Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Aktualności Biura Organizacji Pozarządowych

Nowe technologie w pracy III sektora - TechSoup


TechSoup Polska w partnerstwie z Biurem ds. Organizacji Pozarządowych Urzędu Miasta Szczecin zaprasza wszystkie osoby związane z pracą w organizacjach pozarządowych ze Szczecina i okolic w dniu 22 kwietnia 2016 (piątek) w godzinach 12:00 – 15:30 na spotkanie dotyczące nowych technologii w pracy III sektora.

Jeśli pracujesz w lokalnej organizacji pozarządowej lub wspierasz jej działania, chcesz usprawnić działalność i obniżyć koszty funkcjonowania, skorzystaj z możliwości spotkania ze TechSoup Polska.
Podczas 3 godzinnej sesji dowiesz się, w jaki sposób nowoczesne technologie mogą ułatwić pracę i sprawić, by była ona skuteczniejsza. Poznasz przykłady dobrych praktyk wykorzystywania nowych technologii w pracy organizacji pozarządowych oraz możliwości pakietu Office i Google dla Organizacji Non-Profit. Dostaniesz również informacje, jak zdobyć produkty technologiczne po specjalnych opłatach lub niekiedy nawet bezpłatnie.

Organizatorem spotkań jest TechSoup Polska – fundacja, która wspiera organizacje pozarządowe, instytucje społeczne oraz ich pracowniczki i pracowników
w korzystaniu z nowych technologii. Dzięki partnerstwom z firmami technologicznymi, TechSoup Polska umożliwia organizacjom dostęp do oprogramowania i sprzętu komputerowego.
Przyjdź na spotkanie. Zdobądź nową wiedzę!.
Skorzystaj z naszego programu dotacji na nowoczesne technologie.

Szczegółowy program naszej podróży po Polsce znajdziesz na www.techsoup.pl  oraz na naszym Facebooku.

Dokładny adres: Plac Armii Krajowej 1 (pok. 335L), 70-456 Szczecin
Godzina: 12:00- 15:30
REJESTRACJA: TUTAJ
 


udostępnił: Biuro ds. Organizacji Pozarządowych, wytworzono: 2016/04/15, odpowiedzialny/a: Katarzyna Bukowska, wprowadził/a: Katarzyna Bukowska, dnia: 2016/04/15 10:23:30
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Katarzyna Bukowska 2016/04/15 10:23:30 modyfikacja wartości
Katarzyna Bukowska 2016/04/15 10:19:08 nowa pozycja