Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  
flaga Ukrainy
Zostało uruchomione konto bankowe „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy”: 65 1020 4795 0000 9802 0478 9378. Jako odbiorcę przelewu należy wskazać: Gmina Miasto Szczecin, adres: plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Tytuł przelewu: „Cel darowizny: pomoc dla uchodźców z Ukrainy”.

Odpowiedzi na interpelacje/zapytania

Wydział merytoryczny:
Wydział Gospodarki Komunalnej
Odpowiadający:
Zastępca Prezydenta Beniamin Chochulski
Data odpowiedzi:
2007/06/28
Czy odpowiedź udzielona w terminie:
Nie

Odpowiadając na zgłoszoną przez Pana interpelację w sprawie oświetlenia ulic Wielgowa uprzejmie informuję, że budowa nowej sieci oświetlenia wiąże się ze sporządzeniem odpowiedniej dokumentacji technicznej, uzyskaniu szeregu uzgodnień wraz z decyzją o pozwoleniu na budowę oraz niezbędnym zabezpieczeniem środków finansowych na ten cel W związku z tym budowa nowej sieci oświetlenia może być zrealizowana jedynie w ramach zadań inwestycyjnych miasta realizowanych przez Wydział Inwestycji Miejskich.
W tym też celu Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego sporządził wniosek o wprowadzenie zadania „Budowa nowych punktów świetlnych w mieście" obejmujący ulice Wielgowa ( Stary Szlak, Sasanki, Śpiewna, Melisy, Borsucza, Jarząbków oraz Nieśmiała) do Wieloletniego Programu Inwestycyjnego Miasta na lata 2008 - 2011.
Jednocześnie informuje, że w ramach środków przeznaczonych na bieżące utrzymanie i konserwacje sieci oświetlenia ulicznego Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego mając na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Wielgowa wybudował punkty świetlne w rejonie przystanku autobusowego przy wlocie ulicy Stary Szlak oraz w rejonie pętli autobusowej na ulicy Bryczkowskiego, a przed trzema laty również oświetlenie w ciągu ulicy Drwali.


Interpelacja: Dot. wykonania oświetlenia ulic Wielgowa.
udostępnił: Biuro Rady Miasta, wytworzono: 2007/06/29, odpowiedzialny/a: Bekisz Monika, wprowadził/a: Monika Bekisz, dnia: 2007/06/29 09:58:49
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Monika Bekisz 2007/06/29 09:58:49 nowa pozycja