Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 78032673

Aktualna strona: 2272945

Wydrukowano: 0

Odpowiedzi na interpelacje/zapytania

Wydział merytoryczny:Wydział Gospodarki Komunalnej
Odpowiadający:Anna Szotkowska - Z-ca Prezydenta Miasta
Data odpowiedzi:2019/08/16
Czy odpowiedź udzielona w terminie:Nie

w odpowiedzi na interpelację nr 768 w sprawie poidełek z wodą pitną uprzejmie informuję, że na terenie Szczecina w przestrzeni publicznej, poidełka znajdują się w następujących lokalizacjach: Jasne Błonia, Park Wolności, plac Misia Wojtka, kąpielisko „Arkonka”. Średni koszt zakupu i montażu pojedynczego poidełka oscyluje wokół kwoty kilkunastu tysięcy złotych, natomiast całkowity koszt zależeć będzie od konkretnej, indywidualnej lokalizacji oraz możliwości podłączenia i zasilenia w wodę pitną.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców w tym zakresie, aktualnie prowadzone jest rozeznanie pod kątem możliwości wykorzystania sieci hydrantów dla zainstalowania urządzeń dwufunkcyjnych. Jeżeli takie możliwości zostaną potwierdzone w pierwszej kolejności takie urządzenia zostaną usytuowane na terenie miasta.
W odniesieniu do możliwości montażu poidełka w obrębie będącego w przebudowie placu Adamowicza, informuję, że realizowany projekt nie zakładał montażu takich urządzeń. Montaż poidełka może zostać rozważony po zakończeniu prac budowlanych.


Interpelacja:Dot. poidełkek z wodą pitna w miejscach publicznych
Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem   Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin