Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Interpelacje i zapytania radnych

Dot. promocji wydarzeń miejskich przez Gminę Miasto Szczecin oraz nieudzielania odpowiedzi na pytania zawarte w interpelacjach przez wiceprezydenta Soskę

Numer: 275
Skierowano do: Prezydent Miasta
Rodzaj: Interpelacja
Data wpływu: 2019/02/04

W odpowiedzi na moją interpelację nr 135, dot. odpowiedzi na interpelację nr 119, Pan wiceprezydent Krzysztof Soska ponownie nie udzielił odpowiedzi na moje pytania.
Ponownie (już trzeci raz) proszę o wskazanie kryteriów, którymi kieruje się Gmina Miasto Szczecin (GMS), przy wyborze inicjatyw promowanych za pośrednictwem oficjalnych kanałów komunikacji z mieszkańcami na portalach społecznościowych oraz stronach internetowych? Oraz ponownie (już trzeci raz) proszę o informacje czy te kryteria są jawne i spisane czy może zależą od politycznych poglądów organizatorów/ jednostronnych decyzji urzędników?

Proszę o wskazanie adresu e-mailu, na który mieszkańcy/organizacje mogą wysyłać informacje o organizowanych wydarzeniach w Szczecinie.Interpelujący Radni:


Odpowiedzi na interpelacje/zapytania:

IV
udostępnił: Biuro Rady Miasta, wytworzono: 2019/02/04, odpowiedzialny/a: Marzena Arciszewska, wprowadził/a: Marzena Arciszewska, dnia: 2019/02/04 08:36:33
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Marzena Arciszewska 2019/02/04 08:36:33 nowa pozycja