Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Ustawienia cookies

Korzystamy z plików cookies, instalowanych na Twoim urządzeniu w celu realizacji pełnej funkcjonalności oraz do gromadzenia anonimowych danych analitycznych. Więcej dowiesz się z polityki prywatności oraz RODO.

Te pliki cookies są konieczne do prawidłowego działania serwisu, dlatego też nie można ich wyłączyć z tego poziomu. W ustawieniach przeglądarki możliwe jest ich wyłączenie, co może zakłócić prawidłowe działanie serwisu.

Te pliki cookies mają na celu uzyskanie przez administratora serwisu wiedzy na temat ruchu na stronie. Zbieranie danych odbywa się anonimowo.

logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  
flaga Ukrainy
Zostało uruchomione konto bankowe „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy”: 65 1020 4795 0000 9802 0478 9378. Jako odbiorcę przelewu należy wskazać: Gmina Miasto Szczecin, adres: plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Tytuł przelewu: „Cel darowizny: pomoc dla uchodźców z Ukrainy”.

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Interpelacje i zapytania radnych - VIII kadencja 2018-20236637691
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek o naborze6587741
3Strona główna6170337
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4747103
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek o naborze4617715
6Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze do Urzędu4208967
7Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20103410537
8Strona główna3403529
9Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20143299220
10Uchwały Rady Miasta2773193
11Nabór na stanowiska2627317
12Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
13Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2216321
14Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego2154089
15Mała dotacja do 10 tys. zł2040246
16Sesje Rady Miasta2029769
17Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1945580
18Informacje o wyniku naboru do Urzędu1809098
19Informacje o wyniku naboru1723796
20Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1590101
21Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1571047
22Urząd Miasta Szczecin1489018
23Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1468196
24Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121430729
25Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
26Strona główna1346619
27Sprzedaż majątku ruchomego1268510
28Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1220325
29Ogłoszenia konkursów ofert1199024
30Wyjaśnienia treści SIWZ1172119
31Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji1133231
32Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1126465
33Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
34Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1098450
35Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin987193
36Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.986631
37Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta985087
38Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.945613
39Nieodpłatna pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie945006
40Biuro Obsługi Interesantów923328
41Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze do miejskich jednostek919365
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.900970
43Rada Miasta Szczecin885746
44Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.848925
45Archiwum konkursowe827039
46Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2013 r.825111
47Radni IX Kadencji Rady Miasta Szczecin823927
48Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.798076
49Plany i raporty793572
50Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.793319