Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego

Akcja Szczeciński Lokalny Solidarny także dla organizacji - przedsiębiorców


W tych trudnych dla nas wszystkich chwilach Miasto Szczecin chce pomóc lokalnym biznesom przetrwać i utrzymać swoich klientów, aby po zakończeniu epidemii mogli dalej rozwijać się w Szczecinie. Sprawa dotyczy także stowarzyszeń i fundacji, które prowadzą działaność gospodarczą.

Pierwszym z działań było przygotowanie listy lokali, które funkcjonują z opcją dowozu lub na wynos. Jest ona dostępna pod adresem: wiadomości.szczecin.eu/koronawirus Teraz w ramach akcji Szczeciński Lokalny Solidarny Miasto Szczecin proponuje wprowadzenie voucherów, które przedsiębiorcy mogliby sprzedawać z odroczoną możliwością realizacji.

Klient zakupując voucher na dowolną kwotę, będzie mógł go wykorzystać do końca roku na usługi lub produkty. Firmy, które zgłoszą się do udziału otrzymają plik word z voucherem do wypełnienia i wydrukowania. Przy sprzedaży należy go uzupełnić o kwotę i nazwę firmy. Przedsiębiorcy będą mogli sprzedawać je w swoich lokalach lub, jeśli dopuszczają płatność przelewem, wypełnione wysyłać do klientów drogą mailową w formie pdf.

Trwają prace nad rozwiązaniem on-line, które już wkrótce pozwoli dokonać zakupu przez platformę i otrzymać voucher drogą mailową. O szczegółach tego rozwiązania będziemy informować wkrótce.

Rozpoczynamy nabór dla przedsiębiorców, którzy mogą zgłosić się do programu wysyłając maila ze swoimi danymi kontaktowymi, nazwą firmy, adresem, logotypem (nie jest wymagany) na adres info@zstw.szczecin.pl . Zwrotnie otrzymasz od nas edytowalnego pdf, wraz zestawem grafik promocyjnych. Do udziału w akcji zachęcamy nie tylko lokale gastronomiczne i usługowe, ale także stowarzyszenia i fundacje, które prowadzą działaność gospodarczą.
 


IV
udostępnił: Biuro Dialogu Obywatelskiego, wytworzono: 2020/03/27, odpowiedzialny/a: Anna Stępień, wprowadził/a: Joanna Gabinowska, dnia: 2020/03/27 14:27:05
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Joanna Gabinowska 2020/03/27 14:27:05 modyfikacja wartości
Anna Stępień 2020/03/27 10:47:17 nowa pozycja