Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
Serwis używa plików cookies w celu realizacji procesów niezbędnych dla pełnej funkcjonalności oraz do gromadzenia anonimowych danych statystycznych.
Polityka Prywatności / Ochrona danych osobowych    AKCEPTUJĘ
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  
flaga Ukrainy
Zostało uruchomione konto bankowe „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy”: 65 1020 4795 0000 9802 0478 9378. Jako odbiorcę przelewu należy wskazać: Gmina Miasto Szczecin, adres: plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Tytuł przelewu: „Cel darowizny: pomoc dla uchodźców z Ukrainy”.

Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta

Dofinansowanie zadań przez WFOŚiGW w Szczecinie w ramach programu pożyczek dla osób fizycznych na inwestycje z zakresu ochrony powietrza, wód i gleby


Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie mieszkańców Województwa Zachodniopomorskiego Programem Pożyczek dla Osób Fizycznych w dniu 22 grudnia 2016 r. Rada Nadzorcza Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie zatwierdziła Regulamin udzielania dofinansowania zadań przez WFOŚiGW w Szczecinie w ramach programu pożyczek dla osób fizycznych na inwestycje z zakresu ochrony powietrza, wód i gleby.

W porównaniu z ubiegłym rokiem, zwiększono alokację środków przeznaczonych na udzielanie pożyczek do 10 mln zł, a także poziom umorzenia. W przypadku wymiany kotłów zasilanych paliwem stałym poziom umorzenia może sięgnąć nawet 50%.

W programie znalazło się 7 linii pożyczkowych w dwóch grupach łącznie:

  • Grupa A – inwestycje z zakresu ochrony powietrza
  • Grupa B – inwestycje z zakresu ochrony wód i gleby

Program pożyczek kierowany jest do mieszkańców, posiadających prawo do dysponowania nieruchomością na cele mieszkaniowe w Województwie Zachodniopomorskim. Nabór wniosków rozpoczął się w dniu 16 stycznia 2017 r. i ma charakter ciągły (aż do wyczerpania środków przewidzianych na realizację zadania).

Celem złożenia wniosku o dofinansowanie należy zarejestrować się w systemie rezerwacji wizyt i umówić spotkanie w dogodnym terminie w jednym z trzech punktów obsługi w:

  • Koszalinie,
  • Szczecinie,
  • Szczecinku.

Poniżej link do pobrania dokumentów oraz Regulaminu udzielania dofinansowania zadań przez WFOŚiGW w Szczecinie w ramach programu pożyczek dla osób fizycznych na inwestycje z zakresu ochrony powietrza, wód i gleby w 2017 r.
https://www.wfos.szczecin.pl/do-pobrania.html
 

Biuro Strategii

udostępnił: Biuro Strategii, wytworzono: 2017/01/27, odpowiedzialny/a: Olga Wasieńko-Stefanowska, wprowadził/a: Tomasz Czerniawski, dnia: 2017/01/27 12:04:42
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Tomasz Czerniawski 2017/01/27 12:04:42 modyfikacja wartości
Tomasz Czerniawski 2017/01/27 12:02:47 nowa pozycja