Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Koronawirus – aktualności biura

Sprawozdawczość w dobie koronawirusa - webinar


Sektor 3

To jest ostatni moment na podsumowanie informacji dot. sprawozdawczości organizacji pozarządowych w czasach kronawirusa. Sektor 3 zaprasza Was na webinar, podczas którego Pani Justyna Maćkowiak podsumuje najważniejsze informacje! Uwaga liczba miejsc ograniczona, webinar już niedługo (24 czerwca).
Wiele rzeczy zmieniło się w czasie epidemii. Zakupy, odwiedziny znajomych, wizyty w Sektor 3 Szczecin. Zmieniła się również sprawozdawczość organizacji pozarządowych. Teraz jest ostatni dzwonek, aby uporządkować najważniejsze informacje. Zapraszamy na webinar prowadzony przez Panią Justynę Maćkowiak.

Termin: 24 czerwca (środa), godzina 17.00 – 19.00
Link do webinaru zostanie wysłany na adresy mailowe podane w formularzu zgłoszeniowym.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Uwaga, ważna informacja:
• liczba miejsc ograniczona,
• pierwszeństwo w rekrutacji mają przedstawiciele szczecińskich organizacji pozarządowych,
• biorąc pod uwagę bieżącą sytuacje webinar może zostać odwołany w dowolnym momencie ze względu na nieprzewidziane sytuacje,
• prosimy się upewnić, że podany adres mailowy jest prawidłowy. Na wskazane adresy zostanie wysłany link do webinaru oraz jednorazowe hasło dostępu.

Prosimy się zgłaszać szybko, czas na zgłoszenia krótki!


udostępnił: Biuro Dialogu Obywatelskiego, wytworzono: 2020/06/18, odpowiedzialny/a: Piotr Spunda, wprowadził/a: Piotr Spunda, dnia: 2020/06/18 13:35:35
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Piotr Spunda 2020/06/18 13:35:35 nowa pozycja