Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Koronawirus – aktualności biura

Wolontariat w czasie pandemii - spotkanie online


Polites

Stowarzyszenie Polites zaprasza na spotkanie online dla organizatorów wolontariatu w czasie pandemii COVID-19, które odbędzie się 19 maja 2020 o godzinie 18:00.

Spotkanie skierowane jest do osób reprezentujących organizacje pozarządowe, placówki publiczne oraz grupy nieformalne, które współpracują z wolontariuszami/wolontariuszkami lub chcą taką współpracę rozpocząć w czasie pandemii COVID-19. Zapraszamy skierowane jest także do wolontariuszy/wolontariuszek, którzy/które chcą się podzielić swoim doświadczeniem.

Podczas spotkania nastąpi wymiana dotychczasowych doświadczeń, dobrych praktyk i sposobów na bezpieczne pomaganie w czasie pandemii, omówione zostaną potrzeby i problemy by w oparciu o wnioski ze spotkania programować kolejne działania.

Stowarzyszenie do spotkania wykorzystuje platformę CLICKMEETING, na której obowiązuje limit uczestników/uczestniczek - maksymalnie 50 osób, w tym organizatorzy spotkania. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://tiny.cc/5l9uoz. Osoby, które wypełnią formularz otrzymają link do spotkania drogą mailową.

Spotkanie organizowane jest w ramach Programu Korpus Solidarności oraz w ramach zadania publicznego pn. „Pomorze Pomoże?! #Wypróbuj wolontariat – wspieramy rozwój wolontariatu na terenie Pomorza Zachodniego”, współfinansowanego ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.  


udostępnił: Biuro Dialogu Obywatelskiego, wytworzono: 2020/05/12, odpowiedzialny/a: Piotr Spunda, wprowadził/a: Piotr Spunda, dnia: 2020/05/12 09:43:36
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Piotr Spunda 2020/05/12 09:43:36 modyfikacja wartości
Piotr Spunda 2020/05/12 09:43:15 nowa pozycja