz MałgorzataBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichInspektorFilia/20 91 4637414, wew. 7415

  • Stempińska GrażynaWydział OświatyStanowiska ds. Zarządzania Szkołami Główny Specjalista35691 4245165

  • Sternal EwaWydział KsięgowościReferat Księgowości GłównejGłówny Specjalista335A91 4245386

  • Stępień AnnaBiuro ds. Organizacji PozarządowychGłówny Specjalista336A91 4245106

  • Stępińska MilenaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. Sprzedaży lokaliPodinspektor30891 4245733

  • Stolarczyk NelaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiInspektor6291 4245936

  • Stolarz EmiliaBiuro Obsługi UrzęduStanowisko ds. obsługi socjalnej i budżetuGłówny Specjalista3159 91 4231691, 91 4245312, fax  91 4231609, 91 4245310

  • Strózik MagdalenaBiuro Prezydenta MiastaStanowisko ds. komunikacji społecznej i internetowej Inspektor7A91 4245062

  • Strzyżowski ŁukaszSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńSamodzielne Stanowisko ds. OrganizacyjnychPodinspektor28 91 4427134

  • Styczyński JacekWydział Egzekucji AdministracyjnejInspektor2591 4245825

  • Suchecka JoannaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ds. Architektury i Urbanistyki: Zachód-PółnocPodinspektor24991 4245556

  • Sucherski WaldemarBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista5391 4245345

  • Sumera MartaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób prawnychPodinspektor44 91 4351152

  • Surowiec KrzysztofMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejStarszy Geodeta214091 4245191

  • Suruda IwonaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. Sprzedaży lokaliInspektor31291 4245443

  • Suszczyńska BeataWydział KsięgowościReferat Wynagrodzeń i Rozliczeń Świadczeń PracowniczychGłówny Specjalista33491 4245383

  • Swalski JanWydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony LudnościStanowisko ds. Logistyki i BudżetuGłówny Specjalista33991 4245117

  • Swica BarbaraWydział Spraw SpołecznychStanowiska ds. Pomocy SpołecznejGłówny Specjalista336Ł 91 4351137

  • Sych BarbaraBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejRoboty publiczne 4191 4245276

  • Sychowicz MarlenaBiuro StrategiiPodinspektor40791 4245076

  • Syrek IwonaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista5391 4245345

  • Szadkowska LidiaWydział KsięgowościRoboty publiczne 12891 4245390

  • Szadurska OlgaBiuro StrategiiInspektor40691 4245076, 91 4351183

  • Szaefer TomaszWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ZachódInspektor20791 4245131

  • Szałek BeataBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny Specjalista5291 4245272

  • Szarlej ElżbietaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaGłówny Specjalista13A91 4245469

  • Szczepaniak AleksandraWydział Inwestycji MiejskichStanowisko ds. UmówPodinspektor149I91 4245057

  • Szczepaniak BarbaraWydział Zarządzania Finansami MiastaGłówny Specjalista323 91 4351147

  • Szczepanik EwelinaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaPracownik II stopnia Roboty Publiczne5 91 4351294

  • Szczepańska EwaWydział SportuPodinspektor38391 4245539

  • Szczęch KatarzynaWydział OświatyReferat Ekonomiczno-FinansowyGłówny Specjalista35691 4245646

  • Szczęśniak WłodzimierzBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiInspektorFilia/20 91 4629554 wew.1315

  • Szczygieł KamilaWydział KsięgowościStanowiska ds. rozliczeń podatku VAT i windykacji opłaty skarbowejGłówny Specjalista138A91 4245128

  • Szelągiewicz HenrykWydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony LudnościStanowisko ds. Monitorowania, Prognoz i AnalizGłówny Specjalista33991 4245115

  • Szelong MałgorzataPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoInspektor00391 4245153

  • Szewczyk BarbaraWydział KsięgowościReferat Księgowości Głównej13491 4245125

  • Szkałuba SandraWydział Egzekucji AdministracyjnejInspektor2491 4245898

  • Szlachta KatarzynaBiuro ds. Organizacji PozarządowychGłówny Specjalista335U91 4245075

  • Szmidt MagdalenaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat Regulacji Stanów Prawnych, Wywłaszczeń i OdszkodowańInspektor337G91 4245537

  • Szost HannaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Świadczeń Rodzinnych i AlimentacyjnychInspektor8 91 4427116

  • Szostak MartaBiuro Miejskiego Rzecznika KonsumentówInspektor1691 4245135, 91 4245217

  • Szot-Kozajda BożenaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiInspektor4991 4245283

  • Szrenfer-Kowalewska AnnaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejZespół Organizacyjno-AdministracyjnySpecjalista ds. ekonomicznych2131 91 4351237

  • Szulc MonikaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat EkonomicznyPodinspektor35 91 4427129

  • Szulc WojciechBiuro Inwestycji i Remontów OświatowychInspektor ds. inwestycji kubaturowych157 91 4351113

  • Szulik BeataWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychGłówny Specjalista24191 4245592

  • Szulikowska AnnaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Orzecznictwa i Kontroli PodatkowejInspektor1191 4245361

  • Szumska Joanna Biuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichPodinspektor46a91 4245986

  • Szurpicka KatarzynaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. gospodarki komunalnejGłówny Specjalista1891 4245628

  • Szuster GenowefaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Świadczeń Rodzinnych i AlimentacyjnychInspektor9 91 4427107

  • Szut DorotaWydział Zarządzania Finansami MiastaGłówny Specjalista32391 4245373

  • Szwal KatarzynaUrząd Stanu CywilnegoUSC - FiliaInspektorFilia/21 91 4629555, wew. 1316

  • Szwarczewska GrażynaWydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony LudnościStanowisko ds. Obronnych – Świadczenia rzeczowe i osobisteGłówny Specjalista33891 4245822

  • Szwarczewski ZdzisławWydział SportuReferat SportuInspektor386 91 4351128

  • Szwejda RenataMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejStarszy Geodeta214391 4245794

  • Szydłowska ElżbietaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny Specjalista6291 4245960

  • Szydłowska-Wojsław IzabelaWydział KsięgowościReferat Rozliczeń FinansowychGłówny Specjalista117A91 4245399

  • Szymanek-Wieloch  HannaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychStarszy Inspektor10 91 4427152

  • Szymaniak DorotaWydział KsięgowościStanowiska ds. księgowości organuGłówny Specjalista11491 4245026

  • Szymańska AnnaWydział KsięgowościStanowiska ds. rozliczeń podatku VAT i windykacji opłaty skarbowejInspektor138A 91 4351131

  • Szymańska BożenaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichRoboty publiczne 2791 4245948

  • Szymańska WandaUrząd Stanu CywilnegoStanowisko ds. wydawania odpisów i zaświadczeń z ksiąg stanu cywilnegoInspektor21491 4245258

  • Szymański MarcinMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejZespół InformatycznyStarszy Specjalista ds. Informatyki211691 4245129

  • Szymczyk JulitaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista54A91 4245333

  • Szymczykowski Marcin Miejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział TechnicznyInspektor ds. technicznych336W91 4245319

  • Szymków AnnaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychGłówny Specjalista24491 4245587

  • Szymska MałgorzataBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Planu PortuStarszy Asystent10691 4245751

  • Szyndlarewicz AnnaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPodinspektorFilia/20 91 4641874, wew. 1302

  • Szynkaruk DorotaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Orzecznictwa i Kontroli PodatkowejGłówny Specjalista1291 4245472

  • Śmiałek RobertSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńStanowiska ds. Postępowań AlimentacyjnychGłówny Specjalista20 91 4427128

  • Śpiewak-Nowicka AgnieszkaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejPodinspektor262A91 4245555

  • Świder KarolinaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. organizacji ruchuPodinspektor2191 4245623

  • Świetlicka MałgorzataWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. Sprzedaży lokaliInspektor31491 4245453

  • Świtłyk KatarzynaBiuro Rady MiastaObsługa Rady MiastaGłówny Specjalista15991 4245896

  • Świtoń MartaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Opłaty za Gospodarowanie Odpadami KomunalnymiInspektor34a 91 4351213

  • Tałajkowska ElizaBiuro Obsługi InteresantówStanowisko ds. rzeczy znalezionych i repatriacji,Inspektor29 91 4351123

  • Tański LechWydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony LudnościStanowisko ds. Planowania, Łączności i AlarmowaniaGłówny Specjalista35 91 4223719, 91 4245687

  • Tarasewicz  KarolinaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPracownik II stopnia2391 4245274

  • Tarnawska AnnaWydział InformatykiReferat Portali InformacyjnychInspektor235 - 21291 4245706

  • Tarnowska-Wyroślak AgataBiuro StrategiiStanowisko ds. koordynacji projektów inwestycyjnychGłówny Specjalista42291 4245025

  • Tarnowski ArturWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. Sprzedaży lokaliInspektor312A91 4245422

  • Taudul EdytaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny Specjalista4991 4245283

  • Teodorczyk BernadettaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejGeodeta214391 4245794

  • Tereszczyk HannaBiuro Geodety MiastaReferat Administracji GeodezyjniejPodinspektor249E91 4245505

  • Toepler AnetaWydział KsięgowościReferat ds. windykacji należności cywilnoprawnych i nieopodatkowanych publicznoprawnych gminyPomoc administracyjna13791 4245598

  • Tomaszewski PiotrStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny Śródmieście 91 4427625, fax  91 4427637

  • Tomiak MonikaWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaGłówny Specjalista150A91 4245500

  • Torbe AleksandraBiuro Inwestycji i Remontów OświatowychPodinspektor352 91 4351116

  • Trawka ŁukaszWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. SłużebnościInspektor337H91 4245508

  • Trybuła MirosławStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny Zachód 91 4427635, fax  91 4860032

  • Trylińska AdrianaStraż MiejskaSekcja Finansowa 91 4427618

  • Trzaska EwaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół KomunikacjiStarszy Projektant20491 4245752

  • Trzaska MartaBiuro Inwestycji i Remontów OświatowychInspektor152A 91 4351228

  • Trzebiatowska KamilaWydział Spraw SpołecznychStanowisko ds. Przeciwdziałania UzależnieniomGłówny Specjalista336K 91 4351145

  • Trzos-Hrycyk BeataWydział OświatyReferat Programów Wspierających Główny specjalista 30491 4245797

  • Tubacka BeataBiuro Rady MiastaObsługa Komisji i WyborówGłówny Specjalista108A91 4245228

  • Tukiendorf KrzysztofBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Programowania Rozwoju i Systemów InformatycznychStarszy AsystentP1191 4245800

  • Tusiewicz-Mencel LidiaBiuro Inwestycji i Remontów OświatowychGłówny Specjalista15691 4245360

  • Tutko KatarzynaWydział Inwestycji MiejskichStanowisko ds. Inwestycji KomunalnychGłówny Specjalista149 91 4351118

  • Twardowska MałgorzataWydział Inwestycji MiejskichStanowisko ds. PlanowaniaGłówny Specjalista15091 4245485

  • Tworek BożenaWydział OświatyStanowiska ds. Zarządzania Szkołami Główny Specjalista35591 4245641

  • Tworek WitoldBiuro Prezydenta MiastaReferat Organizacyjno – ProtokolarnyPodinspektor10591 4245053

  • Typańska MirosławaWydział KsięgowościStanowiska ds. windykacji należności Skarbu PaństwaGłówny Specjalista12991 4245406

  • Tyszkiewicz-Motyl KatarzynaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. Ochrony ŚrodowiskaGłówny Specjalista1191 4245634

  • Ufnal KatarzynaBiuro StrategiiStanowisko ds. koordynacji projektów inwestycyjnychGłówny Specjalista41991 4245086

  • Ulanecka JustynaWydział Spraw SpołecznychZespół ds. Polityki Rodzinnej i SenioralnejPodinspektor336J91 4245667

  • Uldynowicz TomaszKancelaria Adwokacka Igor FrydrykiewiczRadca Prawny38291 4245791

  • Umiastowski WaldemarStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny Północ fax  91 4427638, 91 4427631

  • Urbanek DorotaWydział KsięgowościStanowiska ds. księgowości organuGłówny Specjalista114 91 4351142

  • Urbańska MartaWydział InformatykiReferat OprogramowaniaGłówny Specjalista235 - 31191 4245714

  • Urynowicz AgataBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPodinspektor6291 4245954

  • Urynowicz MagdalenaWydział KsięgowościInspektor11491 4245287

  • Usewicz WłodzimierzStraż MiejskaReferat Ruchu Drogowegotel./fax  91 4427612

  • Wach RenataMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział Administracyjno-GospodarczySpecjalista ds. produkcjiP12191 4245320, 91 4245321

  • Wachowska BarbaraBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny SpecjalistaFilia/20 91 4629554 wew.1315

  • Wagner NorbertWydział KulturyGłówny Specjalista348A91 4245091

  • Walas AgnieszkaWydział OświatyReferat Programów Wspierających Inspektor35091 4245836

  • Walas MonikaWydział KsięgowościReferat ds. windykacji należności cywilnoprawnych i nieopodatkowanych publicznoprawnych gminyPodinspektor13591 4245055

  • Walas RadosławStraż MiejskaReferat Ruchu Drogowegotel./fax  91 4427612

  • Walaszczyk GrażynaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ŚródmieścieInspektor26091 4245560

  • Walburg PatrycjaMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejStanowisko ds. osobowychGłówny Specjalista336U 91 4351144

  • Walczak KatarzynaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny PrawobrzeżeProjektant10591 4245823

  • Walewska EwelinaWydział OrganizacyjnyPion OrganizacyjnyPodinspektor14391 4245249

  • Wandasiewicz-Szmatłoch BeataWydział Zarządzania Finansami MiastaGłówny Specjalista322 91 4351238

  • Wasieńko-Stefanowska OlgaBiuro StrategiiGłówny Specjalista40291 4245834

  • Wasilewska UrszulaWydział Kontroli i Audytu WewnętrznegoGłówny Specjalista335K91 4245385

  • Wasilewska WioletaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychInspektor33291 4245070

  • Wasilewski MariuszBiuro Strategiistanowisko ds. Wieloletniego Programu Rozwoju MiastaPodinspektor40491 4245562

  • Wasylik AnitaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Planu Portu10691 4245751

  • Waszczuk RafałBiuro Miejskiego Konserwatora ZabytkówGłówny Specjalista1891 4245849

  • Wawrzyniak JoannaWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat przekształceń własnościowychInspektor22991 4245523

  • Wąsiewicz-Kotas MałgorzataBiuro Obsługi InteresantówSEKRETARIAT/informacja Filii UM (e-mail: filia@um.szczecin.pl)Główny SpecjalistaFilia/20fax  91 4629601, wew. 1311, 91 4628473, wew. 1310

  • Wegner EwaWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychGłówny Specjalista12491 4245401

  • Wegner IzabelaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista54A91 4245333

  • Wegner TeresaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista46a91 4245334

  • Weiss JoannaBiuro StrategiiPodinspektor42291 4245211

  • Wełyczko KatarzynaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. gospodarki komunalnejInspektor2591 4245628

  • Wernecka AnnaWydział KsięgowościReferat Windykacji Podatków oraz Opłat BudżetowychInspektor12491 4245400

  • Węgrzyn KarolinaWydział SportuPracownik II stopnia38391 4245098

  • Widulińska AnnaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychStarszy Inspektor25 91 4427100

  • Wiechetek NataliaWydział KsięgowościReferat Księgowości GłównejGłówny Specjalista134A91 4245127

  • Wieczerzak MichalinaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. Sprzedaży lokaliPodinspektor313 91 4351273

  • Wieczorek MichałWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat Regulacji Stanów Prawnych, Wywłaszczeń i OdszkodowańInspektor337H91 4245043

  • Więcek SławomirMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział Zaopatrzenia i TransportuInspektor336R91 4245307

  • Wiktorski ArkadiuszMiejska Jednostka Obsługi GospodarczejDział TechnicznyBrygadzistaP094kom. 661 038 358, 91 4245801

