Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 56054211

Aktualna strona: 210782

Wydrukowano: 5451

Dyrektorzy

  • Nazwisko i imięNazwa KomórkiStanowiskoPokójTelefon

  • Nawacka-Górzeńska AnnaDyrektor Biura113 91 4221055, fax  91 4224771, 91 4245739

  • Michalski KrzysztofZastępca Dyrektora Biura11491 4245753, fax  91 4224771


Kierownicy

  • Nazwisko i imięNazwa KomórkiStanowiskoPokójTelefon

  • Dołgoszyja DariuszZespół Programowania Rozwoju i Systemów InformatycznychKierownik Zespołu10891 4245741

  • Kosmowski BogdanZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaKierownik Zespołu10191 4245740

  • Łabno IlonaZespół Urbanistyczny PółnocKierownik Zespołu20191 4245745

  • Makay WiesławZespół KomunikacjiKierownik Zespołu20391 4245742

  • Porożyńska-Dołgoszyja AnnaZespół Urbanistyczny PrawobrzeżeKierownik Zespołu10491 4245746

  • Sokołowska AnnaZespół Urbanistyczny ZachódKierownik Zespołu20891 4245744

  • Szerniewicz-Kwas AngelikaZespół Planu PortuKierownik Zespołu10691 4245751


Sekretariaty

  • Nazwisko i imięNazwa KomórkiStanowiskoPokójTelefon

  • Paśnicka DorotaSekretariat BPPMStarszy Specjalista110 91 4221055, fax  91 4224771, 91 4245739


Pracownicy

  • Nazwisko i imięNazwa KomórkiStanowiskoPokójTelefon

  • Barszczewska MałgorzataZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaStarszy Asystent00291 4245748

  • Bińkowska MartaZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaStarszy Projektant 10291 4245737

  • Borysewicz AnnaZespół Urbanistyczny PółnocStarszy Asystent 20591 4245750

  • Dąbrowska-Szcześniewska MagdalenaZespół Urbanistyczny PrawobrzeżeAsystent20691 4245743

  • Doroszkiewicz PiotrZespół Urbanistyczny ZachódStarszy Projektant20691 4245754

  • Fiuk-Dymek ZofiaZespół Urbanistyczny ŚródmieścieGłówny Projektant20691 4245743

  • Izdebska MałgorzataZespół Administracyjno-TechnicznySpecjalista11291 4245735

  • Jagocka-Kubica UrszulaZespół Urbanistyczny ŚródmieścieSpecjalista20691 4245754

  • Jaszkowska IwonaZespół Urbanistyczny PrawobrzeżeProjektant10391 4245817

  • Kaźmierski RadosławZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaStarszy Asystent10291 4245737

  • Kędzierawska MałgorzataZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaAsystent00591 4245747

  • Kokotowski AndrzejZespół Programowania Rozwoju i Systemów InformatycznychStarszy Specjalista10991 4245736

  • Kosowska JagnaZespół Urbanistyczny PółnocGłówny Projektant20591 4245750

  • Kostek IwonaZespół Urbanistyczny PółnocSpecjalista20591 4245750

  • Kowalska EwaZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaAsystent00291 4245748

  • Krauze KatarzynaZespół KomunikacjiProjektant20491 4245752

  • Królik JacekZespół Urbanistyczny PółnocStarszy Projektant20591 4245750

  • Lackorzyński PiotrZespół KomunikacjiProjektant20491 4245738

  • Lisiecka WiolettaZespół Urbanistyczny PrawobrzeżeGłówny Projektant10591 4245823, 91 4351196

  • Lisowska EwaZespół Urbanistyczny ŚródmieścieGłówny Projektant20691 4245743

  • Matyja JarosławZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaStarszy Asystent10291 4245737

  • Mila-Kortas MarzenaZespół KomunikacjiStarszy Asystent20491 4245738

  • Mołodciak MichałZespół Urbanistyczny ŚródmieścieAsystent20691 4245743

  • Patorska DominikaZespół KomunikacjiStarszy Asystent20491 4245752

  • Prałat HonorataZespół Programowania Rozwoju i Systemów InformatycznychStarszy Specjalista10991 4245736

  • Rewolte CezaryZespół Planu PortuProjektant10691 4245751

  • Romańczyk AgnieszkaZespół Urbanistyczny ŚródmieścieProjektant20791 4245754

  • Różycki SewerZespół KomunikacjiProjektant20491 4245738

  • Sawicka PaulinaZespół Urbanistyczny ŚródmieścieProjektant20691 4245743

  • Sikorski MichałZespół Urbanistyczny ZachódAsystent20691 4245754

  • Stadnik DorotaZespół Administracyjno-TechnicznyGłówna Księgowa11291 4245735

  • Szymska MałgorzataZespół Planu PortuStarszy Asystent10691 4245751

  • Trzaska EwaZespół KomunikacjiStarszy Projektant20491 4245752

  • Tukiendorf KrzysztofZespół Programowania Rozwoju i Systemów InformatycznychStarszy AsystentP1191 4245800

  • Walczak KatarzynaZespół Urbanistyczny PrawobrzeżeProjektant10591 4245823

  • Wasylik AnitaZespół Planu Portu10691 4245751

  • Wiśniewska JolantaZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaAsystent00591 4245747

  • Zagórska KrystynaZespół Urbanistyczny PrawobrzeżeGłówny Projektant10391 4245817

  • Zakrzewska DanutaZespół Inżynierii i Ochrony ŚrodowiskaProjektant10291 4245737

  • Zdanowski RobertZespół Programowania Rozwoju i Systemów InformatycznychSpecjalista10891 4245736

  • Ziemlewicz LidiaZespół Urbanistyczny PrawobrzeżeGłówny Projektant10591 4245823


© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin