Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Plany i raporty

Przebudowa ul. Szybowcowej

W dniu 25.05.2015r. odbyło się spotkanie zorganizowane przez Zastępcę Prezydenta Miasta Szczecin Pana Michała Przepierę i Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin w celu prezentacji projektu zagospodarowania terenu „Przebudowy ulicy Szybowcowej w Szczecinie” w oparciu o istniejący Program Funkcjonalno-Użytkowy.

Wykonawcą zadania inwestycyjnego w systemie zaprojektuj i wybuduj jest firma MUSING BUD Sp. z o.o. Sp. K.

W spotkaniu udział wzięli Mieszkańcy ul. Szybowcowej, Przedstawiciele Rady Osiedla „Dąbie”, Stowarzyszenia „STOMIDO” oraz Pan Marek Duklanowski Radny Rady Miasta Szczecin.

Zakres przedsięwzięcia obejmuje:
Roboty rozbiórkowe istniejącej nawierzchni ulicy i chodnika po prawej stronie patrząc w stronę ul. Noteckiej, wycinkę kolidujących drzew i krzewów , wykonanie kanalizacji deszczowej na odcinku od ul. Bośniackiej do ul. Noteckiej, budowę nowego oświetlenia ulicznego, wykonanie nowej konstrukcji jezdni ul. Szybowcowej o nawierzchni bitumicznej oraz nowego chodnika po prawej stronie ulicy, wykonanie nowych nawierzchni zjazdów do posesji, wykonanie parkingów.

W załączeniu projekt zagospodarowania terenu.

Załączniki:

udostępnił: Wydział Inwestycji Miejskich, wytworzono: 2015/06/18, odpowiedzialny/a: dyrektor wydziału, wprowadził/a: Tomasz Czerniawski, dnia: 2015/06/18 11:49:16
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Tomasz Czerniawski 2015/06/18 11:49:16 nowa pozycja