  • Wiśniewska AleksandraStraż MiejskaReferat Dyżurnych (SM-DTM) 91 4427600/601, fax  91 4427629

  • Wiśniewska EwaWydział KulturyStanowisko ds. mecenatu nad kulturąGłówny Specjalista34991 4245993

  • Wiśniewska JolantaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaAsystent00591 4245747

  • Wiśniewska KatarzynaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Świadczeń Rodzinnych i AlimentacyjnychInspektor 91 4427113

  • Wiśniewska MartaWydział OświatyStanowiska ds. Zarządzania Szkołami Inspektor359 91 4351246

  • Witkowska AleksandraWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. prywatyzacji nieruchomości gruntowychPracownik II stopnia23991 4245783

  • Witkowska GrażynaWydział Egzekucji AdministracyjnejPodinspektor3791 4245809

  • Witkowska IzabelaBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejInspektor4291 4245693

  • Witosińska MałgorzataMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Katastru NieruchomościStarszy Geodeta212191 4245194

  • Włochal MagdalenaWydział Inwestycji MiejskichStanowisko ds. UmówInspektor149H91 4245498

  • Włodarczyk AgataMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejSekretariat MODGiKStarszy Inspektor2126fax 91 4245184, 91 4245182

  • Włodarczyk AnetaStraż MiejskaReferat Gospodarczo - Zaopatrzeniowy tel./fax  91 4427626

  • Włodarczyk DominikaWydział KsięgowościReferat ds. windykacji należności cywilnoprawnych i nieopodatkowanych publicznoprawnych gminyInspektor12191 4245400

  • Włodarczyk KatarzynaBiuro PrawneRadca Prawny389 91 4351178

  • Włodarczyk KrzysztofStraż MiejskaReferat Kontroli, Analiz i Gospodarki Mandatowej 91 4427608

  • Włodarczyk MaciejWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatku od środków transportowych, Opłaty Skarbowej i ZabezpieczeńGłówny Specjalista1591 4245379

  • Włodarska IwonaBiuro Obsługi InteresantówReferat Obsługi KancelaryjnejPodinspektor4291 4245327

  • Włodarska  MarlenaStraż MiejskaOddział interwencyjno - prewencyjny Śródmieście 91 4427625, fax  91 4427637

  • Wojciechowska AgnieszkaWydział KsięgowościReferat Księgowości GłównejGłówny Specjalista134A91 4245127

  • Wojciechowska  BożenaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Dodatków MieszkaniowychStarszy Inspektor34 91 4427150

  • Wojciechowska JarosławaWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. Ochrony ŚrodowiskaGłówny Specjalista3 91 4351130

  • Wojciechowska KrystynaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista6291 4245945

  • Wojciechowska MariolaWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaGłówny Specjalista150F91 4245492

  • Wojciechowski TomaszPowiatowy Inspektorat Nadzoru BudowlanegoStarszy Inspektor00691 4245154

  • Wojnicz AnnaWydział OrganizacyjnyReferat Kadr i SzkoleniaInspektor14891 4245886

  • Wojtach JoannaStraż MiejskaKomenda Stanowisko ds. kontaktów z mediami 91 4427607

  • Wolano AnnaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPodinspektor6291 4245957

  • Wolender ElwiraBiuro Miejskiego Konserwatora ZabytkówGłówny Specjalista1291 4245850

  • Wolniaczyk AleksandraWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaPodinspektor150F91 4245478

  • Wolska JoannaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. Sprzedaży lokaliGłówny Specjalista312A91 4245424

  • Wołłejszo MirellaBiuro ds. Zamówień PublicznychGłówny Specjalista39391 4245101

  • Wołowik MagdalenaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychInspektor1791 4245369

  • Woroniak TeresaWydział OświatyReferat Ekonomiczno-FinansowyGłówny Specjalista35691 4245647

  • Woźniak ElżbietaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Katastru NieruchomościStarszy Geodeta211791 4245193

  • Woźniak EwaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. Sprzedaży lokaliPodinspektor31391 4245447

  • Woźniak WojciechMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejStarszy Inspektor213491 4245186

  • Woźnicka JoannaWydział SportuGłówny Specjalista38791 4245632

  • Woźny MartaUrząd Stanu CywilnegoGłówny Specjalista21391 4245277

  • Wójcik BarbaraBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiInspektor6291 4245958

  • Wójcik MałgorzataWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaPodinspektor

  • Wójcik-Przysiecka MałgorzataWydział Zasobu i Obrotu NieruchomościamiReferat ds. opłat i analizGłówny Specjalista22691 4245544

  • Wójs PawełWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaZespół ds. realizacji projektów Podinspektor391 4245766

  • Wójtowicz Janusz Biuro Inwestycji i Remontów OświatowychInspektor352 91 4351282

  • Wróbel AnnaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób prawnychGłówny Specjalista44 91 4351152

  • Wróblewska KatarzynaWydział SportuReferat SportuPodinspektor38491 4245692

  • Wybraniec ŁukaszWydział SportuReferat SportuGłówny Specjalista38691 4245971

  • Wygoda AgnieszkaBiuro PrawneRadca Prawny38991 4245831

  • Wyrwa IwonaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat Regulacji Stanów Prawnych, Wywłaszczeń i OdszkodowańInspektor337I91 4245464

  • Wyrwicz MonikaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ds. Architektury i Urbanistyki: Zachód-PółnocGłówny Specjalista24891 4245569

  • Wyrwicz-Łydzińska AleksandraBiuro Obsługi InteresantówStanowisko ds. kontroli przedsiębiorcówPodinspektor2591 4245004

  • Wysocka EwelinaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichRoboty PubliczneArchiwum BOI91 4245330

  • Wysocki PawełWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. systemu gospodarowania odpadami5291 4245159

  • Wysokiński AndrzejWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaGłówny Specjalista149Ł91 4245481

  • Zaborska JoannaBiuro ds. Zamówień PublicznychInspektor39591 4245996

  • Zaborska PamelaBiuro Obsługi InteresantówReferat Komunikacji Roboty Publiczne 5191 4245274

  • Zagórska KrystynaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny PrawobrzeżeGłówny Projektant10391 4245817

  • Zagórska MonikaWydział Zarządzania Finansami MiastaGłówny Specjalista321 91 4351191

  • Zaiło RomanWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. organizacji ruchuGłówny Specjalista2391 4245005

  • Zając IzabelaWydział KsięgowościReferat ds. windykacji należności cywilnoprawnych i nieopodatkowanych publicznoprawnych gminyPomoc administracyjna13791 4245598

  • Zając MariannaBiuro Obsługi UrzęduStanowisko ds. obsługi magazynowejStarszy magazynierP19391 4245305

  • Zajączkowska MartaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat Świadczeń Rodzinnych i AlimentacyjnychInspektor6 91 4427145

  • Zajdel AgnieszkaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista6291 4245943

  • Zajdel MałgorzataBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichPodinspektor6291 4245946

  • Zakrzewska DanutaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaProjektant10291 4245737

  • Zapolska-Downar EwaWydział KsięgowościReferat Księgowości GłównejInspektor134A91 4245127

  • Zapotoczna IwonaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichGłówny Specjalista28A91 4245332

  • Zarosa EdytaWydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych NieruchomościReferat ds. SłużebnościGłówny Specjalista336C91 4245520

  • Zawadzka AlicjaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejReferat ds. Architektury i Urbanistyki: Śródmieście-PrawobrzeżeGłówny Specjalista25391 4245570

  • Zawadzka JoannaWydział Inwestycji MiejskichReferat ds. Inwestycji Komunikacyjnych i UzbrojeniaGłówny Specjalista149K91 4245491

  • Zawendowski PiotrStraż MiejskaReferat Profilaktyki 91 4427623

  • Zaworska-Kołczyk KatarzynaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejGłówny Specjalista ds. ewidencji gruntów i budynków211891 4245149

  • Zdanowicz AlinaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej211591 4245192

  • Zdanowicz KatarzynaWydział KsięgowościReferat Rozliczeń FinansowychGłówny Specjalista117A91 4245130

  • Zdanowska ŻanetaBiuro Obsługi InteresantówBOI Informacja,KancelariaInspektorFilia/20 91 4627172, wew. 1309

  • Zdanowski RobertBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Programowania Rozwoju i Systemów InformatycznychSpecjalista10891 4245736

  • Zdunek MałgorzataWydział Zarządzania Finansami MiastaInspektor32291 4245425

  • Zielińska-Gryko MałgorzataWydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony ŚrodowiskaReferat ds. systemu gospodarowania odpadamiGłówny Specjalista55 91 4351193

  • Zieliński PiotrBiuro Prezydenta MiastaStanowisko ds. komunikacji społecznej i internetowej Podinspektor891 4245862

  • Zielonka RenataWydział KsięgowościReferat Księgowości GłównejGłówny Specjalista335A 91 4351203

  • Ziemlewicz LidiaBiuro Planowania Przestrzennego MiastaZespół Urbanistyczny PrawobrzeżeGłówny Projektant10591 4245823

  • Zimna MartaWydział Urbanistyki i Administracji BudowlanejStanowisko ds. informacji i obsługi interesantówPodinspektor6291 4245980

  • Zimnowodzki AndrzejWydział Kontroli i Audytu WewnętrznegoAudytor wewnętrzny335K91 4245385

  • Ziółkowska AnnaMiejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i KartograficznejPracownia Katastru NieruchomościStarszy Geodeta212291 4245195

  • Zmorzyńska WiolettaWydział OświatyStanowiska ds. Zarządzania Szkołami Główny Specjalista35691 4245167

  • Zmysłowska-Czerwińska AgnieszkaWydział Spraw SpołecznychZespół ds. Osób NiepełnosprawnychGłówny Specjalista61tel./fax 91 4245676, 91 4245670

  • Zubiak DorotaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny Specjalista5291 4245272

  • Zwolińska AdrianaBiuro Informacji PublicznejStanowisko ds. informacji publicznejInspektor17 91 4351296

  • Zych SławomirStraż MiejskaReferat Ruchu Drogowegotel./fax  91 4427612

  • Zygmunt KingaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Orzecznictwa i Kontroli PodatkowejPodinspektor1391 4245988

  • Zygmunt RafałWydział InformatykiAdministratorzy sieci komputerowejGłówny Specjalista235 - 31091 4245777

  • Zylber-Tarczyńska KlaudiaWydział OrganizacyjnyReferat Kadr i SzkoleniaGłówny Specjalista15491 4245158

  • Żach IzabelaSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat EkonomicznyGłówny Specjalista20 91 4427113

  • Żamojcin MałgorzataWydział Kontroli i Audytu WewnętrznegoGłówny Specjalista335D91 4245529

  • Żbikowski AndrzejBiuro Obsługi InteresantówStanowisko ds. zgromadzeń i społeczeństwa informacyjnegoGłówny Specjalista3091 4245328

  • Żebrowska MirosławaWydział Podatków i Opłat LokalnychReferat Podatków od Nieruchomości, Rolnego, Leśnego od osób fizycznychInspektor2991 4245367

  • Żurawek AdrianWydział Inwestycji MiejskichStanowisko ds. Inwestycji KomunalnychGłówny Specjalista149A91 4245795

  • Żylińska MałgorzataSzczecińskie Centrum ŚwiadczeńReferat EkonomicznyInspektor31 91 4427105

  • Żyłowska UrszulaBiuro Obsługi UrzęduStanowisko ds. gospodarki środkami trwałymi i wyposażeniemInspektor336V91 4245311

  • Żywuszko AnnaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiGłówny Specjalista6291 4245959

  • Żywuszko-Lipińska  KarolinaBiuro Obsługi InteresantówReferat Spraw ObywatelskichRoboty Publiczne Archiwum BOI91 4245330

  • Jankowska PaulinaWydział OświatyReferat Ekonomiczno-FinansowyInspektor36491 4245786

  • Kałach EwaBiuro Obsługi InteresantówReferat KomunikacjiPracownik II stopnia Roboty Publiczne5291 4245857

  • Śmiałek BarbaraStraż MiejskaKomenda Stanowisko ds. obsługi kancelaryjnejtel./fax  91 4427605

© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin