Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 77495058

Aktualna strona: 2237080

Wydrukowano: 0

Interpelacje i zapytania radnych

Dot. promocji wydarzeń miejskich przez Gminę Miasto Szczecin oraz nieudzielania odpowiedzi na pytania zawarte w interpelacjach przez wiceprezydenta Soskę

Numer: 275
Skierowano do: Prezydent Miasta
Rodzaj: Interpelacja
Data wpływu: 2019/02/04 08:00:00

W odpowiedzi na moją interpelację nr 135, dot. odpowiedzi na interpelację nr 119, Pan wiceprezydent Krzysztof Soska ponownie nie udzielił odpowiedzi na moje pytania.
Ponownie (już trzeci raz) proszę o wskazanie kryteriów, którymi kieruje się Gmina Miasto Szczecin (GMS), przy wyborze inicjatyw promowanych za pośrednictwem oficjalnych kanałów komunikacji z mieszkańcami na portalach społecznościowych oraz stronach internetowych? Oraz ponownie (już trzeci raz) proszę o informacje czy te kryteria są jawne i spisane czy może zależą od politycznych poglądów organizatorów/ jednostronnych decyzji urzędników?

Proszę o wskazanie adresu e-mailu, na który mieszkańcy/organizacje mogą wysyłać informacje o organizowanych wydarzeniach w Szczecinie.Interpelujący Radni:

Nazwisko i Imię Nazwa klubu
Matecki Dariusz Prawo i Sprawiedliwość

Odpowiedzi na interpelacje/zapytania:

Wydział merytoryczny Odpowiadający Data odpowiedzi Odpowiedź w terminie?
Biuro Prezydenta Miasta Krzysztof Soska - Z-ca Prezydenta Miasta 2019/02/20   Nie 
Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin