przejdź do głównego menu przejdź do treści
  • logo Unii Europejskiej - link do strony Zespołu Funduszy Pomocowych
  • logo Miasta Szczecin - link do oficajnej strony Szczecina

Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin

Wykonanie kompleksowych badań ruchu, aktualizacji modelu ruchu oraz prognoz ruchu dla miasta Szczecin (moduł I) wraz z wykonaniem studium wykonalności dla projektu Budowa nowych tras tramwajowych w Szczecinie oraz wykonaniem studium wykonalności dla projektu Przebudowa torowisk tramwajowych w Szczecinie – etap II (moduł II)


Zamawiający ogłasza o wszczęciu postępowania w trybie przetargu nieograniczonego na "Wykonanie kompleksowych badań ruchu, aktualizacji modelu ruchu oraz prognoz ruchu dla miasta Szczecin (moduł I) wraz z wykonaniem studium wykonalności dla projektu Budowa nowych tras tramwajowych w Szczecinie oraz wykonaniem studium wykonalności dla projektu Przebudowa torowisk tramwajowych w Szczecinie – etap II (moduł II)"

Treść ogłoszenia o zamówieniu została przekazana Urzędowi Oficjalnych Publikacji Wspólnot Europejskich w dniu 15.04.2016 r.

W załączeniu treść przekazanego ogłoszenia.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20/04/2016    S77    - - Usługi - Ogłoszenie o zamówieniu - Procedura otwarta 

Polska-Szczecin: Usługi przeprowadzania badań ankietowych

2016/S 077-137081

Ogłoszenie o zamówieniu

Usługi

Dyrektywa 2004/18/WE

Sekcja I: Instytucja zamawiająca

I.1)Nazwa, adresy i punkty kontaktowe

Gmina Miasto Szczecin Biuro ds. Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Szczecin
pl. Armii Krajowej 1
Osoba do kontaktów: Ewa Jasiak-Wybraniec
70-456 Szczecin
POLSKA
Tel.: +48 914245355
E-mail: ejasiak@um.szczecin.pl
Faks: +48 914245104

Adresy internetowe:

Ogólny adres instytucji zamawiającej: www.um.szczecin.pl

Dostęp elektroniczny do informacji: http://bip.um.szczecin.pl/chapter_11710.asp

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)

Specyfikacje i dokumenty dodatkowe (w tym dokumenty dotyczące dialogu konkurencyjnego oraz dynamicznego systemu zakupów) można uzyskać pod adresem: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)

Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać na adres: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)

I.2)Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
I.3)Główny przedmiot lub przedmioty działalności
Ogólne usługi publiczne
I.4)Udzielenie zamówienia w imieniu innych instytucji zamawiających
Instytucja zamawiająca dokonuje zakupu w imieniu innych instytucji zamawiających: nie

Sekcja II: Przedmiot zamówienia

II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą:
Wykonanie kompleksowych badań ruchu, aktualizacji modelu ruchu oraz prognoz ruchu dla miasta Szczecin (moduł I) wraz z wykonaniem studium wykonalności dla projektu Budowa nowych tras tramwajowych w Szczecinie oraz wykonaniem studium wykonalności dla projektu Przebudowa torowisk tramwajowych w Szczecinie – etap II (moduł II).
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Usługi
Kategoria usług: nr 10: Usługi badania rynku i opinii publicznej

Kod NUTS PL425

II.1.3)Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DSZ)
Ogłoszenie dotyczy zamówienia publicznego
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowych badań ruchu, aktualizacji modelu ruchu oraz prognoz ruchu dla miasta Szczecin (moduł I) wraz z wykonaniem studium wykonalności dla projektu Budowa nowych tras tramwajowych w Szczecinie oraz wykonaniem studium wykonalności dla projektu Przebudowa torowisk tramwajowych w Szczecinie – etap II (moduł II).
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)

79311200, 71241000, 79311000, 79311300

II.1.7)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)
Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA): tak
II.1.8)Części
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.1.9)Informacje o ofertach wariantowych
Dopuszcza się składanie ofert wariantowych: nie
II.2)Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres:
Zakres zamówienia obejmuje:
1) Moduł I – kompleksowe badanie ruchu w Szczecinie wraz z opracowaniem modelu ruchu KBR 2016 i prognoz ruchu,
2) Moduł II – wykonanie Studiów Wykonalności wraz z analizą kosztów i korzyści, z arkuszem kalkulacyjnym zawierającym model finansowo-ekonomiczny oraz przygotowanie kompletu danych koniecznych do wypełnienia następujących części wniosku o dofinansowanie:
— C. Koszt całkowity i koszt kwalifikowany,
— D. Przeprowadzone studia wykonalności w tym analizy wariantów i ich wyniki,
— E. Analiza kosztów i korzyści, w tym analiza ekonomiczna i finansowa, oraz ocena ryzyka,
— F Analiza oddziaływania na środowisko, z uwzględnieniem potrzeb dotyczących przystosowania się do zmian klimatu i łagodzenia zmiany klimatu, a także odporności na klęski żywiołowe.
II.2.2)Informacje o opcjach
Opcje: nie
II.2.3)Informacje o wznowieniach
Jest to zamówienie podlegające wznowieniu: nie
II.3)Czas trwania zamówienia lub termin realizacji
Rozpoczęcie 25.7.2016. Zakończenie 31.10.2016

Sekcja III: Informacje o charakterze prawnym, ekonomicznym, finansowym i technicznym

III.1)Warunki dotyczące zamówienia
III.1.1)Wymagane wadia i gwarancje:
Wadium należy wnieść w wysokości 40 000 PLN (słownie: czterdzieści tysięcy złotych) w terminie do 27.5.2016 r. do godziny 10:30. Decyduje moment wpływu środków do zamawiającego.
III.1.2)Główne warunki finansowe i uzgodnienia płatnicze i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów je regulujących:
III.1.3)Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, której zostanie udzielone zamówienie:
1. Wykonawcy składający ofertę wspólną ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy.
2. Pełnomocnictwo, o którym mowa w pkt 1 musi znajdować się w ofercie wspólnej wykonawców. Pełnomocnictwo musi być złożone w oryginale lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez notariusza.
3. Pełnomocnik pozostaje w kontakcie z zamawiającym w toku postępowania i do niego zamawiający kieruje informacje, korespondencję, itp.
4. Oferta wspólna, składana przez dwóch lub więcej wykonawców, powinna spełniać następujące wymagania:
1) oferta wspólna powinna być sporządzona zgodnie z siwz;
2) sposób składania dokumentów w ofercie wspólnej:
a) dokumenty, dotyczące własnej firmy, takie jak np.: odpis z właściwego rejestru, oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia, zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego, informacja z KRK itp. – składa każdy z wykonawców składających ofertę wspólną we własnym imieniu.
b) jeżeli jednak podmiot występujący wspólnie (spółka cywilna) na podstawie odrębnych przepisów, dla celów podatkowych lub związanych z ubezpieczeniami jest traktowany jako jeden podmiot (jedna jednostka organizacyjna) – dokumenty dotyczące ubezpieczeń, podatków i opłat powinien złożyć niezależnie ten podmiot.
c) dokumenty wspólne takie jak np.: formularz oferty, oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu itp. składa pełnomocnik wykonawców w imieniu wszystkich wykonawców składających ofertę wspólną,
d) kopie dokumentów dotyczących każdego z wykonawców składających ofertę wspólną muszą być poświadczone za zgodność z oryginałem przez osobę lub osoby upoważnione do reprezentowania tych wykonawców.
5. Wspólnicy spółki cywilnej są traktowani jak wykonawcy składający ofertę wspólną i mają do nich zastosowanie zasady określone w pkt 1 – 4.
6. Przed podpisaniem umowy (w przypadku wygrania postępowania) wykonawcy składający ofertę wspólną będą mieli obowiązek przedstawić zamawiającemu umowę konsorcjum, zawierającą, co najmniej:
1) zobowiązanie do realizacji wspólnego przedsięwzięcia gospodarczego obejmującego swoim zakresem realizację przedmiotu zamówienia,
2) określenie zakresu działania poszczególnych stron umowy,
3) czas obowiązywania umowy, który nie może być krótszy, niż okres obejmujący realizację zamówienia oraz czas trwania gwarancji jakości i rękojmi.
III.1.4)Inne szczególne warunki
Wykonanie zamówienia podlega szczególnym warunkom: nie
III.2)Warunki udziału
III.2.1)Sytuacja podmiotowa wykonawców, w tym wymogi związane z wpisem do rejestru zawodowego lub handlowego
Informacje i formalności konieczne do dokonania oceny spełniania wymogów: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania, w okolicznościach, o których mowa w art. 24 ust. 1 ustawy. W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia wykonawcy mają obowiązek złożyć następujące dokumenty:
1) Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia, według wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do siwz,
W przypadku składania oferty wspólnej ww. oświadczenie składa każdy z wykonawców składających ofertę wspólną we własnym imieniu.
2) Aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej (jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji), w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
W przypadku składania oferty wspólnej ww. dokument składa każdy z wykonawców składających ofertę wspólną.
3) Aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków lub zaświadczenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności, lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu – wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
W przypadku składania oferty wspólnej ww. zaświadczenie składa każdy z wykonawców składających ofertę wspólną.
W przypadku składania oferty przez spółkę cywilną wykonawca musi złożyć oddzielne zaświadczenia dla każdego ze wspólników oraz oddzielne na spółkę.
4) Aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, lub potwierdzenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu– wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
W przypadku składania oferty wspólnej ww. zaświadczenie składa każdy z wykonawców składających ofertę wspólną.
W przypadku składania oferty przez spółkę cywilną wykonawca musi złożyć oddzielne zaświadczenia dla każdego ze wspólników oraz oddzielne na spółkę.
5) Aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4–8 ustawy- wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
W przypadku oferty wspólnej ww. informację składa każdy z wykonawców składających ofertę wspólną.
6) Aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust 1 pkt 9 ustawy – wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
W przypadku składania oferty wspólnej ww. informację składa każdy z wykonawców składających ofertę wspólną.
7) Aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust 1 pkt 10 i 11 ustawy – wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
W przypadku składania oferty wspólnej ww. informację składa każdy z wykonawców składających ofertę wspólną.
2. W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia wykonawcy mają obowiązek także złożyć:
Listę podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej, o której mowa w art. 24 ust. 2 pkt 5 ustawy, albo informację o tym, że wykonawca nie należy do grupy kapitałowej, według wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do siwz,
W przypadku składania oferty wspólnej ww. dokument składa każdy z wykonawców składających ofertę wspólną.
(Lista/informacja musi być złożona w oryginale lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez notariusza).
3. Wykonawcy zagraniczni
1). Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w pkt 1 ppkt 2–4 i 6 składa dokument lub dokumenty, wystawione w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że:
a) nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości,
b) nie zalega z uiszczeniem podatków, opłat, składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne albo, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu.
c) nie orzeczono wobec niego zakazu ubiegania się o zamówienie,
2). Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w pkt 1 ppkt 5 i 7 składa zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego miejsca zamieszkania albo zamieszkania osoby, której dokumenty dotyczą, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4–8, 10 i 11 ustawy.
3). Dokumenty, o których mowa w ppkt 1 lit. a i c oraz ppkt 2, powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert. Dokument, o którym mowa w ppkt 1 lit. b powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
4). Jeżeli w kraju miejsca zamieszkania osoby lub w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ppkt 1 zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie, w którym określa się także osoby uprawnione do reprezentacji wykonawcy, złożone przed właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio kraju miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub prze notariuszem. Ppkt 3 stosuje się odpowiednio.
5). Jeśli, w przypadku wykonawcy mającego siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, osoby, o których mowa w art. 24 ust. 1 pkt 5–8, 10 i 11 ustawy mają miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, wykonawca składa w odniesieniu do nich zaświadczenie właściwego organu sądowego albo administracyjnego miejsca zamieszkania dotyczące niekaralności tych osób w zakresie określonym w art. 24 ust.1 pkt 5–8, 10 i 11 ustawy, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert, z tym że w przypadku, gdy w miejscu zamieszkania tych osób nie wydaje się takich zaświadczeń – zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie złożone przed właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego miejsca zamieszkania tych osób lub przed notariuszem.
6). W przypadku wątpliwości co do treści dokumentu złożonego przez wykonawcę mającego siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamawiający może zwrócić się do właściwych organów odpowiednio miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania z wnioskiem o udzielenie niezbędnych informacji dotyczących przedłożonego dokumentu.
Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana na podstawie dokumentów złożonych przez wykonawcę, na zasadzie spełnia/nie spełnia.
III.2.2)Zdolność ekonomiczna i finansowa
Informacje i formalności konieczne do dokonania oceny spełniania wymogów: 1. Każdy z wykonawców w celu wykazania spełniania warunku udziału w postępowaniu, o którym mowa w rozdziale V pkt 3 ppkt 4 siwz, ma obowiązek złożyć następujące oświadczenia i dokumenty:
1) Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, według wzoru, stanowiącego załącznik nr 4 do siwz,
W przypadku składania oferty wspólnej ww. oświadczenie składa pełnomocnik w imieniu wykonawców składających ofertę wspólną.
(Oświadczenie musi być złożone w oryginale lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez notariusza).
2) Informację banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo – kredytowej potwierdzającą wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy, wystawioną nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
W przypadku składania oferty wspólnej ww. dokument składa ten z wykonawców składających ofertę wspólna, który w ramach konsorcjum odpowiada za spełnienie tego warunku.
3) Opłaconą polisę, a w przypadku jej braku inny dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia.
W przypadku składania oferty wspólnej ww. dokument składa ten z wykonawców składających ofertę wspólna, który w ramach konsorcjum odpowiada za spełnienie tego warunku.
2. Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia, zdolnościach finansowych lub ekonomicznych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić zamawiającemu, iż będzie dysponował tymi zasobami w trakcie realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby wykonania zamówienia. Podmiot, który zobowiązał się do udostępnienia zasobów, odpowiada solidarnie z wykonawcą za szkodę zamawiającego powstałą wskutek nieudostępnienia tych zasobów, chyba że za nieudostępnienie zasobów nie ponosi winy.
(Zobowiązanie musi być złożone w oryginale lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez notariusza. Przykładowy wzór zobowiązania stanowi załącznik nr 7 do siwz).
3. Jeżeli wykonawca wykazując spełnianie warunku, o którym mowa w rozdziale V pkt 3 ppkt 4 siwz (art. 22 ust. 1 pkt 4 ustawy), polega na zasobach innych podmiotów (na zasadach określonych w pkt 2 niniejszej sekcji), wymaga się przedłożenia dokumentów, o których mowa w pkt 1 ppkt 2 i 3 niniejszej sekcji dotyczącej tych podmiotów.
4. W przypadku podmiotów, o których mowa w pkt 2, przedkładane przez wykonawcę kopie dokumentów dotyczących każdego z tych podmiotów muszą być poświadczone za zgodność z oryginałem przez te podmioty.
5. Jeżeli z uzasadnionej przyczyny wykonawca nie może przedstawić dokumentów dotyczących sytuacji finansowej i ekonomicznej wymaganych przez zamawiającego, może przedstawić inny dokument, który w wystarczający sposób potwierdza spełnianie opisanego przez zamawiającego warunku.
Minimalny poziom ewentualnie wymaganych standardów: 1. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia muszą spełniać warunki dotyczące sytuacji ekonomicznej i finansowej. Opis sposobu dokonywania oceny spełniania warunku: warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, że:
a) posiada środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości nie niższej niż 500 000 PLN,
b) jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie niższą niż 2 000 000 PLN.
Uwaga:
W przypadku, gdy jakakolwiek wartość dotycząca warunków udziału w postępowaniu wyrażona będzie w walucie obcej, Zamawiający przeliczy tę wartość na walutę polską w oparciu o średni kurs walut NBP dla danej waluty z daty wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Jeżeli w tym dniu nie będzie opublikowany średni kurs NBP, Zamawiający przyjmie kurs średni z ostatniej tabeli przed wszczęciem postępowania. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana na podstawie dokumentów złożonych przez wykonawcę, na zasadzie spełnia/nie spełnia.
III.2.3)Kwalifikacje techniczne
Informacje i formalności konieczne do dokonania oceny spełniania wymogów:
1. Każdy z wykonawców w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w rozdziale V pkt 3 ppkt 1 – 3 siwz, ma obowiązek złożyć następujące oświadczenia i dokumenty:
1) Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, według wzoru, stanowiącego załącznik nr 4 do siwz,
W przypadku składania oferty wspólnej ww. oświadczenie składa pełnomocnik w imieniu wykonawców składających ofertę wspólną.
(Oświadczenie musi być złożone w oryginale lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez notariusza).
2) Wykaz wykonanych głównych usług, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, według wzoru, stanowiącego załącznik nr 5 do siwz oraz dowody, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie.
W przypadku składania oferty wspólnej wykonawcy składający ofertę wspólną składają jeden wspólny ww. wykaz.
3) Wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia, niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami, według wzoru, stanowiącego załącznik nr 6 do siwz.
W przypadku składania oferty wspólnej wykonawcy składają jeden wspólny wykaz osób którymi dysponują lub będą dysponować.
2. Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia, zdolnościach finansowych lub ekonomicznych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić zamawiającemu, iż będzie dysponował tymi zasobami w trakcie realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby wykonania zamówienia. Podmiot, który zobowiązał się do udostępnienia zasobów, odpowiada solidarnie z wykonawcą za szkodę zamawiającego powstałą wskutek nieudostępnienia tych zasobów, chyba że za nieudostępnienie zasobów nie ponosi winy.
(Zobowiązanie musi być złożone w oryginale lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez notariusza. Przykładowy wzór zobowiązania stanowi załącznik nr 7 do siwz).
3. W przypadku podmiotów, o których mowa w pkt 2, przedkładane przez wykonawcę kopie dokumentów dotyczących każdego z tych podmiotów muszą być poświadczone za zgodność z oryginałem przez te podmioty.
Minimalny poziom ewentualnie wymaganych standardów:
1. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia muszą spełniać warunki dotyczące:
1) posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania.
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania warunku: zamawiający nie dokonuje opisu sposobu oceny spełniania warunku.
2) posiadania wiedzy i doświadczenia.
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania warunku: warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, że wykonał (a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonuje) należycie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej:
a) dwie główne usługi. Za jedną główną usługę zamawiający uzna przygotowanie koncepcji, studium lub innego opracowania z zakresu systemu transportowego,
w którym opracowano prognozy ruchu lub przewozów pasażerskich przy użyciu matematycznego modelu ruchu, dla miasta liczącego co najmniej 100 tys. mieszkańców w jego granicach administracyjnych lub zespołu miast liczących co najmniej 100 tys. mieszkańców w granicach tych miast
oraz
b) jedną główną usługę, na którą składa się komplet poniżej wskazanych prac (b.1 + b.2):
b.1 przeprowadzenie badań ankietowych zachowań komunikacyjnych mieszkańców badanego obszaru, w tym badań typu „źródło – cel podróży” wykorzystujących tzw. „dzienniczki podróży” opisujące podróże wykonane przez respondenta co najmniej z jednego dnia, na próbie liczącej co najmniej 1100 gospodarstw domowych lub 1100 osób,
oraz
b.2 przeprowadzenie pomiarów ruchu drogowego i przewozów komunikacją zbiorową, w mieście liczącym co najmniej 100 tys. mieszkańców w jego granicach administracyjnych lub zespole miast liczących co najmniej 100 tys. mieszkańców w granicach tych miast albo na obszarze, w którym zamieszkuje co najmniej 500 tys. mieszkańców
oraz
c) dwie główne usługi. Za jedną usługę główną zamawiający uzna usługę polegającą na zbudowaniu lub zaktualizowaniu matematycznego modelu ruchu dla miasta liczącego co najmniej 100 tys. mieszkańców w jego granicach administracyjnych lub zespołu miast liczących co najmniej 100 tys. mieszkańców w granicach tych miast, zrealizowaną przy wykorzystaniu w tym celu wyników własnych badań lub danych dostarczonych/wskazanych przez zlecającego usługę,
oraz
d) dwie główne usługi. Za jedną usługę główną zamawiający uzna opracowanie prognoz ruchu w transporcie zbiorowym i indywidualnym na potrzeby opracowania analizy AKK wg Niebieskiej Księgi Sektor Transportu Publicznego lub innego równoważnego opracowania dla studium wykonalności dotyczącego transportu zbiorowego szynowego w mieście liczącym co najmniej 100 tys. mieszkańców w jego granicach administracyjnych lub zespole miast liczących co najmniej 100 tys. mieszkańców w granicach tych miast, przy wykorzystaniu w tym celu wyników własnych badań lub danych dostarczonych/wskazanych przez zlecającego usługę.
Usługi wymienione w lit. a – d mogły być wykonane w ramach jednej lub kilku umów. Zamawiający uwzględni tylko zadania zakończone.
3) dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia.
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania warunku: warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponować minimum:
a) jedną osobą na stanowisko kierownika projektu – spełniającą poniższe wymagania:
— wykształcenie wyższe,
— nadzorowanie, w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, minimum 3 projektów dotyczących opracowania kompleksowych badań ruchu, studium ruchu lub analiz ruchu dla miasta liczącego co najmniej 100 tys. mieszkańców w jego granicach administracyjnych lub zespołu miast liczących co najmniej 100 tys. mieszkańców w granicach tych miast albo dla obszaru, w którym zamieszkuje co najmniej 500 tys. mieszkańców, przy czym w ramach każdego
z ww. projektów wskazana osoba powinna kierować zespołem złożonym co najmniej z 5 konsultantów
oraz
b) jedną osobą – ekspertem do spraw badań, modelowania i prognozowania ruchu – spełniającą poniższe wymagania:
— co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w przeprowadzaniu badań i modelowania ruchu,
— udział, w charakterze autora kierującego opracowaniem/badaniem (lidera zespołu) lub współautora (członka zespołu autorskiego), w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, w wykonaniu co najmniej trzech badań ruchu obejmujących badania ankietowe zachowań komunikacyjnych mieszkańców, w tym badania „źródło – cel podróży”, na próbie liczącej co najmniej 1100 gospodarstw domowych lub 1100 osób oraz pomiary ruchu i przewozów komunikacją zbiorową w mieście liczącym co najmniej 100 tys. mieszkańców w jego granicach administracyjnych lub zespole miast liczących co najmniej 100 tys. mieszkańców w granicach tych miast, albo w obszarze,
w którym zamieszkuje najmniej 500 tys. mieszkańców,
— udział, w charakterze autora kierującego opracowaniem/badaniem (lidera zespołu) lub współautora (członka zespołu autorskiego), w budowie lub aktualizacji co najmniej trzech modeli ruchu dla miasta liczącego co najmniej 100 tys. mieszkańców w jego granicach administracyjnych lub zespołu miast liczących co najmniej 100 tys. mieszkańców w granicach tych miast
oraz
c) jedną osobą – ekspertem do spraw prognozowania ruchu i przewozów pasażerskich – spełniającą poniższe wymagania:
— co najmniej 3–letnie doświadczenie zawodowe w prognozowaniu ruchu
i przewozów pasażerskich,
— udział, w charakterze autora kierującego opracowaniem/badaniem (lidera zespołu) lub współautora (członka zespołu autorskiego) co najmniej tej części opracowania, w której obliczono prognozy ruchu i przewozów pasażerskich, w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, w wykonaniu co najmniej trzech opracowań, w których obliczono prognozy ruchu i przewozów pasażerskich z wykorzystaniem matematycznego modelu ruchu, dla miast liczących co najmniej 100 tys. mieszkańców w ich granicach administracyjnych lub zespołów miast liczących co najmniej 100 tys. mieszkańców w granicach tych miast,
oraz
d) jedną osobą – ekspertem do spraw badań ankietowych – spełniającą poniższe wymagania:
— co najmniej 3 – letnie doświadczenie w prowadzeniu badań ankietowych realizowanych techniką bezpośrednich wywiadów ankieterskich w domu respondenta z użyciem formularzy papierowych (PAPI) lub przy użyciu formularzy i narzędzi elektronicznych np. komputerów przenośnych (CAPI)
— doświadczenie w kierowaniu, w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, co najmniej trzema badaniami ankietowymi realizowanymi techniką PAPI lub CAPI na próbie co najmniej 1100 osób,
oraz
e) dwoma osobami – ekspertami do spraw finansowych, z których każda spełnia poniższe wymagania:
— wykształcenie wyższe ekonomiczne lub finansowe,
— doświadczenie zawodowe w sporządzaniu i wyliczaniu ocen ekonomicznych
i finansowych, obliczaniu wskaźników ekonomicznych i finansowych oraz przeprowadzaniu analiz ekonomicznych dla co najmniej 4 przedsięwzięć przygotowywanych do naboru ze środków UE,
— doświadczenie w przygotowaniu minimum 1 studium wykonalności dla przedsięwzięcia inwestycyjnego, którego wartość była nie niższa niż 100 000 000 PLN brutto, przygotowywanego do naboru ze środków UE.
Uwaga:
W przypadku, gdy jakakolwiek wartość dotycząca warunków udziału w postępowaniu wyrażona będzie w walucie obcej, Zamawiający przeliczy tę wartość na walutę polską w oparciu o średni kurs walut NBP dla danej waluty z daty wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Jeżeli w tym dniu nie będzie opublikowany średni kurs NBP, Zamawiający przyjmie kurs średni z ostatniej tabeli przed wszczęciem postępowania.
Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana na podstawie dokumentów złożonych przez wykonawcę, na zasadzie spełnia/nie spełnia.
III.2.4)Informacje o zamówieniach zastrzeżonych
III.3)Specyficzne warunki dotyczące zamówień na usługi
III.3.1)Informacje dotyczące określonego zawodu
Świadczenie usługi zastrzeżone jest dla określonego zawodu: nie
III.3.2)Osoby odpowiedzialne za wykonanie usługi
Osoby prawne powinny wskazać nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe osób odpowiedzialnych za wykonanie usługi: nie

Sekcja IV: Procedura

IV.1)Rodzaj procedury
IV.1.1)Rodzaj procedury
Otwarta
IV.1.2)Ograniczenie liczby wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do składania ofert lub do udziału
IV.1.3)Zmniejszenie liczby wykonawców podczas negocjacji lub dialogu
IV.2)Kryteria udzielenia zamówienia
IV.2.1)Kryteria udzielenia zamówienia

Oferta najkorzystniejsza ekonomicznie z uwzględnieniem kryteriów kryteria określone poniżej

1. Cena. Waga 85

2. Udokumentowanie wykonania pomiarów ruchu. Waga 10

3. Wysokość kary umownej za przekroczenie któregokolwiek z terminów realizacji przedmiotu zamówienia. Waga 5

 

IV.2.2)Informacje na temat aukcji elektronicznej
Wykorzystana będzie aukcja elektroniczna: nie
IV.3)Informacje administracyjne
IV.3.1)Numer referencyjny nadany sprawie przez instytucję zamawiającą:
BZP/32/16
IV.3.2)Poprzednie publikacje dotyczące tego samego zamówienia
nie
IV.3.3)Warunki otrzymania specyfikacji, dokumentów dodatkowych lub dokumentu opisowego
IV.3.4)Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
27.5.2016 - 10:30
IV.3.5)Data wysłania zaproszeń do składania ofert lub do udziału zakwalifikowanym kandydatom
IV.3.6)Języki, w których można sporządzać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
polski.
IV.3.7)Minimalny okres, w którym oferent będzie związany ofertą
w dniach: 60 (od ustalonej daty składania ofert)
IV.3.8)Warunki otwarcia ofert
Data: 27.5.2016 - 11:00

Miejscowość:

Gmina Miasto Szczecin – Biuro ds. Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Szczecin pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin (pok. nr 397).

 

Osoby upoważnione do obecności podczas otwarcia ofert: nie

Sekcja VI: Informacje uzupełniające

VI.1)Informacje o powtarzającym się charakterze zamówienia
Jest to zamówienie o charakterze powtarzającym się: nie
VI.2)Informacje o funduszach Unii Europejskiej
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
VI.3)Informacje dodatkowe
I. Inne dokumenty wymagane przez zamawiającego:
1) formularz oferty zgodnie z Rozdziałem I pkt 3 SIWZ
w przypadku składania oferty wspólnej należy złożyć jeden dokument
2) odpowiednie pełnomocnictwa
tylko w sytuacjach określonych w Rozdziale I pkt 5 zdanie 2 SIWZ lub w przypadku składania oferty wspólnej (Rozdział III pkt 1 SIWZ)
II. Zmiany umowy
1. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, w niżej wymienionych przypadkach:
1) zmianę terminu realizacji przedmiotu zamówienia w przypadku:
a) nieprzewidzianych blokad ulic w mieście,
b) klęski żywiołowej,
c) strajku pracowników komunikacji publicznej,
d) nieprzewidzianego zamknięcia ulicy, na której maja być prowadzone pomiary lub wprowadzenie na niej nieprzewidzianych ograniczeń w ruchu,
(powyższe okoliczności zostaną przez Wykonawcę potwierdzone informacją od stosownych organów i złożone na piśmie u Zamawiającego),
e) wystąpienie innych okoliczności niż wskazane w lit. a – d, które powodować będą, że wynik pomiarów ruchu będzie niereprezentatywny.
2. Wszystkie powyższe postanowienia stanowią katalog zmian, na które Zamawiający może wyrazić zgodę. Nie stanowią jednocześnie zobowiązania do wyrażenia takiej zgody.
3. W przypadku przedłużenia terminu złożenia wniosków o dofinansowanie dla projektów:
a) Budowa nowych tras tramwajowych w Szczecinie,
b) Przebudowa torowisk tramwajowych w Szczecinie – etap II,
Zamawiający dopuszcza przedłużenie terminu realizacji przedmiotu zamówienia.
III. Zgodnie z art. 24 ust. 2a ustawy, Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia wykonawcę, który w okresie 3 lat przed wszczęciem postępowania,
w sposób zawiniony poważnie naruszył obowiązki zawodowe, w szczególności, gdy wykonawca w wyniku zamierzonego działania lub rażącego niedbalstwa nie wykonał lub nienależycie wykonał zamówienie, co zamawiający będzie w stanie wykazać za pomocą dowolnych środków dowodowych. Zamawiający nie wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia wykonawcy, który udowodni, że podjął konkretne środki techniczne, organizacyjne i kadrowe, które mają zapobiec zawinionemu i poważnemu naruszaniu obowiązków zawodowych w przyszłości oraz naprawił szkody powstałe w wyniku naruszenia obowiązków zawodowych lub zobowiązał się do ich naprawienia.
IV. Zamawiający prowadzi postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego
V. Termin realizacji zamówienia
Wskazany w sekcji II. 3 ogłoszenia termin rozpoczęcia realizacji zamówienia (25.7.2016 r.) został ustalony orientacyjnie, z uwzględnieniem terminu składania ofert i terminu związania ofertą. Zamówienie realizowane będzie od dnia podpisania umowy.
VI.4)Procedury odwoławcze
VI.4.1)Organ odpowiedzialny za procedury odwoławcze

