Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
 •  

Biuletyn "Partnerzy"

Biuletyn Partnerzy 2/2004

Szanowni Państwo,

po raz drugi w tym roku spotykamy się na łamach "Partnerów". Tym razem jest to spotkanie przy szczególnej okazji, jaką jest III Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych "POD PLATANAMI".
Z prawdziwą radością odnotowujemy fakt szerokiego zainteresowania imprezą wśród organizacji pozarządowych i to nie tylko szczecińskich, ale także tych z województwa zachodniopomorskiego oraz z Niemiec. Tegoroczne "Platany" zajmują większy obszar i mamy nadzieję, że tym samym z działalnością organizacji pozarządowych będzie miała szansę zapoznać się szersza rzesza szczecinian.
Również łamy drugiego numeru "Partnerów" odwiedziło wiele organizacji pozarządowych, odpowiadając na nasz apel o współredagowanie biuletynu.
Przypominamy, że od początku bieżącego roku biuletyn "Partnerzy" jest dystrybuowany również na terenie naszego województwa, w związku z nawiązaniem przez Biuro ds. Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego współpracy z bliźniaczym Biurem Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego.
Proszę piszcie Państwo o problemach Was nurtujących, piszcie o swoich osiągnięciach, którymi chcielibyście podzielić się ze społecznością pozarządową, z przyjemnością też weźmiemy pod uwagę Państwa rady i sugestie dotyczące zawartości biuletynu.
Pozdrawiam, życząc miłej i pożytecznej lektury oraz wielu niezapomnianych wrażeń na III Szczecińskim Spotkaniu Organizacji Pozarządowych "POD PLATANAMI".

Paweł Szczyrski

Spis treści:

 1. Konkurs rozstrzygnięty
 2. Partnerstwo na rzecz zrównoważonego rozwoju
 3. Propozycje branży turystycznej
 4. Synowie Pułku
 5. Festiwal "Teatr Bez Granic"
 6. Mediacja
 7. Nowe - stare umiejętności
 8. Być albo nie być OPP
 9. Zaprosili nas...
 10. Żyć optymalnie
 11. WWW ngo’sów
 12. Punkt kontaktowy do spraw kultury
 13. Poezje
 14. W splocie
 15. Bursztynowa Róża Wiatrów
 16. Kalendarz imprez czerwiec - sierpień 2004
 17. "Platany 2004"
 18. Pieniądze, pieniądze...
 19. Apel do mieszkańców Pomorza Zachodniego
 20. Kontakty

Do odczytu zawartości Biuletynu wymagane jest zainstalowanie przeglądarki plików PDF - Acrobat Reader.

udostępnił: Biuro ds. Organizacji Pozarządowych, wytworzono: 2005/12/03, odpowiedzialny/a: Anna Stępień, wprowadził/a: Tomasz Czerniawski, dnia: 2005/12/06 10:55:40
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Tomasz Czerniawski 2005/12/06 10:55:40 modyfikacja wartości
Tomasz Czerniawski 2005/12/06 10:47:22 nowa pozycja