Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Koronawirus – aktualności biura

Organizacje pozarządowe: Działamy mimo wszystko!


W związku z pandemią koronawirusa w tym roku nie odbyła się XIX edycja Spotkania Szczecińskich Organizacji Pozarządowych „Pod Platanami”, dlatego tym razem promocję działań szczecińskich NGOsów przygotowaliśmy dla Was online.

Walka z COVID 19 to nie tylko ograniczenia dla przedsiębiorców, uczniów, mieszkańców ale również wyzwanie dla organizacji pozarządowych.

Sytuacja jest dynamiczna, mimo to staramy się funkcjonować i organizować pracę w nowej rzeczywistości na tyle na ile możemy. Stąd, funkcjonujący już w naszym mieście, pakiet pomocowy dla NGOsów, nowe możliwości pracy i elastyczne podejście do kwestii dotychczasowych zobowiązań organizacji pozarządowych. Organizacje mogą skorzystać m.in. z programu „NGO dla Szczecina, Szczecin dla NGO”, pomocy SEKTORA3, Szczecińskiego Funduszu Pożyczkowego, ubiegać się o umorzenie lub odroczenie płatności za lokal wynajmowany od miasta, czy włączyć się do akcji „Szczeciński, Lokalny, Solidarny”

 – mówi Magdalena Błaszczyk, dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego.

W związku z tegorocznym brakiem spotkania „Pod Platanami”, zainteresowane organizacje pozarządowe zachęcaliśmy do pochwalenia się tym co robią na co dzień. Dziś przedstawiamy Wam efekty tych działań. Zapraszamy!

 


udostępnił: Biuro Dialogu Obywatelskiego, wytworzono: 2020/07/10, odpowiedzialny/a: Piotr Spunda, wprowadził/a: Tomasz Czerniawski, dnia: 2020/08/10 12:27:14
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Tomasz Czerniawski 2020/08/10 12:27:14 modyfikacja wartości
Piotr Spunda 2020/07/10 08:33:24 modyfikacja wartości
Piotr Spunda 2020/07/09 12:44:51 nowa pozycja