Krajowa Izba Odwoławcza
ul. Postępu 17a
02-676 Warszawa
POLSKA

VI.4.2)Składanie odwołań
Dokładne informacje na temat terminów składania odwołań: 1. Wykonawcom, którzy mają lub mieli interes w uzyskaniu zamówienia oraz ponieśli lub mogą ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w dziale VI ustawy: odwołanie i skarga.
2. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w formie pisemnej albo elektronicznej opatrzonej bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu w terminie określonym w art. 182 ustawy.
3. Odwołujący przesyła kopię odwołania zamawiającemu przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu.
4. Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu.
VI.4.3)Źródło, gdzie można uzyskać informacje na temat składania odwołań

Krajowa Izba Odwoławcza
ul. Postępu 17a
02-676 Warszawa
POLSKA

VI.5)Data wysłania niniejszego ogłoszenia:
15.4.2016
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

 

PL-Szczecin: Usługi przeprowadzania badań ankietowych

Gmina Miasto Szczecin

Biuro ds. Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Szczecin,

pl. Armii Krajowej 1,  PL-70-456 Szczecin. Tel.  +48 914245355 pok. 395,

attn: Ewa Jasiak - Wybraniec. E-mail:ejasiak@um.szczecin.pl.Fax  +48 914245104.

 

Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą (podano w pierwotnym ogłoszeniu):

 

Wykonanie kompleksowych badań ruchu, aktualizacji modelu ruchu oraz prognoz ruchu dla miasta Szczecin (moduł I) wraz z wykonaniem studium wykonalności dla projektu Budowa nowych tras tramwajowych w Szczecinie oraz wykonaniem studium wykonalności dla projektu Przebudowa torowisk tramwajowych w Szczecinie – etap II (moduł II)”

 

Przedmiot zamówienia: CPV 79311200, 71241000, 79311000, 79311300

 

VI.3.3) Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu

Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:

Sekcja II.3) Czas trwania zamówienia lub termin realizacji

Zamiast:

Rozpoczęcie 25.7.2016. Zakończenie 31.10.2016

Powinno być:

Rozpoczęcie 04.8.2016. Zakończenie 30.11.2016

 

Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:

Sekcja III. 1. 1) Wymagane wadia i gwarancje:

Zamiast:

Wadium należy wnieść w wysokości 40 000 PLN (słownie: czterdzieści tysięcy złotych) w terminie do 27.5.2016 r. do godziny 10:30. Decyduje moment wpływu środków do zamawiającego.

Powinno być:

Wadium należy wnieść w wysokości 40 000 PLN (słownie: czterdzieści tysięcy złotych) w terminie do 06.6.2016 r. do godziny 10:30. Decyduje moment wpływu środków do zamawiającego.

 

Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:

Sekcja VI.3)Informacje dodatkowe, punkt V. Termin realizacji zamówienia:

Zamiast:

Wskazany w sekcji II. 3 ogłoszenia termin rozpoczęcia realizacji zamówienia (25.7.2016 r.) został ustalony orientacyjnie, z uwzględnieniem terminu składania ofert i terminu związania ofertą. Zamówienie realizowane będzie od dnia podpisania umowy.

Powinno być:

Wskazany w sekcji II. 3 ogłoszenia termin rozpoczęcia realizacji zamówienia (04.8.2016 r.) został ustalony orientacyjnie, z uwzględnieniem terminu składania ofert i terminu związania ofertą. Zamówienie realizowane będzie od dnia podpisania umowy.

 

VI.3.4) Daty, które należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu

Miejsce, w którym znajdują się zmieniane daty:

Sekcja IV.3.4)Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu

Zamiast:

27/05/2016 Godzina: 10:30

Powinno być:

06/06/2016 Godzina: 10:30

 

Miejsce, w którym znajdują się zmieniane daty:

Sekcja IV.3.8) Warunki otwarcia ofert

Zamiast:

27/05/2016 Godzina: 11:00

Powinno być:

06/06/2016 Godzina: 11:00

 

 

Ogłoszenie zostało przekazane do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej w dniu 13.05.2016r.


