Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Koronawirus – aktualności biura

Projekt „Twoje zdrowie jest w Twoich czystych rękach


Dom Kultury "13 Muz" zaprasza w dziewiątej odsłonie projektu „Twoje Zdrowie jest w Twoich czystych rękach” do pobrania karty Zdrowe ABC.

Zdrowe ABC

Witaminy, ukryte niczym skarby w warzywach i owocach, choć są równie ważne dla zdrowia naszych dzieci jak ich czyste ręce, to często, niestety, ale tak jest, budzą w nich wstręt.

Dlatego w dzisiejszej odsłonie Zdrowia staramy się wyjaśnić najmłodszym, jak ważne są witaminy i dlaczego tak bardzo potrzebne są dzieciom.

Tradycyjnie zachęcamy do pobrania karty i namawiamy do przekazania jej dalej, a tym samym życzymy dobrej, zdrowej zabawy.

Koordynacja projektu i tekst: Maja Olendzka
Piecza pedagogiczna, ilustracje: Aleksandra Głowacka
Grafika projektu i skład: Damian Wójcik

Projekt o charakterze kampanii społecznej „Twoje zdrowie jest w Twoich czystych rękach” jest adresowany do dzieci i skupia się na działaniach edukacyjnych podejmujących temat wirusa, epidemii, higieny i zasad bezpieczeństwa w trakcie kwarantanny oraz po. Celem projektu jest przekazywanie dzieciom, tematycznych informacji w formie zabawy, filmów instruktażowych i krótkich treści.

Projekt jest prowadzony na naszej stronie internetowej (www.13muz.eu) oraz na profilu fb (www.facebook.com/13muz/), gdzie cyklicznie są umieszczane kolejne elementy kampanii.

Bezpośredni link do kampanii i do dziewiątej odsłony.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w Sieci”.


udostępnił: Biuro Dialogu Obywatelskiego, wytworzono: 2020/06/04, odpowiedzialny/a: Piotr Spunda, wprowadził/a: Anna Stępień, dnia: 2020/08/27 13:28:20
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Anna Stępień 2020/08/27 13:28:20 modyfikacja wartości
Piotr Spunda 2020/06/04 12:30:32 nowa pozycja