Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
Serwis używa plików cookies w celu realizacji procesów niezbędnych dla pełnej funkcjonalności oraz do gromadzenia anonimowych danych statystycznych.
Polityka Prywatności / Ochrona danych osobowych    AKCEPTUJĘ
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  
flaga Ukrainy
Zostało uruchomione konto bankowe „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy”: 65 1020 4795 0000 9802 0478 9378. Jako odbiorcę przelewu należy wskazać: Gmina Miasto Szczecin, adres: plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Tytuł przelewu: „Cel darowizny: pomoc dla uchodźców z Ukrainy”.

Informacje o wyniku naboru do Urzędu

Inspektor ds. technicznych w zakresie zarządzania energią w Biurze Zarządzania Energią, Nr 11/23


PREZYDENT MIASTA SZCZECIN
informuje o wyniku
NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE
W URZĘDZIE MIASTA SZCZECIN

PLAC ARMII KRAJOWEJ 1
70-456 Szczecin

 

Nabór dotyczył stanowiska:

Inspektor ds. technicznych w zakresie zarządzania energią w Biurze Zarządzania Energią


W wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko nie wybrano kandydata, którego komisja ds. naboru mogłaby zarekomendować pracodawcy do zatrudnienia.


Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru:

W wyniku procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze zgłosiło się dwóch kandydatów, którzy podczas kolejnego etapu naboru - rozmowy kwalifikacyjnej - zaprezentowali członkom komisji swoją kandydaturę ze szczególnym uwzględnieniem wyksztalcenia i doświadczenia zawodowego oraz udzielali odpowiedzi na zadawane przez członków komisji pytania dotyczące ogólnej wiedzy na temat Urzędu Miasta Szczecin oraz z zakresu wskazanego w ogłoszeniu o naborze.
Pomimo spełnienia przez kandydatów wymagań niezbędnych określonych w ogłoszeniu o naborze, poziom merytorycznego przygotowania kandydatów z zakresu znajomości aktów prawnych wskazanych w ogłoszeniu o naborze, w ocenie komisji był niewystarczający do sprawnego i rzetelnego wykonywania obowiązków służbowych na przedmiotowym stanowisku.
Wobec powyższego, nabór na stanowisko urzędnicze pozostał nierozstrzygnięty.
 


Data wygaśnięcia: 08.06.2023

udostępnił: WO, wytworzono: 2023/03/08, odpowiedzialny/a: dyrektor wydziału, wprowadził/a: Lidia Łajkun, dnia: 2023/03/08 08:24:20
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Lidia Łajkun 2023/03/08 08:24:20 nowa pozycja