Załączniki:


Wyjaśnienia i modyfikacje treści SIWZ


Ogłoszenie o wyniku postępowania:

Szczecin 2016-07-13

INFORMACJA O WYBORZE OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ

Gmina Miasto Szczecin
Biuro ds. Zamówień Publicznych
70 – 456 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
pl. Armii Krajowej 1
www.szczecin.pl

Znak sprawy: BZP/32/16

Dotyczy: Informacji o wyborze oferty najkorzystniejszej w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na „Wykonanie kompleksowych badań ruchu, aktualizacji modelu ruchu oraz prognoz ruchu dla miasta Szczecin (moduł I) wraz z wykonaniem studium wykonalności dla projektu Budowa nowych tras tramwajowych w Szczecinie oraz wykonaniem studium wykonalności dla projektu Przebudowa torowisk tramwajowych w Szczecinie – etap II (moduł II)”


Zgodnie z art. 92 ustawy Prawo zamówień publicznych zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu za najkorzystniejszą uznał:

Oferta nr 1
Nazwa (firma): WYG International Sp. z o.o.
Siedziba i adres: Ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7, 02-366 Warszawa
Uzasadnienie wyboru oferty: oferta Wykonawcy uzyskała najwyższą ilość punktów w kryteriach oceny ofert określonych w siwz.

Streszczenie oceny i porównania złożonych ofert:

Oferta nr 1
Nazwa (firma): WYG International Sp. z o.o.
Siedziba i adres: Ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7, 02-366 Warszawa
Liczba pkt w kryterium „cena”: 80,75 pkt
Liczba pkt w kryterium „Udokumentowanie wykonania pomiarów ruchu”: 10 pkt
Liczba pkt w kryterium „Wysokość kary umownej za przekroczenie któregokolwiek z terminów realizacji przedmiotu zamówienia”: 5 pkt
Razem: 95,75 pkt

Oferta nr 2
Konsorcjum firm w składzie:
Lider
Nazwa (firma): „CONSEKO – SAFEGE” S.A.
Siedziba i adres: Ul. Wiedeńska 114, 30-147 Kraków
Partner
Nazwa (firma): VIA VISTULA FRANEK I STRUSKA SPÓŁKA JAWNA
Siedziba i adres: Ul. Armii Krajowej 89/55, 30-150 Kraków
Liczba pkt w kryterium „cena”: 85 pkt
Liczba pkt w kryterium „Udokumentowanie wykonania pomiarów ruchu: 10 pkt
Liczba pkt w kryterium „Wysokość kary umownej za przekroczenie któregokolwiek z terminów realizacji przedmiotu zamówienia”: 0 pkt
Razem: 95 pkt

Oferta nr 3
Nazwa (firma): INTERNATIONAL MANAGEMENT SERVICES SP. Z O.O.
Siedziba i adres: Ul. Felicjanek 4/10, 31-104 Kraków
Wykonawca wykluczony, oferta uznana za odrzuconą

Oferta nr 4
Konsorcjum firm w składzie:
Lider
Nazwa (firma): STAR ITS SP. Z O.O.
Siedziba i adres: Al. Grunwaldzka 472 B, 80-309 Gdańsk
Członek Konsorcjum
Nazwa (firma): MILLWARD BROWN S.A.
Siedziba i adres: Ul. Branickiego 17, 02-972 Warszawa
Członek Konsorcjum
Nazwa (firma): BIURO INŻYNIERII TRANSPORTU PRACOWNIE PROJEKTOWE CEJROWSKI & KRYCH SP.J.
Siedziba i adres: Ul. Os. Orła Białego 74/117, 61-251 Poznań
Liczba pkt w kryterium „cena”: 51,59 pkt
Liczba pkt w kryterium „Udokumentowanie wykonania pomiarów ruchu”: 10 pkt
Liczba pkt w kryterium „Wysokość kary umownej za przekroczenie któregokolwiek z terminów realizacji przedmiotu zamówienia”: 5 pkt
Razem: 66,59 pkt
 


Data publikacji ogłoszenia o zamówieniu: 2016/04/15
udostępnił:
Biuro ds. Zamówień Publicznych
wytworzono:
2016/04/15
odpowiedzialny/a:
bartłomiej miluch
wprowadził/a:
Katarzyna Stachowicz
dnia:
2016/11/10 10:17:03
historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Katarzyna Stachowicz 2016/11/10 10:17:03 Nowa pozycja
Ewa Jasiak-Wybraniec 2016/07/13 14:08:37 Nowa pozycja
Joanna Zaborska 2016/05/13 11:12:45 Nowa pozycja
Joanna Zaborska 2016/04/20 10:12:44 Nowa pozycja
Ewa Jasiak-Wybraniec 2016/04/15 13:48:55 Nowa pozycja
Ewa Jasiak-Wybraniec 2016/04/15 13:45:11 Nowa pozycja