Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
Serwis używa plików cookies w celu realizacji procesów niezbędnych dla pełnej funkcjonalności oraz do gromadzenia anonimowych danych statystycznych.
Polityka Prywatności / Ochrona danych osobowych    AKCEPTUJĘ
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  
flaga Ukrainy
Zostało uruchomione konto bankowe „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy”: 65 1020 4795 0000 9802 0478 9378. Jako odbiorcę przelewu należy wskazać: Gmina Miasto Szczecin, adres: plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Tytuł przelewu: „Cel darowizny: pomoc dla uchodźców z Ukrainy”.

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek o naborze5461329
3Interpelacje i zapytania radnych5323011
4Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4635304
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek o naborze4617715
6Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze do Urzędu4008932
7Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20103062785
8Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142954716
9Uchwały Rady Miasta2680027
10Nabór na stanowiska2540083
11Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2146227
13Mała dotacja do 10 tys. zł1854275
14Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1728482
15Strona główna1721687
16Informacje o wyniku naboru do Urzędu1712351
17Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1700929
18Informacje o wyniku naboru1610224
19Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1569791
20Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1527250
21Sesje Rady Miasta1471737
22Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1434236
23Urząd Miasta Szczecin1423320
24Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
25Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121394654
26Strona główna1346619
27Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1218109
28Ogłoszenia konkursów ofert1144747
29Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
30Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1097668
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1057296
32Wyjaśnienia treści SIWZ1011221
33Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji997818
34Interpelacje i zapytania radnych - VII kadencja 2014-2018930637
35Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze do miejskich jednostek919365
36Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.912199
37Biuro Obsługi Interesantów907003
38Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin860638
39Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta854104
40Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.841329
41Rada Miasta Szczecin817259
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.788852
43Plany i raporty770831
44Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.753247
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.740039
46Wydział Oświaty739278
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.731117
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2013 r.728582
49Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego714365
50Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin713673