Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Koronawirus – aktualności biura

Spektakl on-line pt.: "GODOT"


Teatr „Nie ma” zaprasza na spektakl, który w wersji on-line odbędzie się w piątek 05.06.2020 r. o godz. 20:00 na kanale YouTube.

Strefa Kultury Studenckiej Uniwersytetu Szczecińskiego i Teatr "nie ma", włączając się w akcję #zostańwdomu i chcąc podtrzymać wieloletnia tradycję piątkowych spotkań teatralnych, zapraszają na serię spektakli, które zostaną udostępnione widzom on-line.

Link do spektaklu udostępniony zostanie na profilu Facebooku organizatora.

W związku z zaistniałą sytuacją, spowodowaną epidemią COVID-19, organizatorzy zaproponowali taką formę prezentacji sztuk teatralnych, aby stali widzowie, którzy od wielu lat tłumnie w nich uczestniczą, mogli robić to nadal. W każdy piątek o godzinie 20:00 na kanale YouTube pojawi się nowy materiał, który zostanie usunięty wkrótce po jego emisji.

Teatr "nie ma" to autorska formacja Tatiany Malinowskiej-Tyszkiewicz. Współpracuje i działa przy SKS US (wcześniej ACK) od 2006 roku. Od tego czasu, w sezonie artystycznym, w każdy piątek i większość sobót o godzinie 20:00 prezentuje nieodpłatnie spektakle.

Spektakl pt.: "GODOT"

Dwóch przyjaciół wspólnie czeka... czeka na kogoś, kto uporczywie się nie pojawia, a z kim wiążą ogromne nadzieje. Symbolika nawiązuje do uniwersalnych tematów: życia i śmierci, wiary i przemijania, sensu ludzkiego bytu. Pozbawione tekstu widowisko jest plastyczną i dźwiękową podróżą przez czas, zacierającą granicę między tym co widoczne i tym co ukryte.
Spektakl inspirowany sztuką Samuela Becketta: "Czekając na Godota".

Występują:
Szymon Loduchowski
Adrian Szkutnik
Adam Szarżanowicz
Michał Rybak

Muzyka: agneSS

Reżyseria: Tatiana Malinowska-Tyszkiewicz


udostępnił: Biuro Dialogu Obywatelskiego, wytworzono: 2020/06/04, odpowiedzialny/a: Piotr Spunda, wprowadził/a: Piotr Spunda, dnia: 2020/06/04 12:21:37
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Piotr Spunda 2020/06/04 12:21:37 nowa pozycja